Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz troszke odczekać, ja tez tak miałem.... poczekasz z 2 minutki i ustaje i leci Twoja nuta :]

1491779[/snapback]

updatenelem na poprzedniej stornie moj "info" .. to jest kwestia kodeków do mp3 .. mi tez cos nie chce mp3 łykac .. ale wav i ogg smiga

 

ok .. rozgryzłem juz mp3 ;] ... musicie zrobic prosta rzecz .. zapodac media player 9 albo 10 .. i odpalic w nim mp3 .. jakie bylo moje zdziwienie ze wmp stwierdzil ze nie umie odtworzyc mp3 i musi se pociagnac codec .. jak juz sciagnal codec (Fraunhofer IIS) .. to all smiga w gta

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak podjarałem się ta gierką że nie mogę wytrzymać. Najgorsze jest to że mam sesję teraz i już jeden egzamin w plecy :mur: a mam ich razem 6! Dodam że oblałem przektycznie tan najłatwiejszy :mur:. Ale zawsze jest wrzesień (joke niezły ale wolałbym wsio popchnąć teraz do przodu). A co do gry to jak wygląda ta cała "customizacja" postaci. Chodzi mi o ciuchy, blingi i inne takie. Dużo jest tam możliwości? Takie simsy się z tego zrobiły czy jak ;) ? Albo jak wypada możliwość tuningowania fur? Jeszcze wpadłem na patent stworzenia topicu gdzie wszyscy pokazywaliby screeny swoich "pakerów" z SA. Coś ala galeria aut z NFS:U ;). Nie dowiedziałem się jeszcze jak jest z tymi prognozami pogody? Są czy nie a jak są to czy się sprawdzają, czy to tylko pic na wode fotomontaż? Zastanawiam się jeszcze czy można w tej grze być grubym ale jednocześnie umięśnionym. Byłbym wdzięczny za odpowiedzi. Pozdro 4 all!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!! Ja nierozumnie. Wszyscy (wiekszosc) z was narzeka, ze im sie gra zawiesz, wywal ich, znikaja im tekstury, cos mryga. Ja na tytm konfigu co w podpisie, wszystko na standardowych sterach, nie ma zadny, ZADNYCH problemow(Fram limiter mam wylaczony). Gram od 3 dni i zadnego dziwnego zachoewani nie odnotowalem(no raz jak wychodzile z silki to wpadlem pod mape :D , ale zaraz mnie wrzucilo na plansz)

 

Co wy macie za wersje gry, moze............................................................................

.........................

(kropki sa bo nie chcialem lamac regulaminu)

 

Ktos sie pytal jak szybciej jezdzic na rowerku, wazna jest stamina, no i trzenba naciskac przod(standardowo W)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znów problem z tą muzą. Wrzuciłem ją do katalogu User Track..(czy jakoś tak) w moich dokumentach, włączam gre, wchodze w opcje audio, biore scan...ale jak włączam to radio (user tack ... ) a tu jakieś gadanie jest, a moja muza tam nie leci !! O co chodzi ??

1491774[/snapback]

poprostu to sa reklamy/wywiady miedzy utworami

 

a co do mp3 to poprostu wrzucacie do katalogy Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks

 

pozniej w opcjahc audio dajecie User Tracks -> scan

i tyle

Edytowane przez _Rebel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu to sa reklamy/wywiady miedzy utworami

1491801[/snapback]

i to jest tzw. radio...

Można je wyłączyc i ustawić żeby leciała sama muza...

Ludzie przejżyjcie całe options to sami załapiecie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje są wypas ;] z tym pociągiem co się motorkiem goni super :>

 

Mam prośbę wypowiedzcie się w końcu posiadacze NV na jakich sterach gracie/jakie ustawienia/ jak chodzi gra . Ostatni raz proszę. ( sory za powtarzanie się ale do nikogo to nie dociera :P ). Wystarczy, że zmienię detale z low na medium i już jest dramat! tzn dużo mniej fpsów. Co mnie dziwi bo na takim średnim sprzęcie jaki mam powinno lepiej to śmigać. Te cienie co są to się pojawiają z nienacka mimo że draw distance na maxa jest , u Was też tak jest ?. Jeszcze raz podkreślam zmiana rozdziałki nie wpływa na ilość fps'ów przynajmniej u mnie :[. Nie wiem co począć bo chcę pograć, ale wolałbym > niż low. Przecież Vice City śmigał dużoooo szybciej. A tak mocno tego silnika aż nie zmodernizowali. Śmiem twierdzić iż nawet d3 mi lepiej chodzi i to znacznie lepiej :P nie mówiąc o HL2 i CSS. Co prawda tam nie ma aż tyle obiektów do liczenia, ale tutaj też prawdopodobnie wszystko dynamicznie jest tworzone.

