Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukaj poszukaj pare stron wcześniej z tego co pamietam było tam to poruszane i chyba nawet rozwiazane

 

A ja mam inne pytanie gierka chodzi super , dźwięk też , tylko jedno ale strzały z pistoletów jakies takie nienaturalne pierdnięcia też tak macie ??

1495570[/snapback]

Ja mam to samo tylko ze mam zinstegowaną dzwiękówke, wina pada na stery bo wczoraj próbowałem to na najnowszych sterach jest gorzej niż na starszych ale nie wiem jak jest w przypadku SB Live.

 

Cześć

Mam pytanie jak sprawdzić w grze liczbę wyświetlanych klatek na sekundę??

 

P.S.

Na nie kręconym Radeonie 9550 Gigabyte i najnowszych Omegach gierka ma płynną grafikę na very high, 1024x768x32, i ustawionym na maxa zasięgu. Mam wyłączony frame limiter i jest super płynna! A bałem się że nie będzie chodziła... :wink:

1495653[/snapback]

Hmm ciekawe bo ja mam na takich ustawieniach mały pokaz slajdów oczywiście na grafie nie kręconej, może to wina trochę zaśmieconego windowsa

Edytowane przez MaRo2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sie spytam bo wczoraj nikt chyba nie zauważył mojej wypowiedzi :wink:

Czu komuś udało się może "wymusić" żeby gra działała w tybie SLI - oczywiście jeśli ktoś posiada odpowiedni sprzęt i możliwości. Jeśli komuś się udała ta sztuka to w jaki sposób - po przez zmiane ustawień w profilu sterowników czy może jakoś inaczej? :razz:

 

A to możecie dodać do FAQ na pierwszej stronce - mapki:

 

1) 2 Player Freeroam And Rampages (Gdzie można poszaleć, wolna jazda - ?)

2) Horseshoe Locations (Podkowy - ? )

3) Oyster Locations (Ostrygi - zmiejsza ilość gwiazdek gdy goni nas policja)

4) School And Asset Locations (szkoły i rzeczy wartościowe)

5) Snapshot Locations (Miejsca gdzie robić zdjęcia aparatem)

6) Tag Locations (Tagi - gdzie użyć spray'u)

7) Unique Stunt Jump Locations (Unikalne miejsca kaskaderskie)

8 ) Vehicle Locations (Rozmieszczenie ważniejszych samochodów)

9) Secret Locations - Weapons, Safe Houses, Assets, Strip Clubs Location Map (wiadomo :))

 

1) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/2%20Pl...%20Rampages.gif

2) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Horses...20Locations.gif

3) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Oyster%20Locations.gif

4) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/School...20Locations.gif

5) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Snapshot%20Locations.gif

6) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Tag%20Locations.gif

7) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Unique...20Locations.gif

8 ) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Vehicl...ation%20Map.gif

9) http://www.conflict2k2.com/art/Gta5/Secret...ation%20Map.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Oyster Locations (Ostrygi - zmiejsza ilość gwiazdek gdy goni nas policja)

 

1495855[/snapback]

Z mapkami nawet dobry pomysł ale mogłoby to znacznie zwolnić wyświetlanie strony na kompach z wolniejszym netem chyba że chcesz same linki podpiąć. Co do SLI to nie wiem a co do oysters to no comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, wlasnie zapytam o zolte gwiazdki, ktore gdzieniegdzie sobie leza (w sumie wisza w powietrzu :P ).

Podchodze do nich i d***

Nie da sie tego zebrac.

Da sie je tylko zebrac jak nas policja goni ?

Nie da sie ich zbierac na zapas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, wlasnie zapytam o zolte gwiazdki, ktore gdzieniegdzie sobie leza (w sumie wisza w powietrzu :P ).

Podchodze do nich i d***

Nie da sie tego zebrac.

Da sie je tylko zebrac jak nas policja goni ?

Nie da sie ich zbierac na zapas ?

1495887[/snapback]

Widac ze nie grales we wczesniejsze czesci.

 

Jak goni sie policja, wtedy mozesz gwiazdki zbierac. Odpowiednio 1 gwiazdka znaleziona = 1 gwiazdka policyjna mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w GTA, GTA 2 oraz GTA III i VC ale po pierwszym miescie ZAWSZE gra mnie na tyle nudzila, ze uninstal. Jedynie GTA i GTA2 byly miodne.

