Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja miec problem szukalem kombinowalem i nic wiec pisze - nie zrobilem szkolki latania na gold , a bardzo potrzebuje polatac sobie hunterem podczas przeszukiwania tego tematu wyarazem hunter znalazlem taka mapke "http://img79.echo.cx/my.php?image=carsmap3us.gif" na niej jest dwa razy hunter 1 w miejscu gdzie znajduje sie po zrobieniu szkolki i jeszcze raz w okolicy statku na ktory exportujemy samochody , niestety ani tu ani tu go nie ma :( , moze ktos jest w stanie mi pomoc i wskazac miejsce postoju Huntera (jesli to pomoze mam 92 % gry. z gory bardzo dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś nie przeszkadza cheat'owanie, ale nie za pomocą kodów tylko odpowiedniego oprogramowania to można użyć programu artmoney(to do kolegi który nie może zrobić szkoły latania na gold. jeśli jesteś zainteresowany to daj znać

 

p.s.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygrać zawody na plaży? Nawet jeśli uda mi się wyjść na prowadzenie przy wyścigu rowerowym to przy biegach znów spadam na sotatnią pozycję. Może mi ktoś pomóc ?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam grę i problem z misja "Cesar Vialpando". Wogóle nie wiem jak jak "tańczyc" tym samochodem. Wieć proszę abyście odpowiedzieli na moje pytania:

1. Czy z CJ musi jechać jakiś człowiek9u mnie jedzie sam)?

2. Czy auto trzeba tunningowac czy można od razu jechać(ja jechałem od razu)?

3. Ile kasy trzeba dać gościowi gdy juz jesztesmy na miejscu?

4. Ile putktów trzeba "wytańczyć"(udaje mi sie ponad tysiąc)

5. Jak 'tańczę" na początku nic się nie dzieje a później pisze czerwonymi literami "bad"

Więc to chyba wszystko(jeżeli czegoś zapomniałem to piszcie a napoewno dodam). POMÓŻCIE MI PRZEJŚĆ TĄ MISJE!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A po co :?: Nie musi, no chyba że chce.

2. Nie trzeba tuningować (zresztą tej opcji lepiej jakby nie było - zbyt uboga jak dla mnie).

3. Czytaj to co jest napisane w grze (50-1000).

4. Więcej niż pozostali.

5. Nie zwracaj uwagi na napisy bad, good, perfect. One tylko rozpraszają.

 

Więcej informacji o tańczeniu jest w pierwszym poście - ZAPOZNAJ SIĘ Z NIM.

 

@lopez

A ze staminą jak jest u Ciebie :?: Proponuję pojeździć trochę na rowerze w siłowni, albo popływać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Crosisem tuning w tej grze spokojnie mogli by wyrzucic bo i tak w wyscigach nie jezdzimy swoim ztuningowanym samochodem tylko nam jakis inny daja :/

1558396[/snapback]

w dodatku są bugi

pomalowalem auto na kolorowo, na drugi dzień wchodzę do garażu, a moja fura po tunningu zrobiła się biała :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wreszcie zaliczyłem misje Paramedic - robiłem je w tej małej mieścinie na środku mapy. Rzeczywiście jest to tam dość proste bo wszędzie jest blisko ale żeby nie było zbyt pięknie to powiem że przewija się tam pełno mułowatych ciężarówek, które czasem niesamowicie tarasują drogę. Nie sądziłem też że aż tyle mi zejdzie zaliczenie 12lvl - grałem i grałem i końc nie b yło widać :) no ale teraz pasek zdrowia to gigant :D [ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ] ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam save'a po przejsciu glownego watku, tylko i wylacznie glownego watku tylko nie wiem czy dam bo to 9h i 34min :P (zartuje)

 

