Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

można iść do szkoły jazdy albo latania samemu czy trzeba czekać aż bedzie taka misja bo na mapie nie ma tego zaznaczonego a jest tor wyscigowy i nie umie tam wejsc bo pisze ze musze szkoly ukonczyc tylko ja newet nie wiem gdzie ta szkola sie znajduje (dopiero jestem po misji Cesar Vialpando)

1505558[/snapback]

MUSISZ CZEKAC AZ NA MAPIE BEDZIESZ MIAL DUZA CZERWONA LITERE S...W SAN FIRRO BEDZIE SZKOLA JAZDY SAMOCHODEM, TIERRA ROBADA SZKOLA PLYWANIA MOTOROWKAMI ITP. BONE COUNTY SZKOLA LATANIA, LAS VENTURAS SZKOLA JAZDY NA MOTORZE...W SZKOLE JAZDY AUTEM KOBITKE MOZNA ZBAJEROWAC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do Ammu Nation i potrenuj na strzelnicy. Musisz dojsc do jakiegos tam poziomu. I nie pisz z duzej liter bo to tak jakbys sie tu darł! kultury troche

1505567[/snapback]

ogolnie to masz racje, tak samo jak widze jak ktos pisze z duzych liter to czuje sie urazony :) ale po prostu mialem wlaczonego caps locka ktorego niechcialo mi sie wylanczac :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do strzelania z dwóch broni to musisz albo duużo strzelać albo iść do ammu nation na strzelnice i trenować tak aby pasek np: pistols doszedł Ci do końca i wtedy masz level hitman i możesz ładować z dwóch giwer na raz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz do Ammu Nation i potrenuj na strzelnicy. Musisz dojsc do jakiegos tam poziomu. I nie pisz z duzej liter bo to tak jakbys sie tu darł! kultury troche

1505567[/snapback]

skonczylem kursik kolejny, tym razem mialem tez ak47, upgradowalo mi poziom no i? po czym poznam ze juz moge brac 2 giwery i jak to sie robi? bo moze juz moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch broni moża strzelać mając poziom hitman i nie sądzę, żeby można było korzystać z dwóch ak 47 na raz. Raczej dotyczy to tylko pistoletów i smg.

 

Jak ktoś nie wie co napisać w tym temacie, to niech nie pisze nic (patrz mussolini).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Zauwazylem,ze problemy z gra maja osoby ze slabszym sprzetem.U mnie jak dotad nic nie wystapilo.0 zwisow,resetow wszystko smiga.Jordie,sprawdze Twoja kombinacje z 16bitami.Mam nadzieje,ze po tym bede mogl dodatkowo do tego co mam (1280x1024,aax2) wlaczyc spokojnie aax3 i jeszcze mi podskoczy o 10 klatek wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja raczej slabego sprzetu nie mam heheh wrecz przeciwnie a mimo to mam problemy mzoe to przedz audigy moze eax cos nie do konca dziala poprawnie w tej grze szkdoa ze nei moozna go w grze wylanczyc moze cos z moimi sterownikami ale uzywam zwyklych sterwo z cd + upadet'y sciagniete ze strony creative'a hm nei czaje tego

 

pozostaje tylko miec nadzieje ze szybko wypuszcza jakas latke bo cos musi byc nie tak z ta gra

Edytowane przez fllanker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogiel jakbys mogl to nie pisz tu o fabule gry, bo psujesz zabawe... Moglbys chociaz napisac ze spojler jest...

Dobra już nie będę ale musisz mi obiecać, że sam będziesz odpowiadał na pytania ludzi w taki sposób żeby nie zdradzać fabuły. Poza tym chyba zdecydowanie mniej psuje zabawe od kogos kto podaje kody do gry. A spojler jest. Są tez zdeżaki, wloty powietrza, alufelgi i inne do nabycia w sklepach tunningowych w sałym San Andreas ;):) Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro chcesz powiedziec ze moj komp jest słaby? :lol: ;) Gram sobie majac ok 18 fps i mi styka :) NIe jest dobrze ale lepiej zagrac przy takiej ilosci fps niz nie zagrac wogole.

A co do tych błędów to rzeczywiście jakiś patch by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały test gry na konikach. Jeśli ktoś wszytuje sejwa, stawia wszystko, a jak przegra to znowu wczytuje sejwa to mu sie to nie przyda, ale jak ktos gra uczciwie (tzn. jak przegra to nie loaduje) to oto moje spostrzeżenia:

 

Test robiłem na 20 gonitw, obstawiałem cały czas zielonego, a że zbyt często nie wygrywał więc dochodzę do wniosku że nie ma żadnego ułatwienia tzn. zawsze wygrywa losowy konik.