A jakos sie nie skupialem nad gwiazdkami :)

Mam nadzieje, ze w SA bedzie sie lepiej gralo 2 i 3 miescie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to nie dobrze z tym pathem na dystans, a już myślałem,że zainstaluję :( Ja dałem rady bez wiekszego problemu spieprzyć ładowanie się tekstur na modelach- wystarczy jechać szybko przez miasto, za którymś razem engine nie wyrobi :(

 

Poza tym nie udało mi sięutuczyć mużynka na świniaka. Widocznie ze względu na maksymalną ilośc mięśni tłuszczyk rozszedł się po całym ciele i niewiele było widać zmian. Moze na chudym lepiej wyjdzie. Ile posiłków z dużą pizzą daliście rady zjeść? U mnie chyba przy 12 wymiotuje ;) :mad: :lol:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muisze powiedzieć że gierka jest sytrasznie smaczna, a gram jak narazie niewiele --> sesja, itd.... hehehehe ale przechodze powolutku, najbardziej jak dotychczas podobała mi sie misja z ruskimi, uciekajac ścigaczem, :)) normlanie sceny jak w terminatorze, bad boys II, itd. :)) a i doszły mi teraz misiej dla tych dwóch skjorumpowanych gliniarzy :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp tak jak w sygnaturce na sterach 71.89 i gra smiga na 1024x768@32 veryhigh detale, frame OFF, draw dystans max (bez jakiegos tam patcha). Wszystko plynnie zadnych przyciec i spowolnien gry.

 

Mam tez male pytanko, nigdzie nie znalalzem zadnego info na ten temat wiec pytam Was :) Czy spolszczenie gry jest moze juz zapowiedziane ? Jesli tak to na kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do forumowiczów.

Na swoim kompie (procesor Celeron 800 MHz :o) Uruchomiłem GTA SA. Oczywiście tnie się, jednak nie tak ostro jak podejrzewałem. Myślę, że zmniejszając rozdzielczość, detale oraz inne efekty będe mógł sobie "pojeździć". Niestety po wejściu w Opcje, Video, potem w Advenced ukazuję się okienko "nie wysyłaj" i gra się wyłącza. Czy spotkał się może ktoś z tym i coś może na to poradził? Jeżeli nie, to może alternatywne wyjście - może ktoś byłby tak dobry i ustawił u siebie najgorszę ustawienia (rozdzielczość, detale, i zero zbędnych efektów) i przesłał mi plik gta_sa.set (znajduję się w katalogu Moje dokumenty/GTA San Andreas User Files. I jeszcze jedno pytanie gdzie mogę znaleźć tego patcha na distance i czy on coś może zdziałać?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=195185&st=20 twierdzą, że mod na distance może powodować problemy graficzne. ponoć engine nie wyrabia z tak dużą ilością detali. Rozwiązaniem problemu jest zejście do poziomu x2 ( przy x4 dalej występować mogą błędy), jak znajdę czas to przetestuję.

 

Inna sprawa, że w trybie panoramicznym ( taki mam LCD) zniekształcone są ikonki, radar i np. księżyc, reszta jest ok.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo  :mur:

Niestety jak wrócisz ten plik to nic nie da :/

Musiałem zawinąć od qmpla wszystkie pliczki z kataloku /data i po komresji zajmuje około 207 KB, bo widocznie coś jeszcze się chrzani  :unsure:

 

Zlookaj maila zaraz :>

1495929[/snapback]

Wgrałem spowrotem org pliczek i teraz jest gitarka. Ten mod na distance jest ostro przesadzony

 

klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto bawić się z tymi gangami? Przejalem juz kontrole nad ponad 60% miasta, respect na poziomie 3/4. W sumie powoli nudne sie robi. Chyba wracam do robienia misji ;)

1496040[/snapback]

a ja caly wczorajszy i dzisejszy dzien spedzilem nad tym, aby zadowalac moja girl, oraz zajmowac gangi, mam respect na full, i wykluczylem z calego miasta gang "filoetowych" :wink:, zostali mi tylko zulci, lecz ten gang siedzi cicho i nie atakuje, takze chyba w ogole nie bede ich ruszal, a fioletowi mnie wkurzali, to teraz ich wybilem i nie maja czego ani kim atakowac mego terytorium :wink: takze polecam zajac ich terytoria - jest spokoj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jol

orientuje sie ktos moze czy da sie odchudzic troszke to gta?

