Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was wielka prosbe, mianowicie, czy moglby mi ktorys z forumowiczow pomoc? Zainstalowalem sobie SA i problem pojawil sie kiedy chcialem wejsc w opcje zaawansowane wyswietlania, bo w tym momencie gra wywala sie i laduje w okienkach. mam taka mala, choc moze i duza prosbe, przestawcie wszystkie opcje na ustawienia najnizsze, a potem jakims sposobem przeslijcie mi plik z konfiguracja, ok? najprawdopodobniej znalesc go mozna tu -> c:\Documents and Settings\XXX\Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\gta_sa.set. bylbym niesamowicie wprost wdzieczny, bo mam wrazenie, ze ustawieniami standardowymi sa jakies bliskie najwyzszych, a tych z cala pewnoscia moj sprzet nie pociagnie, a ja mimo wszystko chcialbym pograc :)

 

------

 

ha! teraz mozna grac! okej pliczka jest na http://kts.no-ip.info/temp/gta_sa.rar . stokrotne dzieki! :)

http://kts.no-ip.info/temp/gta_sa_800x600.rar jest i wersja 800x600.

 

Dodane do FAQ, w sekcji: wymagania sprzętowe - Crosis

Edytowane przez shinso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy abu miec 100% trzeba wykonac wszystkie unique jumps i przejąć wpływy nad całym terytorium, bo mam 98,93%, a wydaje mi sie ze wszystko juz zrobiłem oprócz tego (nie mam jeszcze wszystkich dziewczyn ale tegochyba nie trzeba miec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy abu miec 100% trzeba wykonac wszystkie unique jumps i przejąć wpływy nad całym terytorium, bo mam 98,93%, a wydaje mi sie ze wszystko juz zrobiłem oprócz tego (nie mam jeszcze wszystkich dziewczyn ale tegochyba nie trzeba miec)

1554046[/snapback]

leń jestes :P takie go trudne poszukac ? pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Staniu0

Zobacz w pierwszym poście - jest tam info co trzeba zrobić, aby mieć 100%. Podpowiem tylko, że unique jumps i panny nie zaliczają się do 100%.

 

Linka zaraz dodam. Będą dwie wersje, do wyboru, do koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale wydaje mi sie ze wszystko zrobilem sciaglem nawet save`a z 100% drukłem statystyki i jak porównałem to zauwazylem tylko te dwie różnice. Nie wiem, pewnie cos spaprałem, ale nie wiem co:/ Gdyby ktos chciał pomoc moge udostepnic statystyki i/albo save`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w FAQ z :

3. Zdobyć wszystkie tzw. Assets ?

jestem na poczatku san fierro i nie slyszalem o czyms takim. po ang. to majatek ,a to procz kupowania safe houses niewiele mi mowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w FAQ z :

3. Zdobyć wszystkie tzw. Assets    ?

jestem na poczatku san fierro i nie slyszalem o czyms takim. po ang. to majatek ,a to procz kupowania safe houses niewiele mi mowi.

1554105[/snapback]

Chodzi o miejsca, z których czerpiesz kasę. Pamiętasz może w Vice City Malibu Club, albo wytwórnię filmów :?: Właśnie o coś takiego chodzi. W GTA:SA jest to na przykład sklep tego młodego wynalazcy w San Fierro, czy na przykład lotnisko, misje na budowie lub misję z przewozem towarów - ciężarówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dokladnie procet posiadanych terytoriow nalezy miec aby moc zaczac wykonywac ostatnia misje ? Wiem ze bylo ale nie chce mi sie za bardzo szukac, a w FAQ jest solucja z gry-online.pl gdzie jest napisane conajmniej polowa. A cos mi sie wydaje ze o wiele mniej styknie. Dodam ze plan ukonczenia gry jak najszybciej puki co idzie bardzo dobrze :)

 

EDIT:

Aha dodam ze wlasnie te procenty mi sa potrzebne bo szkoda mi mojego cennego szasu :)

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dokladnie procet posiadanych terytoriow nalezy miec aby moc zaczac wykonywac ostatnia misje ? Wiem ze bylo ale nie chce mi sie za bardzo szukac, a w FAQ jest solucja z gry-online.pl gdzie jest napisane conajmniej polowa. A cos mi sie wydaje ze o wiele mniej styknie. Dodam ze plan ukonczenia gry jak najszybciej puki co idzie bardzo dobrze :)

 

EDIT:

Aha dodam ze wlasnie te procenty mi sa potrzebne bo szkoda mi mojego cennego szasu :)

1554488[/snapback]

ja mialem 35% jak mi sie odblokowala ostatnia misja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobic aby zaliczyc taxi driver bo wszedzie pisze co innego; w poradniku z gryonline jest napisane ze 50 osob pod rzad i w nagrode nitro i hydraliczne zawieszenie, na stronce http://gta.gry-online.pl/dzial.php?nr=74 jest ze wystarczy 100 kursów i nie musi byc pod rzad. Mi po 25 z rzedu odblokowalo sie nitro, doszlem do 44 i niestety awaria samochodu, więc zaczołem jeszcze raz i doszlem do 76 i nic. Razem mam w stats mam 100 kursów. Czy jak mam odblokowane nitro to znaczy ze misja jest zaliczona, czy moze byc tak ze mam nitro a misja jest nie zaliczona. A z tym hyralicznym zawieszeniem to chyba jakis błąd im sie wkradł. Brakuje mi 0,53% do 100% i nie wiem czego nie mam. Obleciałem jeszcze raz całość ale wszystko wydaje sie byc zrobione. Tylko to taxi mi sie jeszcze nie podoba. Statystyki sa do d*** jak nie moge z nich wychwycic czego nie mam. Bo Triatlony nie wilczaja sie do puli jak i Koszykówka bo w koszu tez jest jakis Challenge ale nigdy nie udalo mi sie go aktywowac. Wogóle niewiem co mam zrobic albo kiedy zeby zagrac w tego kosza. No troche sie upisałem teraz czekam na jakies pomysły:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie nie mam czasu czytać wszystkich postów czy jest jakaś strona z darmowym poradnikiem do pobrania takim jak ten Poradnik do San Andreas z serwisu Gry-Online.

