Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... :- ) powiem tak gierka coraz bardziej mnie zaskakuje lece sobie za teren miasta a tu mysliwCe Niuuuu :- ) a co do grafy to wkoncu ustawilem ostatecznie 1184#1024x16 bit + aax6 anisox8 + very high + distans na maxa i gierka nie zwalnia ponizej 35 FPS ! :- ) Ahh i dzisaj mnie zaskoczyla znow... uratowalem babe z pozaru i tu nagle serduszko sie pojawilo hehe :- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przyjaciele nie ignorujcie mojego pytania:

Gdzie kurcze sie przegląda swoje statsy ( ile % przeszedłem gry, jaki mam np. Cyclig, Driving ) ? Bo nie moge znalesc !

Dzieki.

1495176[/snapback]

w czasie gry wciskasz esc. w menu masz pozycje w stylu statistics - nie pamiętam dokładnie czy tak się nazywa. w razie czego przegladnij menu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ktos z Was to zauwazyl.Jak jedzie sie motorkiem to bas jest slaby a jak samochodem to jest dokladnie taki sam jaki znajduje sie w Waszych komputerowych glosnikach/kolumnach.Sprawdzilem to w Hypnotoic Tango Master Blaster i roznica w basie jest 100%

1494590[/snapback]

no wlasnie mam tak samo, tlumacze to sobie tym ze w motorach nie ma glosnikow jak w samochodzie i pozatym wieje w twarz wiec ogolnie powinno byc gorzej slychac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a powiedz mi czym różni się przeklinanie po angielsku od tego po polsku.

Nie rozumiem dlaczego ogromne zgorszenie budzi tekst pełen przekleństw po polsku, gdy ten sam tekst po angielsku jest przyjmowany normalnie i uż nie budzi żadnych kontrowersji.

Jest w tym taki sam sens jak twierdzenie przez niektórych, że przetłumaczenie gry na polski niszczy jej klimat.

poniewaz nie wyobrazam sobie jak ci goscie by przetlumaczyli ebonics i slang na polski

to bedzie komedia roku :D warte kupienia tylko dla polskiej lokalizacji , przetlumaczenie gry na polski niszczy jej klimat bo ci goscie juz nie oddaja tej calej atmosfery , to juz nie jest to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a jak :lol:? pewnie musze zdobyc wszystkie terytoria na mapce, nawet te takim jasniejszym - obcym kolorem, tak :wink:? B)

1494997[/snapback]

Tak. Kiedy zdobędziesz wszystkie terytoria Ballas'ów nie będą Cię już atakować. Analogicznie jest z Los Vagos'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm, a czy takie małe terytoria (które wielkością są równe 1 budynkowi) tez da się odebrać ? Bo mam 96% terytoriów moich, a gdzieś czytalem (jakiś poradnik - kiedyś z nudow), że dwóch terytoriów nie da sie odebrać...

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster - przejdź kilka misji, a gra pokieruje Cię co jak i gdzie ;]

 

A jak nie, to tu masz mape :

 

1495385[/snapback]

Dzieki, właśnie jeden "gangsta" mi plecił abym się lekko przypakował /more respect/ i siłka wskoczyła na mape.

Za szybko chciałem być BIG :wink:

 

Teraz troszkę inna sprawa...

Gram bez limitu FPS i u mnie na generalnie nie schodzi ponizej 40, ale czasami łapie zmuły na poziomie 20FPS. Też tak macie?

 

P.S.

Gram 1024x768; AA3; Frame Limit OFF.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj SA dotarło, przeszedłem juz pare misji i wczułem sie troche w gierke... wciaga bardzo bardzo, grywalnosc super, ale grafika... ehhh nie wiem moze to wina mojej slabej grafy, tnie się na 1024x768x32 :( co z tego ze reszte mam lepiej ustawiona jak dziala tylko na 800x600 :(

 

w kazdym razie gierka fajna choc trzeba sie przyzwyczaic do tej grafiki... tylko kolorow ze az razi w oczy :D

no i wciaga coraz bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ci co mieli problem z restartami kompa jest juz roziwazanie!!

