Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki ;]

Sam all robiłem modelik po modeliku :wink: ... - i mówie szczerze obczaiłem chyba z 500 fur żeby wybrac te :D

Szkoda że na ftp sie tego wrzucic raczej nie da :unsure:

Jakbyś miał czas to możesz wrzucić np. na FileFront - pilki do 1 GB. Więc można i więcej wrzucić podzielone WinRARem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dobra a teraz pytanie jak się robi licencje pilota? Trzeba wylatać ileś tam godzin? Tylko ile?

 

Zrobiłem szkołe latania wszystko na złoto i na lotniska mnie wpuszczają. Ale gdzieś czytałem, że licencja pilota daje spadochron...?

 

OK nie wiem skąd ale mam licencje pilota teraz przy wyskakiwaniu z samolotu ma się spadochron.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze spis wszystkich plikow odpowiadajacych za dany samochod w SA, bo chcialem zmienic radiowoz policyjny i nie wiem, ktore pliki za niego odpowiadaja. ;]

copcar - i tu koncowka la, sf, vg np: copcarsf.dff i copcarsf.txd - wszytsko w pliku gta3.img

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mogę odpalić GTA. Po uruchomieniu wyskakuje do widows zaraz po wczytaniu. Zainstalowałem patch 1.01 i nowe (all) stery i nie pomogło. Jeśli ktoś ma wiedzę jak się tego pozbyć to proszę o pomoc.

Gra oryginalna. Czytałem faq itd.itp

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Witam

Nie mogę odpalić GTA. Po uruchomieniu wyskakuje do widows zaraz po wczytaniu. Zainstalowałem patch 1.01 i nowe (all) stery i nie pomogło. Jeśli ktoś ma wiedzę jak się tego pozbyć to proszę o pomoc.

Gra oryginalna. Czytałem faq itd.itp

Hmm przeinstaluj gre, wgraj pełną instalacje razem z Audio, sprawdź stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? :o

Bawiłeś się jakimiś czitami/trainerami, że masz taką mała grawitację ? :> Bo z tego co pamiętam to jak grałem to tak wysoko nie wyskakiwałem ;]

 

EDIT:

Głupia literówka (sic!)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? :o

Bawiłeś się jakimiś czitami/trailerami, że masz taką mała grawitację ? :> Bo z tego co pamiętam to jak grałem to tak wysoko nie wyskakiwałem ;]

Absolutnie bez czitów - taka miejscówka wywrotowa poprostu - mozna motorem beczkę w powietrzu zrobić :D

Wiadomo też powszechnie że federalni się nie pier***** i dają po garach ile wleżie - no i takie efekty :Wink

 

Raz miałem tam dobrą akcje:

Trochę nabroiłem na mieście i goniła mnie już spora watacha mundurowych w tym eFBiaI - ale dojechałem do tego nasypu - wykręciłem - i lece nań prosto - ofc federalni za mną grzeją równo, już siedzą mi na ogonie ... wjeżdzam rozpędzony i wyskakuje (wozy jakieś pare cm za mną) a w tym momencie przejeżdza pociąg i zawija dwa Ranchery Fbi mijając mnie ow włos :D - ja ląduje elegancko po drugiej stronie (pod Fbi slychać tylko bum!) robie stoppie i dalej jazda :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? :o

Bawiłeś się jakimiś czitami/trailerami, że masz taką mała grawitację ? :> Bo z tego co pamiętam to jak grałem to tak wysoko nie wyskakiwałem ;]

Jak juz to trainerami, bo trailer to filmik zapowiadajacy np. gre/film. ;]

 

Zeby nie robic offa, to mam takie pytanko. Bawi sie ktos w sa po sieci, sa jakies mody do mp, w ktorych mozna grac ze zmodyfikowanymi pojazdami ? Pamietam, ze w vice city na mp mozna bylo tylko grac z org. plikiem gta3.img.