widzialem, ze folder "audio" zajmuje ponad 3,2GB...

czy mozna cos pokasowac, zeby pograc na mniejszym dysku (zainstalowac pelna wersje i pousuwac jakies filmiki, dzwieki itp)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Warto bawić się z tymi gangami? Przejalem juz kontrole nad ponad 60% miasta, respect na poziomie 3/4. W sumie powoli nudne sie robi. Chyba wracam do robienia misji ;)

1496040[/snapback]

warto sie z nimi bawic, zeby mozna spokojnie z panienka pojezdzic po miescie ;)

poza tym licza sie do ukonczenia gry chyba - tak gdzies czytalem

 

co do hydro - temat wyczyszczony, ale pamietam, ze na jednej z pierwszych stron pisales, ze jak dopadniesz sie do SA to skonczysz w tydzien.

nie chce sie juz z Toba klocic - aczkolwiek zajecie to mile i dajace odskocznie od monotonii w pracy, wiec po prostu przyznam Ci racje - GTA SA wyglada zupelnie inaczej na PC niz na PS2, postaci na PS2 sa mniej dopracowane, fabula jest mniej ciekawa, ogolnie granie w GTA SA na PS2 (oczywiscie - moja pomylka) to marnotrastwo czasu i pieniedzy, bo Rockstar wypuscil na PS2 niedopracowanego gniota, zeby szybko zarobic pieniadze i wypuscic pelnoprawny produkt na PC.

przyznaje takze, ze w wersji PS2 ze wzgledu na mniejsza pojemnosc nosnika zamieszczono znacznie mniej utworow (lekka reka liczac o polowe mniej), oraz ze sa one znacznie gorszej jakosci niz w wersji PC.

kajam sie i wstydze, ze probowalem oszukac Cie, bo wlasnie sie zorientowalem, ze grales w GTA:SA u kumpla raz, zaraz po wydaniu tego bubla na konsole. byles wtedy bardzo urzeczony ta kupa, ale to podejrzewam ze przez to, ze juz wtedy wiedziales, iz wersja PC zmiecie z powierzchni Ziemii i poprawi wszystkie bledy popelnione w wersji PS2.

i nie ma w mej wypowiedzi ironii. raczej zazdrosc, ze nie mam tu PeCeta, na ktorym moglbym sobie pograc na klawiaturce w GTA:SA... tzn. komputer jest, ale z karta GF MX440 i mimo Twych zapewnien, granie w rozdzielczosci 800x600 i detalach ustawionych na minimum minimum (lacznie z dystansem) nie zapewnia plynnej rozrywki. owszem - na starych smieciach CJa FPS oscyluje w okolicach 40-50 klatek/sek. ale juz na miescie... no niestety - 20 i sie cieszymy. ale czesciej jest w okolicach 15... ale nic nie szkodzi - gra faktycznie wyglada lepiej na 19" LCD nawet z tymi wielkimi pikselami i skaczac jak zabka (procek Athlon XP 1800+, nie da sie podkrecic niestety) niz na mojej czarnej konsolce. zatem przyjmij me przeprosiny.

 

a tak poza OT:

 

ilu z was zorientowalo sie, ze obok domu macie boisko do kosza? ;)

 

a co do kosza - tak, mozna sobie porzucac - przydaje sie potem, jak mozna grac jeden na jednego

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jol

orientuje sie ktos moze czy da sie odchudzic troszke to gta?

widzialem, ze folder "audio" zajmuje ponad 3,2GB...

czy mozna cos pokasowac, zeby pograc na mniejszym dysku (zainstalowac pelna wersje i pousuwac jakies filmiki, dzwieki itp)??

1496127[/snapback]

