Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

ktos tam płakał jak to mu na 6600 gra działa wolno.

od rana stawiałem systemik i dopiero teraz znalazłem czas na testy

no więc tak :

1024 very high , draw distance na maxa, bez aa i anizo---> nie spadło mi jeszcze poniżej 25fpsów....

 

a teraz znikam grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale kupa...

 

szukałem długo tego fajnego jeep'a Huntley'a i wydałem kilka tysięcy by go ztuningować. Schowałem do garażu przy domku, porobilem kilka misji i go wcięło :angry:

 

rozumiem że znikają przed sklepem no ale z garażu nie mają prawa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj w gta sa i jest koozak :) tylko troche dorobilbym sie troszke sianka bo narazie na misjach to krucho :( wogole niewiem czy tak ma byc czy co ale praktycznie respect mi niewzrasta? a jest normalnie po misjach + respect? ale moj najwiekszy problem to napady na chaty...jak to sie dokladnie robi (ktos tu opisywal ale i tak niedaje rady) normalnie kupuje ciemne ciuszki, chuste na twarz, czekam na okolo 3 w nocy ale jak sie wchodzi do domow? mozna do wszystkich czy tylko do niektorych...jak komus by sie chcialo :) napiszcie mi jak to sie dokladnie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba ;] nie mogłem sie doczekać ;] ale przechodze gre bez użycia kodów, to było tylko testowe bo chciałem znaleść Big foot ;]

1493555[/snapback]

Chyba wiem co byś w pierwszej kolejności zrobił temu big footowi :lol: :wink:

 

małe polowanko mysliwcem :] mniam, mniam

 

 

 

 

Prosze was o jakieś ciekawe filmiki, bo karta moja przychodiz dopiero we wtorek więc narazie pozostaje mi podpatrzec jak to macie dobrze grając w GTA SA :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość frosti

powtarzam ,że na www.gamershell.com jest san andreas done quick

dla tych , ktorzy maja problemy z misjami

albo jak nie chce sie sciagac wam to piszcie do mnie na priv

na pewno pomoge bo mam ten film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem co byś w pierwszej kolejności zrobił temu big footowi  :lol:  :wink:

 

małe polowanko mysliwcem :] mniam, mniam

Prosze was o jakieś ciekawe filmiki, bo karta moja przychodiz dopiero we wtorek więc narazie pozostaje mi podpatrzec jak to macie dobrze grając w GTA SA  :sad:

1493587[/snapback]

 

hehe dokładnie, ale podobno nie da sie go zabić ;] hehe, po spotkaniu ze mną długo by nie pożył :> wystarczyłoby zawisnąć nad nim i walić ;]

Co do lotniska w 1 mieście, można sie b.łatwo dostać, wystarczy znaleść brame wjazdową posłuchać co strażnik gada i otwiera brame, w każdym razie u mnie tak było ;] a jak nie tak to spróbować można jakoś przelecieć nad siatką ;] najlepiej BMX bo wysoko skacze ;]

 

Update: Jutro postaram sie wam zapodać kilka screenów jak to sie bawi młodzież w polowanie ;] spróbuje zapodać krótki kurs latania Harrierem, jak szukać i nie znaleść, albo nie szukać i być znalezionym ;] i pare fajnych zabawek ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

dla tych ktorym ciezko przechodzic misje:

Jesli ciezko wam idzie jakas misja i loadujecie poraz kolejny gre to tego nie robcie, po kazdym nieudanym razie misja jest latwiejsza (niezle pomyslane) np. misja w ktorej z OG Lociem sciga sie jakiegos palanta na motorze, nie moglem go scignac nigdy bo go gubilem, az wreszcie za ktoryms razem postanowilem nie loadowac gry tylko znowu ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ta misje, niedosc ze po zaladowaniu misji nie musialem dojezdzac do chaty OG Loca (wystarczylo nacisnac Y i przenosilo mnie na miejsce akcji) to glupek jechal wolniej i zatrzymywal sie w niektorych miejscach az do niego dojechalem.