No i widze, ze jest kilka modow od mp, ktory jest najlepszy, w ktorym mozna swobodnie jezdzic sobie po miescie, bo jakis czas temu obczajalem ktorys z modow i byly tylko jakies kretynskie konkurencje a nie bylo trybu free ride.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM NA MÓJ SERWER MTA:SA

Nazwa: 2paq MTA:SA Race Server PL

Typ gry: MTA:SA wyścigi

Ludzie którzy mają problem z rozróżnieniem gry typu: RACE* od DM* są niemile widziani.

Zależy mi na czystej walce, bez chamstwa i dziecinnych zagrywek.

Informacje z game-monitor na temat serwera

Tu znajdziesz wszystkie potrzebne dane by znaleźć serwer, oraz informacje czy działa i ile osób gra**

Statystyki serwera

Dołączona grafika

Pełne informacje

Tu znajdziesz dokłądnie wszystko na temat serwera: wykresy obecności użytkowników (dzienny, miesięczny, roczny)

Forum serwera

Forum stworzono by dało możliwość do dogadywania się na spotkania w większym gronie, na np. mistrozstwa.

 

Przed wejściem na serwer proszę zapoznać się z regulaminem serwera!!

REGULAMIN SERWERA

Jeżeli umiesz zachowywać sie na serwerach MTA:SA przejdź odrazu do pkt.6 regulaminu!!

 

Szczególnie zapraszam ludzi z mojej sieci DataSystem Świętochłowice jak również osoby z sieci zrzeszonych przez firmę 3s:

[AKK] - AKK Net Bytom, Stroszek, Radzionków - www.akk.net.pl

[ARM] - ArmyNet, Bytom

[ASN] - ASNET, www.asn.pl

[ALB] - Albatros, Gliwice

[COM] - HardCom - Bytom Bobrek - www.hardcom.pl

[DRA] - Drama Pyskowice - www.drama.pl

[DRO] - Dronet - Gliwice

[DTS] - DataSystem - ¦więtochłowice, Bytom - www.swietochlowice.org

[FAR] - Faraon-Net - Ruda ¦l±ska

[FOR] - ForceNet - Katowice - Ligota - www.forcenet.com.pl

[GAL] - Galileusz Network Bytom, Miechowice, Karb - www.galileusz.pl

[GMK] - GMK ELEKTRONIK S.C. Knurów - ...

[iPC] - Inter PC Stroszek - www.interpc.pl

[LEO] - Leon - Rybnik - www.leon.pl

[MAG] - MagSoft - Gliwice

[MIR] - Mirasoft - Bytom - www.bytom-net.pl

[NST] - Nest - Sieci Komputerowe Gliwice

[PAK] - NetPAK Będzin, Czeladź - ...

[sTI] - STI Sieci Teleinformatyczne z dostępem do Internetu Piekary Śląskie, Giszowiec i Wojkowice - www.sti.net.pl

[sNS] - Sukces - Siemianowice - www.sukcesnet.com

[TRA] - Traco-Sat - Pyskowice - www.traco.pl

[TRY] - Trynek - Gliwice

[TYS] - 1000lecie.pl - Katowice - www.1000lecie.pl

[RST] - ReSet Elektronik - Gliwice - www.re-set.pl

[WNC] - ComNet - Katowice - www.welnowiec.net

PING DLA TYCH SIECI POWINNIEN BYĆ NAPRAWDĘ NIEWIELKI

 

*) RACE - wyśccigi; DM - rządza niszczenia; oprócz czytelnej dla każdego różnicy, chce zaznaczyć:

- w wyścigach trzebe dojechać w jak najkrótszxym czasie do mety, a nie o rozwalenie wszystkich i w ten sposób dojechanie do końca wyścigu,

- można wyprzedzaćw taki sposób aby nie udeżyć w nikogo

**) dane nie są podowane w czasie rzeczywistym, trzeba brać minimalną poprawkę

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mapki mojego autorstwa

 

13 mapek do pobrania TUTAJ (106kB)

 

Na tych mapakcha można grać na serwerze:

2paq MTA:SA Race Server PL (więcej w moim podpisie)

 

13 mapek:

1) 2paq1001 - ok. 255pkt; czas gry: ok. 15minut; \ to miała być jedna

2) 2paq2001 - ok. 255pkt; czas gry: ok. 15minut; | długa mapka, dlatego

3) 2paq3001 - ok. 255pkt; czas gry: ok. 15minut; > w miejscu gdzie kończy

4) 2paq4001 - ok. 255pkt; czas gry: ok. 15minut | się jedna, znaczyna

5) 2paq5001 - ok. 255pkt; czas gry: ok. 15minut; / następna mapka

6) 2paqDRIFT - 255pkt; czas gry: ok. 15minut; dużo zakrętó 90stopni, zakrętów szerokich, dajacych możłiwosć driftu

7) 2paqLasVenturasProlog - 255pkt; cas gry: ok. 30minut; 5 okrążeń

8 ) 2paqMIKRO - ok.255pkt; czas gry: ok. 18minut; kilka okrążeń

9) 2paqMINI - ok. 255pkt; czas gry: ok. 18minut; kilka okrążeń

10) 2paqMOTORBIKE - 255pkt; czas gry: ok. 30 minut

11) 2paqSanFierroProlog - 255pkt; czas gry: ok. 30minut; 5 okrążeń

12) 2paqStunt - 255pkt; czas gry: ok. 13minut

13) 2paqverSFs300 - 255pkt; czas gry: ok. 40minut; 21 okrążeń

 

ad.1. Od Los Santos do Las Venturas - masz możliwość pościganai się kilkoma szybkimi sportowymi brykami

ad.2. Od Las Venturas do Pustyni - masz możliwość pościganai się kilkoma szybkimi sportowymi brykami, na mapce jest pkt. gdzie masz możliwośc wybranai pojazdu którym sie będziesz ścigał dalej

ad.3. Od Pustyni do San Fierro - masz możliwość pościgania się szybkimi brykami, motocyklami, i .. sam sprawdź

ad.4. Od San Feirro do Terenów pozamiejskich po przez pustynie i bazę wojskową - tym razm trochę limuzyn do sćigania, motocykle, wchilka z pojazdem RC, humer, pojazd SWAT no i ... szybkie bryki :D

ad.5. Od Terenów pozamiejskich do Los Santos - oczywiście ... szybkie byrki :D

ad.6. Zaczynasz Stratum, by po przejechaniu kilku pkt. stanąć przed wyborem każdego pojazdu dostępnego w GT:SA i to nim ścigasz się do prawie samego końca :D, mapka dla fanów driftu, można praktycznie każdy zakręt <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pełnym bokiem, a większość należy włąśnie tak pokonywać (jest i moment zabawy w około latarni)

ad.7. 5 okrążeń (co okrążenie ubywa jakiś maly fragment, każde okrążenie jest troche krótsze) w okół LasVenturas, bardzo szybka mapka, dużo długich prostych, jest mozłiwość zamiany pojazdu podczas wyścigu, wyścig oczywiście sportowymi samochodami

ad.8. & ad.9. Ta sama trasa, różni sie tylko pojazd zaczynający: w MIKRO - RC, w MINI - kart; kilka okrążeń, a pojazd i trasa - dostosowana tak by liczyły sie umiejętności, a nie głupota - podczs wyścigu można zmienić pojazd

ad.10. Od roweru po najszybszy dostępny w GTA:SA motocykl (po drodze chwila w wodzie :P - czyli zabawa motorówką), zaczynasz od mozolnego zbierania kilku pkt. w zamkniętych trasach - końćzysz na motocyklach zbierając w kilka sekund dużą liczbę pkt.

ad.11. Wymahająca trasa, kilka okrążeń - mapka dla prawdziwych maoniaków :D zaczynasz niewinnym pojazdem, ale masz możliwość zmiany na NRG500, Turismo czy Stratum

ad.12. Jedyne w 100% stuntowa mapka wykonana przezemnie, gwarantuje Ci trzy rzeczy: napewno na trasie niebędziesz się nudził, napewno dojedziesz do mety, napewno kilka razy użyjesz /kill :D (dopiero po przejechaniu 2-3 krotnym można machnąć na raz)

ad. 13. JEDYNA na moim serwerze mpaka która łączy możliwość ścigania z zabijaniem :D; masz wybór:

- zebrać 255pkt;

- zniszczyć wszystkich (RESPOWN 300s - w tym czasie żywy może być tylko jeden)

Na mapce ukryty jest: czołg, hydra, hunter .... a do tego na mapce możesz znaleźć każdy pojazd dostępny w GTA:SA

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stworzylem również mod dotyczący parametrów pojazdów.