Teoretycznie dałoby się. Usunięcie dwóch plików video z katalogu movies (lub podmiana na pliki o długości 1 sekundy - puste). Kolejno znalezienie odpowiedniego progsa do odpakowania archiwów z dźwękami (do gta3/vc z tego co pamiętam był program) i podmiana ścieżek dźwiękowych z misji na trwające 1 sekunde - puste + włączenie napisów + kasacja radyjek - też puste pliki. Prawdopodobnie jakaś grupa wyda RIP'A tej gry biorąc pod uwage jej popularność. (piracka gra, z której wycięto połowe stuffu by mniej zajmowała, no ale jak masz oryginał to w czym problem...) ;] Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec po prostu przyznam Ci racje - GTA SA wyglada zupelnie inaczej na PC niz na PS2, postaci na PS2 sa mniej dopracowane, fabula jest mniej ciekawa, ogolnie granie w GTA SA na PC to marnotrastwo czasu i pieniedzy, bo Rockstar wypuscil na PS2 niedopracowanego gniota, zeby szybko zarobic pieniadze i wypuscic pelnoprawny produkt na PC. przyznaje takze, ze w wersji PS2 ze wzgledu na mniejsza pojemnosc nosnika zamieszczono znacznie mniej utworow (lekka reka liczac o polowe mniej), oraz ze sa one znacznie gorszej jakosci niz w wersji PC.

kajam sie i wstydze, ze probowalem oszukac Cie, bo wlasnie sie zorientowalem, ze grales w GTA:SA u kumpla raz, zaraz po wydaniu tego bubla na konsole. byles wtedy bardzo urzeczony ta kupa, ale to podejrzewam ze przez to, ze juz wtedy wiedziales, iz wersja PC zmiecie z powierzchni Ziemii i poprawi wszystkie bledy popelnione w wersji PS2.

i nie ma w mej wypowiedzi ironii. raczej zazdrosc, ze nie mam tu PeCeta, na ktorym moglbym sobie pograc na klawiaturce w GTA:SA... tzn. komputer jest, ale z karta GF MX440 i mimo Twych zapewnien, granie w rozdzielczosci 800x600 i detalach ustawionych na minimum minimum (lacznie z dystansem) nie zapewnia plynnej rozrywki. owszem - na starych smieciach CJa FPS oscyluje w okolicach 40-50 klatek/sek. ale juz na miescie... no niestety - 20 i sie cieszymy. ale czesciej jest w okolicach 15... ale nic nie szkodzi - gra faktycznie wyglada lepiej na 19" LCD nawet z tymi wielkimi pikselami i skaczac jak zabka (procek Athlon XP 1800+, nie da sie podkrecic niestety) niz na mojej czarnej konsolce. zatem przyjmij me przeprosiny.

1496135[/snapback]

o co chodzi :blink:? pomysliles sie? :wink: Niby PC jest strata czasu - zaloze, ze to pomylka, i szybko to zmienisz, bo ja zupelnie inaczej uwazam :wink: A co do kosza, tak widzialem, przed chata, gdzies w tle jest kosz, a co mozna grac B)?

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam! Nie chce sie powtarzac ale czy ktos juz odpalil/odpalal ta gre pod Win98SE?? Za szybka ( i jakakolwiek sensowna) odpowiedz THX

1496201[/snapback]

Wprawdzie nie jest to odpowiedź na twoje pytanie ale....

 

(...)

Supported Operating Systems are:

 

Windows 2000 Professional (Workstation) (plus Service Pack 1 or higher)

plus DirectX 9

 

Windows XP (Home and Professional) (plus Service Pack 1 or higher)

plus DirectX 9

(...)

Także raczej nie pójdzie, ALE ja tam się na tym nie znam za bardzo. Może pójdzie. Prawda jest taka że Win98SE już nie jest supportowany przez Microsoft wiec nie spodziewaj się cudów ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :wink: o co chodzi tej mojej girl, chodze z nia na randki, i przyszla pora na "FUN" no to jezdzilem z nia autem, teraz znowu chce ze mna bawic :bilnk: no to z nia jezdze, ale jej sie nudzi, co Wy robiliscie?

 

P.S. bylem z nia w sklepie z ciuchami, ale sie wkurzyla, to gdzie z nia isc :|?

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta laska to jest bezsensu. ja mam progress with denise na full i nic sie nie dzieje, nadal chce jechac do pubu, czy na dyskotrzaski albo poprostu pojezdzic...ja ją zwyczajnie oleje bo nic oprocz wiekszych i gwaltowniejszych ruchow kamera po randce :) nic sie nie dzieje... znajde se inna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e panowie pomóżcie mam od rana gta sa i dopiero teraz mogę pograć w pełni więc jestem podjarany full kontent :lol: jak wyłączyć ten $@#$#@$@# motion blur jak dla mnie to sie nie da z tym syfem jeździć szybko samochodem i jak zrobić kamerę bardziej z góry bo jest za plasko @#$@#$ nie czytalem 32 stron w wyszukiwaniu w temacie zwróciło 2 watki o tym i nie bylo jak wylaczyc. Dziekiiii!!!! oczywiscie to nie chodzi mi o to zeby bylo wyzej i dalej jak jest w ustawieniach kamerki tylko wyzej nietak plasko

