Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

przeszłem juz dość sporo misji narazie w tym 1 mieście i prawie wszystkie misje sa za respekt a prawie nie ma żadnej kasy a przecież życie kosztuje (ubrania itd.), głupie jest tez to że jest potrzebna lepsza broń a narazie nie ma żadnego sklepu oprócz zwykłego pistoletu w 1 miejscu :/ dobra ide grac dalej misje u Glin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszłem juz dość sporo misji narazie w tym 1 mieście i prawie wszystkie misje sa za respekt a prawie nie ma żadnej kasy a przecież życie kosztuje (ubrania itd.), głupie jest tez to że jest potrzebna lepsza broń a narazie nie ma żadnego sklepu oprócz zwykłego pistoletu w 1 miejscu :/ dobra ide grac dalej misje u Glin

1508021[/snapback]

nie przejmuj sie tym, mnie tez to denerwowalo, pozniej jak zacznie sie 2 miasto to kaska zaczie sie przelewac :) w okolicach poszukaj deelerow, takie ziomki w kapturze albo w tanku na ramiaczkach z lancuchem na szyji, oni maja zawsze duzo kaski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dotyczący "wojny gangów". czytałem,  żeby ją zacząć trzeba wejść na terytorium nieprzyjaciela i strzelać do nich. Strzelam i strzelam i nic. Chyba, że przejmować terytorium można dopiero po skończeniu gry?! Teraz mam misje, co musze kupić lotnisko. Chce się dowiedzieć kiedy mogę te wojny z gangami "urządzać"

1508010[/snapback]

Będziesz tez miał misje w której będziesz musiał zdobyć taki park w los santos. Od tej chwili mapa bedzie miała różne kolory i możesz zaczynać wojny gangów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MP10 i SP1 i działa wszystko:)

1508035[/snapback]

ktos pisal ze ma wmp 10 i sp1 i ma gitare, ze to nieprawda ze trzeba sp2...ja mam sp2 i wmp 9...zdziwilem sie i tak ze wogole go mam wyzuce wogole ten program z dysku i zobaczymy czy bedzie mi odtwarzalo mp3 w grze...mysle ze powinno, w sumie wmp to tylko player a to kodeki sa najwazniejsze...hmmm niewiem? powaznie dziwna sprawa jest z tym jeden ma sp1 i wmp 10 i ma gitare drogi sp2 i wmp 9 i jest luzzz...a trzeci ma sp1 wmp 9 i glucho...kij wie o co tu naprawde chodzi...o sp2 czy wmp 10...to drogie napewno nie, ale i sp2 tez niby zbedny bo ci co maja 1 maja luzno, mysle ze trzeba miec albo wmp10 albo sp2 zainstalowane, maja po prostu wspolny jakis mozliwe pojedynczy plik ktory instaluje sie zarowno z sp2 jak i z wmp10...nic innego nie przychodzi mi do glowy

 

update:

w sumie niepamietam, ale czy wmp nie instaluje sie razem z sp2 ?

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz sie potne -

 

1 rozwaliłem big smok'a

2 uciekłem z jego domu

3 goniłem sweeta który wisiał na ciężarówce

4 i nagle  GTASA.EXE błąd :mur:

 

zaraz się potne :[

1507984[/snapback]

ale walisz spoilera. Daruj sobie! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz sie potne -

 

1 rozwaliłem big smok'a

2 uciekłem z jego domu

3 goniłem sweeta który wisiał na ciężarówce

4 i nagle  GTASA.EXE błąd :mur:

 

zaraz się potne :[

1507984[/snapback]

za kazdym razem tak masz?

tez mi nieraz wy....dala gre, ale to w sumie po kilku godzinach lupania, mysle ze to przyczyna pamieci?! choc mam 1024 ddr no ale jak polupie kilka ladnych godzin wkoncu sie gubi chlopak :)...

 

Boxster czemu odrazu spojlera, tez jakbys mial taka wade z ta gra to walilbys tunningi na maxa po forum hehe, normalne, dobra gra a tu wady, az sciska! wiem cos o tym :) wiec jak ktos cos wie to moze mu pomoze i bedzie mogl gierzyc jak my wszyscy

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze panowie ze wam chodzi ta gra itd. ale ja mam poprostu masakryczny problem

 

gra pochodzi ok dopoki nie zaczne sie rozgladac masakra

moj sprzet to

 

Amd Athlon 1700 Xp+

plyta K7S5A chyba:D

pamiec 256/512 ddr tak i tak patrzylem

grafa geforce mx440 128bit 64mb

dyski twarde 2 po 7200rpm

win 98

 

i o co chodzi?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy proboje zrobic save'a w domku naszego czarnucha gra oświadcza mi ze wystapil blad i nie mozna zrobic zapisu - dodaje rowniez zebym sprawdzil miejsce gdzie zapisuja sie gry. Przeinstalowalem GTA i dalej ten problem, juz nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW

Kto wie jak ściągnąć spojler z samochodu, jak mi sie nie spodoba. Użycie granatów itp się nie liczy ;)

1507885[/snapback]

nie da sie :lol: :lol: :lol: :lol: zjebal* to :blink: a niektore fury ze spojlerami niestety nie pasuja,ehh :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  zjebal* to  :blink:  a niektore fury ze spojlerami niestety nie pasuja,ehh :mur:

1508115[/snapback]

a probowal ktos uderzyc tylem auta o jakis mur zeby odpadl? lakirnik pozniej i tyle? chociaz mysle ze po lakierniku spowrotem zobaczymy spojler

hehehe albo najlepiej wlam sie do rockstar i zabierz im programy do modeli aut, usun nastepnie obiekt i tyle :)

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie przeglądałem całego tematu, więc może było to już poruszane...

