Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jakie jest sterowanie w tym modzie hotcoffe pisze zeby rytmicznie naciskac góra dół ale naciskam w,s,a,d i zwykle kursory a takze klaw. numeryczna ale pasek podekscytowania nie rosnie .Jak to naciskac lub co dokladnie ??z góry dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo FarCry

Wszystko na Medium :wink:

Jakoś w to nie wierzę ;)

 

wiec jezeli ta karta jest zintergowana z plyta glowna to mozna zmianic tylko karte, i jezeli sie bedzie dalo to czy cos to wogole poprawi??

 

Nie możesz jej zmienić, po prostu wsadzasz nową bo aktualnie nie masz żadnej normalnej karty. Oczywiście że zmieni, nawet karta za 400zł będzie pewnie z kilkadziesiąt razy wydajniejsza od twojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie jakie jest sterowanie w tym modzie hotcoffe pisze zeby rytmicznie naciskac góra dół ale naciskam w,s,a,d i zwykle kursory a takze klaw. numeryczna ale pasek podekscytowania nie rosnie .Jak to naciskac lub co dokladnie ??z góry dzieki :D

ja sam sobie zainsatowałem przed wczoraj gta sa, wgrałem ten mod i troche pogłówkowałem jak doprowadzić panienke do orgii ;) klikałem cały czas strzałke w góre i co dwa-3 klikniecia w strzalke, zmieniałem pozycje spacją. u mnie działało i panienka dostała orgii, a moje stosunki z nią sie polepszyły, jeśli jednak Ci sie nie uda, może nawet z Tobą zerwać ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

ja sam sobie zainsatowałem przed wczoraj gta sa, wgrałem ten mod i troche pogłówkowałem jak doprowadzić panienke do orgii ;) klikałem cały czas strzałke w góre i co dwa-3 klikniecia w strzalke, zmieniałem pozycje spacją. u mnie działało i panienka dostała orgii, a moje stosunki z nią sie polepszyły, jeśli jednak Ci sie nie uda, może nawet z Tobą zerwać ^.^

Fascynujace. A co to znaczy: "doprowadzic panienke do orgii"? Uzywanie wyrazow, ktorych znaczenia sie nie rozumie swiadczy o jednym... Bez komentarza. Powodzenia w realu! Problem w tym, ze tam nie ma spacji. Ale panienka tez moze z Toba zerwac jak jej nie "doprowadzisz do orgii" :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam sobie zainsatowałem przed wczoraj gta sa, wgrałem ten mod i troche pogłówkowałem jak doprowadzić panienke do orgii ;) klikałem cały czas strzałke w góre i co dwa-3 klikniecia w strzalke, zmieniałem pozycje spacją. u mnie działało i panienka dostała orgii, a moje stosunki z nią sie polepszyły, jeśli jednak Ci sie nie uda, może nawet z Tobą zerwać ^.^

 

ale kompromitacja - chlopcze ile masz lat 9? czy moze juz 10? Zalosne jak niektorzy nie wiedza o czym pisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą gierke już sporo czasu (dawno przeszedłem), ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Panie i panowie oto konfesjonał samochodowy :D Ja nie wiem czy w Hameryce tak mają naprawde, ale dla mnie to jest lol

Mnie w tej grze zabija podobieństwo do realnego świata: nazwy miast, wygląd samochodów, i inne np. baza wojskowa na pustyni. No i oczywiście poczucie humoru panów z Rockstar: choćby ten konfesjonał, liczba 69 :D, wystrój pokoju tej babki w Las Venturas i wiele innych.

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ta seria ma od groma "smaczków" mnie rozwaliło studio filmowe w Vice citi z planem do kręcenia lądowania na księżycu (taka teoria spiskowa :lol: W SA też jest pare fajnych miejsc, np. ten konfesjonał, takie jedno atrium w LS czy też szczyt pylonu na golden bridge ;) Widać że autorzy sami świetnie się bawili robiąc tą grę :)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba sie musze bardziej zagłębic w tę gre ;)

Odpuściłem sobie po jej przejsciu, bo mi się znudziła, ale jeszcze może coś z tego bedzie :P

 

btw. Z jakiej stronki zasysacie mody?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie grałem w GTA, chciałem dzisiaj zagrać , a tu zonk przy zapisywaniu :(

"Save failed! There was an error while saving the current game. Please check your savegame directory and try again."

 

 

Co mogę zrobić??!! Zreinstalować nie mogę, bo już oryginalnej płytki nie posiadam :?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie grałem w GTA, chciałem dzisiaj zagrać , a tu zonk przy zapisywaniu :(

"Save failed! There was an error while saving the current game. Please check your savegame directory and try again."

Co mogę zrobić??!! Zreinstalować nie mogę, bo już oryginalnej płytki nie posiadam :?

Sprawdź czy przez przypadek nie usunąłeś z moich dokumentów folderu z "sejwami" do GTA. Jeśli tak to zrób nowy o nazwie "GTA San Andreas User Files".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne że gierka jest świetna, jak dla mnie gra roku 2005.

