Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gtasite.pl/download.php?cmd=click&id=440 <- tutaj link do Fiata125p (najlepiej wkleic do flashgeta, bo pisza ze maja jakies problemy z serwerami i sciaga normalnie z bledem crc)

 

a instalacja jest b. prosta, robi sie tak samo jak w VC:

1. progsem IMG Tool albo iRipper otwiera sie plik gta3.img (ja uzylem irippera bo w img wyskakiwal mi blad) i tam szuka np konkretnego pliku (tutaj beda to sultan.dff i sultan.txd), mozna je skasowac lub zback'upowac, w kazdym badz razie tym progsem wrzuca sie oba pliki z tego fiata do tego gta3.img i zapisuje

2. w pliku scripts.txt sa linie tekstowe ktore trzeba zastapic w konkretnych plikach (tez sa podane)

3. wchodzisz do gry i szukasz auta ;s

 

prosto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytalem od poczatku ten temat to wiekszosc ma problem ze szkolami jazdy i latania co w tym takiego trudnego :blink: ja za pierwszym razem przeszedlem i to na srebro i kilka zlotych o 2.00 w nocy jak bylem strasznie zmeczony.

 

Tez wam tak gra klatkuje w LAS VENTURAS kolo casyna gdzie sa misje od Woozie'go?? bo mi strasznie w dzien i w nocy a w innych rejonach idzie ladnie tylko tam jak przejezdzam gram :800x600 32bit x2 afx8 distance 6 i effects na low.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytalem od poczatku ten temat to wiekszosc ma problem ze szkolami jazdy i latania co w tym takiego trudnego  :blink:  ja za pierwszym razem przeszedlem i to na srebro i kilka zlotych o 2.00 w nocy jak bylem strasznie zmeczony.

 

Tez wam tak gra klatkuje w LAS VENTURAS kolo casyna gdzie sa misje od Woozie'go?? bo mi strasznie w dzien i w nocy a w innych rejonach idzie ladnie tylko tam jak przejezdzam gram :800x600 32bit x2 afx8 distance 6 i effects na low.

pozdro

1539857[/snapback]

a wiesz moze jak sie strzela z rakiet samonaprowadzających ?

a dokładnie to co trzeba nacisnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wam tak gra klatkuje w LAS VENTURAS kolo casyna gdzie sa misje od Woozie'go?? bo mi strasznie w dzien i w nocy a w innych rejonach idzie ladnie tylko tam jak przejezdzam gram :800x600 32bit x2 afx8 distance 6 i effects na low.

pozdro

1539857[/snapback]

Ja mam 1280x1024 aa x2, distance ponad połowa, i chodzi płynnie a przycina tylko w chmurach lub właśnie tam, dziwne...

 

Do wszystkich pytających co nacisnąć, jak coś zrobić:

Dlaczego nie czytacie komunikatów? Nawet jeżeli nie znacie angielskiego to chyba da się zauważyć że wymieniane są tam klawisze? Nie wiem, nie chce się czytać? Ciężko samemu sprawdzić co to może znaczyć? Nie zrozumię tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam rozdzielczosc 2048x1536, max distans, detale very high, aa x16 i wiele wiele innych na max i mam srednio tysiącpięćsetstodziewięćset ef-pe-esow.

 

OMG kogo to obchodzi jak co chwile piszecie, a to ja mam takie ustawienia i tyle fps, taki offtopic sie robi ze to porazka. Sorry ze sie czepiam ale to juz nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleszka spoko na radku 9550 jedziesz w 1280x... podziwiam a ile wyciagasz fps?? tak srednio>

pozdro

 

edit

to gta mnie wku.... powoli :mur: jak nie ciecia bez powodu to jakies czarne drogi jak to usunac :angry: wylaczylem mip map w opcjach gry i grafiki i dalej chociaz nie powinno probowalem tez z af i tez nic dalej sa rowniez wylaczenie frame limit i zmiana na 16 bit tez nie pomoglo jak to kur..... wywalic??

