Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

A swojego gustu nie masz? Ani swoich ulubionych piosenek...?

1513753[/snapback]

A co ma "piernik do wiatraka"? Swoj gust mam-zapewniam. Nie widze zwiazku. Pytanie mialo na celu dowiedzenie sie jakie piosenki odpowiadaja klimatem a o ktorych byc moze zapomnialem oraz charakter informacyjny ot,co. Moja "lista" juz dawno gra w San Andreas.... Edytowane przez Ritchie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peseq wnioskuje, ze uzywasz przejsciowki wiec napisz jakiej firmy i jak sie sprawuje(czy dzialaja analogowe przyciski itd.)

1513764[/snapback]

przejsciowka firmy:

VENOM (z anglii, swego czasu na allegro mzona bylo kupic)

analogi dzialaja..

sprawuje sie super we wszystkich grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejsciowka firmy:

VENOM (z anglii, swego czasu na allegro mzona bylo kupic)

analogi dzialaja..

sprawuje sie super we wszystkich grach.

1513803[/snapback]

ja mam dokladnie cos takiego

Dołączona grafika

male foto .. ale wiekszego nie znalazlem ..

cos jak ten .. tylko to nowsza wersja 1513769[/snapback]

@R.I.P

sa 2 mosty laczace desert i san fierro .. jeden "samochodowy" drugi kolejowy...

od strony san fierro na moscie kolejowych jest minigun nad pierwszym łukiem przejazdowym

 

update:

zrobilem ci sshot ;]

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma "piernik do wiatraka"? Swoj gust mam-zapewniam. Nie widze zwiazku. Pytanie mialo na celu dowiedzenie sie jakie piosenki odpowiadaja klimatem a o ktorych byc moze zapomnialem oraz charakter informacyjny ot,co. Moja "lista" juz dawno gra w San Andreas....

1513801[/snapback]

Kurupt - on , on site

Cypress Hill - I want to get high

Cypress Hill - Insane in the brain

Gza / Genius - Fame

Method Man - What`s happenin

Cnn - t.o.n.y [top of new york]

gza - amplified sample

gza - stay in line

Method Man - Bring the pain

eazy-e - still nigga

eazy-e nutz onya chin

n.w.a - straight outta compton

gza - fam [ nie fame]

Beväpnad Tjockis - Det Regnar I Stockholm (Gäst. Vigge)

Wu Tang Clan - iron flag

Wu Tang Clan y`all be warned

ol`dirty bastard - gettin` high

ol`dirty bastard - i cant wait

ol`dirty bastard - cold blooded

ol`dirty bastard - brooklyn zoo

gza - sparring minds

Raekwon The Chef - Incarcerated Scarfaces

gza - uncut material

method man - party crasher

method man - do you really

shyheim - what makes the world go round

wu tang clan - it`s yourz

+ z polskich niektore z : pezet , starszse k44 , pfk , zip squad , molesta etc

i duuuzo innych , jesli te ci sie spodobaja to napisz i wysle ci moja playliste z gta , kolo 100 utworow na tym poziomie co te wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy bede mial ostatnia misje robbery?? Keycard od mili (czy jak ona tam ma) juz zdoblem

musisz przejść wszystkie misje w Las Venturas żeby odblokowała ci się ta ostatnia misja "Breaking the Bank at Caligula's" przynajmniej ja tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK ZAROBIC DUZO KASY?

 

100% Flying School + Troche skilla = ~10MLN ;]

 

Dołączona grafika

 

odrazu mowie ze to nie dla kazdego ..

 

1. musicie miec flyingschool na max aby w nagrode dostac huntera (no chyba ze ktos se go inaczej skombinuje ;]

2. bierzemy huntera i trzaskamy misje VIGILANTE ;]

potem kasa leci z taka predkoscia ze hoho

 

a tu pare filmików (niestety bez dzwieku bo mialem przestawione na mikrofon i sie nie nagralo :/)

Vigilante LVL39-42 [13MB]

Vigilante LVL62-68 [31MB] 62lvl i 666kils ;] hyhyhy :twisted: :twisted: :twisted:

Vigilante LVL81-84 [16MB]

Enjoy ;]

 

jak widac troche trickow podstawowych latania helikopterem .. nic trudnego . do tego troche predykcji i wyczucia rakiet .. (jak ktos gral w q3 itp to zaden problem :) )

