Skocz do zawartości
lspider

Koniec "bestii"

Rekomendowane odpowiedzi

Już parę razy Mike przegrał. Moim zdaniem będzie walczył dalej gdyż zawsze koło jego walk jest sporo szumu (słychać o nich), jest dobrym bokserem chociaż swoje lata ma już za sobą, lecz wciąż mu dobrze za to płacą.

IMO Będzie walczył dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby nie jest, ale przynajmniej pokazał klasę, że nie padł w pierwszej gołocie... :lol:

A ile to on dostał za walkę? 5 milionów? Ten drugi podobno poniżej 200 tys. - poprawcie mnie jak się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!!

Niech pokaże że ma choć grosz honoru i że nie zależy mu tylko i wyłącznie na kasie. IMHO to co on teraz prezentuje to jest parodia boksu. Zero ruchu, stoi jak ciołek w miejscu i wyprowadza bomby ktore są tak zaskakujące jak mróz w zimie :?

Lennox Lewis - to był prawdziwy mistrz! a nie ten ćpun i kryminalista któremu kasa zrobiła wodę z mózgu. :mur: Trzeba wiedzieć kiedy zejśc ze sceny niepokonanym <_< :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierszej rundzie jeszcze jakos sie ruszał , ale w nastepnych dały znac o sobie wiek i niezdrowy tryb zycia ( on sie pewnie wogule do tej walki nie przygotował ) BTW oczywiscie ze walczy dla pieniedzy bo ma zajeb... e długi i musi je splacic a wszystko przez zryta psyche ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!!

Niech pokaże że ma choć grosz honoru i że nie zależy mu tylko i wyłącznie na kasie. IMHO to co on teraz prezentuje to jest parodia boksu. Zero ruchu, stoi jak ciołek w miejscu i wyprowadza bomby ktore są tak zaskakujące jak mróz w zimie  :?

Lennox Lewis - to był prawdziwy mistrz! a nie ten ćpun i kryminalista któremu kasa zrobiła wodę z mózgu.  :mur: Trzeba wiedzieć kiedy zejśc ze sceny niepokonanym  <_<  :)

1494123[/snapback]

Ale glupoty piszesz. Smiem twierdzic ze za 5mln dolarow bys byl w stanie zrobic o wiele gorsze rzeczy. To czego dokonal Tyson nie dokona juz nikt, a Lewisa za 5lat beda pamietac tylko statystyki.

 

(zapisz jako)

(zapisz jako)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale glupoty piszesz. Smiem twierdzic ze za 5mln dolarow bys byl w stanie zrobic o wiele gorsze rzeczy. To czego dokonal Tyson nie dokona juz nikt, a Lewisa za 5lat beda pamietac tylko statystyki.

 

1494321[/snapback]

Chyba nie zrozumiałeś mojego posta do końca. Chodziło mi o to że jemu nie chodziło o wygraną w grunice rzeczy :? Poprostu potrzebował kasy - to wyszedł na ring - dostał pare strzałów i koniec - cel spełniony - a że przy okazji niszczy wypracowaną niegdyś przez siebie otoczke Bestii, Żelaznego Mike'a itp to już dla niego sie nie liczy. Nie interesuje go wygrywanie dla sławy i udowodnienia czegoś sobie czy też fanom - on teraz bije się tylko i wyłącznie dla kasy a nie na tym polega boks. A na pewno nie w takim stopniu.

Co do L. Lewisa to za pare lat nadal będzie pamiętany jako ten który pokonał wszystkich którzy byli do pokonania. Nigdy nie zeszmacił się w ringu. Zawsze zachowywał się jak sportowiec. On był prawdziwym mistrzem wagi ciężkiej - co potwierdzał w ringu ale też poza nim.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt lewis jest prawdziwym mistrzem i podziwiem go ze potrafil odejsc w odpowiednim momecie jednak Tyson stylem walki bardziej mi odpowiada to co on robil w ringu jest poprostu niebywale (i nie chodzi tu bynajmniej o faule :P :P ) spojzcie jak on sie poruszal jak wyprowadzal ciosy, byl szybki jak blyskawica a ten jego balans cialem (cos co probowal robic w pierwszych rundach) trafic go bylo naprawde ciezko. O jego talencie najlepiej swiadczy to ze po 4letnim pobycie w wiezieniu wyszedl i za pare miesiecy zdobyl tytul mistrza.

A ze ma zryta psyche to trudno :P Mike chyba urodzil sie po to aby byc bokserem...

 

Update na tym pierwszym filmiku spojzcie co on robi od 42s :D poprostu brak slow :-)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXO3 dobrze wiem o co ci chodzi, tylko Ja probuje go zrozumiec. Jesli ktos jest mu w stanie zaplacic 5mln dolarow za wyjscie na ring a On tych pieniedzy potrzebuje to nie widze w tym nic zlego. Wiadomo ze to nie ta sama bestia co przed 10 laty, ale dalej z mila checia na niego patrze.

Lenox, bardzo dobry bokser ktory zdobyl co bylo do zdobycia, ale nie potrafil tak przyciagnac ludzi do boksu jak Tyson.

 

A "Zelazny Mike" bedzie wracal, dopoki ludzie beda chcieli go ogladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i tu się nasuwa zasadnicze pytanie: Czy chcemy jeszcze oglądać takiego Tysona jak w walce z McBridem :? Ja podziękuje. Wole sobie obejrzeć takie filmiki jak wrzuciłeś wcześniej. :)

 

EDIT::::::::

Właśnie obejrzałem reportaz w faktach w ktorym Tyson powiedział że odchodzi z boksu bo nie chce przeszkadzac w dyscyplinie którą tak bardzo kocha. Mam nadzieje ze to nie sa tylko puste slowa i on naprawde tak uważa. jesli tak to respect B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...