Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Nexer "dziwny" wstęp był dlatego, że odniosłem wrażenie iż masz do mnie jakieś pretensje o to, że nie szukałem odpowiedzi czy pomocy w internecie, a tak nie było. Nie wiem co dziwnego czy śmiesznego jest w tym, że napisałem coś na swoje usprawiedliwienie. Rzeczywiście jest taki klawisz i tak, domyślnie jest to TAB i to, że nie znałem funkcji tego klawisza rzeczywiście jest śmieszne. Cóż człowiek uczy się całe życie, tyle że im starszy tym trudniej mu to idzie ;). Sorry za o/t. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No ale kto by pomyślał, że wyścig może być innego dnia  ??

1524469[/snapback]

Czy przypatkiem tak samo nie było w Vice City? Już nie pamietam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam Celerona 1.7 256 ramu Gf2mx 400

Gram na low i rozdzielce 800/600 16 bit

Niestety na tym sprzecie nieda sie grac gra sie bardzo zacina....

zna ktos jakies inne rozwiazanie na poprawienie dzialania gry?

 

Prosze nie pisac zebym sobie kupil lepszy sprzet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witam Mam Celerona 1.7  256 ramu  Gf2mx 400

Gram na low i rozdzielce 800/600 16 bit

Niestety na tym sprzecie nieda sie grac gra sie bardzo zacina....

zna ktos jakies inne rozwiazanie na poprawienie dzialania gry?

 

Prosze nie pisac zebym sobie kupil lepszy sprzet..

1524644[/snapback]

No cóż, z twoim sprzętem nie wiele da się zrobić....

Sam pewnie już znasz moją odpowiedź...... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi do wyboru do koloru :)

1524853[/snapback]

JA tma czekam na MTA - czyli pierwsze i chyba najlepszy Multi do GTA. W MTA:VC się zagrywąlem godzinami :] Chyba zę inne mody wyjda szybcije to je sobie też przetestuję :wink: A co do chililia challenge, dalej jestem przy 2 zjeźdize. Już 4 razy byłem 1 i przy ostatnim zakręcie zawsze gdzieś.... :mur: I przegrywałem. Jutro sobie to na spokojnie zrobię :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam Celerona 1.7  256 ramu  Gf2mx 400

Gram na low i rozdzielce 800/600 16 bit

Niestety na tym sprzecie nieda sie grac gra sie bardzo zacina....

zna ktos jakies inne rozwiazanie na poprawienie dzialania gry?

 

Prosze nie pisac zebym sobie kupil lepszy sprzet..

1524644[/snapback]

Hm, kumpel juz konczy gtasa, a ma config: athlon 1GHz, 256 SDRAM, gf2gts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam Celerona 1.7  256 ramu  Gf2mx 400

Gram na low i rozdzielce 800/600 16 bit

Niestety na tym sprzecie nieda sie grac gra sie bardzo zacina....

zna ktos jakies inne rozwiazanie na poprawienie dzialania gry?

 

Prosze nie pisac zebym sobie kupil lepszy sprzet..

1524644[/snapback]

Powyłączaj wszystkie zbędne procesy w menadżerze zadań windows(włącznie z Explorerem) a grę włącz z plik, nowe zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzaliscie z trudnosci Freefall :| Za drugim razem :] Bo wpierw nie wiedzialem osopieka :P Pozniej byl poscig za tym odrzutowcem i wypas, zdarzylem :P

 

 

Wlasnie sie rozbilem AT 400 o tą bycza gore :] Normalnie wypas sie lata tym samolocikiem... nawet loop`y mozna nim wykrecac :D Zaraz sprobuje beczke... i polatam pod mostami :P

Musze sie nauczyc te filmiki krecic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

widzę że niektórzy z Was już są zaawansowani w grze. Mam pytanie: czy sprawiło wam kłopot zrobienie wszystich zdjęć w San Fierro? Wiem że to nie wymaga "skupienia" ale wszystko sfotografowałem tylko jednej rzeczy nie mogę. Niedaleko lotniska snapshot nr 5 (numer wg większości poradników) na dachu okrągłego budynku zaraz koło biurowca zakładów chemicznych (liczę na to że obczajeni będą wiedzieli).Jakbym nie podchodził nie widac tego miejsca. Ucinając wszystkie docinki - MAM ORYGINAŁ.