NIE LOADUJCIE JAK WAM CIEZKO IDZIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam problem ze swoimi mp3, obojętnie jakie wrzucę to mi niedziela w grze muza (mp3). włączam scan przestawiam też w user track options play mode na seqential i zamiast mojej muzy lecą jakieś audycje albo zupełnie inna muzyka. Przeinstalowanie gry nic nie daje, na innym profilu tak samo jest. Proszę o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w koncu przeszedlem misje z motorem :wink: :huh:, teraz jestem u tego w hamburgerach :lol: jestem u niego przy misji, gdzie trzeba do tego studia sie zakrasc :blink: i zabic wszystkich straznikow, niestety jak zwykle mi sie nie udalo za pierwszym razem misji przejsc :lol: zabil mnie ostatni straznik przed wysjciem :wink: a u tego "grubasa" mam, z tym pociagiem, gdzie ja z nim na motorze gonimy kolesi z innego gangu ;] takze mi sie nie udalo :lol: ide spac, 2 dni pod rzad do 4 nad ranem w GTA to za duzo jak na mnie, a szczegolnie, ze mi nie idzie ;/ cos to zdawanie misji mi... ;/ dlatego tak dluuuugo.... mam dopiero zaliczone 13 % ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od wczoraj w gta sa i jest koozak :) tylko troche dorobilbym sie troszke sianka bo narazie na misjach to  krucho :( wogole niewiem czy tak ma byc czy co ale praktycznie respect mi niewzrasta? a jest normalnie po misjach + respect? ale moj najwiekszy problem to napady na chaty...jak to sie dokladnie robi (ktos tu opisywal ale i tak niedaje rady) normalnie kupuje ciemne ciuszki, chuste na twarz, czekam na okolo 3 w nocy ale jak sie wchodzi do domow? mozna do wszystkich czy tylko do niektorych...jak komus by sie chcialo :) napiszcie mi jak to sie dokladnie robi

1493573[/snapback]

 

Boze po raz setny :mur: :mur: :mur:

 

na członka ci kupowanie ciemnych ciuchów i chusty na twarz???? :mur: :mur: :mur: przeciez to nie ma nic wspolnego z obrabianiem chat...

 

kolo RODZINNEGO DOMU CJ'A (za jego domem ulica idziesz w prawo) stoi miedzy BLOKAMI FURGONETKA!!!!!ok 22.00 wsiadasz do niej , dajesz 2 i CJ sam sie zmienia "w ciuchy do obrabiania chat"...i jezdzisz po miscie..domy ktore MOZESZ okrasc maja żółty trójkącik przed wejsciem..wchodzisz, wciskasz klawisz skradania i wynosisz stuff...jak juz masz wystarczajaco i zbliza sie ranek to odwozisz rzeczy do wyznaczonego miejsca..OT I CAŁA FILOZOFIA!!!

 

wlasnie przed chwila przeszedlem misje BS gdzie sie goni pociag na motorze..za 3 razem bo pierwsze 2 razy niepotrzebnie wpychałem sie z lewej strony pociagu..łatwiej z prawej..ALE LUDZIE PRZESZEDŁEM!! nie wiem jak wy mozecie sie meczyc z taka glupia misja caly dzien :blink: :blink: :blink: no chyba ze macie 7 lat...jesli nie mozecie sobie poradzic w tej grze to tak jak tu Wam sugeruja NIE GRAJCIE i nie narzekajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam PC jak w podpisie...

Gra niezaleznie od ustawien ma u mnie 25 klatek! :mur:

Od czego to moze byc?

1493797[/snapback]

o moj boze nastepny :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: czlowieku pomysl troche i POCZYTAJ POPRZEDNIE STRONY!!!!! masz cos takiego w opcjach jak frame limiter?? TO WYŁĄCZ to!!!

 

ja nie wiem no troche pomyslunku ludzie o NAUKI ANGOLA by sie przydalo!!!

ehhh co z ta mlodzieza (12-18 lat) teraz sie dzieje :blink: :blink: :blink: no ale pewnie to sa skutki GENIALNYCH rozwiazan jak gimnazja i nowe przedmioty w nich, w podstawowkach jakies "ZESTAWY" przedmiotow, a w klasach 1-3 chmurki i słoneczka zamiast ocen :mur: :mur: :mur: :mur:

 

niezle bedzie za pare lat..stado analfabetow :blink:

 

EDIT:

----------------------

@ Nexer..zastanow sie troche zanim cos powiesz...i co wy macie do optymalizajci tej gry...no ja naprawde nie wiem

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk uspokój się, bo coś poddenerowany jesteś..

