Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Respekt dla tych ktorzy wykonali cala szkole jazdy wozem na zloto. Wiekszos mam zlote ale dobija mnie jazda na 2 kolach. Braklo mi 1% do 100 :mur:

1507255[/snapback]

a w sumie jaka to roznica czy na zloto czy srebro, ja sie wczulem zeby tylko przejsc, daja cos jak sie przejdzie na golda? upgrade umiejetnosci niechem bo mam na maxa, motorkami i autkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wiem, że to pytanie już się wiele razy pojawiało w tym wątku ale prosze o pomoc. Może ktoś mi podać linka gdzie znajde sposób by przejść misję z Lowriderem. Używałem szukajki ale nie ma opcji szukania w danym poście więc nic mi to nie dało. Ta misja jest tragiczna :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,Jun 21 2005, 12:29]Wiem, że to pytanie już się wiele razy pojawiało w tym wątku ale prosze o pomoc. Może ktoś mi podać linka gdzie znajde sposób by przejść misję z Lowriderem. Używałem szukajki ale nie ma opcji szukania w danym poście więc nic mi to nie dało. Ta misja jest tragiczna :[

1507296[/snapback]

na pierwszej stronie w pierwszym poscie masz link do poradnika gta sa...znajdziesz tam dokladne opisy krok po kroku jak przejsc jakas misje i wogole...

jaki jest najlepszy srodek dochodu w gta sa? ja narazie najlepiej wyszedlem na samochodach na export...uzbieralem wszystkie 3 listy a moje konto wynosi ponad 1200000...ciuszki mam juz z tego zakupione i kilka jamek...to tak okolo 1300000-1400000 mozna wyjsc na tym interesie :)

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

na pierwszej stronie w pierwszym poscie masz link do poradnika gta sa...znajdziesz tam dokladne opisy krok po kroku jak przejsc jakas misje i wogole...

jaki jest najlepszy srodek dochodu w gta sa? ja narazie najlepiej wyszedlem na samochodach na export...uzbieralem wszystkie 3 listy a moje konto wynosi ponad 1200000...ciuszki mam juz z tego zakupione  i kilka jamek...to tak okolo 1300000-1400000 mozna wyjsc na tym interesie :)

1507304[/snapback]

He, myślisz że tam nie byłem? Byłem, robiłem jak jest napisane i jajko :o nawet jedengo punktu niezrobiłem !

 

W którym dokładnie momencie musze wciskać klawisze? Jak strzałka jest w kółku, przed kółkiem, za kułkiem? Kurcze, no nie rozumiem tego wogóle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, myślisz że tam nie byłem? Byłem, robiłem jak jest napisane i jajko :o nawet jedengo punktu niezrobiłem !

 

W którym dokładnie momencie musze wciskać klawisze? Jak strzałka jest w kółku, przed kółkiem, za kułkiem? Kurcze, no nie rozumiem tego wogóle  :(

1507307[/snapback]

ktora to misja dokladnie? tam gdzie musisz tanczyc? naciskasz odpowiadajaca strzalke tej co leci i mniej wiecej jak jest w kolku, niemusi bycx dkladnie, jak ta strzalka sie podswietli przelatujac przez te kulko to znaczy gitara, i tak dalej lecisz, moze masz kursory w grze ustawione pod w,a,s,d to tak samo w gora a lewo itd. bedziesz mial na czerwono info bad albo cos takiego tzn kiszka alebo za szybko albo za pozno...niebieskie good no to wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

He, myślisz że tam nie byłem? Byłem, robiłem jak jest napisane i jajko :o nawet jedengo punktu niezrobiłem !

