Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z falą tych samych, podstawowych pytań umieszczam w pierwszym poście najważniejsze informacje. Jeśli jest coś istotnego co chcielibyście dodać, to piszcie do mnie na pw. W miarę możliwości postaram się dodać te informacje jak najszybciej.

 

DARMOWY PORADNIK, SOLUCJA DO SAN ANDREAS.

 

Oto linki :

1539598[/snapback]

 

 

 

Problemy techniczne.

 

Problemy z dźwiękiem.

 

Niektórym pomaga:

1. Zainstalowanie gry na full.

2. Wyłączenie akceleracji dźwięku

 

Najskuteczniejszą metodą jest: zainstalowanie najnowszych sterowników (nForce 4.57 działa ok). W przypadku kart Audigy, Sound Blaster Live! 5.1 itp. Instalujemy sterowniki z web update. Ogólnie najnowsze sterowniki pomagają.

 

Zaciananie się gry

 

JEŚLI GRA MASAKRYCZNIE ZACINA CI SIĘ NA SPRZĘCIE ŚREDNIEJ KLASY, A JEDYNYM ROZWIĄZANIEM JEST ZMIANA PALETY KOLORÓW W GRZE NA 16BIT TO:

 

Wejdź do - Moje Dokumenty -> GTA San Andreas User Files, zrób kopie pliku gta_sa.set , a następnie go skasuj !

 

Stracisz wszystkie ustawienia klawiszy/grafiki/muzyki i powrócą standardowe. Wejdź do gry -> zaloaduj save'a -> ustaw W CZASIE gry poprzednie ustawienia jakie miałeś. Teraz pytanie - po co to zrobić ? Ano też nie wiem, ale... mogę teraz grać na roździelczości 1024x768x32bit z aax3 wszystko na high, z dystansem 4% (więcej nie testowałem) mając 25 fpsów/s (mierzone frapsem) conajmiej, gdy przed skasowaniem tego pliku robił się slideshow (1-3 fps/s) ! Prawdopodobnie jest to także antidotum na wszelkie pady/restarty, ale dopiero co to przetestowałem :>

 

[znalezione na http://www.gtaforums.com/?showforum=137]

 

Znikające tekstury.

 

Niektórym pomaga:

1. Wyłączenie „mip mapping”.

2. Zmiana palety kolorów w grze na 16 bitową.

3. Zmiana jakości tekstur na LOW.

4. Wyłączenie Frame Limitera.

5. Właczenie visual fx detail na high lub v.high (ale wtedy jest wyraźnie mniej fps). Jak ktoś chce grać na visual fx low to musi wymusić anizo w sterowniku.

 

Resety kompa, zwisy, blue screeny itp.

Rozwiązanie

 

Jeśli nie działa link, to oto treść jaka znajduje się w linku:

JESLI KOMUS SIE KOMP RESETUJE NIECH ZUPDATUJE STERY DO DZWIEKU ...

NA STRONIE NVIDII JEST SAM PAK NOWYCH STEROW DO DZWIEKU (NIE CHODZI O TE Z NFORCE) ..

 

DO SOUNDBLASTERÓW TEZ W NIEKTORYCH PRZYPADKOW TRZEBA ZROBIC WEBUPDATE ...

 

MUZYKE WLASNA W POSTACI MP3 ALBO LINKA NALEZY WRZUCIC DO KATALOGU

\GTA San Andreas User Files\User Tracks\

ZNAJDUJACEGO SIE W "MOJE DOKUMENTY"

aczkolwiek w readme pisze ze gra obsluguje tylko wav i ogg ... do mp3 trzeba miec "odpowiednie" kodeki

 

GRAND THEFT AUTO: San Andreas can support the playback of the users own audio files. By default the game ships with support for Windows Wave files (WAV) and Ogg Vorbis (OGG) files. Additionally, with the correct CODECS installed to your computer, you can playback MP3, WMA, M4A, etc. To facilitate playback of these formats you can -

 

  Install the latest Apple QuickTime Player

  or

  Install Microsoft Windows Media Player 9 OR 10

  or

  Install a combined CODEC package

a chodzi generalnie chodzi o to ze wasz windows media player musi byc w stanie odtworzyc mp3 .. czy tez jakikowliek format jaki chcecie zapodac do GTA ... winamp czy tez foobar ma swoje pluginy dzieki nim odtwarza ..

