Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

chcę tu tylko napisać, że dziś dostałem grę i działa (DZIAŁA) pod GeForce 2MX 400 (64RAM), co jest dla mnie bardzo dziwne!

 

pozdrawiam!

1492178[/snapback]

w jakiej rozdzielczosci grasz i w jakich detalach? bo tymczasowo mam tą karte zbierajac fundusze na gf6600 a grac sie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się już ktoś z was w alfonsa ? Super zabawa :) Wozi się panienki do klientów i dostaje się część zarobionej przez nie kasy. Czasami się zdarza, że klient nie zapłacił - wtedy trzeba go stuknąć :lol: Rozwaliło mnie to, że jedną z panienek zawoziłem do kościoła. Myślałem, że będzie tam stał jakiś normalny facet, a tu się okazało, że panienkę zamawiał ksiądz. KOCHAM TĄ GRĘ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do majacych problemy z GTA SA

 

ja na poczatku rowniez mialem dziwne problemy z gra, typu nie wlaczala sie za kazdym razem, przycinanie dzwieku, restarty. Zaciekawilo mnie ze przy kazdym wlaczaniu gry w windowsie na pasku przy zegarku wlacza sie kodek ffdshow. Postanowilem go odinstalowac i wszystkie w/w problem jak reka odjal. Gra wlacza sie za kazdym razem, dzwiek jest zajebisty, a gra jeszcze ani razu sie nie zaciela. Sprobujcie moze i wam ta wskazowka pomoze. Pozdrawiam i piszcie czy cos pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, już mi żyłka na czole wyskoczyła 3cm na 2 ;/ normalnie nigdy taki wkurzony nie byłem :/ ale coś nowego mi zaczeło wyskakiwać, za bardzo to sie nie znam ale co znaczy Out of range? pod spodem były podane Mhz w małych ilościach poniżej 30, nie pamiętam, próbowałem wszystkiego, no oprócz reinstalki windy :/ chyba mam taki jedyny przypadek ;/ Co do sterów od dźwięku i karty graficznej próbowałem i nic z tego, może złe wziołem do muzyki ? :/

 

Ps: mi sie komp samoczynnie nie restartuje, nagle obraz sie zwiesza po paru minutach gry, cały zamienia na niebieski i musze dopiero reset zrobić :/ HELP ME ;(

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, już mi żyłka na czole wyskoczyła 3cm na 2 ;/ normalnie nigdy taki wkurzony nie byłem :/ ale coś nowego mi zaczeło wyskakiwać, za bardzo to sie nie znam ale co znaczy Out of range? pod spodem były podane Mhz w małych ilościach poniżej 30, nie pamiętam, próbowałem wszystkiego, no oprócz reinstalki windy :/ chyba mam taki jedyny przypadek ;/

A nie ustawiłeś może za dużej rozdzielczości, odświeżania?? Posprawdzaj, może wymuś odświeżanie na takiej czy innej rozdziałce w sterownikach, jeśli ci się uda to przywróć ustawienia nominalne gry. Może pomóc. Edytowane przez Archimonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie patrze ile mam % i ile gram :P

Delektuje sie kazdym zakątkiem ;]

==

Btw: Ucze sie teraz skoku na roweryku i odrazu jazdy na 1 kole ;]

==

Gram na Mx 510 i no problemo

Stery takie jak Chaos & Fido ;] 9.80

A ta 1 misje z tym tancem to za 2 razem przeszedłem bo za 1 nie zrozumiałem ze mam Numo sterowac :P

Wyscig Dla tego Vialpando czy jak mu tam :lol: po tym jeszcze łatwiejszy ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024 na 768 odświerzanie u mnie 85, 75 dla mnie to min. bo poniżej jest oczojebne :/ wole nie ryzykować ;] już i tak mi sie wypaliły oczęta ;] a ustawienia domyślne-to samo, ale powiem wam coś zamknołem Nvidia mix czy jak to sie tam zwie i normalnie sobie grałem ;] może to od tego zależy? nie wiem, sprawdze jutro jestem padnięty i wkurzony na maksa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos gra w GTA:SA na karcie GF 6800GT, niech napisze ile maklatek w tej grze i na jakich sterownikach gra, pozdrawiam GTA RULEZZZ!!!

