Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Gra oceniam na 9/10 bo za duuuuza ta mapa ;/ bo kurde chyba, ze chodzilo o to autorom, aby gra sie szybko nie znudzila ;] zostala mi misja z tym motorem na pierwszej wyspie i pewnie to bedzie koniec na pierwszej wyspie misji, tak? tej z motorem nie oge przejsc kurde ;// chyba, ze jestescie tacy dobrzy, ze wyslecie mi swego save'a, ale po tej misji, juz chcialbym dalej sam :wink: no chyba ze dacie jakies wskazowki na przejscie tej z motorem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

hydro2 ---> zapomnij o wskakiwaniu, przerabiałem to, najlepszy motyw z tą misją miałem taki, że jakiś user wcześniej powiedział, że najlepiej wskoczyć na pociąg i ich załatwić - tylko, że wtedy oni nabierają jakiejś hiper wytrzymałości, trzeba wpakować kilkaset kulek z mp aby zabić gościa, powtarzałem tą misje ze 20 razy tym sposobem, aż się wku*** i najzwyczajniej jechałem obok pociągu, a strzelał smok'e, przeszedłem za pierwszym razem :blink: , wystarczy trzymać odpowiedni dystans z boku, nie jedź przy samym pociągu, bo wtedy jest za mały kąt i smoke strzela w pociąg B)

czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze :-P

1492596[/snapback]

 

dla wszystkich ktorzy maja problemy z misjami proponuje

san andreas done quick

http://www.gamershell.com/news/22611.html

plik wazy 750MB

nagrywany z play'a2

misje sa oddzielnie i wiem juz jaki bedzie zakonczenie gry

 

tam jest 745 czyli to chyba znaczy ,ze ktos ja przeszedl (glowne misje)

w 7 godzin i 45 minut, kto pobije rekord?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SILENT...

 

1. Nie cytuje sie obrazkow

2. Wymagania masz podane na 1str.

3. Troche malo ramu masz jak na taki proc i karte, ale chodzic bedzie :P

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neok05 może bys tak zainstalował najnowsze stery ze stronki NV ?? BO mi się coś wydaje że to wina sterów. Ja też tak maiłem w HL2 jak maiłem za stare stery :)

POzdro

1492698[/snapback]

Kocham Cie :* Sciagnolem nowe omegi z www.omegadrivers.net i gra smiga na full detalach anti x3 :) Thx :) lece grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem w sumie dziwny..tzn jestem w klubie gdzie sie tanczy..przeszedlem pierwszy taniec luzzziikkk..wyswietlilo mi sie ze moge teraz zatanczyc taniec z "wyzsza poprzeczka"..no i tancze, zarabiam 5700 punktow i co?? i nic:/ nie moge wbic sie na nastepny level :blink: :blink: za malo punktow?? no ale 5700??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ktos wspominal, ze mozna grac w billarda, grac w jakas gre, lub teraz moj przedmowca, mowi ze gdzies tanczyl , gdzie to jest? na pierwszej wyspie? ja mam pierwsza wyspe, i stoje przy misji, gdzie trzeba motorem dogonic kolesi i [gluteus maximus], nie udaj mi sie ;/ a macie moze mapke, ktora pokazuje zasieg gangow, (kto ma jakie terytorium)? u niektorych widzialem, na mapie taki znaczek serduszka - co to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie mi podoba.

Moje klimaty.

Ciesze sie, ze w radiu mozna znalezc stary dobry oldschool.

A sama gra to po prostu to co sie ogladalo w Boyz`n the hood.

Swietnie, fryzjer, studio tatuazy, lowridery. Cudownie.

GTA teraz dopiero mi sie podoba.

Pewnie to bedzie jedna z tych nielicznych gier, ktore przechodze cale.

