Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi KXami to może i niezły pomysł ale nie wiem jak jest z kompatybilnością tzn. kiedyś jak patrzyłem to mojej karty NIE było na liście supportowanych (SB LIVE były ale bez 24Bit) a poza tym nie obsługują EAXa.... Ze strzałami też tak mam po deszczu, jakieś głuche pierdnięcia :). Mi też dźwięk wraca ale nie zaraz i nie zawsze wszystko jest dobrze.

 

Zainstalowałem stery 77.72 (najnowsze oficjalne nVidii) i też koopa :(. Nic to nie zmieniło. Trochę mnie to dziwi. Czy tylko ja tak mam :?:....Pech...

 

EDIT:

Wyłączyłem Mip Mapping i też nic to nie daje.....Chyba się muszę i z tym problemem pogodzić :(. Narka.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jescze mam swoja zintegrowana dzwiekowke z DFI Lan Party 875B

i zastanawiam sie czy jej nie uzyc...

Myslicie ze jest ona lepsza od SB Live! 5.1 ???

1546782[/snapback]

chyba nie ma płyty głównej która miała by zintegrowaną dźwiękówke lepszą od Live'a B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma płyty głównej która miała by zintegrowaną dźwiękówke lepszą od Live'a  B)

1546948[/snapback]

oczywiscie ze jest - soundstorm na nf2

 

 

A ja jescze mam swoja zintegrowana dzwiekowke z DFI Lan Party 875B

i zastanawiam sie czy jej nie uzyc...

Myslicie ze jest ona lepsza od SB Live! 5.1 ???

w tym wypadku live5.1 bedzie znacznie lepszym rozwiazaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... sorry znowu , ale po kiego grzyba sa te kwiaty? rozumiem , jakby mozna bylo miec 1 bukiet , ale co ktory zobacze , to moge go wziac. ocb? pomaga w milosnych podbojach? :lol: jako bron jest raczej kiepski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... sorry znowu , ale po kiego grzyba sa te kwiaty? rozumiem , jakby mozna bylo miec 1 bukiet , ale co ktory zobacze , to moge go wziac. ocb? pomaga w milosnych podbojach? :lol: jako bron jest raczej kiepski ;)

1546987[/snapback]

kwiaty możesz wręczyć na randce (przed, w trakcie, po -jak wolisz) i przy okazji pocałowac panne. Zdaje się że wskaźnik postepu po udanej randce rośnie wtedy o więcej %. Podobno można również wręczać sztuczne fajfusy :lol: choć głowy nie dam bo jeszcze tego nie próbowałem, na razie tylko okładałem nim ludzi ;) Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie to gta :mur: jak nie black roads ktore jakos usunolem to klatkowanie bez powodu :blink: mam gdzies nie gram w to wole far cry(CHODZI PLYNNIEJ) przejsc 5 raz powalone to san andraeas jak 4 taka zrobia to ja dziekuje z miejsca :angry:

pozdro

 

I TE WYMAGANIA po ch..a TAKA MOC OBLICZENIOWA TEJ GRZE :blink: :blink: :blink: :blink:

 

ludzie co maja taki sam lub podobny sprzet do mojego napiszcie w jakich ustawieniach gracie i ile fps na pw prosze B)

 

edit:

wogole kod tej gry jest tak niedopracowany ze szok zamiast wydawac ta gre poszybkiemu powinni troche sie z nia pobawic no bez jaj po co tez grze takie wymagania jak grafika TROCHE lepsza od VC dodano tylko efekty i lekko doslownie lekko poprawiono grafe a te tekstury CJ czy innnych postaci rozmazane i do wyswietlania czegos takiego potrzebny jest co najmniej radeon 9550 :blink: :mur: i proc 2ghz :blink:

pozdro :mur: i nei wiem za co to dostalo takie wysokie noty :blink: owszem spoko fabula, misje itp ale jak dla mnie przesadzone ostro wymagania.

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasslehoff wiesz co ta giera powinna chodzic na takim sprzecie ladnie a tak nie jest :blink: :mur: :mur: :mur: i nie mam zamiaru kase ladowac w sprzet by sobie pograc w takie cos co wogole nie zasluguje graficznie na zmiane pieca.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasslehoff wiesz co ta giera powinna chodzic na takim sprzecie ladnie a tak nie jest  :blink:  :mur:  :mur:  :mur:  i nie mam zamiaru kase ladowac w sprzet by sobie pograc w takie cos co wogole nie zasluguje graficznie na zmiane pieca.

pozdro

1547205[/snapback]

Już wcześniej powiedziałem na jakich ustawieniach gram, nie wierzyłeś (chyba to byłeś Ty). Zacznij szukać przyczyn u siebie, a nie żal się tutaj, bo wiele osób gra na gorszym sprzęcie i jest zadowolona. Ja do nich równiez należę.