 

Zadna zmiana sterów, nic ze sprzetem nie trzeba robic.. chodzi o karte muzyczna... a doklaniej jej ustawienia..

 

A więc wchodzimy w Start -> uruchom -> cmd -> dxdiag -> zakładka dzwiek -> Na dole funkcje DirectX i wyłączamy poziom przypspieszenia sprzętowego (czyli suwakiem w lewo na opór). -> zakończ.

 

 

Teraz mozemy sie rozkoszować grą... IHAAAAAA

 

Narazie grałem w gre okolo 1h i zadnej zwiechy, co mi sie nie zdarzało... :)

 

Miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie ci co mieli problem z restartami kompa jest juz roziwazanie!!

 

Zadna zmiana sterów, nic ze sprzetem nie trzeba robic..  chodzi o karte muzyczna... a doklaniej jej ustawienia..

 

A więc wchodzimy w Start -> uruchom -> cmd -> dxdiag -> zakładka dzwiek -> Na dole funkcje DirectX i wyłączamy poziom przypspieszenia sprzętowego (czyli suwakiem w lewo na opór). -> zakończ.

Teraz mozemy sie rozkoszować grą... IHAAAAAA

 

Narazie grałem w gre okolo 1h i zadnej zwiechy, co mi sie nie zdarzało... :)

 

Miłej zabawy.

1495414[/snapback]

Ja mam stery,ktore rozwiazuja to bez zadnej kombinacji ze zwalnianiem przyspieszania sprzetowego :P

Gra jest coraz trudniejsza.Zostal mi tylko OG.Musze mu dostarczyc ksiege z rymami ze studia.Daleko mam do drugiego miasta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK porobilem przykladdem turzola testy w tej grze oto moje wyniki

(sprzet jak w podpisie)

 

1024x768 16 x Anizo

AA Off Avg: 56.747 - Min: 36 - Max: 138

AAx1 Avg: 58.615 - Min: 33 - Max: 118

AAx2 Avg: 54.856 - Min: 32 - Max: 117

AAx3 Avg: 52.901 - Min: 30 - Max: 120

 

 

1280x1024 16 x Anizo

AA Off Avg: 58.302 - Min: 28 - Max: 116

AAx1 Avg: 57.654 - Min: 33 - Max: 151

AAx2 Avg: 57.441 - Min: 32 - Max: 158

AAx3 Avg: 47.745 - Min: 21 - Max: 118

 

 

1600x1200 16 x Anizo

AA Off Avg: 56.047 - Min: 35 - Max: 122

AAx1 Avg: 50.627 - Min: 27 - Max: 117

AAx2 Avg: 48.670 - Min: 25 - Max: 120

AAx3 Avg: 44.884 - Min: 16 - Max: 146

 

 

Testy robilem frapsem z ustawieniem wyliczania max,min i avg fps,

trasa : po wyjsciu z domku ide po auto do garazu i jade prosto az do torow, przed nimi skrecam w lewo i caly czas prosto wjzezdzam na wiadukt na nim zawracam

i dojezdzam do miejsca gdzie kolo uczyl strzelac, wszedzie jest super 50fps a na tym skrzyzowaniu mam zonka i fps spada do tych wartosci co mam Min.

 

Jak widzicie w 1280 z 3xAA juz jest 22fps a to malo i czuc to podczas gry, wprawdzie jest to tylko w tym felernym miejscu ale jest.

Generalnie cos tu nie, obecnie gram w 1600x1200 z AAx2 i nawet chyba ladniej to wyglada niz 1280 z 3xAA i jest szybciej, ale i tak jest spadek do tych 25fps.

 

Myslalem ze cos mam z kompem ale zrobilem testy 3dmarkow i jest normalnie : 2003 - 13,835 / 2005 - 6,581.

