Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

a jak wam sie znudzi latanie i napierdzielanie bazooka .. to polecam sniperke ..

;]

akcje jak z amerykanskiego filmu ;]

tylko jeden strzal z rpg by sie przydal na ten helikopter ;]

 

SNIPER ON THE HOSPITAL 5minut 42sek wazy kolo 40mb

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może w końcu będą ludzie pisać prawdę :].

 

do Grobel'a może dotrze też :P

 

P.S. nie matrw się u mnie podobnie jest :P NVIDIA i jej meant to be played ROX :]

:evil:

1493896[/snapback]

:blink:

:lol:

ja tam takich problemów jak pisałem nie mam. najmniej ile widziałem to 20fpsów...

przykro mi

 

 

Vice city miało lepszy klimat, ale może jeszcze niewystarczająco sie wkręciłem w gre [;

 

BMX roxuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ale sie postow naplodzilo :P

 

Kucyk : w jakiej rozdzielczosci grasz ze masz plynnie z 3xAA bo u mnie w 1280x1024 z 3xAA 16xanizo czasami mam zjazdy do 21fps, jest takie miejsce gdzie jest ten koles z bronia co uczyl strzelac na poczatku gry do butelek, to tam jest skrzyzowanie ulic i w tym miejscy mam normalnie 21fps w 1280x1024 i jak wlacze 3xAA, generalnie jes super plynnie z 3xAA ale sa jednak miejsca w grze gdzie te spadki fps mnie wkurzaja na maxa dlatego gram w 1280x1024 z 2xAA 16xanizo i w tym cholernym miejscy mam juz 33fps, jest straszna rozbieznosc fps, wczesniej gralem sobie w 1600x1200 2xAA 16xanizo(wszystko na max) i w 90% lokacji nie schodzilo ponizej 40fps a sa akie glupie miejsca gdzie pokazuje sie 19-22fps, irytuje mnie to strasznie, slatego zjechalem do 1280x1024 i wlaczylem 3xAA 16xanizo ale bylo podobnie wiec zjechalem na 1280x1204 2xAA 16xanizo (w detalach wszystko max). Wedlug mnie to jakis blad w grze, bo w tych "cholernych miejscach" nie ma jakies nagle lepszej grafiki czy wiecej obiektow, nagle jest spadek o 20-30 fps i tyle i z 50fps nagle w ciagu sekundy mam 21fps. Czy u was tez tak jest, gram na cat 5.6

 

 

Emilios : buahahahha dowcip tygodnia, ty grasz na 6600GT w 1600x1200 z 3xAA no gratuluje slajdow

 

 

Gra coraz bardziej wciaga pogralem przez weekend, hehe motyw z ukochana rozroil mnie na maxa, hehe trzeba sie o nia starac zabierac na randki - gierka ma klimat

najlepsze bylo to ze jechalem sobie ulica i jakas prostytutka do mnie zagadala to ja mysle a co tam bzykne se, pojechalismy w sutronne miejsce bo tak chciala, cyk myk i akcja w samochodzie, laseczka wyszla z auta i nagle wskaznik milosci z moja dziewczyna spadal - hehe usmialem sie na maxa.

 

Hej czy zdobywacie tereny w miescie, ja prubuje ale ciezko jest strasznie, narazie troche juz mam ale wiele razy musze robic load - rozwalaja mnie, ciezka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tereny zdobywa sie latwo za pomocja AK47;) wystarczy trzymac ich na dystans i nie dac sie okrazyc. AK47 znajdziesz w dokach (tam gdzie misja z rosjaninami). Mozna tez zdobyc wygrywajac raz wojne gangow. Generalnie wystarczy zabijac ich z dystansu zbierajac w miedzyczasie pancerz i w razie potrzeby serce.