 

pozdro

 

P.S. może w końcu uzyskam odpowiedź :]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja na axp 2200+ 256ram i gf Ti 4200 gram w 800*600x32 high i pol draw distance i smiga przyjemnie, tylko jak jest niezly dym i pada deszcz naraz to zwalnia.

PS. Chociaz gralem wczesniej na PS2 to gierka nadal miecie, nie moge sie doczakac jak dojde do ostatniego miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, nie mam słow na ta gre. Cos cudownego! Szczena mi opadła jak porwałem pociąg, rozpedziłem go, i wykolejiłem na ostrzejszym zakręcie. Cały sie wykolejił!! wymiótł wszystkie samochody i motorki z ulicy, po czym stoczył się do wody. Wszystko było takie realistyczne!! FENOMEN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge pograc kurcze. caly czas mi sie komp resetuje po paru minutach grania. wylaczylem zeby automatycznie resetewal i mam blue screena . ja chce pograc pomocy... :cry:slyszlalem ze trzeba najnowsze stery do plytki. wlasnie sciagam stery ze strony DFi. mozecie podac linka do najnowszych sterow nviddi bo cos mi sie wydaje ze te na dfi nie sa najnowsze;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niemoge siędoczekać gierki jak ją będe mieć, w sumie to najtanije to widziałem ją za 199zł a najdrożej za 256zł :P ko martwią mnie wszytskie te problemy które występują, a niby zwykła gra:d

 

poprawka, ona jest niezwykła:P

 

PS: możecie zapodać linka do porgramu co nagrywacie obraz z gry razem z dzwiękiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tunningu furek to można tuningować tylko lowrider'y  ? Bo jak podjeżdżam zwykłym wózkiem to garaż sie nie otwiera.

1491789[/snapback]

warsztaty maja specjalizacje. w kazdym tjunujesz inny typ samochodu. chociaz jesli dobrze kojarze to w san fierro jest warsztat przy salonie samochodowym gdzie robia wszystkie furaki, ktore da sie tjunowac.

 

A co do gry to jak wygląda ta cała "customizacja" postaci. Chodzi mi o ciuchy, blingi i inne takie. Dużo jest tam możliwości? Takie simsy się z tego zrobiły czy jak ;) ?

1491790[/snapback]

duzo mozliwosci. kilka roznych sklepów, kazdy ma ubrania innego typu w wielu wariantach (po kilka-kilkanascie bluz, spodni, butow, kapeluszy, oksów itp. rózni fryzjezy tez maja rozne fryzury

 

Albo jak wypada możliwość tuningowania fur? Jeszcze wpadłem na patent stworzenia topicu gdzie wszyscy pokazywaliby screeny swoich "pakerów" z SA. Coś ala galeria aut z NFS:U ;)

1491790[/snapback]

o mozliwosci tuningu mozna powiedziec tylko tyle, ze jest :)

imho zbyt ubogie, zeby bylo warto robic galerie

 

Nie dowiedziałem się jeszcze jak jest z tymi prognozami pogody? Są czy nie a jak są to czy się sprawdzają, czy to tylko pic na wode fotomontaż?

1491790[/snapback]

jak na razie tylko raz "wychwycilem" prognoze i akurat sie sprawdzila - nie wiem czy to przypadek.

 

Zastanawiam się jeszcze czy można w tej grze być grubym ale jednocześnie umięśnionym.

1491790[/snapback]

można, nawet tak jest lepiej. kiedys robilem jakas misje na pustyni (na ps2) i dopadł mnie głód. pierw zacząłem tracić tłuszcz, później mięśnie i dopiero na końcu energie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem sobie GTA: San Andreas i zostawiłem domyślne ustawienia graficzne i wszystko było ok. Lecz grafika mi troche nie odpowiadała bowiem była na najmniejsze czyli LOW zmieniłem więc na następny poziom czyli MEDIUM i gra mi chodzi, lecz w spowolnienie nie to ze się tnie lecz jest spowolnienie gry tak jakby włączyć w Max Payne bullt time zmieniłem wiec jeszcze na wyższe i nadal to samo tylko na Low chodzi płynie...