PS:gdzie znajde spray w grze??? B)

1492186[/snapback]

FPS 37->100 przeciętnie jest 40-50 1280/960 wszystko max,stery 77.13.Nareszcie pierwsza gra która pływa żadnych zgrzytów.

 

Pozdrawiam.

 

Edit:W sterowniku WYSOKA JAKOŚĆ ! http://republika.pl/eclip/sa.jpg

Edytowane przez eclip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi się tylko cieszyć że jeszcze w SA nie grałem...

Wszystko przede mną dopiero :)

 

Takie pytanko - dalej się zdarza, że policja goniąc kogoś potrafi z 50 przechodniów przejechać ?? W VC to mnie zawsze śmieszyło...

 

Drunk ZoZol - a sprawdzałeś pliki *.dump ??...może wtedy dojdziesz co jest przyczyną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac jeszcze do muzy, polecam na nocne eskapady w miasto i na wies najnowsza plyte ATB - Seven Years jest majestatycznie i chillout'owo.

aha a nie wiecie czy da sie np tak ustawic ze jak sie wchodzi do obojetnie jakiego samochodu aby defaultowo wlaczaly sie mp3 z moich USER TRACKS a nie inne radia? :)

@ Chaos - czy mowiles dokladnie o tych sterach -> nForce_audio_4.57_winxp2k.zip ? bo kumpel ma problem i chcialem mu pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jescze nie wierzą w to że GTA:SA działa na GF2/4 MX, gra spokojnie śmiga nie tzreba żadnych patchy, 3D Analyzerów i tym podobnych gówien :-P Tylko musicie zmniejszyć detale na LOW u kumpla w 800x600x32 smiga

P.S. Ci co mają radki 9550 i catalysty 5.6 też wam tak tnie ? u mnie jest mała czkawa na tych sterach, na omegach 2.6.05a i na omegach 2.6.25a chodzi znacznie lepiej

 

EDIT:

Poprawka na catalystach 5.6 wydaje mi sie jednak że chodzi lepiej(wcześniej nie sprawdzałem dokładnie jak chodzi na tych omegach) tylko na tych nowych catalystach w niektórych momentach troszke tnie ale to chyba z wyniku słabosci tej karty(mam nie podkręconą B) )

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urban tez w spodenkach Camo biegam u zreszta pewnie wielu z was :P

Jak wykonywałem misje u CV to wpadłem do pro cos tam ;]

nakupiłem tam roznych [ciach!]l w tym kask :D

Zachodze z tym kaskiem do fryza a tam koles robi fryzure kask maszynka pociol ;]

A na koniec jak mi zadna fryzura sie nie przydobala to kask nalozyl po czym odjechal :lol:

==

Nie wiem jak wy ale jak ide na zakupy to po wyjsciu z przebieralni roz...walam ludzi i kasa prawie zawsze sie zwraca ;] a czasami nawet jest wiecej :P

==

Hmm z tych wszystkich misji co do tej pory robiłem najbardziej przypadła mi do gustu misja z Sanchezem dla Big Smok'ea ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gierka mi sie coraz bardziej podoba gram powoli bo juz sie bawić :- ) ale dzisaj odziwo wlonczylem synchronizacje i gra dziala lepiej. ale problem w tym ze niekiedy kamera mi sie gubi,stoi w miejscu LoL... dwa razy tak mialem i dwa razy nie robilem save i 3 misji ciagle robic..LoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka Full wypas . Fajnie ze gra sie Nigga anie jakimś białasem.

Tylko te radiostacje puszczają jakąś pokopaną muze. :angry:

Jak można grać raperem i słuchać w tle rocka techno albo jakieś inne białe [ciach!]o.