Macie jakieś dobre programy do edycji parametrów wozów. Ja mam GTA SA Ultimate, ale on coś nie działa :mur: Musze wkońcu osłabić tego Skylina bo sie nim nie da jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wyłączyć motion blur w tej grze ??

----------------------------------------------------

 

Poradziłem sobie - wystarczy program do GTA SA o nazwie Cam Hack :rolleyes:

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC baardzo fajne( zresztą jak i GTA 2 i 3) SA sterowanie zerżniete z konsoli szcególnie jeśli chodzi o samochody (gdzie VC to był pod tym wzgledem ideał) chocby gra była nie wiem jak fajna i klimatyczna jezeli sterowanie jest zrąbane to ja w to nie gram (ja podziekowałem nawet silent hilowi za współpracę), miałem pirata na dysku może 2 dni podchodziłem do niego kilka razy szukałem po sieci czy ktoś tego nie poprawił dałem sobie spokój ale pomysleć że mógłbym takie coś nabyć w sklepie hihi za pieniażki nie wiedząc co to jest zgroza!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero co zainstalowałem gre i juz sie pojawił błąd... w grafice :/ Moj sprzecik moze nie jest fanstastyczny, ale gra chodzi bez najmniejszych ścinek (duren 800, 256ram, gf3ti) blad polega na tym, iz cala gra jest... pomaranczowo zolta :/ cały ekran takiego koloru i ledwo da sie dostrzec samochody itd. :/ w faq nie ma o tym mowy... co zrobic? zainstalowac nowsze sterowniki (a jak tak to jak sie nazywa program do odinstalowania starych sterow)? reinstal gry? czy co? z gory thnx za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol:D to na początek, myślę że to moga być stery :D, wchodzisz do panelu sterowania /dodaj usuń programy/ znajdujesz sterowniki karty graficznej wywalasz stare instalujesz nowe 8] kilka restartów w międzyczsaie bedzie :P

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

VC baardzo fajne( zresztą jak i GTA 2 i 3) SA sterowanie zerżniete z konsoli szcególnie jeśli chodzi o samochody (gdzie VC to był pod tym wzgledem ideał) chocby gra była nie wiem jak fajna i klimatyczna jezeli sterowanie jest zrąbane to ja w to nie gram (ja podziekowałem nawet silent hilowi za współpracę), miałem pirata na dysku może 2 dni podchodziłem do niego kilka razy szukałem po sieci czy ktoś tego nie poprawił dałem sobie spokój ale pomysleć że mógłbym takie coś nabyć w sklepie hihi za pieniażki nie wiedząc co to jest zgroza!!

Podlacz pada - sterowanie (w wersji na PS2) jest genialne. W mojej opini znacznie lepsze niz w poprzednich czesciach. Po prostu lepiej dopasowane do pada :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem- skończyłem misję ( balanga pożegnalna Og Loca) i dalej nic mi się nie odpala :( Nie pamiętam, co zrobiłem, żeby dalej grać, ale teraz nie idzie nic zrobić :?

Miałem coś podobnego-po tej misji miałem "Los sepulcros"(lub podobnie).Miałem w niej wbić z goścmi z gangu do samochodu i gdzieś jechać.Jak wcisnąłem ENTER w pobliżu wozu,CJ zbliżał się do niego,chwycił za klamkę i...[gluteus maximus].Gra siadała za każdym razem."Program wykonał nieprawidłowa operację...itd".Najlepsze jest to,że gdy parę godzin wcześniej brałem się za tą misję to działała bez zarzutu,tylko że zginąłem podczas jej wykonywania.

W końcu jednak wywaliłem tą grę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem

mianowicie w misji Caligula Palace gdzie trzeba isc z gosciem do masarni ,gdy zabijam ostatniego goscia stojacego na kartonach w grze wywala blad i wychodzi do windowsa

Mial juz ktos z tym problem? i jak temu zaradzic?

Prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kazdym razem tak jest?

Ja czasem mialem wywalke, ale nie ma reguly na to gdzie (w moim przypadku). jezeli masz u siebie tylko w tym miejscu, zawsze, to raczej napewno uszkodzona jest gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kazdym razem tak jest?

Ja czasem mialem wywalke, ale nie ma reguly na to gdzie (w moim przypadku). jezeli masz u siebie tylko w tym miejscu, zawsze, to raczej napewno uszkodzona jest gra.

witam, mam tak za kazdym razem tylko w tym miejscu

 

Czy czasem nie instalowałeś spolszczenia ?

LOL instalowalem

miales ten sam problem moze?

czy mam rozumiec zeby je usunac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi sie nie podoba w KAzdej serii GTA i SAN ANDREAS rowniez nic z tym nie zrobili

mianowicie kiedy szukam jakiegos samochodu i nie moge nigdzie go znależć, nagle sie pojawia i jak do niego wsiadam widze juz 3 takie same obok.

pozatym jak sie jedzie jednym typem auta czesto pojawiaja sie takie same samochody jakby jezdzily grupami

 

Czy ktos zna na to jakies lekarstwo zeby samochody pojawialy sie bardziej losowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...