Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Crosis

 

dokładnie , jak mam dostac się na drugi koniec mapy to nie chce mi się jechać samochodem - only airplanes&helicopters (najlepsza jest hydra do przemieszczania się daleko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku na pustyni jest  :)

1522024[/snapback]

Jest na lotnisku an pustyni tyle że nie ma tego magnesu który miał w misji :mur: I nie da się transportować aut ;/

--------------------------

Crosis dzienx za mapkę z ukrytymi challengami :) Tak na marginesie to NRG 500 challenge jest łatwe jak się używa czasami myszki do ustawiania kamer :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czytałem na 1 stronie, że na zwisy, blue screeny, itp pomaga zainstalowanie najnowszych sterowników do dźwięku. Tylko że ja się w ogóle na tym nie znam :mur:. Ktoś opisywał, że jak nie ma instalatora, to należy w menedżerze urządzeń wybrać kartę dźwiękową i zaktualizować stery stamtąd. Tylko, że ja nie wiem, które to jest karta dźwiękowa :P, tu daję screena:

Dołączona grafika

Próbowałem aktualizować wszystkie, które tam są, i żadne nie chciały przyjąć sterowników. Pomóżcie, jak zainstalować te stery nvidii 4.57, bo mi się ciągle gra wysypuje :-|.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NRG 500 challenge jest łatwe jak się używa czasami myszki do ustawiania kamer  :wink:

Pozdro

1522161[/snapback]

Nawet korzystając z myszki po pewnym czasie (2 próbach) trafia mnie szlag i odechciewa mi się grać. Może ktoś nakręci filmik z tym challengem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat zapisal gre (sam poczatek) na moim save'ie (zaraz po odblokowaniu san Fierro). Czy moge jakos odzyskac moj save? Prosze powiedzcie ze tak!

1522325[/snapback]

 

niestety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat zapisal gre (sam poczatek) na moim save'ie (zaraz po odblokowaniu san Fierro). Czy moge jakos odzyskac moj save? Prosze powiedzcie ze tak!

1522325[/snapback]

Mowie 'nie'.

 

Sposob na 'Zlego Brata'

 

1.Masz chyba 8 slotow do zapisywania, czemu kazdy nowy save nie zapisujesz w innym slocie ?? tak bedziesz max 1 misje w plecy.

2.Od czego sa profile w Windowsie ?? Tak kazdy bedzie mial swoje savy i zaden 'Zly Brat' nie nadpisze Twoich savow, wpisze Cheatow, itp.

3.Czemu 'Zly Brat' gra na Twoim profilu/koncie ?

4.Czemu jak juz macie 1 profil ( Win9x ) nie podzielice sobie slotow 4 pierwsze Twoje 4 nastepne 'Zlego Brata' ?? Jak zapisze na Twoich zawsze mozesz zrobic ZlyBrat.kill();

5.Za Swoje bledy trzeba placic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki mał problem nie mogę zainstalować san andreas ponieważ po kliknięciu install.exe lub setup.exe otwiera się wiersz poleceń i piszę : Program za duży do umieszczenia w pamięci.

Co robić ???

1522386[/snapback]

a ile masz Ramu? Jaki system? Ile miejsca na swap? Jak chcesz pomocy to opisz problem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTEM BOSKI !!!

 

południowa część lotniska w Las Venturas ,trzeba podejść do tego hangaru od przodu i poczekać aż się te ogromne wrota zsuną na dół , trzeba stać bardzo blisko !!! przy samych wrotach trzeba stać !!!

1521812[/snapback]

Jesteś! Bo chyba boskim trzeba być żeby nie zauważyć ile razy już pisałem gdzie jest ten samolot ;)

 

@Crosis NRG chalange tez troche mi zajęło. Co można poradzić? Pozbieraj najpierw te co da się normalnie z ziemii sięgnąc. Potem te co są na dole w doku. Potem najpierw wyceluj kamerą ustaw się dobrze i wyskakuj. Jak wyskoczysz to pochyl się do przodu zeby nie spasc z motoru przy wylądowaniu. Te kółka które są po bokach doku prawie wszystkie zbiera się tak samo. Zaczynaj z końca doku. Tam gdzie sa drzwi wodoszczelne. Wyceluj i łagodnie wjeżdzaj po bandach. W ten sposób powinieneś przelecieć większą odległość wzdłuż boku doku (czuje że rymuje) i wieksza jest szansa na złapanie kółka. Mnie zajęło z 10 prób ale jakoś się udało.

