Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki maly wkurzajacy problem.

Od kilku misji (nieustannie) caly czas na lotnisku w San Fierro,

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

est on caly czas, niezaleznie czy

sie bujam po mapie, czy w czasie misji.

Gdy tam pojade to nic, kompletynie nic nie ma.

Jak to zlikwidowac?

1514157[/snapback]

problem jest taki że trzeba wleciec o tyłu tylko jak to zrobić wolniejszym samolotem to ja nie wiem od 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

kufa, to nie rozumiem. mam ten programik i tam jest pokazany aktualny status gry mam teraz na "cenzured" i jade ta misje a i tak [gluteus maximus] ... ech.. chyba cos sie glebiej zapisalo.. jakies pomysly? jak wlaczyc ponownie cenzurke :wink:

1513565[/snapback]

mam to samo :\

przełączyłem na cenzure, wywaliłem progros i nadal to samo :\

wieczorem zobacze czy reinstall gry pomoże /:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki maly wkurzajacy problem.

Od kilku misji (nieustannie) caly czas na lotnisku w San Fierro,

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

est on caly czas, niezaleznie czy

sie bujam po mapie, czy w czasie misji.

Gdy tam pojade to nic, kompletynie nic nie ma.

Jak to zlikwidowac?

problem jest taki że trzeba wleciec o tyłu tylko jak to zrobić wolniejszym samolotem to ja nie wiem od 2 dni

1514196[/snapback]

sorry, nie bardzo wiem o co ci chodzilo z tym...

trojkat caly czas jest :/

 

PS.

Mam Sound Blaster Live! 5.1 (stary shit ale dziala ok),

mam tez zintegrowana dzwiekowe z DFI LanParty Pro 875B,

ktora z nich bedzie lepsza?

na SB mi czasami dzwieki nie dzialaja (w deszczu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

własnie przeszedlem SA i ze szczescia wam pomoge, ta misja rzeczywiscie jest trudna jak h*j :P ja po 2 dniach zrobilem tak, lece w strone trojkacika za mapa, kiedy widze ze trojkacik sie minimalnie rusza (czyli dolatuje do samolotu) wtedy zwalniam i czekam, kiedy pojawia sie samolot skrecam, ale nie strzalkami tylko E albo Q, wtedy samolot skreca w poziomie i mamy wieksza kontrole, lece za nim i tez nie uzywam strzalek tylko Q i E do skrecania, nie wolno panikowac ani robic gwaltownych ruchow... trzeba to zrobic na spokojnie.

PS. najlepiej w tej misji leciec wysoko, pozniej pikujac w dol nabierzemy wiekszej predkosci i szybciej dolecimy do kolka

 

PS2. jak dalej nie bedziecie mogli zrobic to piszcie, postaram sie pomoc.

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że upchniesz w garażu na 4 samochody, nawet 8 samochodów, skoro po zapisniu gry zostaną tylko 4??

1514167[/snapback]

Wjechałem 5-cioma, zapisałem, zamnkąłem, uruchomiłem i załadowałem grę. Dalej jest 5 :blink:

Te nadmiarowe samochody mają to do siebie że w garażu są na chodzie, tzn dymi im się z rury wydechowej :lol:

Ale delj nie wiem po co to komu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety ciezka sprawa sprawdzalem w wielu solucjach pisza roznie. Problem jest z wykonaniem misji Freefall w ktorej trzeba ukrasc samolot w powietrzu. Brzmi fajnie, wykonanie niby prosta a jednak nie do konca. Otoz proboje juz dobre 3h brat jest tez w tym momecie i nie umiemy tego wykonac. W solucjach pisza, ze wystarczy tylko przeleciec przez petle nad samolotem. Jak pisza tak czynie i niestety nic sie nie dzieje. Dodam tylko, ze ciezko jest przeleciec bardzo rowno przez nia a robie to prawie powiem prawie w srodku. Nigdy nie wychodzi idealnie w srodek. Czy ktos ma na to jakis sposob? Trzeba cos zrobic jak sie przelatuje przez te petle ?