Po drugie jeszcze kilka słów na temat gry:

Grafika nie powala ale kto jej tam szukał trafił przez przypadek. Klimat? to przecież GTA ! jakkolwiek najgorszy z dotychczasowych. Dlaczego? ile razy można odgrzewać to samo??? Gra jest grywalna jek najbardziej ale powtarza schemat. Fajnie było w Liberty City jeszcze lepiej w Vice City a to już jest dodatek.

Większość z was pewnie się nie zgadza z moją opinią, czytając te posty (szczególnie na uwagę zasługują perełki typu: jestem gangsta bo sobie zarzuciłem still dre w user track albo nie ma to jak w low rider'ze cool szosować po mieście z hip hopikiem 50' cent ( proponuję American Boy Skanera)) uważacie tą grę za objawienie roku.

Tak szczerze ile misji sprawiło Wam prawdziwą frajdę bo mi kilka - osławiona juz misja na motorze za pociągiem (to jest - co robię źle bo źli ludzie na pociągu nie giną), druga z wyprowadzeniem materiałów z domu rapera, jeszcze ze dwie- napewno jedna na pewno gdzie walczysz z gangiem Locos w dokach (San Fierro). Reszta jest typu dojedź do miejsca misji nie wybuchając w samochodzie, weź SMG i zabij bossa. Nie przeszedłem całej gry i dopiero kończę San Fierro ale nie sądzę że teraz dopiero zacznie się granie (to i tak zdecydowanie za późno).

Gra wciągnęłą mnie jak każde GTA ale ogólnie 6/10.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie powala ale kto jej tam szukał trafił przez przypadek. Klimat? to przecież GTA  ! jakkolwiek najgorszy z dotychczasowych. Dlaczego? ile razy można odgrzewać to samo??? Gra jest grywalna jek najbardziej ale powtarza schemat. Fajnie było w Liberty City jeszcze lepiej w Vice City a to już jest dodatek.

1525347[/snapback]

Dla mnie ta gra to nie dodatek, dla mnie ta gra to dopiero jest GTA 3. Ogólnie cała seria gta 3 to jakieś niedoróbki, gdzie R* dodaje jakieś bezdety w każdej kolejnej odsłonie.

 

Te prawdziwe gta 3 to parodja - masa bugów, wchodząc do wody gość tonie, wogóle po cholere motorówki skoro tylko w 1 misji są one używane, celowe utrudnienie lataniem dodo (wogóle po kiego to tam dali skoro praktycznie nie miało być samolotów?), śmieszne sterowanie (dopiero w SA jakoś czuje się lepiej).

 

Vice City również było dla mnie porażką - dodali heli i motory, mały facelifting wyglądu pojazdów, nadal dużo bugów, lecz dało się w to grać.

 

SA też jest lekko zabugowaciałe, ale gra się przyjemnie - szkoda tylko, że wątek fabularny jest tak krótki co dla mnie jest największym minusem (imo), misje są dość nudne jak w wszystkich seriach gta - brakuje czegoś bardziej widowiskowego. Sam potencjał SA nie został do końca wykorzystany - tuning samochodów/nitro - wystarczy wjechać na autostrade o 23 stuningowanym elegy/sultan'em dać najbliższy widok tpp & nitro i czuć (imo) prawie taki sam klimat jak w nfsu2. Sam aspekt tuningowania samochodów powinnien być bardziej rozwinięty - więcej części, neony etc etc, wyścigi po nocach w stuningowanych furach, a tak ? Dodatkowe wyścigi są cholernie nudne, samochody źle dobrane, AI przeciwników śmieszne.

 

Ja oceniam na 6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexer zgadzam się z Tobą w wiekszości z tego co napisałeś. Oczywiście bugi w grze to jest to co wiedziałem że będzie i przełknąłem to juz wczesniej . Widok strzelającego do mnie polcjanta na masce mojego samochodu gdy rozpędzam się z góry na maksa juz mnie nie denerwuje ale śmieszy.