 

W którym dokładnie momencie musze wciskać klawisze? Jak strzałka jest w kółku, przed kółkiem, za kułkiem? Kurcze, no nie rozumiem tego wogóle  :(

1507307[/snapback]

Przecierz to proste jak obsluga kibla :blink: Naciskasz guzik jak pojawi sie idealnie w kolku.Jak juz przeczytalem o tym,ze low ridera przechodzi sie na num keyoboard - przeszedlem to za 1 podejsciem.BTW - pewnie wiekszosc z Was o tym nie wie,ale w grze mozna robic rypley w dowolnym momencie naciskajac F1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz to proste jak obsluga kibla  :blink: Naciskasz guzik jak pojawi sie idealnie w kolku.Jak juz przeczytalem o tym,ze low ridera przechodzi sie na num keyoboard - przeszedlem to za 1 podejsciem.BTW - pewnie wiekszosc z Was o tym nie wie,ale w grze mozna robic rypley w dowolnym momencie naciskajac F1 :)

1507317[/snapback]

naciskam f1 i misja jaka kolwiek od nowa leci? niewiedzialem o tym ale jesli to tak dziala jak mysle to koozak :) chyba ze to tylko replay tego co robilem a nie misja od nowa :(...............

jakaaaaaaaaaaaaaaa wadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mur: damn! damn! damn! gram od tygodnia, niemialem zadnych problemow, wlanczam giere a tu mi:

"Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed" nawet gry nieuruchomie, co jest...muza tez niechula, sproboje stery przeinstalowac :) ale mysle ze moze k.muz sie wypiela z gniazda...oby, ale dobrze ze mam w rezerwie muze zintegrowana na plycie glownej...nie bedzie to sb live ale wazne zeby bylo cos slychac i zeby mozna bylo grac :)

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydaje mi sie ze w tych misjach z "tanczeniami" jest cos skopane-misje z low raider-ami przeszedlem za pierwszym razem-zadna filozofia, ale gdy bylem na disco nie potrafilem tanczyc mimo iz robilem to dokladnie tak samo i w odpowiedni sposob jak w pierwszym przypadku czyli gdy strzalka jest w kolku i na klaw. numerycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wydaje mi sie ze w tych misjach z "tanczeniami" jest cos skopane-misje z low raider-ami przeszedlem za pierwszym razem-zadna filozofia, ale gdy bylem na disco nie potrafilem tanczyc mimo iz robilem to dokladnie tak samo i w odpowiedni sposob jak w pierwszym przypadku czyli gdy strzalka jest w kolku i na klaw. numerycznej.

1507326[/snapback]

Akurat przy dancingu klepiesz w kierunki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RONIN - LOL...

a tak wogole to ten pomysl z tym wciskaniem klawiszy jak znak jest w kolku, zaciagneli z gry (nie wiem czy ktos gral z was) IDOL :) gdzie zabawa polegala dokladnie na tym samym, tylko ze tam powodowalo to lepsze spiewanie i wyzsze noty u jurorow :wacko:

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM Problem!! wlasciwie to jest on podobny do reszty tu opisywanych problemow z GTA SA, gra sie co jakis czas zwiesza(czasami po dluzszym czasie , czasami po jakis paru minutach) najpierw sie kaszani dzwiek a potem do widzenia.....mam P4 2,4 ,r 9550 128ddr/128bit , 512 ddr 400, i (TU WLASNIE JEST CHYBA PROBLEM) audio na chipsecie CMI 8738 --- sciągnąłem najnowsze stery do karty dzwiekowej, ale one i tak sa atre( z 2002) CZY KTOS MOZE MI POMÓC??szukam najnowszych sterow do tej karty, a napewno takich żeby GTA SA sie nie kaszaniło , bo strasznie to frustrujące.......Błagam niech ktośmi pomoże w kwestii tej karty dzwiekowej....dziekuje z góry

Edytowane przez SavageHeart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM Problem!! wlasciwie to jest on podobny do reszty tu opisywanych problemow z GTA SA, gra sie co jakis czas zwiesza(czasami po dluzszym czasie , czasami po jakis paru minutach) najpierw sie kaszani dzwiek a potem do widzenia.....mam P4 2,4 ,r 9550 128ddr/128bit , 512 ddr 400, i (TU WLASNIE JEST CHYBA PROBLEM) audio na chipsecie CMI 8738 --- sciągnąłem najnowsze stery do karty dzwiekowej, ale one i tak sa atre( z 2002) CZY KTOS MOZE MI POMÓC??szukam najnowszych sterow do tej karty, a napewno takich żeby GTA SA sie nie kaszaniło , bo strasznie to frustrujące.......Błagam niech ktośmi pomoże w kwestii tej karty dzwiekowej....dziekuje z góry

1507339[/snapback]

Ja pier...le. Wyszukanie najnowszych sterów zajęło mi 3 sekundy na googlach więc rusz tyłek i ściągaj.