 

Aha nie wiem jak u was ale u mnie teoria ze AA w grze ustawione na 3x daje norlamnie 6xAA to bzdura, robilem porowananie i w grze ustawione AAx3 to jak wymuszone w sterownikach AAx4. robilem test i wyniki identyczne. AA w grze x2 to jak wymuszone w sterownikach x2. Wiec te AAx1 w grze to nie wiem co to jest.

Te ustawienia w grze sa zrobione pod karty NV chyba, bo wiadomo ze na NV z tym AA roznie jest i nieraz wychodzi ze AAx4 u NV to jak AAx2 u ATI.

 

To tyle z moich testow, pozdrowka

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 w jaki celu robisz testy w 1280x1024 przecież to na monitorze 4/3 jest zniekształcone ! Prawidłowa rozdzielczość na monitor 4/3 z 1280 to 960.

Jak się myle to mnie poprawcie.

 

4/3=1024/768=1280/960=1600/1200

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez eclip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23 w jaki celu robisz testy w 1280x1024 przecież to na monitorze 4/3 jest zniekształcone ! Prawidłowa rozdzielczość na monitor 4/3 z 1280 to 960.

Jak się myle to mnie poprawcie.

 

              4    1024    1280    1600

              - = ------ = ------ = ------

              3    768      960      1200

Pozdrawiam.

1495493[/snapback]

masz racje, jak bym pracowal w windowsie to bym ustawil 1280x960 bo jest jak mowisz ale w grze lepiej miec te pare pixeli wiecej ;), a az takiego znieksztalcenia nie widac, co innego w windowsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o mini-FAQ w pierwszym poście. Są tam umieszczone linki do poradników. Dzięki nim dowiecie się prawie wszystkiego o tej grze.

 

Jest też poradnik o znikających teksturach na postaciach, problemach z dźwiękiem i z resetami i zwisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj SA dotarło, przeszedłem juz pare misji i wczułem sie troche w gierke... wciaga bardzo bardzo, grywalnosc super, ale grafika... ehhh nie wiem moze to wina mojej slabej grafy, tnie się na 1024x768x32 :( co z tego ze reszte mam lepiej ustawiona jak dziala tylko na 800x600 :(

 

w kazdym razie gierka fajna choc trzeba sie przyzwyczaic do tej grafiki... tylko kolorow ze az razi w oczy :D

no i wciaga coraz bardziej :)

1495401[/snapback]

Dziwne, bez AA i AF smiga gra miedzy 30-50fps w miescie, w budynkach 80-100fps.

Oczywiscie przycinki do 20fps wystepuja ale tym sie nie przejmuje bo widze, ze ludzia na R9800XT przycina.

Wiec majac karte taka jak ja i lepszy procek od mojego powinno Ci chodzic conajmniej tak jak mnie (bo jeszcze zalezy od krecenia grafy). [Moj to AXP 2800+ :: R9500Pro :: 512DDR]

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam giere mam od przedwczoraj i mam kilka wniosków :)

 

1. miasto jest naprawdę wielkie

2. fajna gangsterka

3. takiej brzydkiej grafy to ja dawno nie widziałam, normalnie szok to jest chyba nawet brzydsze od starego poczciwego :vc

4. wymagania ta gra ma chore, co za pacany zabrali się za konwersje tego tytułu, przecież u mnie granie na 1280x1024 wszystko max 4xAA i 16AF to katorga.

5. hydro2 niektóre twoje posty to śmiech na sali :lol:

6. 1/3 postów w tym temacie jest o niczym i ciągle powtarzane są te same pytania i dlatego on tak szybko rośnie :wink:

 

ps. ja przeczytałem wszystkie posty ale i tak nie znalazłem gdzie można znaleźć spraye, wiem że jest u mnie w melinie na drugim piętrze ale ta pała go nie bierze, a w ekwipunku go nie mam :(

 

....... a co do grafy to wkoncu ustawilem ostatecznie 1184#1024x16 bit + aax6 anisox8 + very high + distans na maxa i gierka nie zwalnia ponizej 35 FPS ! :- ) ........