 

Kolejny sposób:

Jeśli komuś się resetuje komp to niech wyłączy opcje - tak jak na screenie, wówczas gra zamiast automatycznie resetować kompa pokaże bluescreen a tam w pierwszej linijce powinno być napisane co jest najprawdopobniej problemem. np u mnie było: nv4_disp.dll - więc zmieniłem sterowniki i problem zniknął.

A oto i screen:

http://img291.echo.cx/img291/8162/gtasareset0gj.jpg

 

Ustawienia antyaliasing i anizo – gdzie ustawić :?:

 

Antyaliasing ustawiamy w samej grze. Ustawienia możliwe do wyboru: 1 = x2, na 2 = x4, 3 = x6.

 

Anizo ustawiamy z poziomy sterownika. (Dla kart GeForce będzie to: ekran -> właściwości -> ustawienia -> zaawansowane -> (zakładka sterowników) -> ustawienia wydajności i jakości -> filtr anizotropowy

 

Problemy z myszką Mx 510:

 

Nie ma problemów z tą myszką o ile korzysta się ze sterowników MW 9.80.

 

Jak wyłączyć Frame limiter :?:

 

Opcje -> Display/Advanced i wybieramy opcję framelimiter off

 

Frame limiter blokuje wyświetlanie klatek na sekundę. Blokada ustawiona jest na 25fps. Jeśli masz dobry sprzęt, to wyłącz żeby uzyskać większą ilość fpsów

 

 

Wersja kolekcjonerska jest już jakiś czas dostępna, wersja zwykła planowana jest na 16,18 lipca.

 

Plik z ustawieniami - wszystko na low:

640x480x16

800x600x16

 

Wymagania sprzętowe:

Celeron 2GHz, GeForce 2MX 400, 256DDR. Na czymś takim da się grać.

 

Supported Operating Systems are:Windows 2000 Professional (Workstation) (plus Service Pack 1 or higher) plus DirectX 9Windows XP (Home and Professional) (plus Service Pack 1 or higher) plus DirectX 9Minimum Hardware Requirements:1GHz Intel Pentium III or AMD Athlon Processor256 MB of RAM8 speed DVD-ROM Drive3.6 GB of free Hard Disk space for a minimal install64 MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce3" or better)DirectX 9 compatible Stereo Sound CardKeyboardMouseRecommended Hardware Requirements:Intel Pentium 4 or AMD Athlon XP processor (or better)384(+) MB of RAM16 speed DVD-ROM drive4.7 GB of free Hard Disk space for a full install128(+) MB Video Card with DirectX 9 compatible drivers ("GeForce4" or better)DirectX 9 compatible Surround Sound CardGame pad with twin axis analogue controls (USB or Joystick Port)KeyboardMouse

Full Credits – czyli kto podkłada głos w grze i jakie są utwory

 

Petycja do Rockstar o obniżenie ceny GTA:SA.

Podpisujcie i przyczyńcie się do szlachetnego celu jakim jest obniżenie ceny GTA SA ...

http://www.petycja.gta.pl/

 

Credits goes to: Chaos, Nexer, R.i.P., Poca, kev, Mogiel, lukk.

 

Ten poradnik nie może być udostępniany w całości lub w części na innych forach i stronach www. W przypadku chęci wykorzystania tego poradnika najpierw zapytaj mnie o zgodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil:

W pierwszym poście Poca napisał chyba, że nie będą tolerowane żadne OT, nie?

Przed chwilą usunąłem dwa posty. Natępne takie przypadki zakończą się zwiększeniem oprocentowania.

Nikogo nie interesuje, co i kto sobie planuje w związku z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne, nikogo nie interesuje czy ktoś dostanie grę od "wujka z honolulu" czy "z ameryki" albo czy kupi ktoś wersję kolekcjonerską. Rozmawiamy o grze, o wrażeniach, więc żadnych informacji o sposobie nabycia tej gry i informacji ile to zajmuje itp. Bo kogo to interesuje?

