Skocz do zawartości
ULLISSES

Windows 7 (Seven) 32bit/64bit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam drukarki HP ani nic z nią związane

Ponownie mi się to pokazało. Screen z menadżera:

Dołączona grafika

W folderze tasks nie mam nic związanego z HP

Jeszcze log z Hijack This

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 17:03:34, on 2009-12-22

Platform: Unknown Windows (WinNT 6.01.3504)

MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.7600.16385)

Boot mode: Normal

 

Running processes:

C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\avp.exe

C:\Program Files (x86)\Konnekt\konnekt.exe

C:\Program Files (x86)\foobar2000\foobar2000.exe

C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\Program Files (x86)\IrfanView\i_view32.exe

C:\Program Files (x86)\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

 

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =

R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\SysWOW64\blank.htm

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =

F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe

O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll

O2 - BHO: IEVkbdBHO - {59273AB4-E7D3-40F9-A1A8-6FA9CCA1862C} - C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\ievkbd.dll

O2 - BHO: Groove GFS Browser Helper - {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} - C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\GrooveShellExtensions.dll

O2 - BHO: link filter bho - {E33CF602-D945-461A-83F0-819F76A199F8} - C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\klwtbbho.dll

O3 - Toolbar: DAEMON Tools Toolbar - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - C:\Program Files (x86)\DAEMON Tools Toolbar\DTToolbar.dll

O4 - HKLM\..\Run: [startCCC] "C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CLIStart.exe" MSRun

O4 - HKLM\..\Run: [ATICustomerCare] "C:\Program Files (x86)\ATI\ATICustomerCare\ATICustomerCare.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files (x86)\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Adobe ARM] "C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [AVP] "C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\avp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [GrooveMonitor] "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\GrooveMonitor.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [sidebar] C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe /autoRun

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'USŁUGA LOKALNA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'USŁUGA SIECIOWA')

O8 - Extra context menu item: Dodaj do blokowanych banerów - C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\ie_banner_deny.htm

O9 - Extra button: Wyślij do programu OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~2\MICROS~2\Office12\ONBttnIE.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Wyślij &do programu OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~2\MICROS~2\Office12\ONBttnIE.dll

O9 - Extra button: &Wirtualna klawiatura - {4248FE82-7FCB-46AC-B270-339F08212110} - C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\klwtbbho.dll

O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~2\MICROS~2\Office12\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: &Sprawdzanie adresów - {CCF151D8-D089-449F-A5A4-D9909053F20F} - C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\klwtbbho.dll

O13 - Gopher Prefix:

O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/shoc...ash/swflash.cab

O18 - Protocol: grooveLocalGWS - {88FED34C-F0CA-4636-A375-3CB6248B04CD} - C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office12\GrooveSystemServices.dll

O20 - AppInit_DLLs: C:\PROGRA~2\KASPER~1\KASPER~1\mzvkbd3.dll,C:\PROGRA~2\KASPER~1\KASPER~1\sbhook.dll

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\Alg.exe,-112 (ALG) - Unknown owner - C:\Windows\System32\alg.exe (file missing)

O23 - Service: AMD External Events Utility - Unknown owner - C:\Windows\system32\atiesrxx.exe (file missing)

O23 - Service: Kaspersky Internet Security (AVP) - Kaspersky Lab - C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\avp.exe

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\efssvc.dll,-100 (EFS) - Unknown owner - C:\Windows\System32\lsass.exe (file missing)

O23 - Service: @%systemroot%\system32\fxsresm.dll,-118 (Fax) - Unknown owner - C:\Windows\system32\fxssvc.exe (file missing)

O23 - Service: @keyiso.dll,-100 (KeyIso) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)

O23 - Service: @comres.dll,-2797 (MSDTC) - Unknown owner - C:\Windows\System32\msdtc.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\System32\netlogon.dll,-102 (Netlogon) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)

O23 - Service: PnkBstrA - Unknown owner - C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe

O23 - Service: PnkBstrB - Unknown owner - C:\Windows\system32\PnkBstrB.exe

O23 - Service: @%systemroot%\system32\psbase.dll,-300 (ProtectedStorage) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)

O23 - Service: @%systemroot%\system32\Locator.exe,-2 (RpcLocator) - Unknown owner - C:\Windows\system32\locator.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\samsrv.dll,-1 (SamSs) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\snmptrap.exe,-3 (SNMPTRAP) - Unknown owner - C:\Windows\System32\snmptrap.exe (file missing)