pozdro

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleszka spoko na radku 9550 jedziesz w 1280x... podziwiam a ile wyciagasz fps?? tak srednio>

pozdro

 

edit

to gta mnie wku.... powoli  :mur:  jak nie ciecia bez powodu to jakies czarne drogi jak to usunac :angry:  wylaczylem mip map w opcjach gry i grafiki i dalej chociaz nie powinno probowalem tez z af i tez nic dalej sa rowniez wylaczenie frame limit i zmiana na 16 bit tez nie pomoglo jak to kur..... wywalic??

pozdro

1540431[/snapback]

 

mialem podobny problem, po jakims czasie grania tekstury tracily kolory:czarne drogi, wszystkie pojazdy w kolorze bialym, zwiechy itp. , ostatecznie okazalo sie ze po podkreceniu mam niedowoltowanego proca, co ciekawe na niedowoltowanym bez problemu przeszedlem calego farcry bez jednej zwiechy oraz 3dmark03. na 05 zaczelo mnie wywalac na testowaniu cpu i tak zdiagnozowalem problem, coz widac GTA:SA mocniej obciaza proca niz inne gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne dorgi to z tego co pamietam to wina OMEG najnowszych.

Mógłby ktoś zarzucić mapkę z tym eksluzywnym sklepem w którym można garnitur kupić ?? Mam 100% gry w tym sklepie jeszcze nie byłem :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleszka spoko na radku 9550 jedziesz w 1280x... podziwiam a ile wyciagasz fps?? tak srednio>

pozdro

1540431[/snapback]

niecałe 30 w trakcie gry, w budynkach 40; spada tylko w dużym ogniu lub w chmurze i czasem koło tego wuziego w Las Venturas.

Dodam że nie było żadnych różnic jeżeli ustawiłem rozdz. 1024x czy 1280x więc wybrałem tą większą, bo to natywna rozdzielczość mojego monitora.

Aha, i radek co nieco podrasowany...

Nie próbowałem sposobu podanego w faq z usunięciem pliku konfiguracyjnego bo na płynność nie narzekam i gra się bardzo przyjemnie.

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu pozbylem sie badziewia wiec tak:

-sciagmy http://www.hwsetup.it/public/files/attsetup_1.0.2.705.zip

-zaklada 3d i settings znajdujemy suwak mipmap i ustawiamy na high quality

-przechodzimy dalej zakladka "additional" i tam "catalyst A.I. na off oraz texture LOD adjustment na -3 abo jak kto woli.

-a w grze mipmap na on

i dziala :)

tak samo mozna na nvidi tylko cza miec podobny programik

pozdro

 

edit:

i juz nie ma sensu wlaczac af :] sami zobaczycie B)

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok panowie .. w sobote po powrocie z roboty nudzilo mi sie takze pyknelem chilliad któe mi brakowalo .. porobilem zdjecia .. i zabralem sie za szukanie brakujacego jednego taga ...

:) znalazlem po 25minutach ... na cpnie pod którym stoi pimpmobil :)

jak go moglem przeoczyc:)

 

takze gra ukonczona na 100% :)

zauwazylem ze daje to unlimited ammo tzn strzela sie a ammo sie nie konczy .. co wiecej ... minigun nie przeladowuje sie strzela ogniem ciaglym ;]

nabilem 6 gwiazdek i bronilem sie przez 14 minut .. a potem mi sie znudziło

 

fajnie sie tez nawala z heat seeking rpg ... (nawiasem mowiac taki kawal rury ze CJ nie moze z nia skakac :) ) ...

 

gra w chwili obecnej pojdzie do uninstalu ;] bo poza naparzeniem policji nie mam co robic ;]

nie mniej gra byla ciekawa ... ale zeby sie nie wiem jak zagrywac to juz za stary jestem chyba ;]

jak bede mial neta u siebie znow to zapodam screena ze 100% ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to CONGRATULATIONS Chaos B)  B)  B)

1540874[/snapback]

thx ..