 

Czego to może być wina?? Sterowniki mam omegi najnowsze z ich strony... Zapewne powiecie, ze mam za słaby komp na wyższe wymagania, lecz jestem na 100% pewien że nie:

 

AMD Athlon™ XP 2400+

2.00 GHz, 512 MB RAM

Radeon 9550

 

Byłbym wdzięczny jakbyście mi pomogli, wiele osób ma prawie taki sam komp jak ja (nawet troche słabszy) i im chodzi dobrze... Dodam tylko, ze przy instalacji sterów omegi wyskoczył komunikat, że system Windows nie przeprowadził testów tych sterów i nie jest zalecana instalacja (lecz mimo to zainstalowałem). Posiadam WIN XP PRO + SP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ko martwią mnie wszytskie te problemy które występują, a niby zwykła gra:d

 

1491927[/snapback]

Spoko spoko. Ja nie mam zadnych problemow. Kurcze moze mam jakis niezwykl sprzet?? NIe wiem o czy ludzie pisza, bluescreeny, restarty?? Zero problemow.

A moze ma poprostu dobra gre, a nie.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę wypowiedzcie się w końcu posiadacze NV na jakich sterach gracie/jakie ustawienia/ jak chodzi gra . Ostatni raz proszę. ( sory za powtarzanie się ale do nikogo to nie dociera :P ).

1491833[/snapback]

Ja w końcu dostałem dziś grę i świat San Andreas wessał mnie na maxa :D Gram na sterownikach takie jak miałem od jakiegoś czasu, czyli ForceWare 66.93 Gra chodzi u mnie w miarę dobrze ale do doskonałości bardzo daleko niestety. Więc dokładnie wygląda to tak: gram na rozdziałce 1024x detale na Very High, Draw Distance na maxa i AAx3 ustawione z poziomu gry. Na takich ustawieniach mam 80 fps w pomieszczeniach zamkniętych i 25 - 50 fps na powietrzu (czyli 99% gry). Najczęściej mam podczas gry 33 fps. Uważam podobnie jak ty że wymagania są niewspółmierne do grafiki, która jest ładna i klimatyczna, ale nie ma tu cudów. Podobno dla GF najlepsze są stery 71. ale jeszcze się niebawiłem sterami bo gram prawie cały czas :D Jak dojdę do jakiś konkretów z tymi sterami to dam znać.

 

A sama gra ? No cóż, na 10 nie zasługuje ze względu na niedopracowanie. Sorry Rockstar ale co wy robiliście tyle czasu ?? Ludzie narzekają na wypady do pulpitu, na zwisy, na klatkowanie, na urwany dźwięk itd. To ma być produkt idealny za który rządacie 259 zł ?? Bez komentarza. W przypadku SA powinny być dwie osobne oceny, jedna za miód i grywalność (pełne 10/10 się należy) i druga za samą wersję PC (tutaj jest lipnie, 7/10 bym dał).

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu dostałem dziś grę i świat San Andreas wessał mnie na maxa  :D Gram na sterownikach takie jak miałem od jakiegoś czasu, czyli ForceWare 66.93 Gra chodzi u mnie w miarę dobrze ale do doskonałości bardzo daleko niestety. Więc dokładnie wygląda to tak: gram na rozdziałce 1024x detale na Very High, Draw Distance na maxa i AAx3 ustawione z poziomu gry. Na takich ustawieniach mam 80 fps w pomieszczeniach zamkniętych i 25 - 50 fps na powietrzu (czyli 99% gry). Najczęściej mam podczas gry 33 fps. Uważam podobnie jak ty że wymagania są niewspółmierne do grafiki, która jest ładna i klimatyczna, ale nie ma tu cudów. Podobno dla GF najlepsze są stery 71. ale jeszcze się niebawiłem sterami bo gram prawie cały czas  :D Jak dojdę do jakiś konkretów z tymi sterami to dam znać.

 

1491951[/snapback]

Dzięki nadmundo, chociaż TY mi odpowiedziałeś :> bo reszta jest chyba ślepo zapatrzona :P

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mialem koniec sesji!!!!!!!! jeszcze jutro tylko po wpisy z 2 przedmiotow i zdaje index..i powaznie zabieram sie za GTA....

 

gra jest niesamowita..nie wiem co wy macie za problemy z restartami...mi ani razu sie nie zawiesilo, nie zrestarowalo..i nie ma wplywu na to czy WSZYSTKIE pliki z plyty zostały zgrane czy nie, jak ktos tutaj sugerował :wink: :wink:

 