O23 - Service: @%systemroot%\system32\spoolsv.exe,-1 (Spooler) - Unknown owner - C:\Windows\System32\spoolsv.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\sppsvc.exe,-101 (sppsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\sppsvc.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\ui0detect.exe,-101 (UI0Detect) - Unknown owner - C:\Windows\system32\UI0Detect.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vaultsvc.dll,-1003 (VaultSvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)

O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vds.exe,-100 (vds) - Unknown owner - C:\Windows\System32\vds.exe (file missing)

O23 - Service: @%systemroot%\system32\vssvc.exe,-102 (VSS) - Unknown owner - C:\Windows\system32\vssvc.exe (file missing)

O23 - Service: @%systemroot%\system32\wbengine.exe,-104 (wbengine) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbengine.exe (file missing)

O23 - Service: @%Systemroot%\system32\wbem\wmiapsrv.exe,-110 (wmiApSrv) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbem\WmiApSrv.exe (file missing)

O23 - Service: @%PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe,-101 (WMPNetworkSvc) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

 

--

End of file - 7680 bytes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka oto sprawa. Mam problem z zapisywanie plików na pulpicie. Raz na jakiś czas przy próbie zapisu (np. dokumentu, który stworzylem w wordzie) wyskakuje mi info, że nie mam uprawnień, tworzony jest plik 0KB, po czym daje ponownie zapisz. Program pyta czy nadpisać, daje tak i plik zapisany. Jest to jednak irytujące. Podobnie dzieje się w momencie, gdy chce zapisać coś w folderze znajdującym się na pulpicie. W innych lokalizacjach nie ma problemu. Co może być przyczyną?

Daj Worda, aby uruchamial sie jako administrator i nie bedzie problemu.

I jeszcze druga sprawa. Również raz na jakiś czas głupieje program obsługi zastawu logitecha (mysz+klawiatura) -SetPoint. Efekt jest taki, że blokuje się funkcja wciśniętego klawisza lewej strzałki. Kursor popierdziela na non stop w lewo. Musze wyłączyć wtedy to badziewnie w menadżerze zadań, ale trace w tym momencie możliwość korzystania z klawiszy funkcyjnych. Mam najnowszą wersje tego usrojstwa, ale i tak sie zwiesza. Może ktoś z użytkowników sprzętu logitecha miał podobny problem?

Mam Zestaw Logitecha 5500 i nie mam tego typu problemow... moze cos jest z klawiatura, badz zle zainstalowane oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie oto pytanko:

W Win XP kopiowanie aktywnej aplikacji do schowka (celem na przykład zrobienia zrzutu z ekranu) dokonywało się przy pomocy skrótu trzech klawiszy: Ctrl + Alt + PrtSc. Teraz zmagam się z Win 7, a tam ten skrót wydaje się nie działać, bo gdy w "Paint'cie" próbuję taką skopiowaną niby właśnie aplikaję wkleić to nie ma takiej możliwości, tak, jakby nic się w ogóle nie skopiowało... Czy ktoś wie może, jak realizować tą funkcję (kopiowanie aktywnej aplikacji do schowka) w Win 7?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sposób, aby permanentnie wyłączyć podpis cyfrowy sterowników? Próbuję zainstalować modem do neostrady ZXDSL 852 v2 na 64 bitowej wersji Windows 7. Podczas uruchamiania systemu wciskam F8 i wyłączam podpis cyfrowy, potem instaluję sterowniki od Visty 64 bit i wszystko działa do czasu ponownego uruchomienia systemu. Po nim system zachowuje się, jakby modem był w ogóle nie podpięty i nic nie da się z tym zrobić. Dzieje się tak nawet jeśli ponownie wyłączę podpis cyfrowy sterowników podczas startu. Pomaga tylko odinstalowanie wszystkiego i zainstalowanie od nowa. Do czasu restartu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Worda, aby uruchamial sie jako administrator i nie bedzie problemu.

Spróbuje, z tym że to nie problem tylko worda. Ściągam coś Operą i też się zdarza. Nie ma znaczenia jaki to program. Wszystko uruchamiać jako administrator?

 

Mam Zestaw Logitecha 5500 i nie mam tego typu problemow... moze cos jest z klawiatura, badz zle zainstalowane oprogramowanie.