 

Przeszedlem wioske uff. Spadki fps kolo wiekszej ilosci drzew za masakryczne na 6600GT. Nowa dziellnica przezentuje sie bardzo okazale. Ciekawe sa rozwniez misje. O dziwo nie ma spadkow fps :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ale sie postow naplodzilo :P

 

Kucyk : w jakiej rozdzielczosci grasz ze masz plynnie z 3xAA bo u mnie w 1280x1024 z 3xAA 16xanizo czasami mam zjazdy do 21fps

1494029[/snapback]

powiem szczerze, że gram na takich samych ustawieniach i poniżej 49klatek mi nie schodzi :blink: i nie mam żadnych spadków :blink: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadowolić pannę ? :D Wciskam klawisze góra - dół i nie idzie, daję plamę :|

 

PS- gram na 1280/768 i FSAA x2 płynnie :) Gra jest dużo ładniejsza graficznie niż wszystkie poprzednie GTA. Bardzo mi się podoba, tylko te nagrane głosy jakby w mono są :huh: Przecież na płycie zostało jeszcze z 460 MB- mogli trochę podbić bittrate.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ... Dałem lasce na randce kwiaty, pocałowała mnie, pojechaliśmy się napić, odwożę ją do domu i .... zaprosiła mnie do środka... Tyle że nie widziałem nic co się dzieje, tylko kamera mi wariowała (cały czasz miałem widok na wejście do domu - kolo był w środku) - tak ma być ? A co do pimping missions - polecam zapuścić sobie wtedy piosenkę 50 cent'a - get in my car :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że gram na takich samych ustawieniach i poniżej 49klatek mi nie schodzi  :blink: i nie mam żadnych spadków  :blink:

1494064[/snapback]

 

hmmm no generalnie jak pisalem tez mam ok 50fps ale sa wlasnei te miejsca gdzie mam 20-21 fps, narazie znalazlem 3 takie miejsca, bo tak to ciagle 50fps jest mowie o 1280x1024 3xAA 16xanizo

dziwne

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

domy ktore MOZESZ okrasc maja żółty trójkącik przed wejsciem..wchodzisz, wciskasz klawisz skradania i wynosisz stuff...

1493796[/snapback]

a ja wlasnie sie zastanawialem jak to rozwiazali na PC - bo na PS2 skrada sie za pomoca analogowego joya - czyli po prostu trzeba go bardzo delikatnie wychylac, zeby CJ chodzil wolniej - i nie robil halasu.

 

jeszcze jedna rzecz: polowa ludzi tutaj nie rozumie ani slowa po angielsku - wynika to jasno z pytan ktore zadaja. wlasnie typu jak sie wlamac, jak robic konkurencje w podrzucanie autka itp itd. dla mnie to jakas paranoja. jak mozna grac w gre z ktorej rozumie sie tylko przemoc i trojkaciki/kwadraciki pojawiajace sie na mapie i oznaczajace misje? a co z historia? pewnie jak w cut-scenkach nikt sie nie strzela to sa nudne? w tej grze - podobnie jak w Scarface - nie chodzi tylko o przemoc, strzelanie, mordowanie, radosna rzeznie i "podazanie za trojkacikiem oznaczajacym misje" - jak ja skonczycie, to przekonacie sie, ze ma nieco glebszy sens. jesli oczywiscie ja zrozumiecie. i jesli zrozumiecie to, co zachodzi miedzy CJ a Big Smoke'm na przestrzeni calej gry.

jak ktos nie kuma angielskiego to z zakonczenia gry bedzie bardzo rozczarowany - i juz widze te teksty, ktore sie tu pojawia typu: "jak mozna bylo tak skaszanic taka fajna gre takim glupim zakonczeniem" pisane przez tych, ktorzy z angielskiego rozumieja tylko fuck, shit i nigga. plus ewentualnie pimp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do dziewczyny, mozna zapraosic do auta tak jak w poprzednich czesciach GTA kobiete z ulicy :lol:?

1494112[/snapback]

Ano można można :D

TUTAJ (13,9 MB) masz filmik jak należy z takimi postępować :lol:

 

UWAGA SCENY BRUTALNE :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak sa roznice miedzy wersja PS2 a na PC, czytalem takie wlasnie porownanie na pcboomtown.net i jest troche poprawek, wersja na PC ma powtorki, podobno na pS2 nie ma, do tego wiadomo ze tekstury sa wyzszej rozdzielczosci ale przedewszystkim odleglosc patrzenia jest zdecydowanie wieksza na PC i jest wiecej opcji muzycznych

 

pisza tez ze wersja na xboxa ma duzo wiekszy view distance niz ta na PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm :wink: oto moj CJ:

 

Dołączona grafika

 

fajny nie :lol: niestety trzeba wpisac kod, aby policja nie gonila :wink:, nastepnie wpisac kod na Huntera - helikopter wojskowy, potem poleciec na 3 wsyspe do kolesia od fryzury i do sklepu z ubraniami, i do kolesia od tatuazow :wink: potem wrcocic do domciu :wink: i robic misje...

