Skocz do zawartości
ULLISSES

Windows 7 (Seven) 32bit/64bit

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ta animacja kursora faktycznie nie była płynna, ale już podmieniłem poprawiony plik ze strony którą podał @soulburner.

 

Ostatnio szukając jakiegoś zamiennika (pliku systemowego) okna logowania, trafiłem na fajną poradę, jak zrobić to samemu i w prosty sposób. KLIK

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kursorem jednak racja, przyznaje. Jednak to jest niewidoczne i nieistotne póki jakaś aplikacja nie zawiesi się na dobre 20 sekund i nie zaczniemy się gapić z braku zajęcia na kursor.

 

 

Odświeżanie zepsuło cały efekt, jednak jak można zauważyć animacja jest płynna.

 

"moje" i "fixed" są identyczne.

Ale co do tego zdania nie zmienię, Irfan obydwa pliki odtwarza identycznie, tylko windows widzi jakąś przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panowie, mam pytanko : chce nagrac na dvd RC7100 x64 i tutaj jest pewien problem - mam juz nagrana jakas 7xxx, ale nie wiem czy jest to 7000 czy 7100,a nie bede instalowac tego by sprawdzic wiec pytanie brzmi : czy da sie jakos sprawdzic bez instalacji co to za wersja po jakichs konkretnych plikach w niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja panowie mam do was pytanie też ;) Czy jak wyłączycie tę animacje minimalizowania i maksymalizowania okien to powraca wam ona po ponownym uruchomieniu kompa?? jakby ktoś mogł to sprawdzić bylbym wdzięczny ... :)

 

ghash -> TAK:) już dawno ;)

Edytowane przez sly44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win 7 64x...od rana walcze aby zainstalowac grafike!

4870 toxic 512 (sapphire)....

Sek w tym ze nie instaluje mi CCC!

Czy to zassam paczke (DD+CCC) czy kazde oddzielnie (wersje od 9.6-9.10 sprawdzalem) czy instaluje w trybie zgodnosci z Vista czy tez nie...nie mam CCC...tak wogole to W7 nie wykrywa jakby grafy ( w menadżerze urządzen brak!)

help please :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic sie nie zmienialo, formacik polecial i dalej qpa:|

http://forum.pcformat.pl/thread-170404.html

Bardzo podobny problem, ale tam dotyczy mobility....samo CCC moge olac, ale najgorsze ze mi grafy nie wykrywa i nawet nie moge dac normalnej rozdzialki panoramicznej (1440x900)

wrrr

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet z orange - orange freedom. Do tego modem Huawei E160 na usb i nie chce dzialac na W7 64bit. Probowalem w roznych portach usb, probowalem rozne sterowniki i zaden nie chce sie zainstalowac, nawet w roznych trybach zgodnosci. Modemu nie wykrywa. Wczesniej na Viscie dzialalo bez problemow. Ktos rozwiazal ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki, że nie ma sterowników na x64. Kiedyś się przyglądałem na różne modemy 3G i najczęściej były stery do Visty tylko 32bit. Jak byś miał wersję W7 32 bit to raczej nie miałbyś problemu. Mam modem Huwawei E230 i na kompie z W7 RC 32bit chodzi bez problemu. Ale używam go tylko czasami do sprawdzania sms'ami wykorzystania limitu, bo na codzień to jest ten modem podpięty do routera i daje internet na cały domek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najprościej użyj opcji podkręcania dostępnej w sterowniku.

Jak byś nie wiedział to w sterowniku jest blokada i więcej niż 50MHz nie podkręcisz, na Xp edytowało się plik cfg w rivatuner i działało w windows7 jest pewien problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jeśli chodzi Ci o Daemon Tools to działa bez najmniejszego problemu ;)

I to stare wersje, problemem byl SPDT, od 1.58 smiga bez problemow pod 7. Of koz dzis sa juz chyba 1.62, albo i jeszcze nowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam 7 32 bit professional nabytą, ale od formata trzyma mnie jedno pytanie , jakie sterowniki do mobo w win7?? beda pasowac te co ładowalem od XP ? czy 7 sama je znajdzie?? bądz ma je w sobie , czy mam znalesc jakies dedykowane bo mam plyte MSI p55 neo2 FR i na stronie producenta nie ma sterow do w7 nie wiem moze te co do xp 32 bit bedzie pasowac do w7 32??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pomoc.

Po instalce win7 tester systemu pokazał najsłapsze ogniwo czyli dysk. Kupiłem 2 x 250 samsung f1 i za cholery nie mogę ich połączyć. Mobo jak niżej stery do "7" 64 bit sciągniete na pena w biosie przestawione na raid. siedze i kwicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sciagnales poprawne sterowniki do Raidu? Dziwne bo ja mam Raid na JMB z plyty glownej, najnowszy z jMicrona i smiga pod 64 bit bez problemow, za to Adaptec nie chce - podpis cyfrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to skad wytrzepie stery do plyty glownej do w7 MSI p35 neo 2-FR??? tensystem sam szuka i instaluje czy moze je miec w sobie?? nie mam pojecia skad je wyorac

tj strona producenta i powiedzcie mi jakie stery mam wziąć do 32 bitowego w7 http://pl.msi.com/index.php?func=downloadd...mp;prod_no=1261

Edytowane przez Preston81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Przecierz Ci napisał że stery nie będą potrzebne!!! Są zawarte w systemie.

Cos nie moge sie z tym zgodzic bo ja musialem instalowac do JMB, aby miec Raid, zas Adapteca w ogole nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wersja x64 Ultimate.

Mam od pewnego czasu blusescreeny. Właściwie prawie codziennie po jednym. Ale nie częściej i nie rzadziej.

Kiedu używam komputera wyskakuje bluescreen, z głośników płynie "przyjemny" trzask i jedyne co się dzieje to dumping memory od 0 - 100% i reset.

Po zresetowaniu wychodzi mi taki komunikat:

 

odpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

 

Dodatkowe informacje o problemie:

BCCode: 19

BCP1: 0000000000000020

BCP2: FFFFFA80061A48F4

BCP3: FFFFFA80061A4AF4

BCP4: 0000000024206F49

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 256_1

 

Pliki pomagające opisać problem:

C:\Windows\Minidump\111509-28064-01.dmp

C:\Users\Piotruchna\AppData\Local\Temp\WER-45536-0.sysdata.xml

 

Mój komputer:

PROC:Q8200RAM 4gbramddr3 KARTA: hd4870 512ddr5 PLYTA: EP43C-DS3 BIOS: Avard Modular Bios v6.00PG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win 7 64x...od rana walcze aby zainstalowac grafike!

4870 toxic 512 (sapphire)....

Sek w tym ze nie instaluje mi CCC!

Czy to zassam paczke (DD+CCC) czy kazde oddzielnie (wersje od 9.6-9.10 sprawdzalem) czy instaluje w trybie zgodnosci z Vista czy tez nie...nie mam CCC...tak wogole to W7 nie wykrywa jakby grafy ( w menadżerze urządzen brak!)

help please :damage_wall:

mam radeona 4870 od gigabyte i nie mialem problemu z instalacją CCC. Nie musiałem kozystac z trybu zgodnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...