Skocz do zawartości
cavarr

Freezone Xc-80 Al / Alcu / Cu

Rekomendowane odpowiedzi

Na stockowym 84c w stress, na pentagramie....55c w stress :blink: róznica ogromna ;]

Dzięki B)

Rzeczywiście róznica nie jest mała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja używam tego silikonu i na Pentku AlCu rdzen (R360) kreci się bez zadnych artefaktow do wartości 445MHz, czyli nie taka zła ta pasta.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Szkoda że nie ma AluCu... Alu bez radiatorów, Cu z, ale droższa... w sumie to 85 zł to niby nie tak dużo za chłodzenie na grafike, ale jakby mi wiatrak nawalił czy coś... no nie wiem, chyba Alu jednak wezme.... do 66gt starczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Ta... tylko te są "nowe" i niby lepsze... w poprzedniej wersji sporo osób narzekało na jakośc wiatraka... może teraz będzie lepiej... więc zależnie od kasy jaką dostane na urodziny, kupie za 49 lub 85 ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle ma ktoś już ten coolerek (xc-70 cu+)? bo interesuje mnie jego wydajność i jak z montażem i wogóle opina onim. przydałby mi sie taki na mojego radka. aktualnie zbieram kase ale już ciut brakuje bo jeszcze chce lepszą paste kupić bo tak na tym silikonie to nie bardzo na jakieś o/c jechać

Edytowane przez kapi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtrące sie do tematu (nieczytalem wszystkich stron bo mam malo czasu)

 

szukajaka mi nic nie powiedziala (albo nie umiem szukac :P )

 

mam 6600GT na PCI-E i jedni mowia ze pentagram nie wchodzi na gt pci-e jak to jest czy da rade zaorzyc pentiego AL na mojego 66GT PCI_E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To AlCu masz radiatorki :] Jak byś nawet kupił oddzielnie radiaory i pntagrama Al to cena jest podobna do wersji AlCu

Prawda :P ja tak zrobiłem, ze najpierw kupiłem AL a potem radiatorki i cena wyszła jak za ALCU ale gdy kupowałem cooler nie miałem wiecej kasy... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...