Jak to nie pomoże to kup orginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie moge zmienic ustawienie Frame Limitera z domyślnych 25 na jakies 35 fps ??

1507333[/snapback]

w opcjach video-advance mozesz tylko wylaczyc frame limiter...........

macie problemy z dzwiekiem, chcecie sterowniki? wejdzcie na

 

[url=http://pliki.gery.pl

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

RONIN - LOL...

1507329[/snapback]

He :blink: dlaczego :angry:

Spytałem się tylko grzecznie :huh:

Bo tego nie kumałem tym bardziej że w tancu mi szło dobrze :blink:

 

Kurcze, zajefajna misja jest ta, żywcem wyjęta z Terminatora 2. I za to kocham GTA: SA B)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  :lol:  :blink:  :lol:  :blink:  :lol:  :blink:  :lol:

A jeśli można spytać to ile amsz FPS ?? 5-10 czy może 10-15 ?? Mi tu nie kituj że ci tak działa bo ja na swoim sprzęcie niemogę sobie tak ustawić bo wtedy są spadki poniżej 25 FPS, a ty ludziom tu taki wał wciskasz  :lol:

---------------------------------------------

 

Musisz iśc sobie ponurkować, jak ci pasek 2 razy podejdzie wyzęjt o mozęsz robic misję, ja ją własnie staram się wykonać  :mur:

--------------------------------------------

:mur: 

Mam problem. Mam teraz misję u Wuzziego, koleś każe mi dopłynąc do tankowca, żeby się do neigo dostać trzeba przepłynąc pewien kawałek. W 3 momętach CJ musi zanurkować. I podczas nurkowania brakuje mi zawsze tlenu (nurkowanie 2 i 3) i gdy przepływam już na otwarte może to mam około 3% paska energii, bo on tak wolno płynie że  :mur:  Jest może jakiś klawisz odpowiedzialny za szybkie pływanie ?? Coś jakby szybkie naciskanie W podczas jazdy rowerem. Bo za chiny tej misji nieprzejdę jak on tak wolno będzie nurkował :| Próbowałem wszsytkich kombinacji, szybkie naciskanie SHIFT, szybkei naciskanie W, szybkei naciskanie W+SHITF, nie da rady, on dalej tak wolno nurkuje (porusza się pod wodą :| ) W klawiszologii też niema takiej opcji  :cry:  Może ktoś pomóc ??

Pozdro

1505997[/snapback]

 

Gdybym mial tyle FPS to bym w nią wogule nie gral!!! A FPS mam ok. 40 przy wylączonym ograniczniku. Sprawdzalem FRAPS'em! :P

Niewiem co wy macie z kompy skoro wam tak powoli chodzi. Może macie wgrane c*****, i dlatego sie wam tnie. Mój kumpel śmiga na GF 2!!! Wprawdzie w rozdzielczości niskiej ale detale i widoczność na maksa! Wcześniej mu cielo ale zainstalowal najnowsze sterowniki i mu chodzi bez problemów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam sie jako kolejny z problemem z gra pod Windows 2003 server :/ Probowałem nowych sterów , uruchamiania w trybie zgodnosci ME/xp/2000, nic nie działa - po dwukrotnym kliknieciu nic sie nie dzieje :[

1507256[/snapback]

weź no do logów zajrzyj co się wywala .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka ogólnie bardzo mi sie podoba i juz dawno nic mnie tak nie zabralo(chyba od czasów diablo2 :wink: ) jestem teraz na szkołce latania i nie moge dać sobie rady z 3 przelotem i zaczyna mnie to powoli irytowac :? a tak wiekszych problemow raczej nie bylo

