Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Ten bentley to na początku mi sie nawet spodobał :D ale do czasu jak wyjachałeś na zewnątrz ;) mógłbyś pokazać jak on sie prezentuje w otoczeniu neonów w Las Venturas :) istny Undrg2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz fotograwowac ciekawe miejsca. Dodadkowa podpowiedzia gdzie szukac sia aparaty porozrzucane niedaleko tych miejsc. Jak spojrzyz przez aparat to powinna ukazac sie tam ikonka kamery

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fotografowania to znalazłem nawet mapę, ale jakoś niebardzo mi pomogła.

 

Mam jeszcze jedno pytanko, gdzie znaleźć hunter'a? Główny wątek gry mam na 100%, szkołę latania na złoto, ale hunter'a nie mam :(

 

p.s.

Zrobiłem misję z policją(12lvl) wiecie może czy jeśli zrobię np 24 lvl'e to pancerz zwiększy się ze 150 na np 200, czy 150 to max ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja miec problem szukalem kombinowalem i nic wiec pisze - nie zrobilem szkolki latania na gold , a bardzo potrzebuje polatac sobie hunterem podczas przeszukiwania tego tematu wyarazem hunter znalazlem taka mapke "http://img79.echo.cx/my.php?image=carsmap3us.gif" na niej jest dwa razy hunter 1 w miejscu gdzie znajduje sie po zrobieniu szkolki i jeszcze raz w okolicy statku na ktory exportujemy samochody , niestety ani tu ani tu go nie ma :( , moze ktos jest w stanie mi pomoc i wskazac miejsce postoju Huntera (jesli to pomoze mam 92 % gry. z gory bardzo dziekuje

1557394[/snapback]

zadalem to samo pytanie tylko ja mam troche inna sytuacje , ale nikt nie jest chetny do pomocy jak widac :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, gdzie znaleźć hunter'a? Główny wątek gry mam na 100%, szkołę latania na złoto, ale hunter'a nie mam :(

1560509[/snapback]

Koło szkólki latania. Jeśli nie ma tam huntera, to oddal się od tego miejsca i wróć. Powinien już hunter stać, a jeśli nie, to próbuj kilka razy.

 

Zrobiłem misję z policją(12lvl) wiecie może czy jeśli zrobię np 24 lvl'e to pancerz zwiększy się ze 150 na np 200, czy 150 to max ?

1560509[/snapback]

Nie, 150 to max.

 

zadalem to samo pytanie tylko ja mam troche inna sytuacje , ale nikt nie jest chetny do pomocy jak widac :(.

1560554[/snapback]

Jeśli się hunter nie pojawia, to wróc za jakiś czas. Wtedy powinien już stać. Pozatym lepiej zrobić szkółkę latania na gold i mieć spokój z armią i glinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"GTA: San Andreas": Produkcja wstrzymana!	(21-07-2005)		Firma Take-Two zawiesiła produkcję "GTA: SA" natychmiast po nadaniu tytułowi statusu "tylko dla dorosłych"Po długich tygodniach debat, sprawa kontrowersyjnej modyfikacji do gry Rockstar znalazła ostateczny finał. Przedstawiciele Take-Two Interactive (wydawca gry) w dniu dzisiejszym podali do oficjalnej wiadomości rezultat śledztwa przeprowadzonego przez organizacje ERSB. "Grand Theft Auto: San Andreas" otrzymało oznaczenie AO (Adult Only), ze względu na zawarte w grze treści erotyczne, sceny przemocy, promowanie narkotyków i obelżywy język.Plakietka "tylko dla dorosłych" spowoduje, że większość amerykańskich sklepów wycofa grę ze sprzedaży (w tym liczące się sieci sklepów: Walmart, Target i Best Buy). Firma Take-Two Interactive natychmiast po ogłoszeniu werdyktu zawiesiła produkcję wszystkich wersji gry.Rockstar (producent gry) poinformował o pracach nad specjalną wersją "San Andreas" pozbawioną wątpliwych treści. Ma ona pojawić się w sprzedaży pod koniec roku 2005. Twórcy planują także wypuścić specjalny patch, który na stałe wyłączy kontrowersyjne minigierki, w obecnych na rynku wersjach produktu.		Na podstawie: GameSpot/MM
text z onet.pl - gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafika... odpalam gre, kilka rozjasnien ekranu na bialo, intro z literkami, znow kilka rozjasnien, pojawia sie menu... jednakze nie wyglada ono najlepiej: zamiast napisow sa biale/niebieskie kwadraciki... poruszac po menu na slepo sie da... jednakze uruchomiona tak gra sie wykrzacza...

 

moj sprzet[dot. problemu grafiki]:

Microsoft Windows XP [Home Edition, Service Pack 2]

VIA/S3G UniChrome IGP 32MB

 

prosze o kilka pomocnych sugestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tej misji gdzie jedzie się na spotkanie low-riderów ? Skacze i skacze i nie dostaje puntków :/. Jakich klawiszy trzeba użyć, żeby poruszać się według tych strzałek ?

