Skocz do zawartości
Tomik

Duron 600 Jak podkręcić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dane z sisoft sandra

Duron 600

System Mainboard

Bus(es) : ISA AGP PCI USB SMBus/i2c

MP Support : No

System BIOS : American Megatrends Inc. 62710

System Mainboard : Gigabyte Technology Co. Ltd. 7ZM

System Chipset : VIA Technologies Inc VT8363/5 KT133/KM133 System Controller

Front Side Bus Speed : 2x 100MHz (200MHz data rate)

Installed Memory : 320MB SDRAM

Memory Bus Speed : 1x 100MHz (100MHz data rate)

 

Poeiedzcie czy mozna go podkrecic ajezeli tak do dajcie jakies rady :wink: poniewaz z tego typu rzeczami nie mam stycznosci :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze musze laczyc mstki to wiem i sie na to powoli przygotowuje ale prosze was zlitujcie sie powiedzcie mi jak ?? bo szukalem ale tam troche w jednym triche w drugim i jeszcze inne plyty gl prosze was :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj tutaj jest naprawde wszystko a jezeli twoja mobo nie ma regulacji napiecia to zamaluj mostki L7 i bedziesz mial od razu 1,85v i jezeli nie ma regulacji mnoznika to bedziesz musial przecinac mostki (wszytko jest w tym linku) a z tym najlepiej udac sie do grawera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zwieksze napiecie to pojdzie mi 110 bo na max mam na 106 i dziala ale jak dam juz wiecej to sie restartuje a jakbym napiecie zwiekszyl czy to cos zmieni ?>?>?>?>??

posluchaj sam mialem durona 650 na chipdecie kt133 i jedno wiem ze nie warto sie bawic fsb :!: , odblokuk mnoznik i ustaw go np na 8-9 napiecie na max i powinno hulac, ja na plycie z takim chipem wyciagnalem 10x100 fsb rock stable :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę kręcić FSB. Odblokowałem mnożnik i teraz porównując kręcenie na 820 przez FSB jest dla mnie wydajniejsze niż przez mnożnik, bo kręcisz jeszcze RAM. Powiem nawet, że teraz jak zacząłem mieć jakieś problemy ze stabilnością i jestem zmuszony pracować na 770(7x110) to taka np. FIFA 2003(demo) chodzi mi lepiej niż na 900 (9x100).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, moj Durek 650 swietnie sobie radzil ze skokami FSB, na KT133 (MSI K7T Pro2) udalo mi sie z niego wycisnac 119 MHz (to raczej szczyt mozliwosci plyty a nie procka) a ostatecznie chodzil caly czas na 115...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaruj sobie jak nigdzy tego wczesniej nie robiles bo laczenie mostków to przyszcz w porównaniu z ich cieciem. Możesz je polaczyc za pomoca miekkiego olowka a ciac to juz cho**** mordega!!!

Zapomniales, ze moze isc do grawera, a ten mu przetnie mostki bez zajakniecia i taniutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...