 

UWAGA!!!: jak nie wpiszecie kodu na policje i polecicie jakims transportem na inna wsype - nie radze :lol: zostaniecie straceni przez mysliwce Stanow Zjednoczonych, a konkretnie F-16, a na waszym radarze, z tego wzgledu, ze macie wojskowy helikopter, ukaza sie rakiety wojskowe :lol: mozecie je unikac, ale przybeda posilki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie sie zastanawialem jak to rozwiazali na PC - bo na PS2 skrada sie za pomoca analogowego joya - czyli po prostu trzeba go bardzo delikatnie wychylac, zeby CJ chodzil wolniej - i nie robil halasu.

jeszcze jedna rzecz: polowa ludzi tutaj nie rozumie ani slowa po angielsku - wynika to jasno z pytan ktore zadaja. wlasnie typu jak sie wlamac, jak robic konkurencje w podrzucanie autka itp itd. dla mnie to jakas paranoja. jak mozna grac w gre z ktorej rozumie sie tylko przemoc i trojkaciki/kwadraciki pojawiajace sie na mapie i oznaczajace misje? a co z historia? pewnie jak w cut-scenkach nikt sie nie strzela to sa nudne? w tej grze - podobnie jak w Scarface - nie chodzi tylko o przemoc, strzelanie, mordowanie, radosna rzeznie i "podazanie za trojkacikiem oznaczajacym misje" - jak ja skonczycie, to przekonacie sie, ze ma nieco glebszy sens. jesli oczywiscie ja zrozumiecie. i jesli zrozumiecie to, co zachodzi miedzy CJ a Big Smoke'm na przestrzeni calej gry.

jak ktos nie kuma angielskiego to z zakonczenia gry bedzie bardzo rozczarowany - i juz widze te teksty, ktore sie tu pojawia typu: "jak mozna bylo tak skaszanic taka fajna gre takim glupim zakonczeniem" pisane przez tych, ktorzy z angielskiego rozumieja tylko fuck, shit i nigga. plus ewentualnie pimp.

1494099[/snapback]

u "nas" zrobili to tak ze ALT (chyba ALT..nie pamietam czy zmienialem sobie ulozenie klawiszy czy nie :/) odpowiada za skradanie sie..trzymasz go a chodzisz normalnie strzalkami

 

co do reszty: POPIERAM CIE W 100%!!!! bardzo madre slowa

 

a tak bte: Będzie lokalizacja tej gierki????? bo troche sobie nie wyobrazam jej jakby miala byc.."ty jeb..y sku...lu zaraz ci z moim kumplem przyp..imy...nie PSIE??" heheheheeh to by dopiero bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowie? Chodzi o HotCoffe mod ( path). Nie mam pojęcia co jest- wciskam klawisze i nic, a po nieudanym dymanku ;) wskaźnik reputacji zjeżdża w dół :(

 

PS- zaliczyłem pierwszy VPU-Recover :( Zjeżdżać muszę z taktowaniami VPU, na razie do 402 Mhz

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak bte: Będzie lokalizacja tej gierki????? bo troche sobie nie wyobrazam jej jakby miala byc.."ty jeb..y sku...lu zaraz ci z moim kumplem przyp..imy...nie PSIE??" heheheheeh to by dopiero bylo

Hmm a powiedz mi czym różni się przeklinanie po angielsku od tego po polsku.

Nie rozumiem dlaczego ogromne zgorszenie budzi tekst pełen przekleństw po polsku, gdy ten sam tekst po angielsku jest przyjmowany normalnie i uż nie budzi żadnych kontrowersji.

Jest w tym taki sam sens jak twierdzenie przez niektórych, że przetłumaczenie gry na polski niszczy jej klimat.