Powinnien być sam hip hop a najlepiej gangsta rap jak Gangstarr Ice- T Public Enemy Mob Deep etc. . Jest na szczęscie coś jak Snoop dogg czy Dr Dre .

Wrzuciłem swoje MP3 ale nie wiem jak wyłączyć na stałe( wogóle czy sie da) te pozostałe Radia tak aby było słuchać tylko moich Gangsta Rap Mp3.

Za tą muze duży minus dla Rockstar psuje fajny murzynski klimat . :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@byru27

 

każdemu trzeba dogodzić.. kilkanaście postów wyżej mieliśmy przykład osobnika ktoremu nie podchodziły klimaty hh dlatego zaimportowanie do radyjek kilku stylów muzyki jest jak najbardziej zrozumiałe i nie ma co sie pluć.

 

ps. jak sie wkońcu stawia rowerek na jedno kółko ? :}

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No i co panowie,powie mi ktos z Was jak mam przejsc tych kolesi ?? Bo rozwiazuje wszystkie misje,a tej nieszczesnej nie moge (poprostu nie moge trafic (tzn moj kompan [ja tez nie]) tych 3 kolesi na pociagu z motoru.Moze da sie wskoczyc jakos na ten pociag ?? Help

Ja za to moge Wam pomoc jesli chodzi o dzwiek.Mam stery,ktore na 100% rozwiaza problem wszystkich jesli chodzi o dzwiek i jesli to przez dzwiek macie te resety czy co tam to na bank pomoga.Jakby co to pisac do mnie w tej sprawie i bylbym wdzieczny za podanie sposobu przejscia tej nieszczesnej misjiPS - Ktos tam wspomnial o zabawie w alfonsa.Gdzie znajde sexpub czy co tam :P gdzie bede mial mozliwosc sie w niego wcielic ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na spokojnie jak już emocje opadły mogę potwierdzić to co mówiłem wcześniej - gierca rewelka :-P

Ahy i ohy można by mnożyć, tyle tego jest, że chyba musiałbym wziąć kartke i notować podczas gry, bo to wszystko jest nie do spamiętania B)

 

Narazie najbardziej podobała mi sie misja w drugim mieście, lokacja - chatka wysoko w górach i vip chroniony przez FBI - niesamowita zmiana klimatu - miast- <-> wiochy górskie, coś pięknego, a jaka burza mnie na szczycie dopadła :)

Natomiast najbardziej rozśmieszyła mnie misja z wypalaniem drzewek ganji na polu miotaczem ognia :-P , nieźle kamera zaczeła mi świrować później :lol: oraz zalanie betonem "toitoia" :lol: wraz z kierownikiem budowy B)

 

tak naprawdę przestałem już pędzić przed siebie, robiąc misje jedna za drugą, zacząłem woziść dupsko po mieście i robić różne dziwne rzeczy, praktycznie co mi nie przyjdzie do głowy to jest do zrealizowania w tej grze - to jest właśnie fenomen, coś pieknego!

 

podoba mi się komunikacja lotnicza pomiędzy miastami, a przedewszystkim możliwość wyskoczenia z samolotu w dowolnym miejscu B)

 

proponuje się zaopatrzyć w PDF-a z "user guide", świetna sprawa, praktyczniejsza niż wersja papierowa dołączona z oryginałem według mnie B)

 

jak mi sie przypomni coś jeszcze to napiszę - btw nie mogę zrozumieć niektórych problemów z misjami userów, np lowrider - przecież to banał, za 3 razem założyłem się o 1000 zielonych i wygrałem z przewagą 1500pkt B)