 

Niestety mam 99.47% i nadal czekam zeby w koncu pojawil mi się Kickstart zamiast Dirtring. Ale nic z tego. Chyba nie ukoncze tego.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam 99.47% i nadal czekam zeby w koncu pojawil mi się Kickstart zamiast Dirtring. Ale nic z tego. Chyba nie ukoncze tego.

1522566[/snapback]

Jezus ludzie, odrobiny samozaparcia, wystarczy chwile pogrzebać w google i voila. Ale odpowiem Ci czemu nie posiadasz kickstart'a :

 

Kickstart can be found at the stadium in Blackfield, Las Venturas on Tuesday, Thursday, Friday, Saturday and Sunday. It can be found to the West of the ring road around Las Venturas.

Tj. Dostępny jest tylko w wtoreki, czwartki, piątki, soboty i niedziele (jeśli tego jeszcze nie wiesz w grze jest podział na dni tygodnia).

 

Dirttrack

 

The Dirt Track can be found at the stadium in Blackfield, Las Venturas on Mondays and Wednesdays. It can be found to the West of the ring road around Las Venturas.

Tj. Dostępny tylko w poniedziałki i środy.

 

[;

 

http://www.gta-sanandreas.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuje za odpowiedź  :mur:  :angry:  :mur:

1522866[/snapback]

Idz zrob sobie kupke to Ci moze przejdzie. Wszyscy beda szukac za Ciebie odpowiedzi zeby Ci pomoc chociasz jej nie znaja, a Tobie sie chce ruszyc tylka i samemu cos znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem Moj DvD Room Nie Czyta Mi Gta Sa co prawda cos tam sie dzieje ale po chwili cisza sprawdzalem juz 2 rozne plyty kazdej nie czyta .. Mam Dvd

 

LG DvD-Rom DRD8160B

 

Sa Jakies Sterowniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos z was cos takiego:

Obrazek motora

 

??

1523115[/snapback]

Tam przecież stoi NRG 500 a on tak nie wygląda :blink:

---------------------------

Mission Impossible by Freelancer :] - 5MB - 13 sekund - 90% compres - Xvid

Wiem że nie jest to jakieś super ale za niedługo dam coś o wiele lepszego :wink:

Pozdro

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie 'nie'.

 

Sposob na 'Zlego Brata'

 

1.Masz chyba 8 slotow do zapisywania, czemu kazdy nowy save nie zapisujesz w innym slocie ?? tak bedziesz max 1 misje w plecy.

2.Od czego sa profile w Windowsie ?? Tak kazdy bedzie mial swoje savy i zaden 'Zly Brat' nie nadpisze Twoich savow, wpisze Cheatow, itp.

3.Czemu 'Zly Brat' gra na Twoim profilu/koncie ?

4.Czemu jak juz macie 1 profil ( Win9x ) nie podzielice sobie slotow 4 pierwsze Twoje 4 nastepne 'Zlego Brata' ?? Jak zapisze na Twoich zawsze mozesz zrobic ZlyBrat.kill();

5.Za Swoje bledy trzeba placic ...

1522372[/snapback]

Mam jeden profil bo nie chce mi sie bawic w logowanie :P

Brata nie bylo 3 dni, a gdy przyjechał odrazu zasiadl do kompa a mnie w tym czasie nie bylo, nast. dnia tj dzisiaj patrze na nazwe save'a a tam 'drive-thru' (jedna z pierwszych misji)

 

Ma ktos moze save'a zaraz po odblokowaniu San Fierro?

Edytowane przez krzyysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, gdzie sa przechowywane save'y od gta? W user files?

1523214[/snapback]

za takie pytanie to ja bym dawal miesiecznego bana, bo to juz jest nudne jak flaki z olejem!

 

1523160[/snapback]

"Program IE nie moze otworzyc tej witryny internetowej". takze nici ze sciagania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mial ktos z was cos takiego:

??

1523115[/snapback]

Skąd masz ten pojazd?? :blink:

 

Jedno pytanko mam: jak już zajmuje się eksportem samochodów, to jak znajduje niektóre auta z listy to są one zamknięte, a nie które otwarte. Jak to jest i od czego zależy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...