 

Dołączona grafika

 

Z tego zestawienia jasko wynika, że najbardziej opłaca się obstawiać cały czas na żółtego konika. Po 20 wyścigach miałoby się zysk 21,25 razy stawka tzn. jeśli w każdym wyścigu obstawiałbyś na żółtego 5000, to po 20 wyścigach byłbyś 5000*21,25=106250 na plusie.

 

Oczywiście to gra losowa więc mogą być odstępstwa.

 

W trakcie testu żółty nie wygrał nigdy dwa razy pod rząd, więc jak raz wygra to w następnej turze warto obstawić innego np. czerwonego.

 

PS. Scar, przeczytaj regulamin albo wracaj na onet. Co jest z tym topikiem? Zupelnie jakby to juz nie bylo forum tweak. Pisania w topiku o San Andreas regulamin nie dotyczy czy co?

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z San Andreas. Jak uruchamiam gre to przed pokazaniem sie głównego menu jak wyświetlają się tamte obrazki i pisze GTA SAN ANDREAS gra mio wraca do windowsa i pojawia się następujący błąd: Wystąpił problem z aplikacją gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. i można wysłac raport o błędach. Pomóżcie. Co Zrobic?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No i zrobilem tak jak Jordi i to prawda.Zadnej roznicy nie stwierdzilem i gram teraz w 1280,x1024 z AAx 3 i myslie ze mam caly czas ok 40/50 fpsow no i w koncu jestem w San Fierro.Narazie dowiedzialem sie ciekawych rzeczy o Big Smoku szczurku malutkim i narazie podjechalem ciagnikiem do punktu sava.Daleko mam stad do szkoly latania bo bym juz sobie polatal samolocikiem ?? Rafcio.Bylo o tym nawet na tej stronie.Musisz dac tryb zgodnosci z w98/me i odpalisz gre bez problemow.Exo3 - Ty tez zmien palete na 16 bit a moze nawet w 800x600 uda Ci sie wlaczyc detale na max :) Fllanker,zainstaluj stery do Audigy "nieeaxowe".Moze nie maja eaxa,ale podobno maja lepsza jakosc dzwieku.Ja tam nie wiem bo mam soundstorma,ale podobno tak jest :) Pozdro i prosze mi odpowiedziec z tym samolotem raz raz,szybciutko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoła latania jest dopiero na pustyni w 3 mieście :P no to duuużo przed tobą :D

 

ja już jestem po tej misji w której trzeba wjechać motorem na startujący samolot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta

i akurat wszyscy kretnyni ktorzy nie maga se poszukac odpowiedzi w tym topicu beda pisac to samo co pisali w nowym ..

 

1gra = 1 temat .. i tak powinno zostac

1505819[/snapback]

ta jasne,myslisz ze to co napisałeś(update sterów od dźwięku itp)wszystkim pomoga?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak wy, ale pamiętacie zamieszanie wywolane przez Rockstaar Games z kartami graficznymi i glośnikami creative? Na większości stron pisalo że gra nie obsluguje glośników 5.1 CREATIVE oraz nie uruchomi sięna GeForce 4 MX! Tymczasem ja zmartwiony bo posiadam GF4 MX 440 128bit 128 MB DDR 8xAGP i glośniki creative T5900 myślę że sobie nie pogram. na szczęście kupilem tę grę i jestem zadowolony. Po wlączeniu zachcialo mi się śmiać bo pierwsze dwa obrazki to: kompatybilność z EAX i obrazek że gra zostala zoptymalizowana pod karty nVidii :lol: !!! Gra śmiga mi na detalach VERY HIGH, antylising 3, 1024x768x32, widok na maxa! ja niewiem po co im to bylo?! I tak dziala! Teraz mam problem tylko z resetem, ale przeczytalem to forum i sprawdzę te sterowniki od dźwięku!

 

Wszystkim dzięki i proszę!

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem! Gralem sobie, a tu nagle gra sie zawiesila...! :mur: Teraz jak odpalam GTA, biore new game i wciskam blogoslawiony klaiwsz enter B) gra zaczyna sie ladowac, pokazuje sie nawet elegancki pasek stanu :wink:...! A tu nagle *ciach*ciach*ciach*, pokazuje sie napis rozpoczynajacy intro i nic *ciach*ciach*ciach!! HELP!! Poswiecilem nawet moje save'y i nic!! HELP!! Dzieki z gory za wszelka pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...