Główny zarzut - dobrze to ująłeś: nie wykorzystano potencjału. Przecież z każdą misją mogłoby być coraz ciekawiej a dla mnie ciekawiej jest zwiedzać mapę. Nie oczekiwałem rewolucji (na pewno nie jest dla mnie rewolucją jedzenie, siłownia czy skok ze spadochronem) ale misje są zwyczajnie nudne.

Szkółki i zadania dodatkowe też nuda równie dobrze zamiast znajdowania tych wszystkich tagów itp. w grze mogłoby wyskakiwać "znajdź różnicę pomiędzy dwoma obrazkami" i byłyby rekordy typu znalazłem 15 i mam skilla na gold.

Na pewno pogram w to jeszcze chociaż dzisiaj odświeżyłem po tygodniu i nie ciągnie mnie codziennie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może skąd ściągnąć najnowsze spolszczenie v.1.2 do GTA San Andreas.

Ponoć jest na stronie http://www.gtasapl.republika.pl , ale jak naciskam wejście to mam taki komunikat "Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedl do mnie z Timsoftu, oto jego fragment...

 

Witam ponownie i zapraszam do wizyty w naszym sklepie z grami

www.timsoft.pl

 

Informujemy, że zgodnie z decyzją firmy Rockstar Games (podyktowaną

doskonałą sprzedażą edycji specjalnej) termin wydania tańszej, polskiej

wersji San Andreas przesunął się na czas nieokreślony. Ponownie

natomiast mamy w sprzedaży niewielką partię edycji specjalnej.

 

Przypominam, że edycja specjalna zawiera dodatkowo, oprócz płyty DVD z

grą atrakcyjny, 80-stronicowy przewodnik po San Andreas.

Ze względu na ograniczoną ilość gry zamówienia realizować będziemy w

kolejności zgłoszeń.

 

Fajnie, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś miał chyba mało fps albo jakiegoś złego programu do nagrywania używał. Te przeskoki w filmiku psują efekt...

1525426[/snapback]

tez to zauwazylem, natomiast najlepszy fragment z tego avika to jak CJ potraktowal upierdliwa Carolinec ;ss i ogolnie za dlugi ten filmik, moglby byc 1/2 krotszy

 

Informujemy, że zgodnie z decyzją firmy Rockstar Games (podyktowaną

doskonałą sprzedażą edycji specjalnej) termin wydania tańszej, polskiej

wersji San Andreas przesunął się na czas nieokreślony. Ponownie

natomiast mamy w sprzedaży niewielką partię edycji specjalnej.

1525445[/snapback]

poprostu MEGA ROTFL B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy sprawiło wam kłopot zrobienie wszystich zdjęć w San Fierro? Wiem że to nie wymaga "skupienia" ale wszystko sfotografowałem tylko jednej rzeczy nie mogę. Niedaleko lotniska snapshot nr 5 (numer wg większości poradników) na dachu okrągłego budynku zaraz koło biurowca zakładów chemicznych (liczę na to że obczajeni będą wiedzieli).Jakbym nie podchodził nie widac tego miejsca. Ucinając wszystkie docinki - MAM ORYGINAŁ.

ja to zrobilem wjezdzajac na autostrade blizej lotniska. Stajesz na skraju autostrady przy murku na przeciw drugiego okraglego budynku. Wyciagasz aparat przyblizasz dosc blisko i celujesz na dach tak zeby bylo go widac przynajmniej na pol obiektywu. Tam nie widac tej ikonki ale powinien Ci zaliczyc jak cykniesz zdjecie. Masz chyba duzo zdjec to mozesz cukac az do skutku. Zycze powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję savea z misji w której trzeba przechwycić samolot z jakimś zabójcą, To jest misja dla kasyna Caligula, ma ktoś może byłbym wdzięczny bo mi nerwów szkoda na takie coś. Walcie na maila sssaku@interia.pl.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sssaku właśnie dzisiaj przeszedłem tą misję taż miałem z nią pełno problemów ale udało się a zrobiłem to tak: jak lecisz tym śmiesznym samolocikiem na koniec mapy to wznieś się jak najwyżej jak dolecisz to zawróć i wtedy już o wiele łatwiej jest trafić w tą obręcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...