Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem aktualnie na pustynii :) zakupilem lotnisko :) i bawie sie w kręciołki "szkoła latania" i powiem wam ze nie należy to do najprostszych rzeczy, ukonczylem juz szkołke samochodem :) i była o niebo latwa :)) pozddro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata, różnica kolosalna od GTA VC w np. grafie. Podoba mi się tez zdobywanie tzw. ,,formy i doświadczenia”, ale zdaje mi się, że SA trudniejsze misje po pewnym poziomie.

Co skopano to szczególnie tańczenie samochodem i CJ.

Jak pisał Crosis i skasowaniu pliku gta_sa.set hgra mi chodzi na 1280 x 1024 32 bity z Antyaliasing na 2 = x4, Anizo x4 framelimiter off niemierzyłem, ale nie przycina.

Wczoraj tak paczę na grafę w pierwszym domu Cj i tak mi się wydaje, że ta grafika się tak łaczyła (niewiem jak to opisać-tak unosiła by się para, może od ciepła) i te światła

A tak pyzatym podoba mi się klimat ,,murzyński i gangi”, choć przegrałem niewiele

 

PS. Mapa mnie przeraza wielkością i powiedzcie dlaczego jak przepłynę przez zablokowane mosty to pały mnie gonią :sad:

prześle mi ktoś kody z gry-online na piotr7891@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze:

Mapa przeraża na początku;)

po dwa: ponieważ trzeba czytać lub słuchać co mówią i co tyczy sie fabuły.. nie mozesz opuszczać LosSantos!! Tak powiedział Policjant który cie od razu przyskrzynił...

po trzecie.. kody?

www.google.pl i wpisujesz!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotr7891:

 

Kody do gry-online nikt Ci nie poda, gdyz na pewno maja zabezpieczenia za kod wygasa, po drugie to kradziez, po trzecie wszystko znajdziesz za darmo tylko trzeba poszukac !!! :mur: :mur: Google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki do poradników:

 

:arrow: Poradnik do San Andreas z serwisu Gry-Online

Żeby mieć ten poradnik, trzeba go wykupić. Przez jakiś czas był za darmo, w tej chwili jest już płatny.

Crosis pisze inaczej więc jednak musiały być na początku za darmo

 

Ps. lib na piotr7891@o2.pl onet niechce sie otworzyć

Edytowane przez piotr7891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis pisze inaczej więc jednak musiały być na początku za darmo

 

Ps. lib na piotr7891@o2.pl onet niechce sie otworzyć

1542528[/snapback]

Byly za darmo ale teraz są płatne! To znaczy, ze nie mozna ich dostepniać!, ale mozna poszukać w googlach....

 

Kody do GTA SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprostować jedną rzecz. W pierwszym poście jest poradnik do GTA:SA. Jest tam praktycznie wszystko co najważniejsze. Jest solucja (więc żaden poradnik z gry-online jest już niepotrzebny), są mapy z tagami, ostrygami itp. Ogólnie wszystko co potrzebne tam się znajduje.

Zobacz pierwsze linki w pierwszym poście i nie powinieneś mieć problemów z przejściem jakiejś misji.

 

FAQ na pierwszej stronie nie jest tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Przy jego tworzeniu posiłkowałem się informacjami z tego tematu (z całości), z wypowiedzi userów (na końcu są creditsy) i ze stron znalezionych w necie. Prawda, że był tam kiedyś link do poradnika z gry-online (nadal jest, ale trzeba za niego zapłacić).

Zamiast płacić kasę za poradnik z serwisu gry-online lepiej jest poszukać opisu na necie (w pierwszym poście, pierwsze zagadnienie dotyczy właśnie solucji, którą znalazł kev).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra systematycznie mi sie wykrzacza - albo łapie zawieszke albo windows albo reset.

tak samo wykrzacza mi się Battlefield 2 multiplayer demo, a obie gry sa optymizowane pod NVIDIA chyba (logo na poczatku) czy w takim ukladzie nie powinienem wymienic karty na np. GF6200? (by pozostac w tym samym przedziale cenowym). Dodam ze sprawdzalem najnowsze drivery Catalyst oraz Omega (nic nie pomagalo).

 

 

Sempron 3000, 512 RAM, MSI Radeon 9550 128/128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze ma juz wszystkie UNIQUE JUMPS? bo zaczalem sie wczoraj z nudow bawic. mam juz ponad polowe, tymczasem sprawia mi trudnosc skok na mapie oznaczony numerem 24.

"24. Los Santos, go west up the cement ramp between the airport and the ocean on the freeway prior to the underpass."

otoz ten cementowy podjazd jest na zakrecie i trudno dobrze trafic zeby daleko doleciec, a probowalem motorem i autem z nitro, ale jakos mi nie wychodzi. chyba bede musial po nrg500 siegnac.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero co skończyłem wątek fabularny gry a więc mam ok 60% :D

jeszcze duuuużo grania przedemną ale nie wiem czy starczy mi nerwów do szukania podków itp (opierając się na doświadczeniach z Vice City chociażby), pozatym może być ciężko przejść co niektóre wyścigi uliczne ze względu na słabego kompa :/ Napewno w przyszłości (na lepszym kompie) zagram chętnie jeszcze raz od początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam potanić czy misja n.o.e. jest zaliczna do zadan podstawowych? mam problem z przejsciem jej. 

