Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Kaeres mozesz mi powiedziec jak chodzi Ci ta gierka na Twoim Gf4 Ti? Bo u mnie chodzi w 1280x1024x32 w Low i nie wiem czy to wina mojej karty dlatego ze staje sie starsza czy moze sterownikow, samej gry, a moze wlaczonego eax'u ktorego nie wiem jak wylaczyc. Jak zwiekszam detale na Medium to juz sie robi kaszana a nie plynnosc ktora jest wymagana do jako takiego grania.

Moglbys napisac z jakich sterownikow korzystasz??

No wlasnie tez sie dziwie ze u mnie jest tak kiepsko. Wiem ze sama duza rodzielczosc u mnie moze obciazac mi karte graficzna, ale nie chce zmieniac na nizsza bo na 17 calowym LCD gra wyglada wtedy znacznie znacznie gorzej.

1493134[/snapback]

Od kilku miesiecy nie mam Ti4200.

Ale "Nvidia mean to be played" powinno cos znaczyc.

Na moim R9500Pro nie moge wlaczyc AA poniewaz gra tnie.

Czasami nawet bez AA zatnie.

Ewidentnie konwersja nie pozwala na wiecej bo grafika jest raczej przecietna.

Jedynie dodali efekt cieplego powietrza oraz cienie "dynamiczne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jak narazie pięć pytań:

 

1. Kilka stron wcześniej pisało, że aby jechać speedem na rowerze to należy naciskać spację, ale kiedy ja naciskam to on mi chamuje?? Może mi powiedzieć jak nazywa się ta opcja to zobaczę w ustawieniach??

 

2. Mam misję u S polega ona na tym, że najpierw w garażu ulepszam se samochód potem jade w jakieś miejsce i siada do samochodu mi kobieta a na dole lecą strzałki... Co mam robić? Bo po jakimś czasie mam Mission Failed??

 

3. Miałem wcześniej pewną misję i pod jej koniec biłem sie z jakimś gościem i na górze ekranu pojawiła sie jakaś wskazówka, niestety nie zdązyłem jej przeczytać wiem tyle, ze była ona coś o special atack - uświadomicie mnie??

 

4. Czym robicie screeny w grze:

 

a) instalujecie specjalny program, który po naciśnięciu specjalnego klawiszu robi screen ekranu i zapisuje go w specjalnym folderze?

B) za pomocą klawisza Print Screen

c) a może w GTA jej już specjalny klawisz, który robi to co w punkcie a, lecz nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów?

 

5. Czy posiada ktoś screena z GTA SAna którym znajduje się nasza willa, która po jakimś czasie zdobędziemy tak jak w VC (o ile tak będzie)

Edytowane przez pirex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale niestety ostanie sterowniki do mojej karty są bodajże z 2002 roku !!! Mam Sound Blaster Live! 5.1

1493190[/snapback]

ale sa alternatywne stery do live'a .. poprobuj ..

sprawdz .. kombinuuj

uzywanie glowy poplaca .. sprawdz .. albo popytaj innych ktorzy maja live'a 5.1 ja nie mam wiec ci nie pomoge a we wrozke sie bawic nei chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BONUSY OD CHAOSA :)

 

SAN ANDREAS MANUAL

~22mb http://www.wtz.szprotawa.prx.pl/chaos/gta%...anual-tedox.pdf

 

OFFICIAL GAME GUIDE

~37mb http://www.wtz.szprotawa.prx.pl/chaos/gta%...de%20scaned.pdf

 

nie wiem jak dlugo to tam polezy wiec radze sciagac

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jak narazie pięć pytań:

 

1. Kilka stron wcześniej pisało, że aby jechać speedem na rowerze to należy naciskać spację, ale kiedy ja naciskam to on mi chamuje?? Może mi powiedzieć jak nazywa się ta opcja to zobaczę w ustawieniach??

 

2. Mam misję u R polega ona na tym, że najpierw w garażu ulepszam se samochód potem jade w jakieś miejsce i siada do samochodu mi kobieta a na dole lecą strzałki... Co mam robić? Bo po jakimś czasie mam Mission Failed??

 

3. Miałem wcześniej pewną misję i pod jej koniec biłem sie z jakimś gościem i na górze ekranu pojawiła sie jakaś wskazówka, niestety nie zdązyłem jej przeczytać wiem tyle, ze była ona coś o special atack - uświadomicie mnie??

 

4. Czym robicie screeny w grze:

 

  a) instalujecie specjalny program, który po naciśnięciu specjalnego klawiszu robi    screen ekranu i zapisuje go w specjalnym folderze?

  B) za pomocą klawisza Print Screen

  c) a może w GTA jej już specjalny klawisz, który robi to co w punkcie a, lecz nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów?

