Skocz do zawartości
Piotr K

Wnetrze bloku CPC

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! tak mnie jedno zastanawia czy ktos z was dysponuje rozlozonym blokiem z www.cpc.pl? i widzial jak on jest w srodku zrobiony?

bo pisza o dyszach, teletubusiach i innych takich. A w przeciwienstwie do wszsytkiego co widzialem na sieci nie podaja do wiadomosci jak ich bloki rzeczywiscie sa zbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki powod pozbycia sie? za duze Temp? na Celinie 700@1050 chyba bede mial normalne czy nie? obliczylem ze bedzie to mialo kolo 35 W (przy napieciu 1.7@1.9) wiec chyba na taki procek to moge zaryzykowac takie cos? czy ty to odradzasz wszystkim czy tylko na Antku 2000 XP sie zawiodles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te osławione dysze Venturiego to nic innego jak - przygniecione rurki wlotowe :lol: Jesli we wnetrzu bloku mamy poprostu "wanne" [czesc Panie Krzysiu ! :twisted: ].. to ja juz nie wiem gdzie sie mieszcza te turbulizatory .Tak szczeze to jak na swoje mozliwosci zestaw CPC wcale nie jest taki tani .... to tyle ..

Czy wie ktos gdzie mozna znalesc porownanie blokow wodnych Roota und Matea ??????

----------

Sprzedam cooler GlobalWin WBK38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znasz tanszy? skoro jest w stanie chlodzic A XP to chyba az tak zle z nim nie jest?

taaaaaa ale po kilku h woda ci sie nagrzeje.............
I herbate sobie mozesz zaparzyc :P

Ten zestaw to kiszka, wlasnie kolega to swinstwo sobie zakupil :P Cieniutko mu sie to sprawuje, ma az 2 C mniejsza temperature w Full Load w porownaniu do Volcano 7+ LOW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znasz tanszy? skoro jest w stanie chlodzic A XP to chyba az tak zle z nim nie jest?

taaaaaa ale po kilku h woda ci sie nagrzeje.............
I herbate sobie mozesz zaparzyc :P

Ten zestaw to kiszka, wlasnie kolega to swinstwo sobie zakupil :P Cieniutko mu sie to sprawuje, ma az 2 C mniejsza temperature w Full Load w porownaniu do Volcano 7+ LOW!

taniej, lepiej i cishej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka mala propozycje, jak ktos ma taki blok (CPC) i juz go nie uzywa, a umie lutowac (aby zlutowac spowrotem) to by bylo milo jakby sprawdzil co to ma w srodku i jak wygladaja te ich teletubusie, a noz widelec da sie cos przeniesc do wiekszej skali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znasz tanszy? skoro jest w stanie chlodzic A XP to chyba az tak zle z nim nie jest?

taaaaaa ale po kilku h woda ci sie nagrzeje.............
I herbate sobie mozesz zaparzyc :P

Ten zestaw to kiszka, wlasnie kolega to swinstwo sobie zakupil :P Cieniutko mu sie to sprawuje, ma az 2 C mniejsza temperature w Full Load w porownaniu do Volcano 7+ LOW!

Ja piernicze :evil: , a zmodyfikowac tego nie mozna :?:

Jak ktos nie widzial to zapraszam tam jest opisane co i jak zrobilem a efekty sa.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=13078

Pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczylo jak to wyglada w sirodku odpowiedzi jest prosta wyglonda beznadziejnie ale jak za te pieniadze 120zł (z przesylka) nie mozna sie spodziewac nic lepszego. pragne zaznaczyc iz ten zestaw jest bardzo podatny na przeubki i po dodaniu paru bajerkow (czytaj : np hlodnica) spisuje sie calkiem nie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto odpowiedz na wasze pytanie : jak zbudowany jest blok z cpc blok z cpc

A czego sie spodziewaliscie?

 

Te dysze i inne to w gruncie rzeczy chwyt reklamowy w dzisiejszych czasach przy takiej konkurecji trzeba sobie jakos radzic...

 

Co do recenzji i do tego ze chlodnica duzo nie da, to qupa sie nie zgodze bo mam chlodnice i wspomniany blok i na pelnym obciazeniu tak podkrecony athlon ma 42-43 'C (zbiornik 2,5 l) 1 wentylator na chlodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj wam mówie ze to zajebisty zestaw mam taki z athlone 2000@2100 bedodatkowych chłodnic i temp po całym dniu

ut 2003 45 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj wam mówie ze to zajebisty zestaw mam taki z athlone 2000@2100 bedodatkowych chłodnic i temp po całym dniu 

ut 2003 45 stopni

cos mi sie wydaje ze plytka ci zaniza temperatury chyba ze masz z 10 st w pokoju i otwartą budę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto odpowiedz na wasze pytanie : jak zbudowany jest blok z cpc blok z cpc

A czego sie spodziewaliscie?

 

Te dysze i inne to w gruncie rzeczy chwyt reklamowy...

 

Co do recenzji i do tego ze chlodnica duzo nie da, to qupa sie nie zgodze bo mam chlodnice i wspomniany blok i na pelnym obciazeniu tak podkrecony athlon ma 42-43 'C (zbiornik 2,5 l) 1 wentylator na chlodnicy

To nie chwyt reklamowy, tylko jawne oszustwo ! 8O

Jezeli na tym ma polegac radzenie sobie, to very thx :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie ze te dysze i bulbalizatory :) to pic na wode :P

a tak si składa ze kupiłem ten zestawik z ciekawosci a wygląda to tak pojemnik po śledziach pompka 250 l/h badziewie :(

blok z blachy nie rozlutwywałem ale na oko 0,5 mm 20 minut roboty :) węze o srednicy zew 5mm no i zaciski z plastiku :(

a więc tak po podłączeniu zestawu początkowo temperatura wynosi ok 38 stopni jednak im dłuzej uzywamy tym cieplej :( temperatura kompensuje sięw tym pijemniky na śledzie :P i sięga nawet 55 stopni na axp 1800+ no OC

 

po dodaniu miedzianej nagrzewnicy od duzego fiata bez zadnych wentyli temp w full load to 40 stopni więc całkiem znosnie niestety do oc to troszke zamało .

Dobrze ze sie wkrutce tego pozbęde :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...