 

p.s: na filmikach widac jak mi spada muscle otoz potrzebowalem zrzucic troche miecha ;] bo mnie moj koles sie nie podobal i dlugo nie jadlem .. i w polowie misji zaczelo mi juz z glodu miesnie zrzucac ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też robie szkołe latania na GOLD. Pozostały mi tylko dwa testy w których mam 95% i nie moge do tej 100-tki dobić ;] są to wylądowanie w centrum tarczy i zestrzelenie śmigłowcem samochodów... ale dalej walcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos BIG THX za tego screena, bardzo mi pomogl! propo tych miesni :) jak jezdzilem karetka w paramedic to odrazu mi zaczely wiotczec miesnie buehhaueha ;o modlilem sie tylko by CJ nie wykitowal przed koncem misji ;]]]] konczac mialem z 1/3 miesni calego paska, pozniej musialem sie najesc i na silke 3-4 dni pakowac.. poprostu wyglal po tym schudnieciu jak anorektyk, nogi to mial jak patyki ... powykrzywiane! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też robie szkołe latania na GOLD. Pozostały mi tylko dwa testy w których mam 95% i nie moge do tej 100-tki dobić ;] są to wylądowanie w centrum tarczy i zestrzelenie śmigłowcem samochodów... ale dalej walcze ;]

1513839[/snapback]

Mi się wreszcie dziś udało skok ze spadochronem na 100 zaliczyć i zostało już tylko niszczenie celów. Macie może jakieś rady jak to wykonać? Na klawiaturze okropnie się lata tymi śmigłowcami... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Jak zwiększyc limit samochodów w grazu??? (aby wiecej sie zapisaywalo)

2. CJ kieruje jedną (lewą reka) co zrobic aby robił "zimny łokiec" (niektórzy kierowcy robią) albo zmienił rękę??

 

Według mnie cztery najlepsze samochody w grze ( i sultan "subaru impreza" tuningowany w garazu w san fierro który ma dwa razy więcej opcji, pomalowany w kolorach WRC)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zadałeś dwa najgłupsze pytania w całym tym temacie :mrgreen:

Hahaaahhahaha [;

 

1. Nie można

1514043[/snapback]

Oczywiście że można. Mozna tyle samochodów, motorów zapakować do garażu ile sie zmieści. Można to było zrobic w gta III, VC, można i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiedz mi jak zwiekszyć "limit" samochodow w garazu jedno miejscowym np. na 4 samochody :>

1514069[/snapback]

Stawiasz auto w progu, wtedy drzwi sie nie zamkną. Upychasz do garażu ile sie zmieści i zabierasz auto z wjazdu. Proste. Działa od gta III, sprawdzone.

Ale po co to komu?

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem szukałem i nie znalazłem odpowiedzi

Czasem znika dzwięk kroków itp muzyka w radiu działa git ale reszta nie

- Sound Blaster Live 5.1 najnowsze sterowniki mam

- Gre instalowałem na maxa

- SP2

Może ktos pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki maly wkurzajacy problem.

Od kilku misji (nieustannie) caly czas na lotnisku w San Fierro,

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

est on caly czas, niezaleznie czy

sie bujam po mapie, czy w czasie misji.

Gdy tam pojade to nic, kompletynie nic nie ma.

Jak to zlikwidowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety ciezka sprawa sprawdzalem w wielu solucjach pisza roznie. Problem jest z wykonaniem misji Freefall w ktorej trzeba ukrasc samolot w powietrzu. Brzmi fajnie, wykonanie niby prosta a jednak nie do konca. Otoz proboje juz dobre 3h brat jest tez w tym momecie i nie umiemy tego wykonac. W solucjach pisza, ze wystarczy tylko przeleciec przez petle nad samolotem. Jak pisza tak czynie i niestety nic sie nie dzieje. Dodam tylko, ze ciezko jest przeleciec bardzo rowno przez nia a robie to prawie powiem prawie w srodku. Nigdy nie wychodzi idealnie w srodek. Czy ktos ma na to jakis sposob? Trzeba cos zrobic jak sie przelatuje przez te petle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiasz auto w progu, wtedy drzwi sie nie zamkną. Upychasz do garażu ile sie zmieści i zabierasz auto z wjazdu. Proste. Działa od gta III, sprawdzone.

Ale po co to komu?

1514123[/snapback]

I co z tego że upchniesz w garażu na 4 samochody, nawet 8 samochodów, skoro po zapisniu gry zostaną tylko 4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić żeby dostać licencje pilota? W los santos udało mi się wbić na lotnosko przez mur i mogłem latać, ale w san fierro nie mogę wejść do samolotu.

 

Można jakoś zmniejszyć dopakowanie CJ'a? Byłem ciekaw jak będzie wyglądał i myślałem że będzie sie lepiej klepał. Teraz wygląda jak klocek, a bijse sie tak samo. Da się coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Bjkuba - mam (mialem) taki sam problem. Zainstaluj stery KX (KX Drivers) czy cos takiego, i powinno przejsc. Mi to pomoblo, ale dzwiek zanika mi wtedy, gdy jest descz/burza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z przejściem misji z Cesarem, w której należy zrobić zdjęcia twarzy dwojga osobom. Robie zdjęcia na maksymalnym zoomie, dokładnie skierowanym na twarz lecz nie mogę zaliczyć tej misji. O co chodzi?

 

Poniżej zamieszczam kilka zabawnych screenów jakie udało mi się uchwycić:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...