 

Przypominam też o pisaniu na temat. Jeśli zobaczę jakiś OT, to OBIECUJĘ, że nie będę miły i będę karał z całą bezwzględnościa i surowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się petycja do Rockstar Games w sprawie tego zamieszania z premierą GTA. Jeżeli czujecie się pokrzywdzeni tym co nam zrobili to możecie się wpisać. A co do grafiki w San Andreas to mi się podoba. To było jasne że będzie taka sama jak w Vice City, nawet błędy są te same, widziałem kilka screenów z wersji PC na których widać obiekty które się nie wczytały (szare plamy). Ważne że grywalność GTA jest maxymalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam GTA:SA i razem z tą grą mam problem :)

 

Nie wiem czy juz sie z tym ktos spotkał ale podczas gry juz w 1 misji komp mi sie resetuje i w podglądzie zdarzeń mam blad o takim komunikacie:

 

"Usługa Dostęp do urządzeń interfejsu HID zakończyła działanie; wystąpił następujący błąd:

Nie można odnaleźć określonego modułu.

 

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej."

 

Jak chce uruchomic "Usługa Dostęp do urządzeń interfejsu HID" to mi sie pojawia coś takiego:

 

Nie mozna uruchomić "Dostęp do urządzeń interfejsu HID na komputerze Komputer lokalny

 

Błąd 126: Nie mozna odnaleźć określonego modułu"

 

Wygogloowałem ze trzeba w rejestrze wyłączyc raportowanie o błędach i tak tez zrtobiłem, dalej restartowl sie komp.

 

 

Z koleji sa jakies zalezności między ta usługą a RPC w RPC w zakladce odzyskiwanie zaznaczylem nie podejmuj zadnej akcji przy błędzie. tak samo mam w Usługa Dostęp do urządzeń interfejsu HID.

 

Tez nie pomogło.

 

Dalej bawiąc sie zainstalowałem SP2 do WinXP tez nic.

 

Powoli kończą mi sie pomysły.

 

Wczesniej nei mialem problemow tego typu, a problem wystepuje tylko jak gram w GTA :)

 

Pomóżcie bo gra jest git.

Edytowane przez krooq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

no te 250-260zl to mega LOL, w zyciu nie dam takiej kasy za gre, ale co sie przejmuje....

1486911[/snapback]

fakt

nie przejmuj sie

ukradnij

jak bedziesz dorosly i bedziesz zarabial na zycie i zone i dzieci produkujac na przyklad mebelki z drewna to na pewno tez bedziesz bardzo szczesliwy jak ktos stwierdzi: takie krzeselko za 250 zl? mega LOL! ale co sie przejmuje - ukradne.

a moze doradzisz mu, zeby sam sobie zrobil takie krzeselko? pewnie to drugie.

wiec albo kup gre, albo sam sobie ja napisz - przykazanie 6: nie kradnij. mowi Ci to cos?

poza tym: kupujac oryginal dostjecie:

- mapa San Andreas z zaznaczonymi wszystkimi lokacjami (no, prawie ;))

- ksiazeczka z reklamami (wbrew pozorom BARDZO przydatna - pozwala znalezc na przyklad bary ze stripteasem, ktorych nie ma na mapie)

- satysfakcje ze posiadasz oryginal gry, w ktora grac mozesz kilkadziesiat dni non stop - a zeby zwiedzic cala mape potrzeba co najmniej 4-6 godzin jazdy dosc szybkim samochodem - oryginal = kasa dla tworcow = szansa na kolejne GTA lub podobne gry.

 

jesli komus nie odpowiada cena gry - niech nie kupuje. nie musi komentowac. rzygac mi sie chce, jak czytam komentarze: czekam na paczke od wujka z ameryki. chwal sie tym swoim kolezkom w piaskownicy, zlodzieju. przez takie komentarze temat zarosnie chwastami - dokladnie tak, jak tematy o Doomie i HL2 na przyklad.

jesli ktos nie ma gry - po cholere sie wypowiada? zeby sie spuscic, jaki to on jest super-hiper-fan - jesli jestes fanem gry, to czemu nie kupisz oryginalu, pytam?

czytanie o tym, ze ktos sie juz nie moze doczekac gierki jest mniej wiecej tak samo interesujace jak czytanie ksiazki telefonicznej.