 

A żeby nie było OT proszę o odpowiedź jak przeszliście skate park? Nie odsyłajcie do poradników bo wiem że trzeba skoczyć ;) tylko jak?! Tak przynajmniej 2 punkty są tak wysoko / daleko że nie ma szans :mur: NRG 500 chalange przy tym to... phi :/ Cycling skill oczywście 100% ale dalej kicha :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasslehoff wiesz co ta giera powinna chodzic na takim sprzecie ladnie a tak nie jest  :blink:  :mur:  :mur:  :mur:  i nie mam zamiaru kase ladowac w sprzet by sobie pograc w takie cos co wogole nie zasluguje graficznie na zmiane pieca.

pozdro

1547205[/snapback]

Wiesz co, ale masz problem :lol: . Ja GTASA przeszedłem na sprzęcie takim jak w podpisie i żyję. Pozdro

 

GTASA rox

 

 

--edit--

Aha tak przy okazji - ktoś tu wspominał, że efekt drżenia powietrza jest realizowany za pomocą shaderow, otóż nie :wink: u mnie na GF2 heat haze też występuje. Taka ciekawostka.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już było ale napiszę że ci co mają radeony niech

zainstalują sobie directx 9b. U mnie rozwiązało to problem znikających tekstur , dodam że jade na sterach 5.7 które przyspieszyły mi SA i teraz gierka wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się jeszcze poza konkursem czy wiesz może czemu nVidia to ukryła? Coś skopali czy jak? Ostatnio właśnie przy zmianie sterów na wyżej wymienione komp odmówił współpracy...co ciekawe zaczął już po odinstalowaniu starych a jeszcze przed zainstalowaniem nowych....wierd, so wierd. THX za odpowiedź.

 

A GTA SA to CUD giera! Narka.

1546611[/snapback]

Wiem coś z tego forum:)

w aplikacjach obslugujacych tylko DX8.1 jest spadek wydajności jak wymusi sie odswierzanie z opcji w sterowniku. (np. 3dmark2001- u mnie 4k punktów mniej jak sam wymusiłem ::nie wiem jak jest na innych geforceach:: ).

U mnie komp jako tako działa.. :):):) a nawet wypas działa.. ale ostatnio miałem zwich jak oglądałem film.. musze odkurzyć kompa, przesmarować procka i postawić go bliżej ziemii - chłodniej mu będzie:) LATO - bynajmniej ostatnie dni są katująco gorące.

 

 

Co do GTA.. szukam ostatniej podgkowy:):)

i bedzie 100% hehehe, bez kodów bez solucji, raz zajżałem czy trzeba te laski na 100% wychłostać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze jest - soundstorm na nf2

Agree :).

 

Ze swojej strony dodam, ze na SS zaopatrzonym w stare sterowniki, dolaczone przy zakupie mobo zdarzalo sie, iz nie mialem muzyki w radiu. Nie ukrywam, bylo to denerwujace. W FAQu jest rada, by zainstalowac stery 4.57 afair. Niestety, nie maja one installera, a ja jestem naab i bez niego nie moglem sobie poradzic, mimo iz gdzies w necie odszukalem rozwiazanie tego problemu :0. Zainstalowalem za to pakiet 5.10 pod n Force'a, umieszczony na oficjalnej stronie nVidii i klopot zniknal.

 

Skoro juz o dzwieku i muzyce mowa, to moze spytam jaka jest Wasza ulubiona stacja radiowa? (tylko prosze nie pisac, ze jest nia "User Track Player" :D). Czy uwazacie, ze OST do GTA:SA jest lepsze badz gorsze, niz chocby to do VC? Przyznam, ze mnie osobiscie bardziej kreca lata 80., totez muzyka z poprzedniej czesci podobala mi sie bardziej. Swietne sa za to wstawki radiowych speakerow oraz reklamy, a takze kawalki na K-JAH !:D.

 

no przecież napisałem że skilla mam na 100% :huh:  ale doskoczyć do 2 punktów jest normalnie niemożliwe  :mur:

1547532[/snapback]