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy wszyscy gracie postacią, która przypomina 'czarnego steryda w dresie'? Mam nadzieję, że jest to spowodowane waszą ogólną fascynacją tą subkuklturą, a nie jedyny możliwy wybór w grze, bo jeśli tak, to jak dla mnie przez taki wygląd gra straci połowę klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a powiedz mi czym różni się przeklinanie po angielsku od tego po polsku.

Nie rozumiem dlaczego ogromne zgorszenie budzi tekst pełen przekleństw po polsku, gdy ten sam tekst po angielsku jest przyjmowany normalnie i uż nie budzi żadnych kontrowersji.

Jest w tym taki sam sens jak twierdzenie przez niektórych, że przetłumaczenie gry na polski niszczy jej klimat.

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy wszyscy gracie postacią, która przypomina 'czarnego steryda w dresie'? Mam nadzieję, że jest to spowodowane waszą ogólną fascynacją tą subkuklturą, a nie jedyny możliwy wybór w grze, bo jeśli tak, to jak dla mnie przez taki wygląd gra straci połowę klimatu.

1494267[/snapback]

 

co do przeklinania po polsku czy angielsku to sie z Toba zgodze, jak dla mnie zadnej roznicy.

 

Ale co do wygladu postaci, to hmmm czemu od razu steryda, z tgo co wiem to sterydow w tej grze nie ma ;) czysty trening. A co jest zlego w trenowaniu no chyba nic :D , Gra ma taki klimat i tyle, jestes gangsterem o to chodzi w tej grze, jak sie nie podoba to nie graj. W takim swiecie jak gangsterka bycie dobrze zbudowanym pomaga, w grze tez masz wieksza sile, mozesz uczyc sie nowych sztuk walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oderwałem się na 20 minut od gry żeby porobić klika testów.

Fraps w trybie benchmark (ustawiony na 60s żeby nie było przekłamań w wynikach).

Za każdym razem procedura testu wyglądała niemal identycznie - start w momencie gdy CJ stoi w swoim mieszkaniu, następnie bieg do garażu po furkę i dynamiczny przejazd ulicami Los Santos tam gdzie natężenie ruchu jest b.duże + zaliczenie kraksy tak żeby wygenerować dym

 

Nvidia Forceware 77.60beta.

P4 3.2@4.0, 1GB DDR500, GF 6800GT@400/1100

1024x768 32bit Anizo Off

AA Off Avg: 60.617 - Min: 35 - Max: 113

AAx1 Avg: 60.017 - Min: 33 - Max: 110

AAx2 Avg: 58.883 - Min: 32 - Max: 108

AAx3 Avg: 63.417 - Min: 33 - Max: 108

 

1024x768 32bit Anizo x16

AA Off Avg: 62.917 - Min: 32 - Max: 109

AAx1 Avg: 58.100 - Min: 36 - Max: 109

AAx2 Avg: 63.067 - Min: 36 - Max: 110

AAx3 Avg: 61.883 - Min: 31 - Max: 108

 

1280x1024 32bit Anizo Off

AA Off Avg: 63.517 - Min: 32 - Max: 112

AAx1 Avg: 63.600 - Min: 32 - Max: 110

AAx2 Avg: 59.450 - Min: 34 - Max: 109

AAx3 Avg: 58.317 - Min: 28 - Max: 110

 

1280x1024 32bit Anizo x16

AA Off Avg: 58.717 - Min: 33 - Max: 109

AAx1 Avg: 61.333 - Min: 34 - Max: 108

AAx2 Avg: 64.233 - Min: 33 - Max: 109

AAx3 Avg: 64.650 - Min: 35 - Max: 110

 

 

Wnioski nasuwają mi się takie:

1. Engine gry doskonale reaguje na zmiane rozdziałki i wygładzania krawędzi - spadek fps pomiędzy różnymymi trybami jest praktycznie niewidoczny - aczkolwiek sama k.graficzna odgrywa tu znaczącą rolę

2. Filtrowanie anizotopowe albo nie działa wcale albo twórcy zrobili nam psikusa i Anizo samo się uaktywnia w czasie gry

3. W rozdziałce 1024x768 bez AA gra wygląda ohydnie - samo ustawienie AAx1 poprawia znacząco wizualną stronę gierki

Edytowane przez turzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za te wyniki, generalnie wiem ze gra chodzi lepiej na NV - zrobiona jest pod NV, ale kurcze mam te spadki jak juz mowilem nie wiem dzisiaj potestuje,

zrobie to samo co ty i jutro zdam taka sama relacje.

