Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest mozliwosc gry przez siec LAN w SA? czy jest jakis program ktory to umozliwia?

ehh.. odpowiedz masz nawet na tej stronie topicu.. ale zebys znowu nie napisal gdzie konkretnie:

 

W sa-mp jest Lanmode , poczytaj sobie , moze bedzie cos na tym forum http://forum.sa-mp.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dawno nikt sie nie odzywał. Czy istnieje jakieś narzędzie do edycji plików formatu TXD w GTA SA ? próbowałem 3 róznych i zawsze mi jakis błąd wywala :/ Chodzi o modyfikacje plików w folderze . . . Rockstar Games\GTA San Andreas\models\txd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dawno nikt sie nie odzywał. Czy istnieje jakieś narzędzie do edycji plików formatu TXD w GTA SA ? próbowałem 3 róznych i zawsze mi jakis błąd wywala :/ Chodzi o modyfikacje plików w folderze . . . Rockstar Games\GTA San Andreas\models\txd

TXDWorkshop , ZModeler , TXD-Viewer

 

http://gta.gamigo.de/download.php?do=comme...13&orderBy=

 

http://gta.gamigo.de/download.php?do=comme...90&orderBy=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki wielkie TXD workshop działa :)

 

Pozdrawiam.

 

EDIT:

 

Teraz kolejny problem. Gdy modyfikuje plik LOADSCS.txd ( ekran początkowy) nie ważne co wstawie, zawsze jest biały ekran. Wydaje mi sie że to kwestia właściosci obrazu ("properties") ale modyfikacja tego tez nie jest mozliwa. Kazdorazowo gdy zmienie właściwosci - pozaznaczam te pola od 1-7 i nacine ok, moje ustawiania znikają :/ moze wie ktoś o co biega? W GTA3 ani w VC nie miałem czegoś takiego.

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze post pod postem ale po edycji dalej cisza wiec moze ktos ma sybskypcje na maila.

 

problem z LOADSCS.txd rozwiazany, natomiast mam inne pytanie, czy wie ktos jak rozwiazać problem rozmywania się/ ładowania sie tekstur po modyfikacji fur i dodaniu modów? Wczesniej był to mały problem ale teraz jest nie do zniesienia . . . Umie ktoś mi pomóc?

 

Zmodował juz spokojnie 70% pojazdów (high poly) i dodałem Oblivion mod - strasznie obciążający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos jak rozwiazać problem rozmywania się/ ładowania sie tekstur po modyfikacji fur i dodaniu modów? Wczesniej był to mały problem ale teraz jest nie do zniesienia . . . Umie ktoś mi pomóc?

Jezeli chodzi ci o tzw doczytywanie mapki to raczej z tym nic nie zrobisz , tu sie liczy ilosc pamieci i szybkosc hdd , mozesz zmniejszyc detale na medium (na low nie polecam bo jest dziwna czrna poswiata w oddali) - moze cos pomoze.

 

EDIT: poszukaj sobie na sieci modu 2xDrawDistance -zwieksza on zasieg widzenia o 2 razy dalej niz standardowo gra , obciazy to bardziej procka , ale bedzie na zapas doczytywalo wiecej textur - wg mnie powinno troszke pomoc.

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi ci o tzw doczytywanie mapki to raczej z tym nic nie zrobisz , tu sie liczy ilosc pamieci i szybkosc hdd , mozesz zmniejszyc detale na medium (na low nie polecam bo jest dziwna czrna poswiata w oddali) - moze cos pomoze.

 

EDIT: poszukaj sobie na sieci modu 2xDrawDistance -zwieksza on zasieg widzenia o 2 razy dalej niz standardowo gra , obciazy to bardziej procka , ale bedzie na zapas doczytywalo wiecej textur - wg mnie powinno troszke pomoc.

Kiedy wyłączysz plik wymiany to prędkość HDD nie ma najmniejszego znaczenia po wczytaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z wywalaniem sie gry po instalacji dodtaków ? czesto mam tak ze wywala mnie z gry i pojawia sie "nie wysyłaj" mozna cos z tym zrobic?

 

Może jest taki mod który zmienia wiekszą część lub wszystkie fury bezbłednie?