Edytowane przez Pulsar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten wątek był poruszany ale podziele sie moim spostrzeżeniem które dzisiaj odkryłem :P

 

jeżeli ktoś chce zdobyć samochód naszej pierwszej kobitki czyli Denise a niechce mu sie chodzić z nią na randki* to jest prosty sposób aby ten samochód dostać.

 

wystarczy załatwić sobie samochód holujący i sholować autko do swojego garażu. kiedy garaż sie otworzy ponownie autko bedzie już otwarte. trick nie działa u lakiernika także należy holować jedynie do swojego garażu.

 

 

 

*aby zdobyć to autko w sposób legalny trzeba nabić "progress with denise" na maxa chodząc z nią do barów co zajmuje troche czasu :)

 

może ktoś już to odkrył może nie.. nie zaszkodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się hunter nie pojawia, to wróc za jakiś czas. Wtedy powinien już stać. Pozatym lepiej zrobić szkółkę latania na gold i mieć spokój z armią i glinami.

1560641[/snapback]

Co masz na myśli? Co oprócz huntera dostajemy po szkole latania na gold? Czy cos mi umknęło? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? Co oprócz huntera dostajemy po szkole latania na gold? Czy cos mi umknęło?  :blink:

1561137[/snapback]

Za gold tylko huntera. Jeśli nie pojawi się hunter, to odjeżdżamy na jakąś odległość, później wracamy i hunter powinien już stać. Nic Ci nie umknęło :)

 

Wiecie do czego sluzy ten garaz?? :]

1561166[/snapback]

8-Balls. Kto grał ten wie :)

 

Taką akcję można przeprowadzić: "uzbrajasz" samochód z niespodzianką od 8-Balla, wyskakujesz z auta - samochód trafia w grupę wrogich typków i BOOM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze napisac jak podmieniac auta w San Andreas.Probuje robic to jak w GTA VC (programem IMGED) ale nie ma pliku GTA.IMG

 

jest juz pare aut na:

www.gtainside.com

i chcialem poprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mam czasu na czytanie całego topicu, który ma bagatela, 77stron. Mam następujący problem:

 

Zaczyna misję gdzie trzeba tańczyć na plaży. Przychodzę, DJ zaczya coś gadać i gdy mam zacząć tańczyć gra się wyłącza. Nie pomaga usunięcie pliku vgta_sa.set.

 

HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak modowac to pisalem z pare stron w tyl (jak wrzucilem sobie fiata 125p), wystarczy poszukac

Dołączona grafika

 

ja wrzucilem sobie M3 ale widac z fajnym skutkiem wiec prosze Cie panie R.I.P. aby napisal Pan instrukcje wkladania samochodow do SA krok po kroku dla mega laikow w dziedzinie podkladania samochodow do SA i Crosis podepnie to pod FAQ wszyscy beda zadowoleni i bedzie to z glowy ;) . z gory slicznie dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrzucilem sobie M3 ale widac z fajnym skutkiem wiec prosze Cie panie R.I.P. aby napisal Pan instrukcje wkladania samochodow do SA krok po kroku dla mega laikow w dziedzinie podkladania samochodow do SA i Crosis podepnie to pod FAQ wszyscy beda zadowoleni i bedzie to z glowy ;) . z gory slicznie dziekuje

1561636[/snapback]

ehhh panie KEILTNH...leniu!

 

a instalacja jest b. prosta, robi sie tak samo jak w VC:

1. progsem IMG Tool albo iRipper otwiera sie plik gta3.img (ja uzylem irippera bo w img wyskakiwal mi blad) i tam szuka np konkretnego pliku (tutaj beda to sultan.dff i sultan.txd), mozna je skasowac lub zback'upowac, w kazdym badz razie tym progsem wrzuca sie oba pliki z tego fiata do tego gta3.img i zapisuje

2. w pliku scripts.txt sa linie tekstowe ktore trzeba zastapic w konkretnych plikach (tez sa podane)

3. wchodzisz do gry i szukasz auta ;s

 

prosto...

1539598[/snapback]

a niestety te auta sa niedopracowane i to co masz na screenie to nie wiem, moze zle dales wpis w vehicles.ide i cos Ci brak... u mnie to tak smiesznie wyglada :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj zainstalowałem Giere i jest fajowa, ale jak na mój sprzęt troche wolno chodzi, i w każdej rozdzielczosci mam 60hz nie moge tego zmienić, mozę ktos o tym wspominał ale 77 stron neic hce mis ie rpzegladać.

Mógłby mi ktoś pomóc z tym odświerzaniems trasznie gały bolą:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacieX nie chce mi sie juz nagrywac avikow, ale powaznie odradzam montowanie tych aut. sa strasznie niedopracowane, w dodatku brzydkie... modowac sie zabardzo nie da, bo jak sie da np na zmiane wydechu czy dodanie spojlera to gra sie wiesza :OOOOOOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...