 

Sluchaj podjedz w to miejsce gdzie jest bron - tzn gdzie kolo uczyl Cie strzelac (do butelek) na poczatku gry, i tam jest skrzyzowanie ulic obok tego, ja na tym skrzyzowaniu w 1280x1024 z Anizox16 AAx4 (wymuszone w sterownikach) czyli x3 w grze mam 21fps :blink: sa jeszcze chyba z 2 takie miejsca w calym miescie gdzie mam takie 21fps, nie jest to chaczenie ale czuc to jak nagle z 50fps spadnie do 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)Odrazu piszę,że nie tylko ja mam problem z texturami :)... mam radka 9000 pro 128bitowego 128 mb ramu, gra chodzi full detale 1024x768x32 draw distance na maxa i mam 30-35 fpsów, i znikają mi textury postaci, zresztą nie tylko mnie na tym forum. Nie pomaga zmiana sterowników:| o co chodzi :| z daleka postaci są normalne, a z bliska stają się przeźroczyste... ktoś może mi pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To mój pierwszy post na forum więc chciałem się serdecznie przyitać ze wszstkimi.

 

 

 

Wieć uważam, że GTA SA jest super ekstra, cool itp. Tylko mam pewien problem. Odpaliłem giere za pierwszym razem i wszystko było okej a teraz CJ przez cały czas idzie w prawo jakbym ciągle miał naciśniętą -->.

POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej ma problem z restartami kompa... gram 3-5 min i resio

 

Athlon 2400+

512 RAMu

MSI K7nV

ATI9800PRO

Win XP Pro

 

Testowalem wszystkie ustawienia gry i karty, 2 x reinstal gry, nowe stery, przekopałem pół internetu... logi windy, bawiłem sie w rejestrze, zainstalowałem SP2, zaktualizowałem winde na maxa (nigdy tego nie robie..) usługi systemowe, reinstal systemu, wszystko co mi przyszlo do glowy i... nic.. dalej resio za resiem.

AA dodam ze temp podzespołów w normie, nie wiem jak z zasilaczem... ale tego nie mam jak sprawdzic.

 

Ręce mi opadają. nie wiem co mam robić  :mur:  :mur:  :mur:

1494334[/snapback]

Wczoraj bylem przekonany ze to nie stery bo gra wywala sie na rozne sposoby i raporty o bledach tez nie byly identyczne, ale kiedy gra zawiesila kompa i po resecie zobaczylem komunikat w stylu ze 'za problem odpowiadac moze sterownik do 9800' to mnie juz szlag trafil - jak sie juz wydawalo ze update sterow do muzy rozwiazal problem to padlo na grafe :mur:... z desperacji zrobilem czystke w systemie i wpakowalem ponownie najnowsze drv do plyty i audigy, a jedynie do grafy zmienilem na starsze cat. 4.12. Nie wiem czy to pomoglo czy to tylko przypadek ale na 4.12 gralem juz kilka h i nie wysypalo sie nic i w koncu swobodnie ukonczylem pare misji... oby tak zostalo do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem giere za pierwszym razem i wszystko było okej a teraz CJ przez cały czas idzie w prawo jakbym ciągle miał naciśniętą -->.

POMOCY!!!

1494369[/snapback]

Witaj

 

rozumiem że grasz na klawiaturze, a masz może oprócz tego podłączonego pada? U mnie pad powodował konflikty grając na klawiaturze, po prostu musiałem go odłączyć.

Druga opcja to wciśnięty na stałe klawisz -->. Spróbuj przypisać "prawo" do innego przycisku i sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Masz rację, tyle że nie pada a joystic. Już odłączyłem, potem zdam rapot czy pomogło.

A usuwałeś jakieś streowniki od pada, czy coś takiego?

1494383[/snapback]

Tez tak mialem w Nomad Soul.NIe usuwalem zadnych sterow tylko calkowicie pada z kontrolerow gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już potrafię komputerową pannę przelecieć jak należy :P Ciekawe, czy jest coś w tym względzie bardziej zaawansowanego ;)

 

Gra nie wymaga ponownej instalacji, więc po formacie można grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...