 

hydro2 ---> zapomnij o wskakiwaniu, przerabiałem to, najlepszy motyw z tą misją miałem taki, że jakiś user wcześniej powiedział, że najlepiej wskoczyć na pociąg i ich załatwić - tylko, że wtedy oni nabierają jakiejś hiper wytrzymałości, trzeba wpakować kilkaset kulek z mp aby zabić gościa, powtarzałem tą misje ze 20 razy tym sposobem, aż się wku*** i najzwyczajniej jechałem obok pociągu, a strzelał smok'e, przeszedłem za pierwszym razem :blink: , wystarczy trzymać odpowiedni dystans z boku, nie jedź przy samym pociągu, bo wtedy jest za mały kąt i smoke strzela w pociąg B)

czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze :-P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOŻE, macie śmieszne problemy z tymi misjami. Hydro - respect, jak nie umiesz przejść tej misji to śmiech na sali >.> Co do misji typu - lowridery, taniec na plaży (czyli misji gdzie trzeba naciskać odpowiednie klawisze) to kilka porad :

 

1. Nie naciskamy byle czego, tu nie chodzi o to by rozhuśtać samochów w byle jakie strony.

2. Naciskamy klawisze DOPIERO po tym jak się pojawią w pomarańczowym kółeczku (zostaniemy poinformowani o tym czy dobrze wykonaliśmy ruch u góry ekranu oraz ikonka strzałeczki powinna zabłysnąć)(klawisze - w przypadku lowriderów standardowo numCOŚ tam - ostatnie 4 pozycje w opcjach controlls | w przypadku tańca klawisze odpowiedzialne za ruch - przód/tył czyli standardowo - W,A,S,D)

3. Nie patrzymy na PUNKTY w czasie rozgrywki - to rozprasza.

4. W konkursie lowriderów najlepiej ustawić najwyższą stawke - łatwo zarobione pieniądze za nic.

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie dzieki za rade,sprobuje niedloogo (bo czeka mnie naprawa kompa z pracy :() ogarnac ten motyw.Nexer.To serio nie jest takie latwe jakby sie moglo wydawac.Tez mowie sobie,boshe - taka prosta misja a ja przejsc nie moge,tym barsdziej,ze to BS nawala z giwery a nie CJ,ale wiesz,ciezko jest :) ale ogarne.Dzieki wielkie.PCMax - a wszedles w skanowanie mp3 w opcjach audio ? :) Musisz skanowac,za kazdym razem,kiedy dodajesz nowy utwor.Nawet jak ustawisz autoskaonwanie to i tak musisz przeskanowac.NIe wiem czemu taki bezsens,ale ja przynajmniej tak mam, a jak nie skanuje (mimo,ze mam zawsze na on) to i tak nie slychac nowo dodanego utworu poki sam nie przeskanuje.Jeszcze 1.Gra dziala bez problemu po przeinstalowaniu systemu,ale wowczas nawet jak sie wrzuci muze so tracks user i przeskanuje to zwyczajnie tej muzy nie ma takze to jest wada reinstalacji a co do wad samej gry to narazie glowna wg mnie jest to,ze nie da sie wlaczyc wibracji w padzie,ktory go obsluguje,chyba,ze wiecie jak to doradzcie chlopakowi z avatarem czarnego kotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

zrobilem misje u BS, ta ktora najpierw jedzie sie do wiezowca, tam rozwala kolesi a potem poscig przez cale miasto... TA MISJA TO MISTRZOSTWO, kurde jest swietna, uwielbiam misje w ktorych ktos prowadzi a ja musze strzelac. GTA SA RZADZI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 ---> zapomnij o wskakiwaniu, przerabiałem to, najlepszy motyw z tą misją miałem taki, że jakiś user wcześniej powiedział, że najlepiej wskoczyć na pociąg i ich załatwić -.... i najzwyczajniej jechałem obok pociągu, a strzelał smok'e, przeszedłem za pierwszym razem  :blink: , wystarczy trzymać odpowiedni dystans z boku, nie jedź przy samym pociągu, bo wtedy jest za mały kąt i smoke strzela w pociąg  B)

1492596[/snapback]

nie to ze cie chce chwalic ale ja ta misje przeszedlem za pierwszym razem, tak jak kucyk napisal 2gim sposobem (jechac kolo pociagu i smoke strzela)... jezu :)

 

aha a nie wiecie czy da sie np tak ustawic ze jak sie wchodzi do obojetnie jakiego samochodu aby defaultowo wlaczaly sie mp3 z moich USER TRACKS a nie inne radia?