1024x768 AAx6 AFx16 (zmienilem AF na wyzsze) gra smiga jak szalona..grafika bardzo ładna imho..duzy postep w stos. do VC...koles juz jest przypakowany na maxa u mnie..fajna sprawa z okradaniem domow...no i low ridery..zajefajnie sie przechodzilo ten "taniec"..zajefajne sa tez gry poustawiane w barach, sklepach itp..pod wzgledem mozliwosci ruchu, działania itp w grze ta gra WYMIATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z myszką w SA mianowicie mysz mi nie działa w grze, nie porusza sie obraz itp. na pewno jest to spowodowane przez stery od myszki (mx-510) po reinstalacji, usunięciu ich nadal nic nie działa. może wiecie jak skutecznie wyczyścić z rejestru logi ze sterami od niej ? albo co zrobić żeby działało bez formatowania sysa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A jednak! Dzisiaj okazało się, że nawet tak długą grę jak GTA SA ta się szybko przejść. Niejaki Andy Nelson przeszedł grę dokładnie w 7 godzin 46 minut wszystkie misje fabularne w grze. Zamieścił w internecie także dowody na to w postaci filmików które można ściągnąć stąd Na pocieszenie można powiedzieć że przejście 100% gry według Rockstar Games zajmuje około 30-40 godzin."

 

szczegół ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierze od dzisiaj (troche czekalem na pc ver.) ogolnie na moj gust po prostu gta z duza dawka nowych klimatow i rozbudowan, ale hmmm grafika nie grzeszy ale giera jest dobra! zreszta jak kazde ale to kazde gta! gralem we wszystkie czesci jak i dodataki i kazda byla na swoje czasy wypasss strasznie...a gta 3 zrobilo normalnie rozbij :) mamy teraz san andreas gdzie jezdzimy sie scinamy ubieramy jemy itp itd...jeszcze nie wbijalem sie na cudze jamy ale niby mozna je kroic...jest spoko! fakt faktem praktycznie to samo ale mozna powiedziec dodtakowe misje z konkretnymi modami! polecam gierasie, pogram jeszcze troche i pewnie cos jeszcze popisze...byle nie problemy z przejsciem, rozwalaja mnie takie fazy jak misje na pada, niemam pada i miec nie bede, kalwira to klawira,,,tak damy rade! :) pady ryja mnie, nieraz pomagaja ale przwaznie szkodza, no niech obojetnie jaki kolwiek mistrz wybuja w quake na padzie z kims z klawira i mycha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A jednak! Dzisiaj okazało się, że nawet tak długą grę jak GTA SA ta się szybko przejść. Niejaki Andy Nelson przeszedł grę dokładnie w 7 godzin 46 minut wszystkie misje fabularne w grze. Zamieścił w internecie także dowody na to w postaci filmików które można ściągnąć stąd Na pocieszenie można powiedzieć że przejście 100% gry według Rockstar Games zajmuje około 30-40 godzin."

 

szczegół ; ]

1492089[/snapback]

przejście gry do kupienia jako avi na allegro - 8h :P

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=54197165 - 6pln ;]

 

lub ssać samemu w częściach - http://www.archive.org/details/GrandTheftAutoSA_746

 

 

gra ktos w GTA SA na MX-510 ? : >

ja zamierzam ... a co jakieś problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale postacie w grze mam przezroczyste. Tzn widać jak gdyby tylko kontury. Czasem sa calkowicie widoczne a czasem znikaja. Mam najnowsze catalysty i Radka 9000 Pro. Ma ktos podobny problem na tej karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scar... jak chcesz pisac o ati vs nvidia to pisz wszedzie ale nie w tym topicu!!!

Moderatorzy spia:>

 

Widze ze najwiekszy problem ludzi to mp3... tak jakby radyjek wypasionych nie bylo :| Drugi temat to czy bedzie mi chodzilo, a trzeci to nieustanne resety i zwichy spowodowane pewnie prawie orginalnymi :|

 

ps.

I jak, mozna kombajnami kosic zborze:>

Zapodajcie jakies filmiki nowe jak gracie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprzykład gdzie? :/ zadałem to pytanie na stronie numer 18 i jedyne co widziałem co by pasowało to "nie używajcie cracków" a reszta byłą odpowiedzią do muzy ;/ poza tym, mogłeś zacytować odpowiedź na moje pytanie i nie było by problemu :/

1492185[/snapback]

Nie moglem dac, bo bys sie jeszcze przyzwyczail i nastepnym razem znowu bys zapytal najpierw, zamiast sie cofnac do poprzednich postow.

Podpowiem, ze odpowiedz byla m.in. na 21 stronie (przy zalozeniu 25 postow na strone, bo tyle mam ustawione), jak nie zauwazysz tego posta to ja juz naprawde nie pomoge.

 

maverick88: jakie masz stery do myszki ? my z Chaosem jedziemy na MW 9.80 i jak do tej pory problemow nie stwierdzilismy.. na standardowych z windowsa nawet nie sprawdzalem jak jest w GTA.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...