1514165[/snapback]

bylo bylo bylo!!!! jak sie samolot zbliza, trzeba natychmaist zrobic nawrot i leciec za nim (lepiej leciec wyzej niz on) i wtedy dogonic i wleciec przez to kolko. ja to przechodzilem bite 2h i imo jest to najtrudniejsza pod wzgledem manualnym misja w calym SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10prob i zaliczona ;]

aczkolwiek byladziwna ta misja

 

patent polega na tmy .. zeby na mapie zaznaczyc sobie ten czerowny marker w miejscu lotniska .. .wystartowac i leciec w keirunku tamtego samolotou ...

distatnce dac na maxa

i leciec tak zeby utrzymac wysokosc rowna z nim..

jak tylko zobaczymy go na horyzoncie nalazy zawrocic 180* (po to nam ten czerwony marker zeby wiedziec ile to bedzie 180*) ..

 

po zawrocie powinnismy sie zrownac z tamtym samolotem i wystarczy podleciec ood tylu do niego a wlaczy sie animka jak CJ skacze na tamten drugi samolot

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba o to Ci chodzilo - osoby ktore mnie pytaly ile zajelo mi to czasu tez znajda tu odpowiedz

 

>>>  http://www.thegtaplace.com/sastats/index.php?user=R_i_P_  <<<

Dopiero doczytałem że to był trainer a nie kod, wiec w statsach nie jest zapisany. No to gratuluje wytrwałości, ja w czasie fabuły miałem krytyczne momenty ale w końcu dałem rade. Za to zdecydowanie trudniejsza od wszystkich misji z fabuły wydawała mi się ostatnia misja "trucking" w której policyjny Rancher potrafił odczepić naczepe z ciężarówki. Z kolei zatrzymanie się na dłużej aby ponownie ją zaczepić skutkowało ostrzelaniem ze śmigłowca i booom - mission failed. Ale tez w koncu się udało. W tej chwili mam jakieś 89%. BTW statystyk to aż dziwne że do ukończenia 100% Rockstar nie zażyczyło sobie zaliczenia wszystkich typiar i znalezienia skoków chociażby.

BTW tego upychania fur w garażu, chciałem w każdym garażu zostawić sobie jetpacka (gadget cholernie przydatny) niestety po zapisaniu gry nie ma go w garażu :(

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jak narazie jestem rekordzista w tej misji :wink: za 3 razem :P

Jak bedziesz ten samolot widzial to zwroc sie w strone miasta i zwolnij ciag silnika tak zeby tamten zaczol cie mijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie przeszedlem SA i ze szczescia wam pomoge, ta misja rzeczywiscie jest trudna jak h*j :P ja po 2 dniach zrobilem tak, lece w strone trojkacika za mapa, kiedy widze ze trojkacik sie minimalnie rusza (czyli dolatuje do samolotu) wtedy zwalniam i czekam, kiedy pojawia sie samolot skrecam, ale nie strzalkami tylko E albo Q, wtedy samolot skreca w poziomie i mamy wieksza kontrole, lece za nim i tez nie uzywam strzalek tylko Q i E do skrecania, nie wolno panikowac ani robic gwaltownych ruchow... trzeba to zrobic na spokojnie.

PS. najlepiej w tej misji leciec wysoko, pozniej pikujac w dol nabierzemy wiekszej predkosci i szybciej dolecimy do kolka

 

PS2. jak dalej nie bedziecie mogli zrobic to piszcie, postaram sie pomoc.

1514227[/snapback]

 

Wybawco !!! Super opisales jak to wykonac wielkie dzieki z mojej strony. Robilem dokladnie jak napisales i wszystko poszlo za pierwszym razem. Jeszcze raz dzieki. Jesli chcecie wygrac ta misje to robcie co napisal wortigern, a na 99% wam sie uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW tego upychania fur w garażu, chciałem w każdym garażu zostawić sobie jetpacka (gadget cholernie przydatny) niestety po zapisaniu gry nie ma go w garażu :(

1514301[/snapback]

u mnie było, ale! dzis 2x miałem taką sytuacje że w garażu na 4 miesjca, zostawiłem 4 pojazdy. Po jakimś czasie otwieram a tam tylko motor :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie mi bo nie moge grać!!!!! nowe sterowniki do grafy nie pomogły, windowsa też przeinstalowałem, i wszystko na nic bo i tak sie zacina, a jak ludzie piszą że na fx5200 grają sobie płynnie na 1024-768 to mnie [ciach!] strzela, czemu mi sie zacinaaaaaa?????? niech mi ktoś powie co mam zrobić!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być natrętny, ale czy jest sznsa żeby ktoś odpowiedział na moje pytanie ?

