Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jeszcze walczy ze stabilnością oryginalnej wersji to jest dostępny tzw. 'crash fix' (związany bezpośrednio z savegame fix). Nie został on jednak wydany przez producenta więc link z wiadomych przyczyn się nie pojawi, ale być może skutecznie eliminuje problemy z zawieszaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślędzę temat na bieżąco i mam taki mały TIP dla wszystkich, nie podbijajcie terytorówi przed zakończeniem fabuły gry, wynika z niej to, że i tak je wszystkie stracicie zanim skończycie grę, więc nie męczcie się na próżno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, no i jak ci na GeForce 2 mx chodzi? bo coś mi sie z deka zdaje że wogóle nie chodzi, bo jakoś tak cicho siedzisz ;] chyba że grasz ;]

1496493[/snapback]

cicho siedze bo gra mnie wessała w monitor :P a co do działania gry to na niepodkręconej karcie(potem sprawdze jak działa na podkreconej) i na 800x600 LOW gra działa tak około 25FPS(zainstaluje frapsa to bede wiedzial dokładnie) ogolnie da sie grać, ale to MX...co nie zmienia ze od miodu z gry lepi mi sie monitor :D :D :D grafika nie jest najwazniejsza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie pojeździłem z frapsem i jestem pozytywnie zdziwiony. Na poniższym sprzęcie w 1024x768 jest 35-50 FPS w terenie :) Detale very high, distance view max... Nie sądziłem że old good radek 9700 ma tyle powera jeszcze w sobie :P

PS - Jak na razie preferuję styl ex-soldier :>

Dołączona grafika

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi, patrząc po Twoich nowych wynikach w markach05 i 03 wszystko masz raczej ok, ale w SA te spadki fps, które u Ciebie występują u mnie nie mają miejsca... nie masz przypadkiem bajzlu w windzie? ;P

 

A co do gry- przez nią praktycznie niedosypiam ;) Jest arcymiodna, dopracowana, jajcarska i ma w sobie to "coś" tzw "jeszcze_tylko_jedna_misja_faktor" czyli cholernie trudno się od niej oderwać.

 

Powtórzę to raz jeszcze- gra roku!!

 

PS.

Do łez mnie bawią komentarze niektórchtypów twierdzących, że ta gra jest "za duża"/ "za dużo w niej do roboty, opcji do wyboru". Jeśli macie problem w San Andreasie co robić w danej chwili, to życzę powodzenia in real life, bo w nim i "mapa" jest większa i "możliwości" też ciut więcej... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chodzi o gfx bo gdy zmniejszylem jakos textur to smiga ladnie bez zawiechy, ale znowy nie jest dobry obraz, chodzi o ty ze mam jakies kwadraciki przeblyski etc. i to z leksza przeszkadza w grze, moze mam jakis zly sterownik karyt albo cus? a fps mam jakies 20-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data premiery:7 czerwiec 2005

Prosba:zrobilibyście zdjęcie jak macie ustawione opcje graficzne a najlepiej jak ktośma nastawione kto ma karte Geforce 2 MX 400 to niech też poda opcje bede bardzo wdzięczny :-)

 

POZDRO :-)))

1496594[/snapback]

ja gram na GF2MX400 detale Low (przy medium już mocno zwalnia bo się włączają odbicia takie porządne na autach itp.) i 800x600 (16 bitów) B)

 

świetna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Jak ktos sie martwi o wymagania to ja gram na:

 

Antku 2700+

2x256 6 2 2 2 z czego 32mb przydzielone karcie:)

i zintegrowany gf4mx !!!!

 

co do detali i rozdzialki to niemam pojecia bo jak wchodze w advance to gra mi sie zawiesza;)))) wiec wszystko jest standardowo chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. popieram kucyka, wchodze na tweaka co jakies 4-5h a tu 2-3 strony wiecej, i wiekszosc sie pyta o jakies beznadziejne rzeczy..ludzie poszukajcie sami, zreszta tyle juz tego bylo.