1492413[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie to ze cie chce chwalic ale ja ta misje przeszedlem za pierwszym razem, tak jak kucyk napisal 2gim sposobem (jechac kolo pociagu i smoke strzela)... jezu :)

1492651[/snapback]

Problem w tym,ze ja wlasnie jechalem obok i BS strzelal strzelal i cos trafic nie mogl,az w koncu dojezdzam do blokady torow i koles mowi,ze wystarczy,ze tylko ich zestrzeli i mission failed :P Wogole tam jest blad gry :) Pociag mimo wszystko jedzie dalej nie niszczac tej blokady i przejezdza dalej przez most,ktory wg napisu na blokadzie nie jest jeszcze ukonczony :) a po 2 mozna i tak sie tam dostac przeplywajac w plaw cala dlugosc woda po prawej stronie,tylko,ze proponowalbym przez takim manewrem pocwiczyc kondycje bo Wam spacja albo pad eksploduje :) Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co panowie,powie mi ktos z Was jak mam przejsc tych kolesi ?? Bo rozwiazuje wszystkie misje,a tej nieszczesnej nie moge (poprostu nie moge trafic (tzn moj kompan [ja tez nie]) tych 3 kolesi na pociagu z motoru.Moze da sie wskoczyc jakos na ten pociag ?? Help

Ja za to moge Wam pomoc jesli chodzi o dzwiek.Mam stery,ktore na 100% rozwiaza problem wszystkich jesli chodzi o dzwiek i jesli to przez dzwiek macie te resety czy co tam to na bank pomoga.Jakby co to pisac do mnie w tej sprawie i bylbym wdzieczny za podanie sposobu przejscia tej nieszczesnej misjiPS - Ktos tam wspomnial o zabawie w alfonsa.Gdzie znajde sexpub czy co tam :P gdzie bede mial mozliwosc sie w niego wcielic ? Pozdrawiam

1492585[/snapback]

Ta misja to pikuś - za pierwszym razem się udało. Wystarczy jechać odpowiednio po prawej stronie.

Ja mam za to problem z tańcem on the beach - próbowałem kilkakrotnie i zawsze brakowało tych pkt. Olałem to i teraz moje pytanie - czy będę mógł wrócić kiedyś tam do tej misji ponownie? Czy jak zawaliłem jakąś (Failed) to jakoś wpływa na całą grę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ta misja to pikuś - za pierwszym razem się udało. Wystarczy jechać odpowiednio po prawej stronie.

Ja mam za to problem z tańcem on the beach - próbowałem kilkakrotnie i zawsze brakowało tych pkt. Olałem to i teraz moje pytanie - czy będę mógł wrócić kiedyś tam do tej misji ponownie? Czy jak zawaliłem jakąś (Failed) to jakoś wpływa na całą grę??

1492662[/snapback]

No widzisz.Ja ją przeszedlem za 1 razem :) Wystarczy naciskac strzalki dopiero kiedy pojawia sie idealnie w kolku.Pomylilem sie moze z 3 razy na poczatq jak nie wiedzialem jeszcze o co tam chodzi.Pozniej szlo bezblednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem załamany ;/ dostałem dzisiaj grę z Angli, instaluje, miodzio, włączam ! Start Game i dup, czarny ekran, pomieszalem w opcjach i jakos wyszlo Dołączona grafika

Po tym jak wychodzi ten gostek i wychodza za drzwi mam czarny ekran i nic nie widac ;/

Moja Karta Ge-Force 4 Ti-4200 128mb agpx8 etc. stery to : 4.28.20.05 pomozcie mi cos !! moje gadu to 3717455 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...