 

mialem nagrac filmik jak przejmowalem potem wszystkie terytoria .. był chaos w pelnym znaczeniu tego slowa.

 

nieprzerwany ogien z miniguna wspierany od czasu do czasu paroma salwami z HS RPG ... po prostu robilem im z tyłków jesien sredniowiecza :D

 

100% tereny GSF ...

 

 

aha.. napakujcie sobie Sawed-OFF Shotgun na hitman i znajdzie mi kogos kto przezyje salwe 4 pocisków z tego ;]

to jak armata wali ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos jak się przejdzie to się gra jeszcze raz ;) Vice przeszedłem 8 razy i w SA też już gram drugi raz ;) dla mnie nie ma końca w tej grze :)

 

A tereny z nieskończonym minigunem przejmuje się w ciagu 10 sekund :lol:

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw: ktos tam wczesniej pokazywal dziwnego nrg-500. dzis uzywajac programu GTA-SA-GarageEdit ktorym sobie mozna poszczegolne pojazdy "wkladac" do garazow, wlozylem sobie nrg500 z 2 wybranymi przeze mnie kolorami i oto powstal taki niedorobiony motor:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleszka roznice w grafice sa tak jakbys mial af x16 i nie widac roznicy w fps

Osoby ktore graja bez service packa niech sobie wgraja chociaz sp1 gta wtedy dostaje lekkiego kopa .

pozdro i chaos gratuluje B)

 

edit:

normalnie http://img170.imageshack.us/my.php?image=lod01ly.jpg

po modyfikacji http://img146.imageshack.us/my.php?image=lod35ow.jpg

 

pozdro

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobił ktoś misje Robbery chodzi mi o tą ostatnią z napadem za 100000$, w drastyczny sposób zdobyłem karte magn. i po tym wszystko znikło i nie ma dalej nic żeby zacząć ten skok :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Vsync On macie 60 Hz i 60 Fps

z Vsync OFF macie 60 Hz i 100 Fps

 

a uzywajac w sterownikach Nvidia zakladki Refresh Rate Overriders mozna ustawic odswiezanie w grach OpenGL pod dana rozdzielke.

 

przyklad:

monitor wytrzyma to dajemy

1024 - 100 Hz i wtedy mamy 100 Hz i 100 Fps

800 - 100 Hz i wtedy mamy 100 Hz i 100 Fps

640 - 120 Hz i wtedy mamy 120Hz i 100 Fps

 

oczywiscie jak monitor wytrzymie ale mozemy dac na 70 Hz, 80hz itp itd

 

najlepiej jeszcze do tego wgrywac stery do monitora :]

 

wiem bo przerabialem to z Counter Strikem

 

Jesli mamy starsza grafe a w sterownikach nie ma takiej zakladki uzywamy programu:

 

Nvidia Refresh rate fix

ReForce

itp.

Edytowane przez JedrzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolejny dziwny problem... *1

za kazdym razem gdy chce isc na silownie,

pokazauje mi ze na dziisaj za duzo potrenowalem...

co z tego ze np przyhcodze w 2 dni pozniej, lub

nawet tydzien uplynie w grze, to zawsze mam to

samo - nie da sie :(

kurde... jak niegdys gralem w pokemony ruby

na GBA tez mialem, ze mi dni nie zaliczalo

 

*1

Juz przeszedlem gre a ten dziwny problem

caly czas jest:

Mam taki maly wkurzajacy problem.

Od kilku misji (nieustannie) caly czas na lotnisku w San Fierro,

a dokladnie jak sie do niego wjedza (kolo bramy i budki straznika) pokazuje sie zolty kwadracik (taki jak na misjach czesto sa). J

est on caly czas, niezaleznie czy

sie bujam po mapie, czy w czasie misji.

Gdy tam pojade to nic, kompletynie nic nie ma.

Jak to zlikwidowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...