 

Z góry dziki za pomoc

1545570[/snapback]

Ta misja jest potrzebna do przejscia gry...

ale jest na nia sposob (oczywiscie najpierw

musisz nabrac w szkole latania malej

wprawy w pilotowaniu samolotu):

po prostu lec caly czas nad woda gdzie

jest plasko i leciec nisko to nie

problem;

okraz ten caly "kontynent" woda na

zachod od mapy

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje na lotnisku nie sa "podstawowe" to jest twoja posiadlosc po prostu jesli chcesz zeby przynosiła okresowo dochod oraz np JETPACKA :P a przejscie N.O.E wg mnie jest bajecznie proste tak jak kolega wyzej napisal.

==

Uff po wypoczynku(kolonie) 2 tygodniowym przeszedlem FREEFAL czy jakos tak(kazdy wie o co hossi ;)) ile tam pamietam sie nerwow najadlem..:D

Szkoda ze CJ wpadl tylko na chwile do Liberty city ;)

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... nie smiejcie sie za glosno z moich kolejnych [zapewne super madrych] pytan..;)

 

jestem 'na wsi'. mam 0% w terytoriach i nie moge zajmowac nowych. rozumiem ze pozniej bedzie jakas misja z wojna gangow jak w los santos?

 

co trza zrobic aby moc uczyc sie w drive school? przypodobac sie tej babce ? ojj , pojdzie kasy na fast foody... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często się zdarzają w tej grze takie wpadki jak pokazal np. Mardok ale w odróżnieniu od Drivera nie rzutują na radość z gry :) o to i moj przyklad ;) gościa wciągneło w nadkole :blink:

Dołączona grafika

..ale "smaczków" jest tu jeszcze więcej niż bugów B)

Dołączona grafika

...niektóre pomysły są niezwykle inspirujące :D

Dołączona grafika

 

UPDATE:

rout - 1 718 postów i nie zauważyłeś że na pierwszej stronie jest FAQ :blink:

no ale powiem ci tak: na wszystko przyjdzie czas :razz: szkółkę będziesz miał w San Fierro po którejś tam misji a co do terenów to będziesz je odzyskiwał przy końcu gry. tj po powrocie do Los Santos - jak wykonasz wszystkie misje w Las Venturas. :)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem 'na wsi'. mam 0% w terytoriach i nie moge zajmowac nowych. rozumiem ze pozniej bedzie jakas misja z wojna gangow jak w los santos?

 

1545657[/snapback]

narazie wszytie tereny co podbiles wrocily do obcych gangow,

 

ale pod koniec gry bedziesz mogl wszytko od nowa podbijac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hehe, ja mialem jedna mega akcje.

 

Przebiegalem jakies 3 metry od ulicy, i to co na ulicy sie dzialo to masakra... samochody w ogole nie skrecaly (dodam ze bylem neidaleko zakretu, swoja droga calkiem ostrego), i spadaly ze wzgorza. Poprostu jechaly przed siebie (kazydy), ale jak sie odwrocilem i z powrotem sie obrocilem na te ulice, to juz bylo ok :D Ciekawe takie sprawy sa, czego to moze byc wina? Z tym pojawianiem sie samochodow/ludzi tez fajna sprawa ;D Ale wspolczuje tym co maja Draw Distance na najmniejszym poziomie, samochody sie chyba na 1 cm przed postacia pokazuja :D nie no przesadzam, ale jazde maja ;> ja narazie odlozylem SA i napazam w Americas Army... ale cos czuje ze niedlugo wroce do tej gry.

 

PS. Z jakim testem (w szkole jazdy) mieliscie najwiecej problemow?

Ja wszystkie przeszedlem raczej bez problemu, ale mialem problem z tym co trza bylo sie wybic ze "skoczni" , zrobic obrot w powietrzu o 360 stopni, przeleciec nad samochodami, i idealnie wyladowac. W kazdym razie, VC i SA to rozne gry... tak patrzac teraz, to VC jest ubogie. W ogole mi sie podobal klimat w GTA3... wtedy mialem slabszego kompa, nie pogralem sobie w 2 miescie/dzielnicy, ale klimat byl super... takie brude miasto itp, a tak co nowe GTA, to nowy klimat, nowe doznania :D Pozdro.

