Skocz do zawartości
Junior.git

Problem Z Kontami Użytkowników Win Xp

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od pewnego czasu zauważyłem dziwny problem. Zawsze wychodząc z domu, aby zabezpieczyć komputer "przełączałem użytkownika" tak, że programy działały w tle.

Niestety stało się to niemożliwe... :shock:

Dlaczego, nie wiem sam. Wiem tylko że w panelu sterowania>konta użytkowników (oto screen :

Dołączona grafika )

 

Następną rzeczą, która zapewne jest związana z pierwszym problemem, jest "błąd" usług systemowych/programów. Są one uruchomione bez nazwy użytkownika... (oto screen :

Dołączona grafika )

 

 

proszę o pomoc bo staje się to kłopotliwe

 

btw. prosze nie pisać : " Format i po sprawie" i tym podobnych, to nie rozwiązanie problemu a jego pominięcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj dysk :D

--

 

Zobacz czy masz właczone odpowiednie usługi(od szybkiego przełaczania itp).

1493503[/snapback]

Dołączona grafika

 

na to też wpadłem.

 

Dodam że komputer jest czysty od wszelakiego "świństwa" itd. Przeskanowałem wszelkimi możliwymi programami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Znajdź usługę zależną, która jest wymagana. Prawdopodobnie jest wyłączona. Zależność usług znajdziesz na jednej z zakładek we właściwościach usługi.

2. Możliwe, że chodzi o usługę, która ma w opisie "pozwala na uruchamianie programów z użyciem alternatywnych poświadczeń" - u mnie w Windows 2000 wpisana jako "Usługa RunAs".

3. Ostatecznie przełącz wszystkie usługi na uruchomienie automatyczne i wyłącz te, których na 100% jesteś pewien, iż nie są powiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Znajdź usługę zależną, która jest wymagana. Prawdopodobnie jest wyłączona. Zależność usług znajdziesz na jednej z zakładek we właściwościach usługi.

2. Możliwe, że chodzi o usługę, która ma w opisie "pozwala na uruchamianie programów z użyciem alternatywnych poświadczeń" - u mnie w Windows 2000 wpisana jako "Usługa RunAs".

3. Ostatecznie przełącz wszystkie usługi na uruchomienie automatyczne i wyłącz te, których na 100% jesteś pewien, iż nie są powiązane.

1493526[/snapback]

 

SERDECZNIE dziękuję za pomoc!!!

 

Pomogło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...