Nie wydaja mi się by była to wina sprzętu. Pod Xp nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje, z tym że to nie problem tylko worda. Ściągam coś Operą i też się zdarza. Nie ma znaczenia jaki to program. Wszystko uruchamiać jako administrator?

Zapewne dotyczy to tylko dysku C: ? Zeby program swobodnie zapisywal na C: no to musi byc jako admin niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię tylko, że blokada zapisu w głównym katalogu partycji systemowej jest od początku istnienia w systemach Unix/Linux/etc. W Windows zostało to w końcu wprowadzone wraz z ograniczeniami dla użytkowników. Ludzie chcieli bezpiecznego systemu, więc muszą przywyknąć do tego, że są użytkownikami. Blokada ta chroni system (przynajmniej częściowo) przed robactwem i głupotą użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W win xp/server mozna bylo zrobic taki myk: przeciagalo sie folder lub ikone dysku do krawedzi i tworzyl nam sie pasek menu. Mozna bylo ustawic aby sie sam chowal i wtedy po najechaniu kursorem na krawedz wyskakiwal. W Win7 moge zrobic sobie pasek, ale nie moge go przeniesc z paska start. Jaki pomysl abym sobie zrobil ten pasek na krawedzi tak jak to mozna bylo w starej windzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej blokady partycji systemowej to na pewno można to wyłączyć nadając sobie odpowiednie uprawnienia. Ja nawet nie wiedziałem że taki problem istnieje, bo już pierwszego dnia gdy nie mogłem pokopiować konfiguracji niektórych programów do AppData z powodu ograniczeń dostępu, to od razu to odpowiednio skonfigurowałem. Ale osobom które nie wiedzą o co chodzi nie polecam zabawy tym, bo mogą sobie narobić sporo problemów, poprzez niewłaściwe skonfigurowanie uprawnień.

Edytowane przez kamail86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Alt+PrintScreen kopiuje aktywne okno do schowka tak samo, jak wczesniejsze wersje Windows.

 

Panowie, w Win XP robiłem to przy pomocy Ctrl + Alt + PrtSc; nie próbowałem wszakże przy pomocy Alt + PrtSc. Natomiast w Win 7 próbowałem obie metody i po zastosowaniu żadnej nie mogę NIC wkleić do "Paint'a", co sugeruje mi, że nic nie skopiowałem do schowka... Opcja "Wklej" jest NIEAKTYWNA! Natomiast aktywna jest jedynie opcja "Wklej Z(!)", (która umożliwia jedynie wskazanie jakiegoś pliku zdjęciowego, czy podobnego do wklejenia...). Czy możecie to praktycznie sprawdzić i dać znać, co wyszło? Może walę jakąś prostą kuchę i nie wiem jaką... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sposób, aby permanentnie wyłączyć podpis cyfrowy sterowników? Próbuję zainstalować modem do neostrady ZXDSL 852 v2 na 64 bitowej wersji Windows 7. Podczas uruchamiania systemu wciskam F8 i wyłączam podpis cyfrowy, potem instaluję sterowniki od Visty 64 bit i wszystko działa do czasu ponownego uruchomienia systemu. Po nim system zachowuje się, jakby modem był w ogóle nie podpięty i nic nie da się z tym zrobić. Dzieje się tak nawet jeśli ponownie wyłączę podpis cyfrowy sterowników podczas startu. Pomaga tylko odinstalowanie wszystkiego i zainstalowanie od nowa. Do czasu restartu....

Windows 7 Test Mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy qtracker uruchamia wam CoD4 ? Cod sie zainstalowal - dziala bez problemu singiel i multi. Qtracker dziala, wyszukuje serwery ale jak tylko proboje sie polaczyc to wyskakuje blad, ze nie mozna uruchomic execa.

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@R4dziK

Jeśli używasz NOD32 wyłącz opcję skanowania podczas tworzenia pliku.

tak, to może być to, potestuje.

 

co do kopiowania mam TC z uprawnieniami admina i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem.

 

Dysk Samsung F3 w trybie AHCI na AMD SB750

Testuje Win7 64bit, z tego co pamiętam problemu nie było na domyślnych sterownikach systemowych. Gdy zainstalowałem sterowniki od AMD, po instalował wszystko, transfery itd są OK, ale podczas wyłączania systemu lub restartu chwile przed wyłączeniem się systemu dysk wyłącza się i włącza z 2 lub 3 razy. Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego, dysk nowy, na XP nie sprawiał żadnych problemów.

