Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

witam, mam mały problemik z ostatnią (chyba) misja

to ejst tma gdzie musimy ukraść czołg od jednostki swat

dobra przechodze sobie fajnie, rozpierducham grubasa

a pozniej jest ten pieprzony pozar, pierwsze drzwi norma,nie da sie zgasic, a reszty no nie ma bata, a moze jednak jest?

czy mam to dalej gasic, czy jak kamikadze popieprzać przez ogień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie teraz bawie i doszedłem do bazy wojskowej z zamiarem pochodzenia sobie po podziemnych poziomach, ale te drzwi są zamknięte. I teraz pytanie czy da sie tam jakoś wejść poza misją czy nie?

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, bylem przy misji Local Liquor Store, (to ta misja gdzie trzeba bylo gonic na kladzie tych trzech kolesi ktorzy uciekali po polnych drogach), ale sytem sie skopal i utracilem wszstkie save-y, czy moglby mi ktos przyslac save-y wlasnie mniej wiecej z tego miejsca gry??Bo teraz robie wszystko na nowo i nie chce przechodzic tego samego,za duzo czasu mi to zajmie. Prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam save'a po przejsciu glownego watku, tylko i wylacznie glownego watku tylko nie wiem czy dam bo to 9h i 34min :P (zartuje)

 

A misja "Cesar Vialpando" to najbanalniejasza jaka moze byc, jak przechodzilem gre drugi raz jak najszybciej to mialem o jakies 4k pkt wiecej od rywala, a obstawilem moja max sume :)

1558708[/snapback]

A ja zmieniłem sterowanie(żeby samochód "tańczył" naciskając strzałki) i przeszedłem misje za pierwszym razem. Teraz mam problem z pierwszą misja w "C". trzeba jakis domek podpalić i babkę uratować. tak tez zrobiłem ale gdy doszłem do babki to mi się ekran czarny pojawił(gdy nacisnąłem "Esc" to wszystko w porzo). POZMÓŻCIE MI TĄ MISJĘ PRZEJŚĆ!!!!

GTA SAN ANDREAS RZĄDZI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane w poradniuku.... A poradnik jest w F.A.Q. na pierwszej stronie tematu, tak trodno poszukac ? A tak btw to gra jest od 18 lat, a nie dla dzieci co sobie przejsc nie umieja... i szukac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie teraz bawie i doszedłem do bazy wojskowej z zamiarem pochodzenia sobie po podziemnych poziomach, ale te drzwi są zamknięte. I teraz pytanie czy da sie tam jakoś wejść poza misją czy nie?

1562656[/snapback]

próbowałem wejść również przez właz w ziemi, kratki rozbiłem, ale dalej jest beton :mur:

wygląda więc na to że tylko w czasie misji ten teren jest dostępny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest kod na przechodzenie przez ściany? bo tak szukam i znaleść nigdzie nie moge:mur: A z chęcią bym sie tam pobawił, pozwiedzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś spodób żeby wchodzić do bazy wojskowej(tej koło naszego lotniska)tak żeby nie wywoływać zadymy? Chodzi mi o to żeby żołnierze mnie "lubili" i nie strzelali do mnie. Bo kiedy pojawię się w pobliżu płotu lub jeśli przelecę nad tym terenem to od razu mam 5 gwiazdek.

Myślałem że kiedy wykonam misje policyjne na 12 lvl to będzie spokój, ale jednak nie bardzo.

 

p.s.

Gdzie można znaleźć garnitur? TO chyba było kilka stron wcześniej, ale nie mogę znaleźć. Jeśli to możliwe to prosze o screen'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś spodób żeby wchodzić do bazy wojskowej(tej koło naszego lotniska)tak żeby nie wywoływać zadymy? Chodzi mi o to żeby żołnierze mnie "lubili" i nie strzelali do mnie. Bo kiedy pojawię się w pobliżu płotu lub jeśli przelecę nad tym terenem to od razu mam 5 gwiazdek.

1565108[/snapback]

Też się o to pytałem jakiś czas temu. Myślałem że pomoże strój policjanta, jak w VC, ale nie pomaga. Innego sposobu nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niop chodz z deka nieletni jestem ( z deka :] ) fajnie to wyglada ale grac sie przez to nie da (przynajmniej dla mnie, jakos mi nie wychodzilo naciskanie w rytmie kursorow :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam taki problem !!

 

Podczas misji og loc "Beach Party " gdy ma sie już pokazać pierwszy znaczek w "którą stone mam tańczyć" wysypuje błędem i ra wywala do pulpitu :/

 

Wie ktos co mam z tym zrobic >?<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym momencie mozna zauwazyc jakies MODyfikacje w grze ??

 

R.i.P.

Dzieki za troske pomyslalem sam o tym wczesniej i mam backupy wszystkich plikow jakie ruszalem :D.

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem bo już nie wiem, jade na sterach 71,89 karta 360/780 teraz jest 1gb ramu daje wszystko na low AA wyąłczone 16 bitów distane na min i to nei chodiz płynnie no co jest kurde czyżby to nie była gra pod Geforce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Napewno wina kompa nie jest (karty tez nie). Mozliwe ze masz syf w windzie. Jezeli problem wystepuje tylk ow tej grze, to wina gry. Pozro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ktorym momencie mozna zauwazyc jakies MODyfikacje w grze ??

 

 

hot coffie nie będzie działał z twoimi starymi save'ami. Musisz zacząć nową grę, a wtedy widać różnicę. Dziewczyny są dostępne od samego początku i po każdej randce zapraszają cie na "kawę" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem bo już nie wiem, jade na sterach 71,89 karta 360/780 teraz jest 1gb ramu daje wszystko na low AA wyąłczone 16 bitów distane na min i to nei chodiz płynnie no co jest kurde czyżby to nie była gra pod Geforce?

1566302[/snapback]

ja tez mam 71.89, grafa jak w podpisie i gram wszystko na MAX z aa x4 i anizo x16 w 1024 i chodzi bardzo plynnie (min 40fps). wez lepiej przeinstaluj calego systema, a moze nagraj nam filmik jak Ci chodzi ta gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem bar przed którym jset makieta UFO, a w środku na zapleczu jest wywieszona mapa z zaznaczonymi kilkoma miejscami w SA. Czy ktos juz sprawdzał te misjca ?

Bar jest zaraz przy wyjezdzie z miasta na pustni poniżej radaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padło takie zdanie w ostatniej misji

 

Fuck Tenpenny and fuck his Polish lap dog

 

powiedzial je albo Smoke albo Carl juz nie pamiętam, co ono oznacza w tym kontekście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...