Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz nikt z Was o tym nie napisal i w FAQ nie ma wiec sie chialbym zapytowac: Jak przejsc level 1 w szkole jazdy ?:P Robie tak jak pisza - naciskam reczny i hamuje,ale gdy tylko drgne chocby na 1 mm to mam failed.Jak to przejsc ?? Pozdrawiam

1507575[/snapback]

 

naciśnij W i sttzałkę na dół albo S i strzałkę do góry i trzymaj ,a do tego w prawo albo w lewo i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial tyle FPS to bym w nią wogule nie gral!!! A FPS mam ok. 40 przy wylączonym ograniczniku. Sprawdzalem FRAPS'em! :P

Niewiem co wy macie z kompy skoro wam tak powoli chodzi. Może macie wgrane c*****, i dlatego sie wam tnie. Mój kumpel śmiga na GF 2!!! Wprawdzie w rozdzielczości niskiej ale detale i widoczność na maksa! Wcześniej mu cielo ale zainstalowal najnowsze sterowniki i mu chodzi bez problemów!

1507390[/snapback]

a jakie to sa dokladnie sterowniki? bo u kumpla strasznie tnie na MX-ie i chcialbym mu jakos pomoc... dziekuje z góry za odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie! gdzie moge znaleźć tablice jakie samochody musze zawieźć do portu zeby je przetransportowac na statek na import? Trzeba je przenosic takim wielkim żółtym dźwigiem.

1507633[/snapback]

Tablica znajduje sie obok zurawia portowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie! gdzie moge znaleźć tablice jakie samochody musze zawieźć do portu zeby je przetransportowac na statek na import? Trzeba je przenosic takim wielkim żółtym dźwigiem.

1507633[/snapback]

tak...w porcie jest wielki zolty dzwig a pare metrow dalej jest tablica na ktorej masz podane samochody do zebrania

post-100516-1119366463.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Teraz mecze sie od jakiegos czasu w levelu 9.Musze taxowka tak zawrocic by nie stracic zadnego slupka a przy tym zrobic to bez zatrzymania i dojechac do mety.Raz mi sie glupim fartem udalo zrobic 69/70% :mur: Czy jest na to jakis sposob ?? :mur:

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mecze sie od jakiegos czasu w levelu 9.Musze taxowka tak zawrocic by nie stracic zadnego slupka a przy tym zrobic to bez zatrzymania i dojechac do mety.Raz mi sie glupim fartem udalo zrobic 69/70% :mur: Czy jest na to jakis sposob ?? :mur:

1507656[/snapback]

To akurat chyba było najłatwiejsze. Trudno coś poradzić. Dajesz widok do tyłu Q+E potem wsteczny i w odpowiednim momencie skrecasz koła i zanim samochód całkiem skręci dajesz pełen gaz. Jeżeli skręcisz koła w odpowiednim momencie to reszta musi wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli nie poslucham sobie swoich mp3 ?????????????????????

1507712[/snapback]

Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks: tam wrzucasz swoja muze, w grze, sound option, jest user track option a tam scana, cofasz o menu wczesniej i na pozycji radio station, kursorami przestawiasz na user trakc audio cos takiego i klikasz enter, u mnie po takiej operacji mam normalnie muzyczke z mp3 co wrzucam do folderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks: tam wrzucasz swoja muze, w grze, sound option, jest user track option a tam scana, cofasz o menu wczesniej i na pozycji radio station, kursorami przestawiasz na user trakc audio cos takiego i klikasz enter, u mnie po takiej operacji mam normalnie muzyczke z mp3 co wrzucam do folderu

1507729[/snapback]

Czytaj uważnie. Wczesniej pisał że tak robi i mu nie działa. Tak jak mi z resztą. Marcinek odpal normalnie winampa a potem gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrzuciłem mp3 do folderu odpowiedniego odpaliłem GTA zrobiłem scan i wszystko chodzi bez problemu bez instalowania żadnych kodeków i innych zbędnych rzeczy (może XP SP2 wszystko ma)

1507742[/snapback]

mozliwe?! tez mam xp z sp2 + wszystkie aktualizacjie jakie tam wychodza (update mam na auto) no i jest gitarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nikt z Was nie wpadl na to,ze gra wymaga Media Playera 9 ?? Kto go nie ma na dysku temu nie beda dzialaly MP3 nawet po przeskanowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie wpadl na to,ze gra wymaga Media Playera 9 ?? Kto go nie ma na dysku temu nie beda dzialaly MP3 nawet po przeskanowaniu

1507755[/snapback]

Ja mam MP9 i nie działa. Mam SP1 także być może to jest przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

