Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

ja przechodząc misje w los santos zajołem tylko jeden kawałek terenu bo była taka misja :P a tak to się nie bawiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś inny sposób na zdobywanie dzielnic niż atakowanie członków danego gangu? Zostały mi jakieś resztki na tyle małe, że objechanie ich dookoła zajmuje 15 sek... I weź człowieku utraf jakichś mośków do ubicia :> ... Można jajo znieść ....

1504432[/snapback]

no sa takie male tereniki, ale wystarczy wyjsc z auta i pobiegac...na pewno znajdzie sie jakis jelen :P do ustrzelenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a gdzie moge zdobys gogle termowizyjne? bo by mi sie przydaly

1504501[/snapback]

Są także pod "wielkim uchem" czyli wielką anteną satelitarną w Las Venturas a w zasadzie na przedmiesciach. Stoi tam też Sand Master. Terenowy samochodzik znany na przyklad z Vice City.

 

BTW przejmowania terenów to nie trybie sytuacji gdy jestem w innym miescie niz Los Santos a tu nagle dostaje komunikat że moje terytorium oddalone o 10 minut (realnego czasu) jazdy samochodem ktoś atakuje. No bez przesady mogli by sobie darować jak jestem tak daleko. Z resztą co oni sami się nie potrafią obronić skoro jest "nas więcej"? Troche to głupie. Na szczęscie wystarczy pojechac do najbliższej dziupli i zasejwować gre. I już bitwa wygrana ;)

 

no sa takie male tereniki, ale wystarczy wyjsc z auta i pobiegac...na pewno znajdzie sie jakis jelen  do ustrzelenia

Tak tylko że musi być trzech tych jeleni. Sam mam z tym problem żeby na wrogim terenie o powierzchni 3mx3m znalezc trzech wrogich gangsterów. Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyslalem dlaczego taka grafa, w sumie jakby popatrzec ze jest to gra z 2002r. a dokladnie gta 3 vice city san andreas to nie sa w sumie kolejne czesci, mozemy wymagac od giery jakis tegich zmian dopiero jak wyjdzie gta 4, fakt faktem ze moglaby gra mniej troche zrec sprzeta jak na to jak wyglada, nie chodzi o same obiekty ale o textury, ale poczkamy na jakas latke, mi tam chodzi dobrze, ale niemoge dac sobie z czystym sumieniem aa 4x lata jakas kiedys moze zmieni tryb renderowania albo ogolnie cos podleczy :) ale poki co to musimy (dla slabych sprzetow na latke) - (dla wymagajacych grafy z dobrymi kompami na gta 4 z nowiuskim engine) nic chyba wiecej niemozemy :)... ... ... a tak na marginesie! zna ktos jakas lokalizacje ze spolszczeniem do gry? o ile taka istnieje :) i po drogie to czy komus udalo sie cos zrobic z tym dziwiekiem na sb live 5.1...probowalem tych waszych plikow, porad ale i tak i tak jak jest desz to reszta dziewiekow zanika, nieraz jeszcze wznowia sie, ale przewaznie to trzeba dawac loada (przed tym save :) ) ale cos macic, denerwujace :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos - pamiętasz swój diabelski wynik :> ? hyhyhyhyhy

 

1504708[/snapback]

to jest stawka.. sam ja ustawiasz :P wiec sie nie liczy :P

 

 

btw ..

nie ma jak czołg

 

 

latwo go oddac nie chcieli

Dołączona grafika

 

ale oddali

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokładnie jest ta antena satelitarna pod którą jest noktowizor ???

1504829[/snapback]

Na południowy zachód od szkołki lotniczej. Na mapie w dół i lewo. Taki biały punkt w kształcie ćwiartki koła. Dzielnia nazywa się "The big ear". I to nie jest noktowizor tylko gogle termowizyjne. Są dwa rodzaje gogli: nightvision i thermalvision. Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na południowy zachód od szkołki lotniczej. Na mapie w dół i lewo. Taki biały punkt w kształcie ćwiartki koła. Dzielnia nazywa się "The big ear". I to nie jest noktowizor tylko gogle termowizyjne. Są dwa rodzaje gogli: nightvision i thermalvision.

1504849[/snapback]

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto juz przeszedł misje "Back to school" mógłby napisać jak wykonywać zadania w driving school?