Żeby mieć ten poradnik, trzeba go wykupić. Przez jakiś czas był za darmo, w tej chwili jest już płatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie nie mam czasu czytać wszystkich postów  czy jest jakaś strona  z darmowym poradnikiem do pobrania takim jak ten  Poradnik do San Andreas z serwisu Gry-Online.

Każdy tylko pisze ze 'mi sie nie chce, wiec niech wam sie chce i zrobcie to i to' oslabiaja nie takie teksty, na 1 stronie masz FAQ, moze jak Ci sie zechce tam zajrzec to cos bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gta.pl

gtasite.net

 

Tam macie tez solucje, a tak btw to "za darmo umarlo" LENIE!

 

A tu przyszedlem sie pochwalic :)

Glowna fabula w 9h 34min

Wygralem gre w tym czasie, ktos bedzie lepszy? [:

Jak widzicie glowna fabula to ok 45% czyli mniej niz polowa, ciekawa sprawa.

Dzieki Ddk za mala pomoc, dokladnie trzeba miec minimum 35% posiadanych terytoriow aby moc zaczac wykonywac ostatnia misje (dokladnie to sprawdzalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrrrrrrrrde właśnie próbuje wykonywać te poboczne misje i autentycznie nie wyrabiam :? Najpierw zdobyłem jeden z tych Assets w San Fierro i mi sie gra wykrzaczyła i nie mam zaliczonego nadal - pozniej włączyłem sobie misje Firefighter - i na 10 lvl mi jakiś palący się debil wpakował pod koła - fatality - koniec misji-shit! :evil: a jak wam idzie? :D co z misji pobocznych wam stwarza najwięcej problemów? :>

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

ja wykonywalem Ambulance, ale po 30 minotowej jezdzie mi sie znudzilo, i stwierdzilem ze nie dla mnie takie bawienie sie... po co sobie psuc nerwy przez gre? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vigilante jesli nie uzywam Hunter'a :x teraz juz mi nic nie sprawia problemow bo wiem co mam dokladnie zrobic i znam cale miasto. Duzo latwiej sie to robi, teraz robie gre na 100% jak najszybciej :P Zartuje, nie che mi sie, teraz zostaje mi tylko czekac na pelne spolszczenie gry, zrobie tylko fabule glowna + misje poboczne, powtarzam misje. Tak zeby zrozumiec w 100% watek gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:

Kilka stron wcześniej napisaliście że żeby szybko jeździć rowerem trzeba wciskać szybko "W". Kiedy tak robię to CJ talepie się na rowerze, ale szybciej nie jedzie. Potrzebne mi to bo chce zrobić misję nad możem.

 

p.s.

 

Jaki jest nawyższy stopień pilota ? Ja mam w tej chwili porucznika(po całej szkółce na złoto), ale umiejętność latania mam na jakieś 85%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak CJ sie telepie na roweze, moze masz za malo FPS zeby to zobaczyc. A co do pilota to reszte % musisz sobie narobic poza szkola.

 

A teraz mala rada dla osob co nie zrobily jeszcze misji pogotowia. Najlepiej ja robic w malym miasteczku w 3 miescie gdzie znajduje sie pogotowie. Ranni sie pojawiaja tylko i wylacznie w tym miasteczku i nie trzeba gdzies na drogi koniec mapy jezdzic i ich odwozic, szybko mozna nabic 12lvl co jest niezbedne do ukonczenia gry na 100%.

a to jego lokalizajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

tales twoj link do mapy miasteczka z pogotowiem nie dziala :D

 

edit: nie juz dziala cos z mim laczem nie tak :D

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Lopez - moze zmieniles sobie ustawienia... za szybkie pedalowanie odpowada klawisz jazdy (domyslnie chyba W, ja sobie na strzalki ustawilem) musisz zle cos wciskac, bo jak widzisz kazdemu dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeśli chodzi o przyspieszanie na rowerze jest wszystko wporzo

 

 

Nagle stała się straszna rzecz nie wiem jakim cudem ale zniknęły mi sejwy z gry :blink: (a właśnie skończyłem tą cholerną szkołe latania i mnie powoli .... :angry: )

 

To znaczy nie ma ich w grze ale są w moim profilu-folderze: C:user i tak dalej a np. jeśli gram od początku "new game" i chcę tam coś zapisać wyskakuje error i nie mogę zapisywać gry mimo iż banki do zapisywania są puste.

 

Oryginała pożyczyłem koledze i gram przez alcohola wszystko było w porządku a teraz....

 

Aha ...i jeszcze jedno by włączyć grę muszę kliknąć na skrót prawym przyciskiem

muszy

następnie uruchom jako i ok <_<

 

 

Macie jakieś propozycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz mala rada dla osob co nie zrobily jeszcze misji pogotowia. Najlepiej ja robic w malym miasteczku w 3 miescie gdzie znajduje sie pogotowie.

1556634[/snapback]

To samo można powiedzieć o miasteczku Angel Pine, które znajduje się koło góry Chiliad. Jak opuszczamy pierwsze miasto, to pojawiamy się właśnie w Angel Pine. Robiłem tam misje dla NFZ-u i Ochotniczej Straży Pożarnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...