W takim razie trza miec tez winampa,quicktime'a albo kodeki do filmow zwyklych i RMVB :P Ja mam SP1,ktorego nigdy nie zmienie i MP9 i mi dziala nawet po przeinstalowaniu systemu bez powtornej instalacji takze dziwia mnie w takim razie Wasze problemy.Przeszedlem DL na poziomie bronze,czy to wystarczy aby grac dalej i moc ukonczyc gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrzuciłem mp3 do folderu odpowiedniego odpaliłem GTA zrobiłem scan i wszystko chodzi bez problemu bez instalowania żadnych kodeków i innych zbędnych rzeczy (może XP SP2 wszystko ma)

1507742[/snapback]

U mnie tez działa bez problemu, a nawet same skróty do mp3 działają. Muzyke mam na innym dysku a w folderze gta skróty do niektóych emptrójek - oszędność miejsca :D

Gdzieś ktoś pisał, że WMP musi byc wstanie odtworzyć muze, wtedy działa również w grze. Jeżeli nie działa nadal, to piszcie do producenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie trza miec tez winampa,quicktime'a albo kodeki do filmow zwyklych i RMVB :P Ja mam SP1,ktorego nigdy nie zmienie i MP9 i mi dziala nawet po przeinstalowaniu systemu bez powtornej instalacji takze dziwia mnie w takim razie Wasze problemy.Przeszedlem DL na poziomie bronze,czy to wystarczy aby grac dalej i moc ukonczyc gre?

1507809[/snapback]

No fajnie, że nam przetłumaczyłeś plik redme.txt ale to już przerabiałem. To może wyjaśnij mi co współnego mają dekodery obrazu RMVB czy quicktime (które ofcourse też mam) z odtwarzaniem mp3 w grach. Winampa to ma chyba każdy więc ten fakt pomijam. No mnie też dziwnią problemy wielu osób, ale cóż tak to wyglada.

 

Odnośnie pytania to nie wiem co to jest DL ale domyslam się ze chodzi Ci o szkołe jazdy. Wiec zaliczenie na brąz bezproblemowo zapewnia Ci mozliwośc ukonczenia gry. No chyba ze chcesz miec 100% to musisz zaliczyć złotka.

 

PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW

Kto wie jak ściągnąć spojler z samochodu, jak mi sie nie spodoba. Użycie granatów itp się nie liczy ;)

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No fajnie, że nam przetłumaczyłeś plik redme.txt ale to już przerabiałem. To może wyjaśnij mi co współnego mają dekodery obrazu RMVB czy quicktime (które ofcourse też mam) z odtwarzaniem mp3 w grach. Winampa to ma chyba każdy więc ten fakt pomijam. No mnie też dziwnią problemy wielu osób, ale cóż tak to wyglada.

 

Odnośnie pytania to nie wiem co to jest DL ale domyslam się ze chodzi Ci o szkołe jazdy. Wiec zaliczenie na brąz bezproblemowo zapewnia Ci mozliwośc ukonczenia gry. No chyba ze chcesz miec 100% to musisz zaliczyć złotka.

1507885[/snapback]

DL czyli driving licence :P a jesli chodzi readme to zagladal do takowego zawsze tylko poto,by zobaczyc jakie sa wymagania sprzetowe i co za karty sa suported :) Tak to nie patrzalem,wymyslilem to sobie z glowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechac do sklepu i oddac??  :lol:

 

Oto moj CJ i moja nagroda za 3 srebrne i 9 zlotych medali  :wink:

Właśnie w tym problem że nie chcą przyjąć spowrotem, ale to już kit tylko ze go się zdjąć nie da nawet :D

A co do tej nagrody to coś chyba czarujesz bo tą furke dostajemy za zdanie na brązy. Chyba masz jeszcze jakis test na brąz. Jakbyś miał tylko złota i srebra to dostałbyś "Bullet" czyli coś podobnego do Forda GT40.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz sie potne -

 

1 rozwaliłem big smok'a

2 uciekłem z jego domu

3 goniłem sweeta który wisiał na ciężarówce

4 i nagle GTASA.EXE błąd :mur:

 

zaraz się potne :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

no zaraz sie potne -

 

1 rozwaliłem big smok'a

2 uciekłem z jego domu

3 goniłem sweeta który wisiał na ciężarówce

4 i nagle  GTASA.EXE błąd :mur:

 

zaraz się potne :[

1507984[/snapback]

a grę oryginalną masz ? :>

tak btw.

zmotywowaliście mnie i przeszedłem głupie misie u zero [;

3 wyspa syci, szkółka z motorami na złoto, a latania na brąz (sie poprawi [;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dotyczący "wojny gangów". czytałem, żeby ją zacząć trzeba wejść na terytorium nieprzyjaciela i strzelać do nich. Strzelam i strzelam i nic. Chyba, że przejmować terytorium można dopiero po skończeniu gry?! Teraz mam misje, co musze kupić lotnisko. Chce się dowiedzieć kiedy mogę te wojny z gangami "urządzać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...