 

co do usprawnien: ze screenow ktore do tej pory widzialem wynika, ze tylko w opcji Distance: Maximum gra wyswietla obraz troche dalej niz na PS2 - na screenach z opcja Distance: Medium jest to taka sama odleglosc jak na konsoli.

skakanie: na PS2 gierka w wersji PAL prawie w ogole nie skacze. zdarzaja sie przycinki w momencie, gdy wokol jest duzo akcji - kazdy cos krzyczy - kwestia doczytywania danych z plyty jak sie okazuje. poza tym: 50 klatek przez 95% gry.

poprawili tekstury na PC - ale nie tak bardzo, jak sie spodziewalem. sklepy nadal wygladaja oblesnie, chociaz tekstury wyraznie maja 2-4x wyzsza rozdzielczosc niz na konsoli. albo to kwestia filtrowania ;)

 

sprawy cenowe:

w Irlandii GTA:SA na PS2 kosztuje juz 39.99 Euro. na PC kosztuje 54.99 - czyli tyle, co w Polsce chyba?

 

co do samej gry: jest rewelacyjna - az sie nie chce jej konczyc ;)

filmiki moga byc niezlym orzechem do zgryzienia dla osob nie znajacych dosc dobrze slangu amerykanskich Murzynow - mowia tam jak w filmach z Eddiem Murphym (tych starych ;)) - czyli praktycznie niezrozumiale dla kogos, kto nie jest obyty z hommie, dwag i innymi motherfuckerami.

wlaczenie napisow niewiele pomoze - gra jest przeznaczona dla osob powyzej 18 roku zycia - i powod dla tego jest jasny juz od pierwszych minut gry: slownictwo. tyle fuckow to nie slyszalem nawet na plycie Dr Dre - The Chronic ;)

moim ulubionym pojazdem w grze jest... rower. troche wkurzajace jest to, ze nie ma nigdzie discmana ;) bo jezdzac na rowerze nie mozna sluchac radia niestety.

samo pierwsze miasto - dostepne od razu - jest ok. 3 razy wieksze niz cale Vice City.

do tego dochodza liczne sekrety, lacznie z miastem z GTA 3 - ale jak je znalezc to juz slodka tajemnica tych, ktorzy gre skonczyli bez cheatow ;)

do tego dochodzi cala gama nowych postaci - do tej pory zrobilem zdjecia 83 roznym postaciom. doliczcie do tego postaci wystepujace w filmikach - gliniarzy, bossow, kumpli, dziwki - wyjdzie co najmniej ze 120-150 roznych postaci lekka raczka.

modele samochodow - tu jest szok. szczegolnie w porownaniu z GTA:VC wersja PC. akurat mam w domu PS2 i PC - na PS2 GTA:SA na PC - VC. samochody w VC wygladaja jak z tekturki. samochody w SA wygladaja lepiej niz w Need For Speed Underground (1)

dosc ciekawe efekty sa gdy sie przecholuje z jedzeniem - pod warunkiem, ze nasz bohater sie nie porzyga ;) - ja upaslem swojego tak, ze wyglada teraz jak Notorious BIG, co w polaczeniu z kowbojskim kapeluszem, kowbojskich butach i samych gatkach w serduszka wyglada przezabawnie.

z jazda na rowerze mam tylko problemy ;) niestety

ogrom gry ogolnie przeraza - ja do tej pory odkrywam nowe miejsca.

do tego dochodzi mnostwo mini gierek - takich jak automaty (jest nawet star invaders!), gra w bilard, snookera, w kasynach, sprzedawanie hot dogow, streczycielstwo, prywatne pokazy w klubach Go-Go i mnostwo innych.

jednym zdaniem: jesli ktos uwaza, ze 250 PLN za gre, ktora jest NAJWIEKSZA GRA jaka do tej pory widzialem (chodzi mi o wielkosc swiata przedstawionego i dostepnego do zwiedzenia w grze nie bedacej jakims wielkim MMORPGiem online) to za duzo - niech poczeka, az gra stanieje, albo niech [ciach!], bo zlodziei nienawidze.

 

zwracam sie tez z uprzejma prosba do adminow o jedna rzecz:

dotrzymajcie slowa i banujcie kazdego, kto bedzie pisal, ze wujek z Honolulu lub ciocia z Alaski wlasnie wyslala mu gre. temat bedzie czysty i niezanieczyszczony.