 

EDIT: Co do tych smiesznie ulozonych trupow char, jak na screenach wyzej... tak sie dzieje prawdopodobnie po tym, jak zabijesz kogos i w tym czasie tego kogos przejedzie samochod. ;q

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze ludu! Na wstępie chciałbym przeprosić jeżeli problem przeze mnie poruszony już gdzieś się przewinął ale w FAQ na ten temat za bardzo pomocy nie ma a i 71 stron czytać zbytnio się nie chce. Jak było albo coś to sory a tego posta wtedy usunę. W sumie amm 2 problemy. 1 to taki że podczas deszczu zanikają mi dźwięki otoczenia (radio słychać) i najczęściej muszę pójść zasejwować grę i załadować ją od nowa. Tak wiem że to było i wiem że w FAQu to jest ale nic nie pomaga. Nowszysch sterów do dźwięku nie ma (te dostałem razem z kartą dźwiękową i są nadal najnowsze...nie ma nic na web update). Gra zainstalowana na Full of course. Ale z tym jeszcze da się żyć (w końcu nie pada cięgle ;) ). 2 problem jest bardziej denerwujący. W niektórych obszarach San Andreas mam miejsca gdzie na około 25 metrów przedemną i dalej nie ma tekstur podłoża (nie jest to problem z za szybką jazdą i nie wyrabianiem doładowywania tekstur bo jak się zatrzymam to i tak nic tam się nie pojawia). Muszę się ruszyć do przodu żeby nastepna część ulicy/trawki czy czegoś tam jeszcze się pojawiła inaczej jest czarne pole. W niektórych miejscach brakuje np. tylko ulicy, gdzie indziej pobocza a jeszcze gdzie indziej i jezdni i pobocza. Jak już wspomniałem mam to tylko z podłożem (budynki są okej). Dodam że NIE jest to element losowy i ZAWSZE w danym obszarze mapy mam takie krzaczki. Zmiana ustawień grafy nic nie daje (chciałem wyłączyć Mip Mapping i sprawdzić ale w grze jest to niedostepne). Pewnie chodzi o stery (mam 66.93) ale nie chcę tak od razu motać sterami bo może jest jakieś inne wyjście a na manipulowaniu sterami już się przejechałem (pomimo używania driver cleanera mój WinXP i tak dostał szajby i tylko reainstal pomógł). BTW: Kiedyś gdy zainstalowałem stery 71.89 (chyba) brakowało tam zakładki gdzie ustawia się odświeżanie monitora w różnych rozdziałkach. Da się to odblokować? Jak tak to czym.

Uff...sory za takie cuś ale może ktoś zna odpowiedź o co biega (głównie chodzi mi o drugą "sprawę"). Możecie też napisać na jakich starownikach gracie i jakie polecacie (Bety odpadają). Pozdrawiam wszystkich miłosników GTA...i nie tylko ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal@

Problemy z dźwiękiem ja też mam jak opisujesz.. mi nawet nie pomaga zmienianie przyśpieszania sprzetowego. Trudno się mówi:/ Ale dalej szukam sposobu.

Co do problemu 2:

U mnie takie coś nie wystepuje. Wgraj 71.89, ściągnij CoolBits2.0 i tym odkryjesz ukryte opcje w sterownikach.. Jednak moja rada jest taka, do wymuszania odświerzania użyj RivaTuner.. onieważ nVidia specjalnie ukryła te opcje w sterownikach od pewnej numeracji sterów:)

Pozdrowienia..

 

Aha, ja posiadam SoundBlasteraLive..

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal@

Problemy z dźwiękiem ja też mam jak opisujesz.. mi nawet nie pomaga zmienianie przyśpieszania sprzetowego. Trudno się mówi:/ Ale dalej szukam sposobu.

Co do problemu 2:

U mnie takie coś nie wystepuje. Wgraj 71.89, ściągnij CoolBits2.0 i tym odkryjesz ukryte opcje w sterownikach.. Jednak moja rada jest taka, do wymuszania odświerzania użyj RivaTuner.. onieważ nVidia specjalnie ukryła te opcje w sterownikach od pewnej numeracji sterów:)

Pozdrowienia..

 

Aha, ja posiadam SoundBlasteraLive..

1546388[/snapback]

Zapytam się jeszcze poza konkursem czy wiesz może czemu nVidia to ukryła? Coś skopali czy jak? Ostatnio właśnie przy zmianie sterów na wyżej wymienione komp odmówił współpracy...co ciekawe zaczął już po odinstalowaniu starych a jeszcze przed zainstalowaniem nowych....wierd, so wierd. THX za odpowiedź.

 

A GTA SA to CUD giera! Narka.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmmm, ja mam taki sam problem (dzwiek zanika podczas padania deszczu). Mam tak: jade samochodem, deszcz zaczyna padac - slysze jak leje i slysze radio... ale jak deszcz sie konczy t oz powtorem sie pojawiaja dzwieki (chyba chodzi o to ze deszcz zaglusza wszystko). Jak masz karte Sound Blastera (jakakolwiek), to zainstaluj KX Drivers, mi one pomogly w wielu sprawach. Mozliwe ze ci pomoga, polecam je. Co do znikania tych ulic itp - tutaj nie wiem, nie mialem takiego problemu. Wiec mowie, zainstaluje KX drivers moze pomoga. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam Sound Blastera Live! 5.1 i to jest chyba urok tych kart ze podczas desczu nie ma dzziwekow otoczenia.

Czasami tez sie tak dzieje, ze jak strzalem to jest taki dziwny gluchy odglos strzalu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ze strzalem tez tak mam - zupelnie rozne strzaly. Czasem glosny, cichy - no z 10 rodzajow odglosow mam tych strzalow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...