 

5. Czy posiada ktoś screena z GTA SAna którym znajduje się nasza willa, która po jakimś czasie zdobędziemy tak jak w VC (o ile tak będzie)

1493234[/snapback]

AD1: Aby szybko jechać rowerkiem trzeba tylko szybko nacikać strzałki (albo W jak ktoś ma normalnie ustwione). Po prostu walisz w klawisz od jazdy w przód i jedziesz szybko.

AD2: Tutaj utknąłem, trzeba chyba naciskać strzałki na klawiaturze NUMerycznej. Trzeba to robić jak strzałka wejdzie idealnie w kółeczko i trzeba mieć dobry refleks.

AD3: Może "Stealt Atack" ? Miałem to w misji skradankowej, można od tyłu na kuckach kolesia kosą zarąbać i on nawet się niezorientuje. Skradanie jest klawszem C.

AD4: Polecam FRAPS ale tylko pełną wersję, edytowano - wnt - ostatnie ostrzezenie !

AD5: Niestety nieposiadam bo jestem dopiero w pierwszym city, ale też chętnie zobaczę taką willę.

Edytowane przez wunat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigSpider->Jak przeczytasz moje posty to zobaczysz że u mnie też to źle chodzi! tylko na low da się grać. I też nie mam pojęcia czemu. Próbowałem wszystkich sterów i nic nie pomaga. Jeszcze omgei spróbuje po raz ostatni.

 

Wydaję mi się że albo ściemniaj ludzie w tym topicu :P są zajarani grą i nie mogą obiektywnie napisać, że się nie da grać bo spadki są koszmarne fpsów na detalach > niż LOW, albo rzeczywiście ten engine tak skopali, że niektórym dobrze chodzi ( >40 a najlepiej najmniej 50fps ) a innym źle. Chociaż nadmundo też się wypowiedział w tym topicu obiektywnie i napisał, że ma spadki fps. Z kolei kolega, który ma R9800 to samo mi napisał, że mu spada do 10 fpsów. Więc raczej wynika, że ta 1 wersja, czyli ściemniają ludzie ( być może nie celowo czyt. są tak zajarani grą iż im to wisi! czy mają 25 czy 60fps :P ).

 

Wydaje mi się że to przez te cienie które i tak lipnie wyglądają! Może nie są wspomagane hardware'owo ? albo nie korzystają z shaderów ? :o.

 

Co oni robili przez te 6 miesięcy ? albo dłużej omg. I co robi logo NVIDI w grze jak to tak koszmarnie chodzi, za co NVIDIA zapłaciła ROCKSTAR bo chyba nie za optymalizację ? :o biorąc pod uwagę VC i to iż ten silnik nie jest zawansowany technicznie to moim zdaniem jest dramat.

 

pozdro

 

P.S. BigSpider nie mogłem Ci wysłać na PW bo masz pełną skrzynkę chyba albo ustawiłeś żeby nie można Ci było ich wysyłać :P

 

P.S.2. no offence do tego, że napisałem że niektórzy mogą ściemniać co do tego jak im chodzi. Nie wskazuję tu osób ani nikogo więc nie denerwować się :P. ( nikogo nie atakuję :] ) Do tych co mają karty high end to nie mam wątpliwości, że im fps nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku ---> he he, z tym ściemnianiem to jest w sumie prawda, czytałem już parę razy (nie na tym forum) że gra chodzi płynnie na GF2MX albo na Radku 9100, oczywiście na Very High detalach :D Co do naszych kart to ja teraz zmieniłem stery na oficjalne ForceWare 71.89 i gra dostała lekkiego kopa, mniej więcej o 5 klatek się zwiększył fps. Logo nVidia niestety nie jest dla mnie dobrym znakiem w grach, paradoksalnie chyba z każdą grą z tym logo są jakieś problemy, w przypadku San Andreas problemy mają obydwie strony (nVidowcy i Radeonowcy). Spróbuj też pozmieniać inne stery, od płyty gł. od audio i od grafy też oczywiście. Na twoim kompie ta gra musi działać płynnie na max detalach, nie ma ch... we wsi ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zmieniam niedlugo grafike i szczerze powiedziawszy moj wysluzony radek 9000 pro idzie w odstawke glownie ze wzgledu na gta: sa. Przegladam juz ten topic od dluzszego czasu, aby zobaczyc jak ta gra dziala na roznych configach. Moze wiecie cos blizej, czy ta gra dziala lepiej na r9800pro @ xt czy na gf6600gt? Zastanawiam sie nad tym, bo spotkalem sie z opinia, ze na 6600gt sa gwaltowne spadki fpsow :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...u mnie podczas kilku minut grania komputer resetuje się. W innych grach nie ma tego problemu, wszystkie temp. są w porządku.. conf: Barton 2500, Abit NF7, R9600 Pro, 2x 256 ddr 400 cl 2.5 tm i zasilka forton 300w. no oc. Wiecie co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jak narazie pięć pytań:

 

1. Kilka stron wcześniej pisało, że aby jechać speedem na rowerze to należy naciskać spację, ale kiedy ja naciskam to on mi chamuje?? Może mi powiedzieć jak nazywa się ta opcja to zobaczę w ustawieniach??