 

ale palnołeś pytanie :lol:  :lol:  lol normalnie

"ty grasz w gre czy w grafike?" buchechehchehchehch

co może grafa się nie liczy w grach heheh, za taką cenę to oni powinni cuda na kiju zrobić w tej grze, a nie dali odgrzany kotlet z ps2.

Takie jest moje zdanie,  takie texty to mnie normalnie :blink:

1487080[/snapback]

grafa sie liczy

ale grafa to nie wszystko, misiu kolorowy

poza tym - SA wyglada ZUPELNIE INACZEJ niz VC.

inne swiatlo, inna mgla - bardziej dopracowane budynki, zupelnie inne samochody (w koncu metal na nich wyglada jak metal a nie tekturka)

za taka cene? jaka cene? to jest normalna cena gier na PC.

za to kupujac ta gre mozesz nie grac w nic innego przez najblizsze pol roku.

250/6 miesiecy... 40 zlotych miesiecznie juz nie wyglada tak strasznie chyba?

a jesli cos Ci sie nie podoba: nie graj. albo graj w VC. i ciesz sie z odkrycia calego miasta, ktore jest wielkosci jednej z dzielnic w SA.

ta gra jest naprawde GIGANTYCZNA - przejechanie z centrum jednego miasta do drugiego samochodem - bez zachowywania zasad ruchu drogowego, czyli na przelaj zajmuje minimum 10 minut czasu gry. w grze mija okolo 40-50 minut.

moze sie znudzic. na szczescie sa pociagi, samoloty, wodoloty, lodzie, scigacze, helikoptery. do tego bardzo rozbudowane statystyki gracza - juz nie liczy sie tylko respect i kasa - dochodiz sexappeal, powazanie, strach, kondycja, stamina, sila, masa miesniowa, tluszcz, zdolnosci prowadzenia roznych pojazdow (kilka a moze kilkanascie stopni, bo jeszcze nie mam ich na full) i cos, co sie nazywa: byciem w srodku filmu.

niektore misje wygladaja jak wyjete zywcem z przebojow Hollywoodzkich lat 90. tych z duza iloscia akcji i duza iloscia broni ;)

po okolo tygodniu grania nie gubilem sie juz we wlasnym sasiedztwie.

teraz wiem jak dojechac z mojego starego domu (od ktorego sie zaczyna) do Las Vegas - wczesniej bez mapy sie nie obeszlo. San Andreas jest wieksze niz sredniej wielkosci miasto w Polsce - stawialbym na wielkosc Lodzi, moze troszke mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam GTA:SA i razem z tą grą mam problem :)

 

Nie wiem czy juz sie z tym ktos spotkał ale podczas gry juz w 1 misji komp mi sie resetuje i w podglądzie zdarzeń mam blad o takim komunikacie:

 

1487090[/snapback]

 

Czy piszac 1 misja masz na mysli jazde na rowerze do domu CJ?

 

Mialem podobny problem. Wsiadalem na rower i restart. Rozwiazanie jest takie ze po prostu na ten rower nie mozesz wejsc ;] Pojedz sobie samochodem. Potem gra zadnych problemow nie sprawia. Felerny jest akurat ten jeden rower.

 

-----

 

Dobra.

Na moim sprzecie. 1024x768x32 / very high / 2aa / distans max.

Tylko miejscami tzn. w nocy gdzie pelno swiatel i cienia + strzelanina lekko fps spadaly troszke. Ale za bardzo sie tego nie czuje.

 

Jeszcze troszke a dam Wam screeny. Dodam ze cienie sa bardzo miekkie i przyjemne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jednak na to że San Andreas nie jest idealnie zoptymalizowane. Przejrzałem dzisiaj setki postów na różnych forach i ludzie piszą że czasem gra zwalnia do 15 fps, piszą też że fps jest raczej stały co akurat jest wporządku, nienawidzę jak mi skaczą klatki, w CSS miałem nawet między 140 a 3 fps czasami. Oczywiście dużo rzeczy można pozmieniać w tym pliku textowym od ustawień (nie wiem jak to się nazywa). Posiadacze Xboxa też pisali że są czasem spadki fps. Moim zdaniem to skandal żeby produkt za 259 zł był niedopracowany. No i jeszcze te niewczytane textury które czasem straszyły w GTA3 i VC. W SA też są :D Ale rzecz jasna grywalność się liczy, a ta jak już mówiłem jest masakryczna w serii GTA !

