Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie do d...py

Domyślam się że kiedy tenpeny umiera to jest koniec gry. Czy może się mylę?

W każdym razie kiedy już to nastąpiło to gra mi się wyłączyła, a to była chyba najdłuższa misja z całej gry. Teraz komp mi chodzi jak jakiś trup :((( nie wiem co się dzieje. Może mi ktos pomóc?

Czy wie ktoś czy jest tak jak w Vice City? Mianowicie kiedy przejdzie się całą grę bez użycia cheatu to dostaje sie koszulke? Chciałem to zrobić, ale kiedy nie udało mi się zapisać gry po ukończeniu ostatniej misji to wymiękłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak masz szczescie bo u mnie magnes wogule nie chce ciezarowki zlapac

1549147[/snapback]

nie trzeba magnesem łapać cięężarówki a motocykl i trupa i przenieść ich na cieżąrówkę a następnie odjechać nią i balast utopić w rzece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że nik nie miał takiego problemu jak ja. Przeszedłem misję jeszcze raz i anulowałem oglądanie filmików i poszło.

HURA!

Mam ponad 70% gry zaliczonej

 

p.s.

Udało sie komuś przejąć cały teren ? Ja na razie nie mogę zdobyć malutkiego fioletowego prostokącika, a głównie dlatego bo nie mogę wywołać wojny gangów :/ (nie ma żadnego przeciwnika)

Da się to zrobić jakoś inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s.

Udało sie komuś przejąć cały teren ? Ja na razie nie mogę zdobyć malutkiego fioletowego prostokącika, a głównie dlatego bo nie mogę wywołać wojny gangów :/ (nie ma żadnego przeciwnika)

Da się to zrobić jakoś inaczej ?

1549527[/snapback]

Tak, da się. Miłego czytania topica, bo było to podawane. Choleeeerra...

 

 

@IamWeasel - kto w dzisiejszych czasach patrzy na "copyrighty" [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1549417[/snapback]

nie no qrw*, cala nasza praca i czas poswiecony na stworzenie tego FAQa zostaly poprostu skopiowane przez jakiegos kutafona na inny board!! chamstwo (bezczelne) sie szerzy, trza to tepic! normalnie brak mi slow na takie podejscie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś 13-latek.

Zauważcie, że nie poprawił nawet drobnych błędów i dodatkowo emotek nie ma, tylko jest na przykład icon_question.gif.

Przy: jak przejść misję wrong side of the track jest "[".

 

Żałosne. Teraz zobaczymy czy moderacja/administracja na tamtym forum coś zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś 13-latek.

Zauważcie, że nie poprawił nawet drobnych błędów i dodatkowo emotek nie ma, tylko jest na przykład icon_question.gif.

Przy: jak przejść misję wrong side of the track jest "[".

 

Żałosne. Teraz zobaczymy czy moderacja/administracja na tamtym forum coś zrobi.

1549692[/snapback]

to jest raczej forum..no cóż..wolna amerykanka tzw.

 

piractwo, jak crackować, gdzie seriale i cała masa tego i w dodatku większość użytkowników tego forum to kretyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w misji Los Desperados i mam problem z rekrutowaniem członków(:P) wciskam i G i H i nic pomóżcie...

 

 

No żałosne koleś mógł chociasz napisać że te FAQ jest z tweaka...

Edytowane przez HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz to miejsce dac na mapce ( albo jakims jej wiekszym wycinku ) bo ten screen za duzo nie mowi gdzie to dokladnie jest ( przynajmniej mi, nie znam wszystkich lokacji na pamiec :) ktora to kryjowka?.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed ostatnią misją Jizziego w San Fiero. Najpierw jadę na plac budowy potem do doków i na końcu na lotnisko. Gdy przyjeżdżam na miejscedostaję nowy pasek "Signal" no i muszę odszukać samochód w ktorym jest mike problem w tym że za Chiny ręcznie budowane nie mogę znaleźć tego samochodu. Może mi ktoś poradzić gdzie mam jechać bo już mi ręce opadają :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wjedź na główne lotnisko i jeździł po nim,i patrz czy pasek signal rośnie jeżeli tak to znaczy że jedziesz w dobrym kierunku,ja właśnie takim sposobem trafiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wjedź na główne lotnisko i jeździł po nim,i patrz czy pasek signal rośnie jeżeli tak to znaczy że jedziesz w dobrym kierunku,ja właśnie takim sposobem trafiłem  :)

1550381[/snapback]

 

Thanks :wink:

 

Zaraz sprawdzę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. krótka? chyba na kodach;)

1547712[/snapback]

strasznie krótka... i nudna.....

nie wiem, moze 9 dni grania było [i to też nie takiego nonstop]

i ogólnie słaba ta gra.... vice city miażdży ją fabułą, klimatem i muzyką

zawiodłem sie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stukanie w "w" w szybkim, rytmicznym tepie nieprzekraczajacego szybkosc do 500snm (stykniec na minute) :lol:

 

Moze warto do F.A.Q. dodac jak jezdzic sprintem narowerze bo juz ktorys raz sie to pytanie powtarza??

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem San Andreas jest pood wielema względami lepsze od vice city i wcale taka krótka nie jest chyba że używasz kodów :?

1550514[/snapback]

pewnie uzywam kodów , trainerów i jestem gangsta :mur: :mur: :mur:

nei wiem jak do tak lamersko prostej gry mozna uzywac kodów...

ostatnia misja byla straaaasznie prosta i nie zasługuje nawet na miano ostatniej misji.

 

no i cholernie nudne zdobywanie terenów.... kto to wymyslił powinien sie zmażyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z leborgiem w kwestji poziomu trudnosci misji. Max 2 podejscia i po wszystkim. i mogli by dac ich troche wiecej bo jest ich jeszcze mniej niz w Vice :/

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie uzywam kodów , trainerów i jestem gangsta  :mur:  :mur:  :mur:

nei wiem jak do tak lamersko prostej gry mozna uzywac kodów...

ostatnia misja byla straaaasznie prosta i nie zasługuje nawet na miano ostatniej misji.

 

no i cholernie nudne zdobywanie terenów.... kto to wymyslił powinien sie zmażyć....

1550952[/snapback]

ludzie nie można mieć wszystkiego :-P

Rzeczywiście misje nie były zbyt trudne - choć zdarzały się wyjątki - ale czy była jakaś misja która by była podobna do poprzedniej? raczej nie. Właśnie to jest najlepsze! Długość gry wcale nie jest taka zła. Nie przesadzajmy - zagrajcie w inne produkcje i pozniej narzekajcie - wiele hitów jest dużo mniej czasochłonna niż GTA. Ostatnia misja rzeczywiście była dość łatwa - trzea ją było poprostu przejść na spokojnie - bez nerwów i wszystko było ok.

Co do zdobywania terenów to się zgodze - jest to dość monotonne zajęcie - zwłaszcza bronienie już zdobytych terenów - bronić ich musi sam szef - CJ - tak jakby nie mogli tego zrobić jego ziomale których pełno w okolicy - przyjeżdża 10 kozaków i boss mafii musi zapie***** na drugi koniec miasta bo nikt inny sobie z nimi nie poradzi :| Ogólnie pomysł dobry ale jednak nie tędy droga IMHO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...