A misja "Cesar Vialpando" to najbanalniejasza jaka moze byc, jak przechodzilem gre drugi raz jak najszybciej to mialem o jakies 4k pkt wiecej od rywala, a obstawilem moja max sume :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego na temat gry nie powiem-miod leje sie z kazdej strony.Ale dlaczego, DLACZEGO tak spieprzyli zmiane ubrań.dlaczego to musi tyle trwac.Nie mogli zrobic jak w T. Hawk ze ubranka tylko smigaja na naszym bohaterze?heh

wg mnie to mankament nr 1 tej gry.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygrać zawody na plaży? Nawet jeśli uda mi się wyjść na prowadzenie przy wyścigu rowerowym to przy biegach znów spadam na sotatnią pozycję. Może mi ktoś pomóc ?

1557813[/snapback]

 

na plazy w Los Santos zrobiłem tak ze na poczatku zero sprintu i podczas plywania tak samo to nic ze zostaniesz na koncu, potem jak najszybciej na rowerze na samym koncu powinenes dogonic reszte i potem sprintem pod gore jak wysuniesz sie na 1 miejsce zwolnij dopiero jak wyprzedzi cie jakis zawodnik to wal sprintem ja tak skonczylem bez problemu na 1 na miejscu. Co do drugiego triatlonu to jeszcze nie probowalem, ale technika moze byc podobna:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko dnosnie misji Jizzy.Zatrzymalem sie na niej bo nie wiem jak strzalac w limuzyne i ochrone.Czytalem w necie ze to technika drive by jednak nier wiem o co biega.Strzaly mam ustawione na prawym myszki jednak nie strzela z auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko dnosnie misji Jizzy.Zatrzymalem sie na niej bo nie wiem jak strzalac w limuzyne i ochrone.Czytalem w necie ze to technika drive by jednak nier wiem o co biega.Strzaly mam ustawione na prawym myszki jednak nie strzela z auta?

1559048[/snapback]

Masz strzelać z okien ! od boku trzymasz (jesli nic nie zmieniałes) Q lub E i naciskasz strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Zgadzam sie - zmiana ubran denerwuje, bo dlugo trwa. Takie sztuczne przedluzanie gry ;)Ale wg mnie im dalej tym gorzej. Mi sie znudzila grai nie gram juz w nia, 1 miesto wypas, 2 jeszcze moze byc, a 3 to juz makabra... ale to nei zmienia faktu, iz gra jest wypas elo elo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka działa bardzo dobrze w 1280x1024x16 w medium detail, ale co mnie najbardziej wkurza to to, że nie mam celownika !!! Jak to naprawić ?

1559721[/snapback]

prawym trzymasz, lewym strzelasz...

a do klawiszologi zerkałeś? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeboje pliczku eax.dll :D(w katalogu gta sa jest) glupi jestem :mur: :mur: :mur: :mur: zamiast sobie kopie zrobic to ja podmienilem na starcza wersje i teraz cos nie tak z odglosami furek.(nie pytajcie po co podmienialem)

Bardzo prosze o ten pliczek nigdzie nie ma tej wersji.

dzieki z gory :-P

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz:

http://s18.yousendit.com/d.aspx?id=2IFWKYD...LY1FSHODQCPGBIO

 

Mam pytanie do osób które ukończyły grę na 100% - jakim sposobem szukaliście tych podków i miejsc do fotografii? :) miacie jakies wskazówki? Do solucji nie patrze bo to zepsuje zabawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis znow postanowilem poinstalowac nowe bryczki, ale powiem szczerze ze sa one MEGA LOLowate...nie rozumiem czemu autorzy modow nie mogli wykonac normalnych pojazdow. normalnych bo np wiekszosc ma np przerosniete kola, niczym wyjete z trucka 4x4, albo kur*a blyszczacy lakier. jedyne co to spodobala mi sie yamaha r1.

a tutaj macie wlasnie przyklad ktory normalnie scina z nog :)))) (9,5mb) >>> gtasa-bentley_yamaha-rip.avi <<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...