Modyfikację można pobrać TUTAJ

 

Z modyfikacją można grać na moin serwerze MTA:SA

2paq MTA:SA Race Server PL - odpowiednie linki znajdziesz poniżej lub w podpisie

game-monitor: 2paq MTA:SA Race Server PL

 

UWAGI:

handling.cfg - plik w którym zapisane są parametry samochodu:

- przyczepność,

- opis zawieszenia,

- prędkość maksymalna i przyspieszenie,

- hamowanie,

- napędzana oś

… na necie są programu do edycji tego pliku, bo to nic nadzwyczajnego by zmienić te parametry, a edycji można i w prostym notatniku dokonać …

… wg. mnie standardowe parametry są do kitu, samochody osobowe nie różnią sie zbytnio parametrami od sportowych - dlatego (oczywiście z zachowaniem proporcji) dokonał modyfikacji, tak żeby było ok. …

… powiem tak, każdy kto pobawił się przy moich ustawieniach był zadowolony, …

… wprawdzie przez to że samochody są mocniejsze, szybciej przyspieszają, w zakrętach nie można przesadzać z gazem, bo wtedy leci się pełnym bokiem (drift!!) …

 

plik znajduje się w następującym folderze:

...\GTA SA\GTA San Andreas\data\handling.cfg

PRZED PODMIANĄ ZAPISZ ORGINALNY

zamiana trwa naprawdę chwilę

 

oryginalny jest Ci potrzebny po to, bo czasem gdy na serwerze działa anti-cheat to nie wejdziesz jeżeli zmodyfikowałeś coś w swojej grze, dlatego możesz mieć problemy by wejść na inne niż mój serwer - jeżeli coś mieszałeś…

Edytowane przez acp___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd sciagnąć dobre modele taxi i policji (może być samo taxi ;)) ? Bo na tej:http://gta.gamigo.de/download stronie są dwa ale kiepskiej jakości (jeden nawet wgrałem i wyglada gorzej niż stare taxi :/).

 

A i jeszcze czy macie jakiś fajny model zastepujący sabre ? :D

A i jeszcze coś ;). Można z sieci sciągnąć nowe dzwieki silników czy nie ? Miodnie by było gdyby sie dało np z carrery gt :D.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak postawic gre na lanie??? Nie wiem czy server i client do gry po necie bedzie nadawal sie do lanu. MTA nie chce chodzic.

Postwawilem server i wszytko jest ok. Problem w tym ze nie moge podlaczyc drogiego kompa. Uzywam clienta i servera gta mp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!! Zagadywanka !!! ;]

 

Z jakiej Gry pochodzą te 2 screeny?:

http://img239.imageshack.us/my.php?image=1ra5.jpg

http://img239.imageshack.us/my.php?image=7wn5.jpg

 

Hmm, dlaczego nie działają miniatury?;/

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się :> na tym screenie tak wyszlo ze względu na światło.

Ten dodge tak wyglada jakby mial zrobiona hydraulike i ktos przed wykonaniem screena nacisnal h co odpowiada za uniesienie samochodu, bo jednak autko cos za wysoko stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedna sie tak nie da bo ja na low i na very high mam falowanie powietrza. Efekty to tutaj głównie ilość cieni i stopien filtrowania textur ;).

Hmmm dziwne .... bo u mnie zadziałało ( Radeon 9700 ) - widać np. na tym początkowym demku jak powietrze faluje/nie faluje.

 

Może jeszcze coś zmieniłem .... jak kiedyś zainstaluję to powiem dokładniej i zrobię screeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...