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

hehe w grze spotykamy tego kolesia ktorym chodzimy w GTA3, w jednej z misji na wioskach gdzie sie scigamy Catalina przedstawia swojego niu chlopa i to jest ten wlasnie kolo z GTA 3, a jeszcze brechowe jest to ze na koncu nam oznajmia ze jedzie z nim do LIBERTY CITY heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem heh... nic nowego miagajce textury zrobilem wyszystko czyli Wylaczenie „mip mapping”.

Zmiana palety kolorów w grze na 16 bitową.

Zmiana jakości tekstur na LOW.

Wyłączenie Frame Limitera tak jak było napisane na 1 stornie i nic :mur: :mur: :mur: aha zainstalowalem jeszcze nowe sterowniki catylist 56 nie wiem co jest grane sprobuje jeszcze na omegach. Mozecie cos poradzic... :unsure: Pozdrowienia MaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem heh... nic nowego miagajce textury zrobilem wyszystko czyli Wylaczenie „mip mapping”.

Zmiana palety kolorów w grze na 16 bitową.

Zmiana jakości tekstur na LOW.

Wyłączenie Frame Limitera tak jak było napisane na 1 stornie i nic  :mur:  :mur:  :mur: aha zainstalowalem jeszcze nowe sterowniki catylist 56 nie wiem co jest grane sprobuje jeszcze na omegach. Mozecie cos poradzic... :unsure:  Pozdrowienia MaT

1496348[/snapback]

cat 4.9 pomogly u kilku osob, byc moze na 4.12 tez bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w grze spotykamy tego kolesia ktorym chodzimy w GTA3, w jednej z misji na wioskach gdzie sie scigamy Catalina przedstawia swojego niu chlopa i to jest ten wlasnie kolo z GTA 3, a jeszcze brechowe jest to ze na koncu nam oznajmia ze jedzie z nim do LIBERTY CITY heh

1496347[/snapback]

 

Jeszcze sporo postaci z GTA 3 zawita w SA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx poca :) . Jezu jak programiści z rockstar mogli nie dac opcji wyłączenia blura #$@#$@#$@$ i kamery nie da sie jak dla mnie optymalnie ustawic albo za blisko i nisko lub daleko i wysoko. no to narazie ide siepowiesic :wink:

 

 

jezuuu tragedia jak wy mozecie grac z tym motion blurem nic nie widac cala przyjemnosc z jazdy i podziwiania widoków i jeszcze te tragiczne falowanie buuuuuuuuuuu przy upale i buahaha co za lol wale silnie furą w motocykl a gostkek nic nie spada

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czólko, opiszę może swoje wrażenia...

Na moim sprzęcie gra chodzi płynnie w 800x600x16, reszta co tam się da max, ale nie mam jakoś zajawki wnikać co i dlaczego, bo nie mam czasu - wciąż gram i gram, taaaaaki miód :)

W porównaniu do Vice City ulepszeń jest wiele, najbardziej cieszę się z jazdy motorkami, bo po wyrobieniu sobie niezłego skillsa nie ma sytuacji że się pada na pysk waląc w latarnię. Jestem na drugim mieście, tym klonie San Francisco - ulice są zbudowane mistrzowsko, w ogóle można zauważyć masę fajnych *górek śmierci* B)

Wyrywanie dup i tańczenie po barach zostawiam sobie na później jak kupię wszystkie posiadłości, to mało ciekawe jak dla mnie. Chociaż śmieszna sytuacja wyszła jak znalazłem gdzieś na wsi bukiet kwiatów i akurat moje układy z Denise nie były najlepsze, więc pojechałem jej go zawieźć, klikam LMB a CJ jeb ją po pysku tym bukietem no i po związku. :unsure:

Na superplus wychodzą misje, nad którymi nie trzeba się pałować po 40 razy, żeby złapać jakieś durne niedostępne checkpointy - tu projektanci trafili w sedno, bo misje są superdynamiczne, szczególnie te z motywami pościgowymi (bardzo do gustu przypadła mi misja z zabieraniem paczek motocyklistom) i nie wraca się do nich bez sensu...

Idę pykać dalej pa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...