1514204[/snapback]

jestes natretny, poprzedni post napisales o 12:46 a ten o 12:59, czy Ty myslisz ze wszyscy na tym forum czekaja na Twoje posty zeby tylko na nie odpowiedziec i to w czasie <15 minut ?? widocznie nikt jeszcze nie zna odpowiedzi z tych co przeczytali, inny przeczytaja to pozniej, wieczorej, jutro za tydzien, a Ty wymagasz odpowiedzi natychmiast. W glowie Ci sie chyba z tego upalu poprzewracalo... sam sobie znajdz odpowiedz szybciej jak tutaj tak 'wolno' wszyscy odpowiadaja... rece opadaja od takich wypowiedzi .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RIP - ostatnią misje przechodziłeś na god modzie ? Szczerze - buhahahah... Serio ta gra wam sprawia takie trudności ? Dla mnie ta ostatnia misja była najłatwiejszą z wszystkich - nigdy pasek helt'a nie spadł poniżej 80%, prawie cały czas miałem jakiś procet kamizelki, zaliczyłem ją za pierwszym razem... Ciekawa to ona jest, ale za prosta... o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w San Fierro, obok hotelu gdzie wykonywalismy misje VALET jest budynek skad mozna sobie tez skoczyc ;]]] ale powiem Wam ze ladowania sa MEGA LOL!

gtasa-mega_parachute-rip.avi 16mb

 

a tutaj macie przyklad na istny debilizm, glupote i upartosc pewnego stroza prawa na motocyklu, normalnie spadlem z dywanu na podloge beueha :)

gtasa-mega_lol_cop-rip.avi 3,5mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wlasnie dolazlem do ostatniej misji .. dzis se ja pykne .. zoabczymy czy trudna

 

mam juz 85% gry .. ;] wiec nie bedzie zle .. ;]

 

ogladal ktos moje filmiki z latania hunterem? ;]

 

@R.I.P ... jak tam minigun? ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafą w GTA SA o to stronka gdzie znajdziecie screena po paru minutach gry 1514563[/snapback]

Nie powtarzaj postów.

 

moze grafika sie przegrzewa? Moze masz zbyt maly przewiew w obudowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Wybawco !!! Super opisales jak to wykonac wielkie dzieki z mojej strony. Robilem dokladnie jak napisales i wszystko poszlo za pierwszym razem. Jeszcze raz dzieki. Jesli chcecie wygrac ta misje to robcie co napisal wortigern, a na 99% wam sie uda!

1514442[/snapback]

ja sie ciesze ze komus pomoglem :] ta misja jest troche przerabana, ale ostatnia misja to juz w ogole :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego prócz wyglądu właściwie jest "FAT"? Myślełem że jak zmaleje do 0 to CJ padnie lub coś w tym stylu, a tu nic.

1514581[/snapback]

bylo!

 

@ Chaos - zlookaj se tego avika, COP ;] ja patrzylem Twoje i ciekawie to wyglada z tym vigilante jako niby apachem :) ja probowalem dzis dac vigilante na czolgu ktory stoji pod moim domem, ale niestety nie dotarlem do 1go poszukiwanego...troche za duzy ten czolg ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do momentu przerywanej kreski mogą wystąpić spojlery.

@RIP - ostatnią misje przechodziłeś na god modzie ? Szczerze - buhahahah... Serio ta gra wam sprawia takie trudności ? Dla mnie ta ostatnia misja była najłatwiejszą z wszystkich - nigdy pasek helt'a nie spadł poniżej 80%, prawie cały czas miałem jakiś procet kamizelki, zaliczyłem ją za pierwszym razem... Ciekawa to ona jest, ale za prosta... o.O

1514555[/snapback]

Zacytuję to, co wcześniej już w tym topicu napisałem:

(...) okazuje się, że ta ostatnia misja nie jest wcale taka trudna. Jest ona podzielona na dwie części: pierwsza to kiedy walczymy w pewnym budynku, a druga to pościg. Jeśli udało się przejść pierwszą cześć, a drugiej nie to i tak nie ma się czym martwić, gdyż wtedy wystarczy udać się na Groove Street i wybrać ponownie misję. Dzięki temu zaczniemy od drugiej częsci tej misji.