 

jak dla mnie to chyba bedzie gra roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co rockstar moglby wykupic kiedys licencje na oryginalne nazwy samochodow :) fajnie by bylo, pewnie szkoda im na to kabony, no i wogole niekazda firma sie szanujaca niepozwoli za bardzo na to zeby ich furki spadaly, gniotly sie wybuchaly itp. ale mogliby cos zmacic tak na miare naprzyklad gta 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich, otoz napotkalem na ciekawa sprawe. Otoz robilem sobie zdjecia zeby zaliczyc wszystkie 50. Noi jak to przyszlo zabraklo tego ostatniego. No ale nie zebym nie wiedzial gdzie on jest wrecz przeciwnie, wiem doskonale w ktorym dokladnie miejscu on sie znajduje i tu tkwi problem.

1507148[/snapback]

Ta ikonka tam jest. Na mapie jest zle naniesiona bo wyglada jakby byla przed budynkiem. W rzeczywistosci jest na samym szczycie budynku chyba na czubku jakiegos masztu czy anteny. Musisz przejsc na druga strone ulicy, oddalic sie troche od budyknu. potem zoomuj na sam szczyt i musi byc ikonka.

 

@Scar spokojnie, zapewne pojawia sie dodatkowe (oryginalne fury) do sciągniecia, albo całe mody. Problemem może być to jak gra będzie wtedy chodziła z takimi dopracowanymi furami jakie mozna bylo wrzucac do Vice City chociazby.

 

Respekt dla tych ktorzy wykonali cala szkole jazdy wozem na zloto. Wiekszos mam zlote ale dobija mnie jazda na 2 kolach. Braklo mi 1% do 100

No dzieki :) też z tym miałem najwiecej problemów, chyba tyle co z obrotem 360 w poietrzu. W tym pierwszym wydaje się że ten samochód uszkadza się przy wieżdżaniu na pochylnie. Spróbuj przy starcie lekko skręcić w lewo i juz na pochylni odbijać w prawo. W ten sposób powinieneś uniknąć przyszorowania boku. Potem już tylko balans i zatrzymanie w odpowiednim miejscu. Nagroda za złoto jest super. Powodzenia. Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem z GTA SA kolory są inne niż powinny być np. dym jets w kolorze zielonym albo jak plyne w wodzie to zamna zostawia zielony kolor instalowalem wiele roznych sterow i nic nie dalo ustawilem na 32 bity na 16 i tez nic ;/ prosze o pomoc

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ludzie - mam problem. Wywala mi blad podczas uruchamiania - kernel.dll. Kupilem oryginal a nie moge go wlaczyc!!! POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje moje mp3 do user track tak jak jest w faq ale muzy jak nie bylo tak nie ma :/ scanowalem czy cos takiego i dalej nic :( co mam zrobic ?

1507519[/snapback]

W pliku redme.txt jest napisane, że wystarczy wrzucić do tego katalogu skróty do swoich mp3, ale u mnie nie działa zarówno wrzucenie skrótów jak i zapodanie całych mp3. nawet wavy próbowałem i klops.

 

"Q: Why do I only hear advertisements when listening to the User Track Player?

A: Check that any shortcuts in the "My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks" are valid and that they have been scanned using the Scan User Tracks function in the User Track Options menu submenu of the Audio Setup menu. If trying to playback MP3, M4A or WMA tracks you may need to install Windows Media Player, QuickTime or a third party codec pack."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem juz wszystkie dzielnice!!!!!!!!!!!!!!!

zdjecie

dla p!Ck3r

NIe chodzi o to ty jests w tym Gangu Grovee Street ale mozesz rekrutowac czlonkow po przez wcisniecie i namiezenie ochotnika prawym klawiszem myszki i nacisniecie gv

Edytowane przez matikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Poniewaz nikt z Was o tym nie napisal i w FAQ nie ma wiec sie chialbym zapytowac: Jak przejsc level 1 w szkole jazdy ?:P Robie tak jak pisza - naciskam reczny i hamuje,ale gdy tylko drgne chocby na 1 mm to mam failed.Jak to przejsc ?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...