Czy to normalne że wszyscy ludzie nie mają tekstur? Wyglądają cali biali albo niebiescy albo czarni... Cała reszta wygląda spox. Może to wina sterowników? Mam catalysty 5.6... Pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie przeglądałem całego tematu, więc może było to już poruszane...

Czy to normalne że wszyscy ludzie nie mają tekstur? Wyglądają cali biali albo niebiescy albo czarni... Cała reszta wygląda spox. Może to wina sterowników? Mam catalysty 5.6... Pomóżcie!!!

1508152[/snapback]

niewiem? poczytalem troche i niespodkalem sie z tym problemem, ale co jak co zauwazylem ze ci co maja problemy z grafa w grze to maja radeony...dobre karty ale dopiero jak pojda, a bardzo czesto sa z nimi problemy! jakies catalisty itp. nie lepiej kupic sobie geforce, zainstalowac strowniki i kij wbijac w cala reszte?...sorki niepomoge ci, moge tylko doradzic i zapewnic ze jak zmienisz karte na geforce, w najgorszym przypadku to nawet na gf z serii 2 (oczywiscie blef) jak cos o z serii juz 6 ale napewno nie bedziesz mial tego....

 

update: qura16 masz racje spoko pila hehe, czytajac to myslalem ze chodzi ci o zwykla pile, ktora mozna zdobyc bez problemu, ale ta jest wyjatkowa, ciekawe jakby ktoras przerznac ta pila hehe :) ale nasunelo mi to mysl, mysl ktora mialem juz dawno, po co sa te sklepy? w poprzednich czesciach jeszcze jak sie potrzymalo na muszce przez chwilke kasjera to oddawal kabone, a tu mi sie jeszcze to nieudalo...wiec po co to jest? jak i tak kupic nic niemozna, gdzie niegdzie pograc na automatach jedynie, ale robiliby kolejne pomieszczenia do ktorych wbitka bez powodu, no napewno nie chodzilo im o automaty, bo takze w barach sa one...no nie wiem? glupota by to byla troszke...

Edytowane przez scar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieprawda hydro :) ja mam starszego radka i textury ludzików mam czasami przezroczyste, nawet jak wszytsko przestawię jak w poradniku na 1 stronie :) ...coprawda pomaga trochę przestawienie na 16 bitowa mapę kolorów ale i tak problem dalej występuje:D, wina raczej nie w sterach do grafiki i muzy a niedopracowana gra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja mam dosc specyficzny problem :P Otoz w misji w Las Venturas (czy jak ono sie tam nazywa :P), ktora zaczyna sie od tego, ze gosc jest przywiazany do maski samochodu mam buga i we wstepie, CJ nie moze wyjechac z garazu - uwala o sciane i buksuje w miejscu, a ja nie moge przejac kontroli nad samochodem (scenki nie da sie ominac) - kilka razy wylaczalem gre, ale to nic nie dalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nieprawda hydro :) ja mam starszego radka i textury ludzików mam czasami przezroczyste, nawet jak wszytsko przestawię jak w poradniku na 1 stronie :) ...coprawda pomaga trochę przestawienie na 16 bitowa mapę kolorów ale i tak problem dalej występuje:D, wina raczej nie w sterach do grafiki i muzy a niedopracowana gra....

1508371[/snapback]

Ale mi chodzi o wysylanie raportu o bledach :) o ten blad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przecież poprzednie posty dotyczyły właśnie błędów w catalistach.W przypadku Gforców jest z reguły ok-problemy mogą być głównie z bardzo starymi kartami,albo sterownikami.Chociaż mój kumpel gra na GF 1 i ma grafę ok tylko nie może wejść do opcji advanced w ustawieniach graficznych bo mu do windowsa wchodzi.I nie pisz głupot,bo jeśli chodzi o problemowość w grach to ATI przoduje pod tym względem o kilometry ciągle czytam na necie o jakiś błędach w grafice w grach i paczach do tego i jak widzę linki do nowych catalistów to mi się chce śmieć bo są powymieniane wszystkie bugi w nowych grach i poprawki do nich.I tak w kółko nowe gry nowe błędy i potem poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ukonczylem szkole latania na złote i dostałem Hapacza :) Ten zielony helikopter. W sumie zadna rewalacja ale jest.

Dorwalem tez At-400 na lotnisku w Las Vegas to dopiero maszynka. Wóż strażacki przy nim wyglada jak mrówka.

Dalej... Podono Hydra jest najlepsza w grze ale niewiem nawet jak tym czyms latac:D Umie tylko do gory a do przodu leci wolniej niz rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...le. Wyszukanie najnowszych sterów zajęło mi 3 sekundy na googlach więc rusz  tyłek i ściągaj.

Jak to nie pomoże to kup orginał

1507346[/snapback]

 

miałem na myśli najnowsze stery, chyba nie pomyślałeś że ktoś kto szuka sterów nie robi tego w google.N Z góry zakładasz że jestem ostatnim idiotą.......mylisz się, zresztą nie ważne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...