2. Zero naprawde roxuje, tutaj jak i zarowno w VC (misja helikopterkiem trza bylo umiescic te cholerne bomby w tej konstrukcji) imo sa o wiele trudniejsze niz np dojechanie gdzies na czas, czy zabicie kogos tam. tutaj trza sie przede wszystkim wykazac cierpliwoscia i skupieniem bo np ta misja z samolocikiem co trzeba dorwac tych 5 doreczycieli tak nastepna gdzie trzeba manewrowac helikopterkiem by pomoc zdalnie sterowanemu samochodzikowi to dopiero sztuka..no ale pozniej dostaje sie za to niezle wynagrodzenie...tylko ze teraz sek w tym ze nie mam juz narazie zadnej glownej misji u kogos.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez tą misję u Zera zaraz mi ta gra zbrzydnie :/// blehhhh..... trzeba poćwiczyć chyba te latanie samolotem....

1496650[/snapback]

true, true...

 

btw. co daje ten nieszczęsny Mip Mapping ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bedzie cos z zdalnie sterowanymi rzeczami :D

Pamietam w VC najpierw poswieciłem czas(misji) na latanie

i potem łatwo szlo takze polecam nauke latania :P

A daleko to misja o Zero bedzie ;]

Jestem po misji(wyscigu) gdzie moja Catalina oznajmiła mi ze kocha innego :lol: kazdy wie kogo ;)(a jak nie to sie dowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na tym co poniżej wymiata na max ustawieniach przy 1024/768 wyżej nie sprawdzałem. Zero zacięć, low fps itp. Po prostu miodzio

1498250[/snapback]

Jeśli to nie problem, to podaj dokładne ustawienia z gry (co masz włączone co nie) + ustawienia wydajności z win xp (jeśli takowy masz jako system, dokładniej chodzi o pagefile) + system plików na partycji na której siedzi gra (nfts/ntfs z włączoną kompresją/fat32 etc etc..). Może to pomóc wielu osobom, bo gra u mnie się tnie czasami. Masz włączonego antyaliasa ? Bo bez tego gra wygląda ochydnie. Sprawdzaleś ilość fpsów ? Bo dla jednego płynnosć to 10 fps/s, a dla innego conajmniej 30. Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę potestowałem... i u mnie to przez te dodane cienie spowalnia! Zmiana rozdziałki nic nie daje. Nie da się normalnie wyłączyć cieni, dopiero przy ustawieniu palety kolorków na 16bit cienie znikają, a giera chodzi o wiele szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na złomie z podpisu gra chodzi płynnie (z włączonym frame limiterem FPSy stałe), ale faktycznie wygląda jakby gorzej niż VC jakaś taka uboga w szczegóły ;) bardzo dużo daje ustawienie nieco mniejszej widoczności. Osobiście gra mi się najlepiej w 1024x768x32 detale V-High widoczność 75% suwaka mipmapy OFF

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System plików na partycji z grą to ntfs bez kompresji

Ustawienia:

 

Dołączona grafika

 

średnio na otwartej przestrzeni 25 fps, w zamkniętych lokacjach 40

Plik wymiany na osobnej partycji na FAT32 (1GB partycja/ 1GB pli wymiany)

Edytowane przez IdentifY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja spokojnie moge grac na takich ustawieniach..Natomiast widzialem ta gre na takiej samej konfiguracji jak ja tylko zamiast R9700proi byl R9600.Czasem przycinalo w 1024x768 bez AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IndentifY, z nas chcesz baranow robic ;)

Z nas sa takie paskudne niedowiarki, ze poprosimy o filmik.

Filmik ma przedstawiac nastepujace rzeczy.

REC juz w menu, wchodzisz do ustawien grafy i ustawiasz wsio na max tak jak pokazales na screenie.

Pozniej jezdzisz po miescie pare minutek, chodzisz i takie tam.

Oczywiscie wszystko z odpalonym i widocznym FPS.

Inaczej SSIJ STAD !

A wogole to 1gra = 1temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...