Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Z tego co wiem, to na twoim radku nie da sie zalatwic tej sprawy... na tym radk utak to sie kaszani, ale moze jest jakis path (jak ktos go zna to nich poda). A moze czas wymienic grafe? Za 200 zl masz radeona 9550 calkiem mila grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

czy ktos sciagal jeszcze ten filmik co zrobilem?

1624342[/snapback]

Ja również ściągam... Bardzo mi się ten filmik podoba :blurp:

A jeszcze bardziej muzyka która leci w tle. Miałbym romansik B) Podasz nazwy kawałków które towarzyszą 1 i 3 skokowi (te taki "ciężkie" gitarowe kawałki)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz, wyszukiwarka mi nie pomogla, wiec zapytac nalezy :) problem mam taki, ze nie moge (noz po prostu sie nie da!) przejsc misji na lotnisku dla toreno (sorki, nazwy misji zapomnialem). trzeba tam na motorze wjechac przez platforme do ladowni samolotu. ale za pyte sie nie da! on zawsze jest duzo, duzo szybszy. probowalem zmieniac parametry pcj-600, ktorego sie dostaje do tej misji. dawalem przyspieszenie na 100 (skala wedle dokumentacji konczy sie na 10 :>), predkosc na 300, a on ciagle byl daleko poza moim zasiegiem. nie kapuje tego -_-' a btw: czy ta misja jest wymagana do skoku na caligula's?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz, wyszukiwarka mi nie pomogla, wiec zapytac nalezy :) problem mam taki, ze nie moge (noz po prostu sie nie da!) przejsc misji na lotnisku dla toreno (sorki, nazwy misji zapomnialem). trzeba tam na motorze wjechac przez platforme do ladowni samolotu

1624959[/snapback]

:mur: :mur: :mur:

Nic innego napisać się nie da.

Było wiele razy.

Wjechać się da. Wciskaj strzałkę do góry i musi się udać. Jeśli się nie uda, to odpuść sobie tą grę, bo widocznie jest za trudna.

 

Geez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ja mam wam filmik nakrecic? przeciez dusze te przekleta strzalke, ale to nic nie daje, po prostu sie nie da. kapujeta? przeciez do jasnej cholery wiem, ze nie tak skrypt mial wygladac. najwidoczniej gra ma jakies zaburzenie i o to pytam raczej -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Da się <_<

Trzeba tylko próbować a nie siedzieć na forum i zasypywać topic głupimi postami...

 

PS. Jakby się nie dało to bym tej gry nie przeszedł ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bogowie, ty chyba nie rozumiesz problemu. trzymam te kochana strzalke podczas tego jak mi sie wyswietlaja instrukcje co do tego co mam zrobic, potem sie napis zmienia i jade, sruuu, pedze na zlamanie karku, ale bez efektu, bo ten cholerny samolot jest duuuzo szybszy. i nie ma znaczenia, czy skrecam, czy jade prosto jak za przeproszeniem drut. 90% poprzednich misji przeszedlem za pierwszym razem, freefall przeszedlem za trzecim, wiec nie obrzucaj mnie laskawie inwektywami, tylko przeanalizuj problem, bo to nie ja nie wyrabiam tylko nie wiem... motor? gra? engine fizyczny? pathe sa zle zrobione i przy mniejszej sile przerobowej kompa misja sie kisi? dunnow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeszedłem bez problemu, ale czytałem gdzieś w tym topicu, że jaknajszybsze pulsacyjne wciskanie klawisza odpowiedzialnego za wstawanie na motorze pomaga. Tylko trzeba naciskać w ten sposób żeby nie wstać, tylko tak się "kiełkotać" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również ściągam... Bardzo mi się ten filmik podoba  :blurp:

A jeszcze bardziej muzyka która leci w tle. Miałbym romansik  B) Podasz nazwy kawałków które towarzyszą 1 i 3 skokowi (te taki "ciężkie" gitarowe kawałki)...

1624516[/snapback]

1 - soulfly - babylon

2 - ill nino - how can i live

 

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z ta misja niemialem problemu. moze sproboj przejechac

miedzy samochodami i jedz z lewej strony samolotu trzymajac strzalke w gore(ta co odpowiada za wstawanie na motorze choc ja bez tego dalem sobie rade) a jak to nieda rady to niewiem. chyba ze grzebales w parametrach tego smolotu i teraz masz taki efekt:P

Edytowane przez Gorsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z ta misja niemialem problemu. moze sproboj przejechac 

miedzy samochodami i jedz z lewej strony samolotu trzymajac strzalke w gore(ta co odpowiada za wstawanie na motorze choc ja bez tego dalem sobie rade) a jak to nieda rady to niewiem. chyba ze grzebales w parametrach tego smolotu i teraz masz taki efekt:P

1625215[/snapback]

jesli tobie udalo sie bez tego, a mnie brakuje hmm, delikatnie mowiac bardzo duzo (nawet po przetaktowaniu motorka) ... to chyba widac, ze problem istnieje, prawda? moze trzeba sciac parametry samolotu? (w tych jeszcze nie grzebalem) a jest kod na przejscie misji? bo trainerow juz zdesperowany szukalem, ale zaden takiej funkcji nie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://s43.yousendit.com/d.aspx?id=3ROWATW...713M32PPOQ4NUMU

 

0 kodów, 0 amunicji straconej(oprócz 1 satchela, który jest wymagany do misji), zasave'owane w Verdant Meadows(czyli w tym samym miejscu ;p).

 

Ta misja jest jedną z prostszych, ale także jedną z moich ulubionych :>. Warto naprawdę ją przejść samemu, a najlepiej 1 raz zginąć, wyskakując z samolotu przed końcem misji :>. Ci, którzy tak zrobili wiedzą, o co chodzi :>.

 

Widziałem twój filmik i błędem, jaki zrobiłeś, to jechanie z boku. Otóż, gdy tam jechałem, to też samolot zapiernicza jak głupi. Musisz jechać środkiem, pomiędzy samochodami, które stoją na początku pasa, unikać beczek, które spadają i nie spuszczać ani na chwilę gazu. Samolot leci wolno i spokojnie można dojechać.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo ćwiczyłeś? próbowałem kilkanaście razy i jakoś mi nie wychodzi :/ zawsze w jakimś momencie spadnę :/

1625421[/snapback]

ale co spadniesz? no mi nie wszystkie skoki koncza sie ladowaniem na 2 kolkach, przeciec widac to na filmiku ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

1 - soulfly - babylon

2 - ill nino - how can i live

 

:) :) :)

1625131[/snapback]

Niech Bóg Ci to wynagrodzi po stokroć....

 

# shinso:

Nidgy nie mów nigdy... Jak widać da się tę misję przejść...

Hmm, tym bardziej że jeszcze "podkręciłeś" motocykl, wstyd <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...