Chcesz pomóc? Pomagaj..

Uważasz że było enty raz - zgłos powielanie i nie czytanie..

A nie dawaj niepotrzebnych komentarzy...

 

Nexer -> że masz za słabego kompa to nie znaczy ze gra jest niezoptymalizowana.. ;]

 

Ale inni normalnie graja!

Gram na full detalacha, ale na minimalnych tez jest 25 klatek!

1493811[/snapback]

Wejdz w opcje i poszukaj frame limiter...

Daje wszystkie swoje członki sobie uciać że wyłaczenie tego Ci pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi mi bardzo wolno w ze tak powiem wiosce i przyleglosciach. Najgorzej jak dojezdzam do kryjowki wyzywajacej mnie stale zakochanej kobiety. Normalnie z 5FPS jest.. W miescie nie bylo takich utrudnien;>

 

Jestem teraz podczas wyscigow po lesie.. Ten drugi wyscig przegralem ale.. to tylko pierwsze podejscie. Utrudnia mi plynnosc animacji. Jest z 5fps.. ale przestaje skrecac to wraca do normy. O taka ciekawostka.

 

Dzwiek tez czasami u mnie zanika albo robi sie mocno basowy.

 

Gram w 1280x1024 max dystans. Bez AA itp.

GA-K8NF-9, Winchester ~2700MHz, 512MB, 6600GT. Sterowniki wszystkie ostatnie oficjalne. Naprawde na slabszym sprzecie gracie z AA w 1280? Moze 6600GT nie lubi starych engine albo.. pokreciliscie sie tylko po miescie chwile.

 

Generalnie to jestem bardzo zly. Gralem na ps2.. maly dystans widzenia.. spadki framerate... na Pc to samo.. najgorzej ze opinie glosza ze na xboxie tez skacze animacja.. Ta gra jak Driv3r jest ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zanika albo robi sie mocno basowy.

 

Gram w 1280x1024 max dystans. Bez AA itp.

GA-K8NF-9, Winchester ~2700MHz, 512MB, 6600GT. Sterowniki wszystkie ostatnie oficjalne. Naprawde na slabszym sprzecie gracie z AA w 1280? Moze 6600GT nie lubi starych engine albo.. pokreciliscie sie tylko po miescie chwile.

1493869[/snapback]

 

 

daj sobie lepiej spokój z grami, po co zawracasz ludziom głowe .....

ja np, mam 2x mniej ramu, 3x gorsza grafike, gram w rodzialce 640xX

zadnych AA, itp

najwazniejsze, ze ta gra ma dusze !!! , jak stare arkanoidy, pacmany, lub space invaders ...... jak ci sie nie podoba grafa z to spadaj na bambus i nie zawracaj pupy ludziom, dla ktorych wazniejszya jest istota gry niz twoje 6600gt z aa ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje pare groszy odnosnie zwisow podczas grania...

Sprawdzalem stabilnosc na roznych sterownikach:

* grafa - cat. 5.4-5.6 (zarowno omegi, jak i ati);

* plyta - nforce 4.27 i 5.10;

* muza - wszystkie dostepne dla A2Value;

Na poczatku wydawalo sie, ze update sterow do audigy zlikwidowal problem... do czasu kolejnego zwisu. Ostatecznie, w kazdym przypadku, niezaleznie od powyzszych wersji driverow, gra sie zawieszala.

Bez znaczenia jest rowniez wersja service packa i zrodlo pakietu dx9 (ktos wczesniej zalecal instalacje dx z plyty GTA). Wylaczenie sprzetowego przyspieszenia dzwieku takze nic nie poprawilo. Sprzet nie sprawial zadnych problemow do tej pory, ale dla pewnosci jeszcze raz zapuscilem prime'a i memtesta - wszystko jest ok.