 

Moje odczucia soon wiec stay tunned - piss moł faka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy, ja odblokowalem druga wyspe, mam jedna misje TT, po jednej z misji w ktorej ratowalem smoke zostalem zlapany przez gliny ( nie ja wpadlem tylko tak jest w "scenariuszu") i sie zdeka wqurwilem bo mialem kupe miasta pod moja kontrola i sporo broni, a teraz jestem z jakims lipnym aparatem, smg i 15 tysiakami, zalamka, mapa jest wielgachna, a odblokowala sie czesc miasta co wyglada jak san francisko, jest most golden gate i te smieszne tramwaje, hyhy

35 % gierki

Edytowane przez lukas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Fierro a nie San Francisco ;)

Po tej misji z pociagiem jest wg mnie zajebista misja na motorze(teraz role sie odwrocily :D)A misje u tego typa od Burgerow :lol:

za 2 razem miałem 2440 i wes sie nie ...j człowieku ;] i jeszcze trzeba bylo czekac grr.. ale potem grubo ponad 3 tysiące ;]

==

Gucio na 1 kole standardowo sie jezdzi pod strzałka w dol a wstaje sie pod gora(ja tam nie gram na WSAD'ZIE ;] wiec mam pod W i S)

Jak komus nie wychodzi ta misja na plazy to dla odreagowania polecam zabic DJ'a ma mp5 :D(to mnie pocieszalo :P)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Cie :* Sciagnolem nowe omegi z www.omegadrivers.net i gra smiga na full detalach anti x3 :) Thx :) lece grac

1492740[/snapback]

Jak Tobie to tak chula to ja jestem chyba z marsa :blink: Chyba że aż tyle daje 64bitowy procesor :o w co wątpię. Zobacz na mój sprzęt. Rozsądnie można grać dopiero wszystko na low :o a Ty z takimi ustawieniami wyskakujesz ? :( nie no ludzie n/c

 

P.S. Chyba że grupa z omegi dokonała cudu w sterownikach :[

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ktos wspominal, ze mozna grac w billarda, grac w jakas gre, lub teraz moj przedmowca, mowi ze gdzies tanczyl , gdzie to jest? na pierwszej wyspie? ja mam pierwsza wyspe, i stoje przy misji, gdzie trzeba motorem dogonic kolesi i [gluteus maximus], nie udaj mi sie ;/ a macie moze mapke, ktora pokazuje zasieg gangow, (kto ma jakie terytorium)? u niektorych widzialem, na mapie taki znaczek serduszka - co to znaczy?

1492793[/snapback]

ehh, wszystko chciałbyś wiedzieć, psujesz sobie grę <_<

w bilarda możesz zagrać w pobliskim barze, znajdującym się niedalego Twojego miejsca zamieszkania, obok siłowni itp. :>

zasięg gangów pokaże Ci się sam z czasem, a co do serduszka to poprotu miejsce zamieszkania Twojej dziewczyny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

do posiadaczy 4Ti... u mnie na MSI GFTi4200 64mb dziala w 800*600*32 i Detale Very High calkiem przyjemnie, na takich ustawieniach gram.

 

Fajna jest misja u OG Loc'a gdzie trzeba wykrasc Rhymes Book (chyba tak sie pisze), poczulem sie jak w MGS :P ide zrobic kilka misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ale ja mam kompa wporzo i powinno chodzić bez zarzutu ;] tylko czemu jest naodwrót? co chwila reset, próbowałem zmienić DirectX najpierw na 9.0c potem na 9.0b(pisali na jednym forum że pomaga) i nic, Catalyst zmieniony na 5.6 i nic, co do sterów od dźwięku jakoś nie znalazłem :mur: co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee no nie możliwe, jak ludzie grają na GF2/GF4MX w low 800x600 a ty na 6600 grasz w LOW??  :? sam zamierzam qpić taką karte i mam nadzieje ze takich baboli to nie bedzie.... :?

1492878[/snapback]

Nic na to nie poradzę. Sam nie wiem dlaczego tak jest, prawdopodobnie konwersja GTA to spowodowala :P

 

Grobel-> inni nie mówią prawdy :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Chaos - czy mowiles dokladnie o tych sterach -> nForce_audio_4.57_winxp2k.zip ? bo kumpel ma problem i chcialem mu pomoc.