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może czy ja sobie pogram na max detalach w 1024x768 bez AA i AF w płynnym FPSku ?? Albo przynajmniej 800x600....Qrczę kasy nie mam teraz nawet na tą wersje tańszą co to niby w lipcu ma wyjść a co dopiero kolekcjonerską :mur: :(.

 

Mam kilka pytań do szczęśliwych posiadaczy tej gry:

 

1. Jak przedstawia się sprawa z cieniami w tej grze? Jest ponoć nowy system cieni (taki bardziej rzeczywisty) to czy jest on jedynym dostępnym czy może mozna wrócić do tego z PS2? (pewnie te cienie trochę "jadą" po karcie graficznej)

2. Czy czas w grze przedstawia się analogicznie jak w GTA3 i VC (1minuta "u nas" = 1 godzina w grze) czy może jest jakiś inny system?

3. W końcu jak się steruje? Myszka jest dostępna?

4. Zapodajcie jakieś "own made" filmiki ;).

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ TrueVanDal

 

1. Cienie sa bardzo przyjemne. Miekkie i ladnie wygladaja. Wiem ze to co pisze jakos specjalistycznie nie wyglada, ale pokaze ci screena gdzie wg. mnie cien bardzo ladnie pada na blache samochodu.

 

http://www.toya.net.pl/~poca/gta/thumbs/gtasa005.png

 

Zobacz cien na dachu i drzwiach samochodu.

 

2. 1 minuta u nich = 1 sekunda u nas

 

3. Jest tu maly akcent z PS2. Myszka obracasz kamera, a chodzisz kursorami.

 

4. chwila ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy na radku 9550  i 512 ramu gra bedzie w miare działać ?

1487381[/snapback]

Mam to samo radek wykrecony na @9600 prawie pro ;) I tnie na 1024*768 w medium :( Gram na 800*600 lov nie lubie jak tnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o to jak gra chodzi to na 9800XT w 1280x960 wszystko na max .. bez upiekszaczy

 

w 1024 aax2 tez hula ale te 25fps jest meczace wole grac z wylaczonym frame limiterem i miec teo 30-50 klatek (w pomieszczeniach 80-120)

 

denerwuje natomiast to ze gra potrafi od czasu do czasu sobie zresetowac kompa bez wyraznej przyczyny .. bez wzgledu na ustawienia

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co napisalem ostatnio :lol: Mialem Wymuszone Anizo 8 :lol:

 

Teraz lata mi bardzo spoko w 1024*768 32bit / 2anizo / low / distance full

 

Sprzet :

 

Semptron 2400@3000 :)

Ram 512 :-|

Radek 9550@9600 pro :D

 

Gra poprostu miazdzy !!! Oderwac sie od niej nie mozna :) Miód !!!

 

Nie mam zadnych problemow, nic sie nie wykrzacza/zacina/resetuje :) ver jezykowa Hoolandia :wink:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł madafaka

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

I co Wy na to [;

 

-------

 

niko2003 - co to chodzenia myszka. Ustaw sobie w opcjach i uruchom ponownie gre. Po zabiegu chodzi tak jak w VC.

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mam wrażenie czy w intrze głos daje samuel l. jackson a sam glowny gosc to tez jakaś aktorzyna (nie moge skojarzyc z nawziska...)

1487785[/snapback]

Heh, wreszcie ktoś o tym wspomniał, to raczej on. Co do CJa to nie mam pojęcia kto może podkładać głos, z nikim mi się nie kojarzy - zobaczymy w creditsach :wink:

---

Edit: Hydro, rozkłada mnie to Twoje 6/10, 7/10, 10/10 :)

Każdej grze musisz nadać jakąś ocenę w cyfrach? :lol: Co najważniejsze - kilkanaście minut gry i czuć że jest to stare dobre GTA, klimat, muzyka itp... Może grafika nie powala, widać miejscami słabe tekstury (np. trawa) ale gra się kapitalnie.

Wymagania nie takie straszne, 1280x1024, AAx2 i u mnie chodzi elegancko (9800se@pro AXP@2300Mhz, 1GB Ram).