1495216[/snapback]

a co do tego postu to śmiać mi się chce, kto uwierzy ci w takie brednie, ale cóż będę musiał wymienić mojego x800xl na 9800/pro wtedy będę śmigał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. ja przeczytałem wszystkie posty ale i tak nie znalazłem gdzie można znaleźć spraye, wiem że jest u mnie w melinie na drugim piętrze ale ta pała go  nie bierze, a w ekwipunku go nie mam :(

Widocznie masz już coś innego tego typu w ekwipunku (jakiś aparat, gaśnice itp.).

Musisz wcisną tabulator jak stoisz na sprayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jordi23 w jaki celu robisz testy w 1280x1024 przecież to na monitorze 4/3 jest zniekształcone ! Prawidłowa rozdzielczość na monitor 4/3 z 1280 to 960.

Jak się myle to mnie poprawcie.

 

4/3=1024/768=1280/960=1600/1200       

 

Pozdrawiam.

1495493[/snapback]

Wlasnie znieksztalcone jest tak jak mowisz.Ja mam puplit w 1280x1024 i gram w takiej rozdzialce w san andreas i area51.Jak w jakiej kolwiek grze jest dostepne max 1280x960 to wtedy dopiero mam znieksztalcenia obrazu (nierowne kąty i jakis zwezony ekran) a poniewaz jestem leniwy to cofam spowrotem na 1024x768 :) Przynajmniej robilem tak w monitorze 17 calowym i w tym co mam teraz (w podpisie) a Ty masz na mysli chyba tylko monitory 21 calowe,dla ktorych zalecana rozdzielczosc puplitu to 1600x1200.Moj ma nawet automatycznie dopasowywane do 1280x1024 zaraz po zainstalowaniu windowsa.1024x960 ?? Pierwsze slysze,ale ok,niech Wam bedzie.Ja zostaje przy swoim :) Pozdro Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie niewzane czy dam detale medium rozdziałke 1024 x768 32 bit czy 800x600 16 bit i chodzi identyko przez te optymalizacje pod g-f chyba trzeba kupić gfa lol :lol: ja to już was nie kumam jeden mówi że na radziu 9100 ma full płynnie drugi z 9500 pro i lepszym prockiem mówi , że mu tnie na medium weźcie się zdecydujcie :mur: jak tnie to tnie i nie ściemniać :mur:

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

witam giere mam od przedwczoraj i mam kilka wniosków :)

 

1. miasto jest naprawdę wielkie

ano :)

 

2. fajna gangsterka

tyz prawda

 

3. takiej brzydkiej grafy to ja dawno nie widziałam, normalnie szok to jest chyba nawet brzydsze od starego poczciwego :vc

mnie z kolei zachwycila gra kolorow - miasto o kazdej porze dnia jest inne - ba: jak jest mgla wyglada inaczej, jak pada deszcz wyglada inaczej, jak wschodzi slonce, jak zachodzi, gdy jest poludnie, burza piaskowa, burza z piorunami - za kazdym razem jest inne oswietlenie. nawet noce nie sa takie same. niektore sa az "geste" - nic nie widac poza latarniami, ksiezyca brak, gwiazd brak - a niektore jasne jak dzien - gdy swieci ksiezyc i gwiazdy - widac wtedy wszystko.

zroznicowanie w grze tez jest ogromne. praktycznie ciezko spotkac dwa takie same budynki. gorzej z teksturami. ale wyobraz sobie jak by to chodzilo, gdyby mialo takie tekstury jak HL2 ;)

mnie zachwycilo wlasnie to zroznicowanie barw w grze. jak w zyciu - rozne pory dnia, rozna pogoda i to samo miejsce moze wygladac zupelnie inaczej. ja w tej grze pokochalem wschody slonca. szczegolnie na wiosce - tej ze skocznia przy pierwszym miescie, na zjezdzie z autostrady do drugiego miasta. tam jest taki fajny lasek, z ktorego widac miasto kasyn... cud miod i orzeszki :)

szkoda, ze nie mozna w gierce kupic browara ;)

 

4. wymagania ta gra ma chore, co za pacany zabrali się za konwersje tego tytułu, przecież u mnie granie na 1280x1024 wszystko max 4xAA i 16AF to katorga.

zalezy jak na to spojrzysz.

jeszcze nikt nie napisal gry, ktorej akcja rozgrywalaby sie na tak ogromnej przestrzeni. dla przykladu: Half Life 2 - lokacje sa wielkosci moze o wymiarach 3kmx3km? Doom III - lokacje o wymiarach 300mx300m to dosc spore lokacje ;)

i zwroc uwage na czas doladowywania kolejnych poziomow w tych grach.