1492413[/snapback]

tak

 

porownaj radka 9800wypas wersje do naprzyklad mojego fx 5600 gle 256 mb...radek lekko dostaje w koche :)...niewiem jakos nigdy nielubilem tych kart, nierozumiem tylko dlaczego wszyscy tak sa za tymi kartami, sa dobre ale geforce lepsze :)

1492549[/snapback]

no tu sie ubawilem setnie .. moj stary 9600pro@xt by cie zjadle na sniadanie Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak sie bierze swoich klegów do pomocy żeby np:zdobywać terytorium(chodzi mi o ty którymi to sie klawiaszami robi) oraz w jaki sposub sie nabija pasek respektu.I gdzie soti dokładnie VAN do rabowania domów???.PROSIŁBYM BARDZO O ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIEKI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak sie bierze swoich klegów do pomocy żeby np:zdobywać terytorium(chodzi mi o ty którymi to sie klawiaszami robi) oraz w jaki sposub sie nabija pasek respektu.I gdzie soti dokładnie VAN do rabowania domów???.PROSIŁBYM BARDZO O ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIEKI  :)

1492941[/snapback]

VAN jest bardzo blisko domu rodzinnego CJ'a..tak na połnocny-wschod..naprawde rzut beretem...pomiedzy 4 chyba blokami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie mi podoba.

Moje klimaty.

Ciesze sie, ze w radiu mozna znalezc stary dobry oldschool.

A sama gra to po prostu to co sie ogladalo w Boyz`n the hood.

Swietnie, fryzjer, studio tatuazy, lowridery. Cudownie.

GTA teraz dopiero mi sie podoba.

Pewnie to bedzie jedna z tych nielicznych gier, ktore przechodze cale.

 

Moje odczucia soon wiec stay tunned - piss moł faka.

1492796[/snapback]

Kaeres mozesz mi powiedziec jak chodzi Ci ta gierka na Twoim Gf4 Ti? Bo u mnie chodzi w 1280x1024x32 w Low i nie wiem czy to wina mojej karty dlatego ze staje sie starsza czy moze sterownikow, samej gry, a moze wlaczonego eax'u ktorego nie wiem jak wylaczyc. Jak zwiekszam detale na Medium to juz sie robi kaszana a nie plynnosc ktora jest wymagana do jako takiego grania.

 

do posiadaczy 4Ti... u mnie na MSI GFTi4200 64mb dziala w 800*600*32 i Detale Very High calkiem przyjemnie, na takich ustawieniach gram.

 

Fajna jest misja u OG Loc'a gdzie trzeba wykrasc Rhymes Book (chyba tak sie pisze), poczulem sie jak w MGS :P ide zrobic kilka misji

1492864[/snapback]

Moglbys napisac z jakich sterownikow korzystasz??

 

 

ee no nie możliwe, jak ludzie grają na GF2/GF4MX w low 800x600 a ty na 6600 grasz w LOW??  :? sam zamierzam qpić taką karte i mam nadzieje ze takich baboli to nie bedzie.... :?

1492878[/snapback]

No wlasnie tez sie dziwie ze u mnie jest tak kiepsko. Wiem ze sama duza rodzielczosc u mnie moze obciazac mi karte graficzna, ale nie chce zmieniac na nizsza bo na 17 calowym LCD gra wyglada wtedy znacznie znacznie gorzej.

 

Na koniec pytanie do wszystkich.

 

JAK WYLACZYC EAX??

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ludzie. Jak zaczynam grac to najpierw czytam readme, potem sprawdzam klawiszologie. Obaczam dziwne terminy w/w klawiszologi. Czytam czesto FAQ na stronach i dopiero zaczynam grac.

 

A Wy (oczywiscie nie mowie tu o wszystkich), wlacza gre. Pare sekund gra gra. Trafia im sie glupi problem i zaraz na forum pisza. Mnie to by sie nie chcialo pisac, wolalbym bym poszukac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z teksturami. Jak stoje blisko ludzi to znikaja na nich tekstury :( Czesto kolesi nie widac i jest problem jak mam kogos zalatwic, jak to zrobic skoro jest niewidzoczny.

 

Mam najnowsze omegi i radka 8500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie jak zrobić napad na jakiś dom w bogatej dzielnicy.

Ryder cos to mówił ale nie zdążyłem załapać.

Potrzebna jest kominiarka lub vandamka i jakiś samochód i co dalej????

Edytowane przez Koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...