 

W czym może być problem? Poza tym zjawiskiem komp zasuwa i jest stabilny, ale takie wyłączanie sie i włączanie nie ejst normalne według mnie.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja także mam pewien problem z W7.

 

Na moim starym laptopie (Asus F5GL) po zainstalowaniu świeżego systemu i instalacji oprogramowania (w tym programu i sterowników Atheros do wifi) zaczyna się problem. Polega to na tym że niby wszystko się dobrze instaluje, ale wifi nie wykrywa sieci bezprzewodowych (pomimo że jest kilka dostępnych), a w dodatku ten program Atheros po zainstalowaniu posiada tylko plik graficzny ikonki w folderze, mimo że powinien tam być cały program. Próbowałem instalować w różnych kolejnościach, także przez tryb zgodności ale nic to nie dało.

 

Jeśli potrzebne będą jakieś dodatkowe dane, proszę napisać. Liczę na Waszą pomoc, dzięki i życzę Wesołych Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj nabyłem laptopa z systemem Windows 7(Home Premium).Podłączyłem go dziś do internetu, szybko ściągnąłem firefoxa i robiąc z niego użytek zacząłem ściągać podstawowe programy - Subedit, Winamp, Skype, Avast, Winrar itp. ze strony producentów. Każdy program ma problem przy włączeniu instalacji, problemy są różnie - najczęściej brakuje jakiegoś pliku, "file is corrupted", każda z instalek ma problemy. Ściągnąłem więc programy z innych stron, ale błędy były podobne. Pomyślałem - przez IE ściągnąłem FF, więc może to FF nawala. Przez IE ściągnąłem WinRara - działa! Ściągam szybko reszte - nie działa nic. Żeby było śmieszniej, błędy są inne przy tych samych instalkach ściągniętych firefoxem. Wina W7? Przeglądarek?

 

EDIT: kilka z błędów, peirwszy występuje najczęściej(w wypadku skype'a mam 200gb wolnego, więc też nie wiem co świruje)

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz 200GB wolnego miejsca? Bo błędy jasno mówią o braku miejsca (choć może to być powiązane także z pamięcią wirtualną, ale w to wątpię akurat). Nie masz może aktywnego czegoś takiego jak przydział dysku? Bo wiem, że w XP jest coś takiego, a nie wiem jak wygląda sprawa w przypadku Seven'ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4gb ramu, kombinuje, kombinuje i teraz coraz czesciej wystepuje NSIS error, w necie pisza, ze to moze byc jakas blokada od nvidii czy innych programow-samarytaninow chroniacych moje bjedne urzadzenie przed wrogiem :< a ja chce tylko family guy'a obejrzec, a wmp nie trawie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przypadkiem Alt+PrintScreen?

 

Opiszę to szczegółowo:

 

 

W Win XP, żeby zrobić zrzut z ekranu robiłem tak:

 

1. Przy aktywnej aplikacji, którą chciałem skopiować naciskałem klawisze: Ctrl + Alt + PrtSc

 

2. Otwierałem "Paint'a", klikałem w menu systemowym na "Edycja"

 

3. Klikałem potem opcję "Wklej"

 

4. W polu roboczym "Paint'a" pojawiał się widok skopiowanej aplikacji.

 

 

 

W Win 7 robię tak:

 

1. Przy aktywnej aplikacji, którą chcę skopiować klikam klawisze: Alt + PrtSc (lub: Ctrl + Alt + PrtSc)

 

2. Otwieram "Paint'a", klikam w menu "Wklej"

 

3. Otwierają się dwie opcje: "Wklej z" oraz "Wklej"

 

4. Aktywna jest tylko opcja "Wklej z", która pozwala na otwarcie w "Paint'cie" już istniejącego i zapisanego pliku.

 

5. Opcja "Wklej", która spodziewam się, że służy do wklejania z zawartości schowka jest NIE AKTYWNA (napis jest szary, nie czarny) i klikanie w nią nie powoduje żadnego efektu...

 

 

Czy to ja sadzę jakąś kuchę, czy coś jest porąbane z systemem :blink: ! Pomocy, bo nie mogę czytelnie komunikować się z forumowiczami!!! :rolleyes:

Edytowane przez szaroczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...