Zauwazylem jedynie pewna prawidlowosc - na save'ach z poczatkowych etapow gry zwisy wystepuja 'standardowo' po 5-10min, a przy wiekszym % ukonczonych misji mozna czasem grac swobodnie przez 2 godz. i wiecej, ale byl rowniez jeden przypadek zwiechy po ok 1godz. grania.

Wyglada wiec na to, ze kombinacje z driverami to tylko strata czasu. Nie twierdze, ze nikomu aktualizacje nie pomogly ewent. nie pomoga, jednak problem stabilnosci gta_sa tkwi chyba gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem jedynie pewna prawidlowosc - na save'ach z poczatkowych etapow gry zwisy wystepuja 'standardowo' po 5-10min, a przy wiekszym % ukonczonych misji mozna czasem grac swobodnie przez 2 godz. i wiecej, ale byl rowniez jeden przypadek zwiechy po ok 1godz. grania.

Wyglada wiec na to, ze kombinacje z driverami to tylko strata czasu. Nie twierdze, ze nikomu aktualizacje nie pomogly ewent. nie pomoga, jednak problem stabilnosci gta_sa tkwi chyba gdzie indziej.

1493894[/snapback]

Wystarczy włączyć VPU RECOVERY by po 20/30 sekundach gra automatycznie zminimalizowała się na chwile i powróciła ponownie do gry - ani razu (chociaż... chyba raz) gra nie zawiesiła się totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy włączyć VPU RECOVERY by po 20/30 sekundach gra automatycznie zminimalizowała się na chwile i powróciła ponownie do gry - ani razu (chociaż... chyba raz) gra nie zawiesiła się totalnie.

1493902[/snapback]

Problemu jednak nie rozwiazuje, bo nadal psuje to przyjemnosc grania :?. Poza tym u wiekszosci osob dzwiek jest przyczyna niestabilnosci i tu vpu nic nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale gdybys sie dowiedzial to napisz, moze komus sie przyda jakas rada.

Wracajac do tematu zawieszania - nie pamietam na jakim sprzecie ludziom najczesciej wywala sie gra, ale zdaje sie, ze problem pojawia sie glownie na mcp-t i kartach SB (pomijam bledy tekstur itp)

1493949[/snapback]

Tak sie wlasnie dzieje,ludziom co maja zintegrowane karty na nforce'ach i nie posiadaja sound storma.Jakby co to mam na to odpowiedni sterownik,ktory rozwiaze Wasz problem a takze specjalnego fixa :) Drunk Zozol z niego skorzystal i zdaje sie mu pomoglo,chociaz nie wiem do konca,czy to tego zasluga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK DORWAC RPG ...

GUIDE OF CHAOS :]

 

1. po pierwsze .. na wszelki wypadek wez spadochron

FILM 5mb KROK 1

 

2. wlamujemy sie na lotnisko

FILM 9mb KROK 2

 

3. Ladujemy na dachu budynku gdzie jest rpg

tego wam nie pokaze .. ;] pobawcie sie sami..

wa kazdym razie najlepiej zladowac tak zeby nie walnac w antene .. wtedy mozna odleciec samolotem ... a jak walniecie .. to bedzie problem ze startem ...

zreszta .. obezjzyjcie filmik to bedziecie wiedziec po co spadochron ;] ..

FILM 7,5mb FINALE (Krok 3)

 

a tu mapa gdzie co i jak

Dołączona grafika

 

 

 

a jak jzu zladujecie z bazooka to mozecie sie pobawic .. ;]

tak jak FiDO

BAZOOKA FUN ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wa kazdym razie najlepiej zladowac tak zeby nie walnac w antene .. wtedy mozna odleciec samolotem ... a jak walniecie .. to bedzie problem ze startem ...

Lekko walnac mozna :)

 

Pierwsze dwa kroki wykonalismy tak samo.. tylko ostatni rozni sie skutkiem... ;]

klik! (20MB - 2:40min)

 

Jak ktos chce pieszo wyjsc z lotniska to na koncu mojego filmiku trzeba isc dalej prosto, beda staly kontenery przy plocie i mozna po nich zrobic hop siup ;]

 

A jak mozna sie pobawic bazooka to juz Chaos pokazal, zrobilem sobie nawet zdjecie pamiatkowe ;].

 

BTW... TO tez jest GTA... :>

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...