1504919[/snapback]

 

no przecież to proste jest , robisz autkiem to co on Ci każe , np 360 , i inne bzdety , a jeżeli nie wiesz jak się robi 360 no to tak :

musisz przytrzymać przód i tył czyli strzałka do góry i S albo strzałka w dół i w

i dodatkowo nacisnąć w prawo albo w lewo i wtedy zaczniesz się kręcić .

mam nadzieje ,że oto Ci chodziło :P

 

 

a co do googli termowizyjnych to obszedłem całą tą antenę do okoła i niegdzie ich nie ma :(((

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto juz przeszedł misje "Back to school" mógłby napisać jak wykonywać zadania w driving school?

1504919[/snapback]

jak jak?? normalnie :blink: :blink: :blink:

przeciez sa filmiki instruktarzowe..wystarczy troche sie pomeczyc i sie przejdzie..najbardziej zmeczylem sie przy obrocie w powietrzu :mad: myslalem ze dostane furii..ale sie udalo

 

co do terenow do przejecie, bo wiele osob pyta..

ja jak dostalem misje od Sweeta (aby przejac jeden teren) to zaczalem sie bawic i przejalem WSZYTSKIE zółte i purpurowe..i od tej pory mnie nie atakuja..jest ponoc jeszcze jeden gang (kolor niebieskawy) ale jak na razie nigdzie nie ma ich terenow..a jestm juz w drugim miescie..moze "sie aktywuja" jeszcze?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam atakują terytorium to wsiadacie do taxi/wozu strażackiego/wozu policyjnego i dajecie, aby wykonywał misję. Potem ją anulujecie i już was nie atakują

1504866[/snapback]

Lol, ja zawsze robilem save'a jak atakowali, po save'ie dzielnica byla nadal moja, ale juz nie atakowali :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem 32 tematy żeby nie było i szukałem wyrazu "konne", znazło tylko jeden post z pytaniem takim jak moje.

 

Gdzie mogę je obstawiać? Mam odblokowane 1 i 2 miasto. Byłbym wdzięczny za jakąś mapkę ew. słowne naprowadzenie i rady jak obstawiać żeby wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gram na takim sprzęcie: Pentium 4 1,7 Ghz, 512MB DDR RAM, GeForce FX 5500. W pomieszczeniach mam około 50 fps, a gdy jestem na zewnątrz ok. 25-30 i więcej. Gdy pojeżdzę trochę po mieście to fpsy spadają mi nawet do 15! Nie ma na to wpływu rozdzielczość (zarówno w 800x600x32, 1024x768x32 i innych tak się dzieje) ani to, czy antialiasing jest włączony. No i detale mam ustawione na low. Doczytałem ten temat do 24 strony i dalej mi się już nie chce, a nic nie mogę znaleźć na ten temat. Co tu robić? Może format dysku i później defragmentacja pomoże?

Edytowane przez stidley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra niezle wciaga :> Zainstalowalem SA i mialem problem z white screen po intrze, a pozniej z gta_sa.exe blad, ale przestawilem kilka opcji w 3D (Omegi 25.90) i poszlo :> Gra chodzi plynnie w 1024x768x32, High, mipmap OFF, antialias 2x na sprzecie:

 

Athlon 2000+ @ 2.6

Sapphire Radeon 9600 Pro 128mb 400/600 @ 500/700

ASUS A7N8X Deluxe nForce2

512 DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejżałem 32 tematy żeby nie było i szukałem wyrazu "konne", znazło tylko jeden post z pytaniem takim jak moje.

 

Gdzie mogę je obstawiać? Mam odblokowane 1 i 2 miasto. Byłbym wdzięczny za jakąś mapkę ew. słowne naprowadzenie i rady jak obstawiać żeby wygrać.

1505029[/snapback]

wyscigi sa np. w pierwszym miescie..w okolicach tego duzego "ślimaka"..chodzi oczywiscie o drogi..tak na polnocy..nie wiem jak to Ci wytlumaczyc..najlepiej sciagnij z pierwszej strony FAQ po polsku

 

a jak obstawiac?? heheeh..no jak najlepiej :lol: po prostu musisz miec szczescie..

z tego co zauwazylem to NAJCZESCIEJ wygrywa konik żółty/czerwony potem fioletowy...wiec nie tak jak by sie moglo zdawac ze niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie jak powczowac sie w zdobywanie terytorium, jestem juz kawalek (a dokladnie w trakcie kasyna triady) ale tak na odmiane wykonuje sobie rozne misje i mam ochote pozdobywac terenu troche, na poczatku los santos podzielone bylo na obszary zanaczone kolorami a teraz tego nimam? nikt niema zadnego terenu? o co chodzi bo niemam pojecia...

mam w opcjach mapy gang area na on

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...