 

2. Mam misję u S polega ona na tym, że najpierw w garażu ulepszam se samochód potem jade w jakieś miejsce i siada do samochodu mi kobieta a na dole lecą strzałki... Co mam robić? Bo po jakimś czasie mam Mission Failed??

 

3. Miałem wcześniej pewną misję i pod jej koniec biłem sie z jakimś gościem i na górze ekranu pojawiła sie jakaś wskazówka, niestety nie zdązyłem jej przeczytać wiem tyle, ze była ona coś o special atack - uświadomicie mnie??

 

1493234[/snapback]

1 ->> Prędkosc na rowerze zalezy tez od miesni oraz wytrzymalosci ? :wink:

Mozna sie domyslic, przecie ze jak jedziesz samochodem badz motorem

to zeby szybciej jechac dajesz gazu (W standardowo)

Swoja droga rowerek gorski jest Wy...czesanyny ;]

2 ->> To jest misja lowrider polega na wciskaniu strzałek w rytm muzy :wink: (gdy znajduja sie w kołeczku) Tego typu misji bedzie wiecej u Gory bedziesz mial czy dobrze wykonujesz ruchy :D

3 ->> Ta misja uczy nas skradania i "cichego usmiercania :wink: trzeba bedzie wykrasc zdaje sie texty jakies od typa i w drodze po te texty wyeliminowac straz zobacz ktory klawisz masz przypisany pod cichym chodzeniem (nie wiem jaki jest standardowy)

==

Słowa ktore nie zdazyłes przeczytac sa w Brief ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

Dzisiaj instalnąłem GTA SA....

Nie grałem długo, fabuła zapewne wymiata, ale grafika :blink: :blink: :blink: ?

Wtf ? 1600x1200, all powłaczane, draw distance na maxa, aa 3 bo takie tylko sie da i nie wiem why, ale gra wyglada fatalnie, wiadomo, ze o to tutaj nie chodzi, ale spodziewałem się troszku inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam radzia 9500pro, mówicie żeby instalować catalsty 5.6 ale mi omegi odblokowują OC, na catalystach wogole nie moge popchnąć karty :/ a przydałoby się dla paru fpsów mieć ją podkręconą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich posiadaczy GF4 MX 440SE gra działa na tej grafice mam ją i właśnie gram jak narazie na standardowych ustawieniach i chodzi bdb jeszcze potestuję na większych detalach i napisze co i jak dokładnie gram na takim konfigu co mam w podpisie pozdro  :D  :D  :D

1493321[/snapback]

SUPER bo u mnie pewnie pójdzie. Ja mam zainstalowane najnowsze stery(7.1.8.9). Pamiętam ja po zainstalowaniu nowszych sterów chodził mi Doom 3. Całkiem nieżle :wink: . Mam nadzieje że jak bedę miał ta grę to napisze na tym forym ile mam kletek na sekundę. POZDRO!!!! SAN ANDREAS RZĄDZI!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ja wlasnie przerwalem robienie misji i mam zamiar opanowac cale misto :P moj gang bedzie naj... tylko ta Denise mnie wkurza caly czas mi spada poziom love i musze ja ciagle na randki brac, niecierpliwa dziolcha... gra miazdzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam trzy pytania kolejne:

 

1. Czym różni sie wersja kolekcjonerska od normalnej?

 

2. Kupiłem sobie w sklepie czapkę, ale jak ją zdjąć bo już jej nie chcę:D

 

3. Jak to jest z tym jedzeniem, czy trzeba chodzić jeść bo inaczej ... czy nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam trzy pytania kolejne:

1. Czym różni sie wersja kolekcjonerska od normalnej?

2. Kupiłem sobie w sklepie czapkę, ale jak ją zdjąć bo już jej nie chcę:D

3. Jak to jest z tym jedzeniem, czy trzeba chodzić jeść bo inaczej ... czy nie trzeba

1493398[/snapback]

ad1. bylo wiele razy - kolekcjonerska zawiera ksiazeczke o gtasa :)

ad2. jak masz wardrobe w swoim domu (szafa) to tam masz "remove clothes" i wybierasz co tam chcesz zdjac

ad3. imo lepiej chodzic napchac sie pizza a pozniej jak sie np biega to sie spala kalorie, ale ostatecznie nie trzeba

 

oto linki:

:arrow: gtasa_manual-tedox.pdf

:arrow: gtasa_official_guide_scaned.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie fajnie, ale powiedzcie mi czemu po włączeniu AA mi obraz miga :-| Skacze miga i wogole kupa....nie idzie właczyc, a na moim sprzęcie marnować AA nie kcę :( Stery? Miał ktos taki problem, jak go rozwiązac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...