 

5. hydro2 niektóre twoje posty to śmiech na sali  :lol:

nie waz sie obrazac hydro! gra juz 4 dzien (jesli dobrze licze), a obiecal nam, ze w ciagu 7 dni gre skonczy :rolleyes:

ja gram juz 2 miesiace i konca nie widze ;)

hydro jeszcze pokaze, kto jest mistrzem.

 

6. 1/3 postów w tym temacie jest o niczym i ciągle powtarzane są te same pytania i dlatego on tak szybko rośnie :wink:

osmielilbym sie powiedziec, ze 2/3

1/3 jest o niczym (czyli: gra mi skacze, ale jak wylacze cos tam, to nie skacze, wiec wylaczam cos tam, bo wtedy nie skacze i wtedy moge grac, albo: jak mozna podejrzec panienke jak sie bzyka z CJ?)

kolejne 1/3 to posty typu: "mam radeona 9100 i mam polprzezroczyste postaci", "mam malego fiutka i dlatego gram na pirackiej wersji, w zwiazku z czym nie mam instrukcji, wiec nie wiem co sie dzieje w grze, bo do tego nie potrafie mowic po angielsku, ale ze wszyscy mowia, ze gra jest cool i ziomale pod blokiem mowia, ze jest gangsta, wiec zeby byc tez gangsta gram i zabijam, mimo ze nic nie kumam - ale po co rozumiec, skoro moge zasmiecic forum?"

wnosze petycje o BANana dla KAZDEGO, kto zada pytanie, na ktore odpowiedz jest na pierwszych 2 stronach. od teraz. banana na miesiac. na pierwszych dwoch stronach jest prawie wszystko na temat wydajnosci, mp3, klopotow z dzwiekiem, problemow z kartami graficznymi itp itd.

wtedy w watku beda sie pojawiac tematy O GRZE, a nie o tym, ze kogos swedzi [gluteus maximus], wiec sie musi drapac, zatem nie ma czasu na myslenie, ani tym bardziej na czytanie, wiec zasmieca forum glupimi pytaniami, na ktore odpowiedzi pojawily sie juz po 10 razy, albo chwali sie, ze na jego R9550 gra lepiej chodzi niz na X800XL

 

ps. ja przeczytałem wszystkie posty ale i tak nie znalazłem gdzie można znaleźć spraye, wiem że jest u mnie w melinie na drugim piętrze ale ta pała go  nie bierze, a w ekwipunku go nie mam :(

RTFM ;)

albo po prostu poczytaj to, co sie pojawia w lewym gornym rogu gdy stajesz na sprayu ;)

ja sobie zrobilem przerwe w graniu

jak ktos znajdzie jakies fajne smaczki (np. wiecej miejsc do tanczenia, moze jakas kwiaciarnie dla mojej love ;) niech da znac. to bedzie pisanie o grze.

problemy sprzetowe mozna rozwiazac czytajac pierwsze kilka stron tego watku. a jak komus sie nie chce - niech na drzewo spieddala i slowko od gangsta: ;)

get da fuck out of that forum you piece of stinky white shit! go fuck your mother little dickhead - read the fucking manual, or first few pages of that thread, asshole. piss on your grave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

no u mnie niewzane czy dam detale medium rozdziałke 1024 x768 32 bit czy 800x600 16 bit i chodzi identyko przez te optymalizacje pod g-f chyba trzeba kupić gfa lol  :lol: ja to już was nie kumam jeden mówi że na radziu 9100 ma full płynnie drugi z 9500 pro i lepszym prockiem mówi , że mu tnie na medium weźcie się zdecydujcie :mur: jak tnie to tnie i nie ściemniać  :mur:

1495708[/snapback]

karty z DX 9 - tnie

karty z DX 8 - nie tnie, chyba ze to slaba karta DX 8

 

podejrzewam, ze cos z mipmappingiem tekstur, moze te efekty heat haze (falowanie powietrza - na PS2 im obiekt jest dalej, tym mocniej faluje - obiekty bedace kilkanascie metrow od CJ faluja prawie niezauwazalnie - te bedace na skraju widocznosci juz bujaja sie jak na morzu prawie ;)

czy na kartach z DX8 jest ten efekt? to by tlumaczylo kilka rzeczy jak sadze?

 

aha - zapomnialbym - tylko u hydro w ogole nie tnie i jemu mozesz wierzyc, bo on ma Moc. a raczej Moc jest z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszytsko faluje jak trza(r9100)tz. chyba jak trza, ale falowac faluje

Na ciecie nie narzekam (ale dopiero poczatek gry tz. nie wiem co bedzie jak bede smigal samolotami czy robil naprawde duze zadymy)

 

Juz mi nawet rozmazywanie nie przeszkadza.

Giera jest spoko, ale jakoś mnie nie ciagnie zeby caly cza sw nia grac.. nie wiem... moze poprostu nie chce zeby mi sie za szybko skonczyla... ale zeby sie znudzual zanim skonczy.

 

BTW. Od kiedy sie zaczynaja "trudne" misje bo zrobilem juz jakies 20 a dalej wszytsko sie da zrobic od kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do paru osób którę tak pięknie wybrzydzają na grafike:czego wy się k***a spodziewalście jezeli czegos w stylu HL2,FC,D3 jezeli tak to się w czólko puknijcie i pomyslcie, jak dla mnie grafika super w porównaniu do VC,a co do przycinanie niektórym (nie mówie tu o chwilowych spadkach fps-ów) jak ktoś nie umie porządku utrzymać w systemie to juz jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

jak widac jak sie potrafi skonfigurowac odpowiednio swoj komputer to sie ma

1495745[/snapback]

swoja droga...

defragmentacja dysku

optymalizacja pliku wymiany

instalka w najszybszym miejscu dysku twardego

duzo to SA ma plikow w katalogu instalacyjnym? moze to kwestia dostepu do danych? moze mieli dyskiem co chwila, doczytujac np. tekstury, dzwieki itp?

tekstury to moze i gra potrafi sobie przewidziec jakie ma wczytac z wyprzedzeniem. ale co z dzwiekami? ja pamietam, ze na samej optymalizacji pliku wymiany w Windowsie w Half Life 2 dostalem kilka FPS wiecej i znacznie szybsze wczytywanie kolejnych poziomow...

swoja droga... skonczylbym w koncu to cholerne HL2... ale brak dostepu do netu w domu, slaby komp, ktory przywiozl znajomy... uhhhh... chyba jedyna gra za ktora tesknie na PC :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle jeszcze jest zrobiony efekt ubiegajacego czasu.

Normalnie kula ziemska sie kreci i cienie sie przesuwaja.

Taki smaczek niby nic, a jape rozdziawilem.

1495765[/snapback]

 

wow serio, hehe nie zauwazylem tego rzeczywiscie niezly smaczek

 

cytat z serwisu IN4 : "Wczoraj w sklepach pojawiła się wczesna wersja długo oczekiwanej, kolejnej odsłony GTA. Do naszego kraju trafiło 3000 specjalnej edycji tej gry. Cena jednak jest dość zniechęcająca. Mimo wysiłków dystrybutora, raczej nie ma co oczekiwać, by tańsza wersja, pojawiła się w tym miesiącu. Cierpliwość się jednak opłaci, gdyż kolejna edycja ma kosztować już połowę obecnej ceny - czyli 129,90zł."

 

wiec jednak cena nie bedzie az taka "zlodeziejska" jak obecnie 250zl :mur:

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...