1510956[/snapback]

Teraz dopiszę coś jeszcze, otóż ostatnia misja jest, można by powiedzieć (napisać) że jest umiarkowana. Tak jak wcześniej napisałem - podzielona jest na dwie części:

1. budynek i walka w środku. Nie jest trudno, tylko trzeba grać ostrożnie. Nie ma co szarżować, na spokojnie można dojść do trzeciego piętra. Jak już załatwimy sprawę na górze, to schodzimy też ostrożnie. Czasu powinno starczyć.

Hint: jeśli idziemy do góry, to można zauważyć, że w odpowiednich miejscach są kamizelki. Kiedy schodzimy w dół to te kamizelki też występują.

2. pościg. Tu wystarczy jechać ostrożnie, nie trzeba się spieszyć.

Hint: koktajle mołotowa nie robią nam żadnych szkód, a przynajmniej nie trzeba się bać, że nam auto wybuchnie.

W pewnym momencie będziemy musieli przyśpieszyć, ale nastąpi to wtedy, gdy będziemy na autostradzie, więc nie powinno być problemu.

Hint: jak pojawi się nowy pasek pod energią (taki jak: spook-o-meter itp.) to należy przyśpieszyć i trzymać się jak najbliżej ściganego pojazdu.

Następnie wystarczy dobrze strzelać i nie dać rozwalić sobie auta. W końcu ścigany popełni błąd i my zakończymy misję.

To zadanie przechodziłem trzy razy: pierwszy raz zapalił mi się samochód (zbyt szybka jazda ;) ). Drugi raz w odpowiednim momencie na autostradzie nie zrobiłem tego co miałem zrobić (byłem za daleko od pojazdu ściganego i...jak dojdziecie do tego momentu, to będziecie wiedzieli co popsułem :) ). W obydwu przypadkach przechodziłem tą misję od początku, to znaczy dwie części całe musiałem przechodzić (if death then load game ;) ). Za trzecim razem nie robiłem load tylko pojechałem na Groove Street i wybrałem misję. Musiałem przejść tylko drugą cześć tej misji, a to było banalne. Wystarczyła precyzja :D

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Co do trudnych misji to jedne z najtrudniejszych, które przychodzą mi teraz do głowy to: 3 zadanie w szkole latania (ze względu na zbyt małą praktykę w lataniu myśliwcami ;) ), każde wyścigi z góry Chiliad (dobrze napisałem :?: <_< ), zadanie z samolotem z hitmanami na pokładzie. Czasochłonne było też zadanie związane z myśliwcem i dolecieniem nim do pewnego miejca po drugiej stronie mapy.

 

Ok, to teraz kilka pytań:

1. Czy jest jakaś inna możliwość zdobycia Huntera niż wszystkie medale gold w szkółce latania :?:

2. Gdzie można zdobyć Rocket Launcher :?: Czy występuje gdzieś na mapie tak jak działko Vulcan (Minigun) :?:

Na razie to tyle ;)

 

Update:

Co do fat: oprócz wyglądu ma także wpływ na sex appeal. Chyba optymalny współczynnik fat to ustawiony mniej więcej na środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jest jakaś inna możliwość zdobycia Huntera niż wszystkie medale gold w szkółce latania :?:

2. Gdzie można zdobyć Rocket Launcher :?: Czy występuje gdzieś na mapie tak jak działko Vulcan (Minigun) :?:

Na razie to tyle ;)

1514605[/snapback]

1. Tak jest, w neval base :>

2. Zależy jaka wyrzutnia rakiet, z tego co wiem są dwie - jedna (zwykła) jest w tym samym miejscu gdzie wykonywaleś misjie dla Torentiono z ochroną śmigłowca (na mapce zaznaczone), odraz druga wyrzutnia (z naprowadzaniem :>) w opuszczonej wiosce, gdzie wykonywaliśmy misje dla Teenpeniego.

 

Zaraz zaznacze na mapce :>

 

//Update//

 

Dołączona grafika

 

Dobrze pozaznaczałem :>

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...