Edytowane przez Paszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ludzie!! Zdajcie sobie sprawe wkoncu,ze GTA San Andreas Wam pojdzie nawet na Gforcie256 na duronie 700 i 256 ram i bedzie to grywalne nawet w 800x600 tylko,ze na low !!!!!!!!! I nie wierzcie w jakies brednie,ze nie chodzi na mxach bo to sciema marktingowa by kupic nowa karte.

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam :

Samodobro : ladnie mi pojechales, ale ja dalej sie upieram ze nigdy w zyciu nie dam 250zl na zgre i tyle, i mozesz sobie gadac i gadac (hehe nawet przykazania walic :mur: ) i tak nie masz dla mnie zadnych argumentow, 100-130zl jeszcze jestem sklonny wydac na dobry tytul, ale 250zl to wlasnie dla mnie jest zlodziejstwo nie uwazasz??????

Co do mojej doroslosci hmmm, wydaje mi sie ze juz jestem, mieszkam juz sam (tzn z narzeczona), zarabiam tez, slub mam 3 wrzesnia i naprawde nie musisz mi prawic moralow.

 

 

 

Co do gry, to pogralem z 2 godzinki. Generalnie jest to stare dobre GTA ulepszone i poprawione, wiec zapewniam was ze bedziecie sie wysmienicie bawic. Gra wciaga jak cholera, miasto zyje, gangi sie tluką :).

Zajefajnie sie jezdzi rowerkiem, elegancko wyglada countryside, czyli pozamiastem, wiocha na maxa. Traktory jezdza, kobajny itp.

Grafika jest swietna - wiadomo ze nie wyglada to na poziom obecnych gier, bo ludzie powiedzial bym wygladaja fatalnie, tekstury na nich sa zalosne. Ale otoczenie juz lepiej, zachody i wschody slonca wygladaja przeslicznie. A jak to chodzi:

U mnie testwalem rozne ustawienia i doszedlem do pelnej plynnosci (nie schodzi ponizej 30fps czasami widzialem 28, ale to ulamki sekund - zazwyczaj jest ok 50) w 1600x1200 z 2xAA i 8xAnizo view distance na max, detale max(very high), probowalem dac 4xAA w 1600 ale juz byly schody

spadal fps do poziomu 20, wiec nie jest tak jak niektorzy sugerowali ze bedzie tak samo latac jak GTA VC.

 

Podsumowujac, gra jest naprawde udana i przedewszystkim wciaga jak diabli, fajny jest motyw z tym ubieraniem karmieniem i cwiczeniem CJ'a, jak jesz za duzo robisz sie grubas i laski na ulicy z ciebie leją :lol:, jest i fryzjer gdzie mozesz sobie zrobic wyjechana fryzurke. Podobno mozna tez pograc w kosza, ale do tego nie dojechalem, jest naprawde wiele inowacji i dlatego gra jest tak udana.

 

Hehe do tego w intrze slychac glos Samuela L Jacksona - wymieklem,

 

pozdrawiam

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu mozna niszczyc elementy otoczenia tj. płot.

 

Mialem miejsce polegajaca na crack the diler [;

 

Tak go zaczalem lać ze wpadlismy na płotek i go popsuliśmy ;]

 

----------

 

Krotki, malo pr0 film ;]

 

http://www.toya.net.pl/~poca/gta_sa.wmv

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać to główny bohater nie biega juz tak koślawo jak w pozostałych częściach :)

 

i widać że samochody zachowują sie naturalniej, czyli że juz małe "zachaczenie" wyprowadza z równowagi i doprowadza do kraksy :D

 

nie no temperaturka rośnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka nie ma duzych wymagan sprzetowych.Na moim konfigu:Athlon 2500@3200+ 512/333 i radeon 9550(360/500) gra chodzi calkiem dobrze w rozdzielczosci 800x600 32bity tekstury na high i draw distance na maxa..Takze mit w stylu GF6800 i 25fps mozna wyzucic do kosza :D

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Takze mit w stylu GF6800 i 25fps mozna wyzucic do kosza :D

1488127[/snapback]

 

no dobra dobra tylko ze ty grasz w 800, na karcie pokroju 6800 wlaczanie takiej rozdzialki to mija sie z celem chyba co ???? ja u siebie w 1600 jak pisalem z 4xaa tez mam spadki do 22 / 23 fps dlatego gram z 2xaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...