Rowniez mam skilla na 100%, a z zadaniem tym mialem problemy. Zostal mi do zdobycia ledwie jeden checkpoint, umieszczony na half-pipe'ie - tak gleboko, ze trzeba na niego wskoczyc. Reszte robilem raczej bez problemu, zachowujac spory zapas czasu na ten ostatni trick. Niestety nie wiedzialem jak sie zatrzymac na gorze, wiec po kilku probach dalem sobie spokoj :[. Edytowane przez Phantom_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEE San Andreas było za krótkie , a ta mapa taka malutka co wiec zajmuje 4Gb ??? :blink: a jeśli chodzi o bronie , to oni chyba kpią z graczy są tylko 3 dobre ak47 , m4 i kosiarka (poręczny karabin Gatlinga) i nic wiecej oprócz dziadowskich smg -ów i uzi tu nowość jak sie ma skilla na maksa można mieć 2 sztuki a tak to lipa no może z brykami sie postarali , ten tuning a jak tuning to najlepiej lowridery czyli amerykanskie niskopodłogowce. Gra strasznie DROGA i niewiem na co idą te pieniądze bo napewno nie na licencje aut ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEE San Andreas było za krótkie , a ta mapa taka malutka co wiec zajmuje 4Gb ??? :blink: a jeśli chodzi o bronie , to oni chyba kpią z graczy są tylko 3 dobre ak47 , m4 i kosiarka (poręczny karabin Gatlinga) i nic wiecej oprócz dziadowskich smg -ów i uzi tu nowość jak sie ma skilla na maksa można mieć 2 sztuki a tak to lipa no może z brykami sie postarali , ten tuning a jak tuning to najlepiej lowridery czyli amerykanskie niskopodłogowce. Gra strasznie DROGA i niewiem na co idą te pieniądze bo napewno nie na licencje aut  ;]

1547684[/snapback]

co zajmuje 4GB? ok.. zacznijmy od dźwięku.. powiedzmy że damy 200-300MB.. to juz coś.. główny kod programu, jakies 40-100MB? oki lecimy dalej;p

Los Santos waży jakieś 1GB.. na jednym z mostów, na jednym wzniesieniu mostu, można zobaczyć ile MB zajmuje (jego tekstury);)) sam sprawdź.

Mówiąc tak, słabo się znasz na grafice i ogólnym klejeniu takich programów.

Co do gadżetów.. a co chciałeś pistoleciki laserowe? Jet-Pack to juz w sumie futurystyka;)

Nie mówie, że się znam, jednak wiem ile zajmuje sama grafika i znam architekture SA (poznałem ją latając Harierem xD). Co prawda tekstury są powtarzające się, jednakże zobacz jaki ogrom stanowi coś nowego. Zassałeś tę gre, więc przyssaj swój mózg do czegoś innego ok? Ponieważ owym postem powiedziałeś jaki to jesteś mastah, licencja aut? a może licencja na zabijanie. Człowieku olałeś to 4um tym postem i GTA SA, jedną z najwybitniejszych gier naszych czasów;)) więc odejdź z honorem, albo walcz jak ten ostatni co mu sie nie udało:)

Pozdro dla prawdziwych - i tych co potrafią zrozumieć;)

 

btw. krótka? chyba na kodach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra i tak jest najdluzsza i najlepsza z serii. Nie wiem czyim jestes guru, ale na pewno nie ludzi wypowiadajacych sie w tym topicu !:D. Gram juz blisko trzy tygodnie, nie jakos namietnie, ale staram sie odkrywac wszelkie smaczki przygotowane przez tworcow. Jak na razie skonczylem dopiero San Fierro. Vice City ukonczylem po blisko 2 tygodniach grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zleci, przynajmniej my bedziemy mieli spokoj, nie bedzie smieci w temacie, a ty bedziesz mial odpowiedz i na dodatek bedziesz z siebie dumny ze cos w zyciu sam zrobiles. A tak wogole to po co o to nas pytasz, spieszy Ci sie z wygraniem tej gry ? czy co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostal mi do zdobycia ledwie jeden checkpoint, umieszczony na half-pipe'ie - tak gleboko, ze trzeba na niego wskoczyc. Reszte robilem raczej bez problemu, zachowujac spory zapas czasu na ten ostatni trick. Niestety nie wiedzialem jak sie zatrzymac na gorze, wiec po kilku probach dalem sobie spokoj :[.

1547662[/snapback]

No patrz, a ja to akurat mam "na raz" :D Rozpędzasz się, wyskakujesz i w powietrzu obracasz się o 90 stopni w lewo lub prawo. Jeżeli zrobisz to dobrze to lądujesz obydwoma kołami na górze. Wg mnie dwa checkpointy są za daleko/za wysoko nad ziemią i nijak nie można ich sięgnąć. Masz jakiś chytry sposób na nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie az mi sie smiac chcialo gdy robiąc misje nr 7 w kopalni w czasie burzy nagle niediawomo skąd wpadł na moja ciężarówkę samolot! i misja sie skończyła.

1548752[/snapback]

 

i tak masz szczescie bo u mnie magnes wogule nie chce ciezarowki zlapac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze bylo juz w tym temacie ale czy glos temu czarnemu policjantowi nie uzyczyl czasem Samuel L Jackson ?

1549169[/snapback]

Odpowiem ci trochę dziwnie :P

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tutaj cała czołówka :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...