Uzywaj programu GTA Parking SA 1.0 -bardzo dobry program umozliwiajacy bezproblemowe instalowanie/odinstalowanie fur/modow , niektore gabloty sa zle zrobione i gra sie przez nie kaszani , czesto tez tak mialem , i z tym raczej nic sie nie da zrobic ,mozna jedynie podmienic wadliwe auta na inne , dlatego tez lepiej na bierzaco po dodaniu np jednego-dwoch aut sprawdzic czy gra dziala , zeby nie bylo ze po podmiance 20 furek gra sie nie uruchamia i nie wiadomo ktora furka zepsula gre :)

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK od dziś bede go użuywał ale jak teraz sa fury pozmieniane to musze wszystk robic od nowa ?

 

Moze sa jakies mody które dodają wieksza ilosc fur na raz? Znacie jakies ( w sumie to czy znasz bo głownie Krzychu7 mi pomaga ;) )?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moda który dodaje więcej fur ilościwo to nigdy czegoś takie nie znalazłem. Sam zrobiłem full moda do SA nastawionego w dużej mierze na muscle car i krążowniki więc gra sie zaje*** - screeny są w tym temacie kilka/kilkanacie stron dalej to możesz sobie porównać, wystarczy że wyszukasz moje posty w tym temacie i powinienes bezproblemowo znaleźć. Może masz jakieś bryki które by mi się spodobały a jeszcze ich nie znalazłem?:> Generalnie amerykańce lat 60,70,80,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sa jakies mody które dodają wieksza ilosc fur na raz? Znacie jakies ( w sumie to czy znasz bo głownie Krzychu7 mi pomaga ;) )?

Pozdrawiam :)

No sa packi zawierajace gotowe wozki , chyba nawet sa z instalatorami o ile sie nie myle , bodajze kilka stron wczesniej ktos o takich paczkach pisal , a ogolnie to sciagaj furaki z gtainside.com - najwiekszy wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moda który dodaje więcej fur ilościwo to nigdy czegoś takie nie znalazłem. Sam zrobiłem full moda do SA nastawionego w dużej mierze na muscle car i krążowniki więc gra sie zaje*** - screeny są w tym temacie kilka/kilkanacie stron dalej to możesz sobie porównać, wystarczy że wyszukasz moje posty w tym temacie i powinienes bezproblemowo znaleźć. Może masz jakieś bryki które by mi się spodobały a jeszcze ich nie znalazłem?:> Generalnie amerykańce lat 60,70,80,90

a jest mozliwosc zebys wysłał pliki? Wiem ze to ponad 2GB . . . Pytam bo włożyłem w to naprawde duzo pracy a teraz gra jest niestabilna :(

 

PS: wgrywał ktos z was moze Oblivion mod? Co o nim myslicie? Dla mnie czad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moda który dodaje więcej fur ilościwo to nigdy czegoś takie nie znalazłem. Sam zrobiłem full moda do SA nastawionego w dużej

[ciach]

nie znalazłem? :> Generalnie amerykańce lat 60,70,80,90

Skoczylem kilka stron wstecz zeby ogladnac furki i mam pytanie Caleb , gdzie znalazles tego Dodge Chargera R/T ?

http://img471.imageshack.us/my.php?image=gallery42fc.jpg

Edytowane przez Krzychu7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi pomoże mam problem z gta:san andreas gdy wsiadam na motor lub rower to znikami

facet i motor lub rower mam zainstalowane rożne wozy z neta nie wiem co robić

Napisz jaka masz grafike i na jakich sterach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój sprzęt: Win Fast A340 TD 256mb ram WINDOWS XP (SERVICE PACK 1) A PROCESOR ASUS A7V600-X I KARTA TELEWIZYJNA: WIN FAST PŁYTA GŁOWNA: AMD ATHLON XP

 

grafika:NVIDIA GE FORCE FX 5200

 

MOŻESZ MI POMÓC, AHA I NIE WIEM JAKIE MAM DOKŁADNIE STEROWNIKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika:NVIDIA GE FORCE FX 5200

Jestem pewny ze to przez gfx`a sie tak dzieje , bo na tych kartach sa takie przeboje , zainstaluj inne sterowniki i zobacz czy jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mial problem, ze gra dziala za szybko ? ludziki i fury tak zapierniczaja, ze sie nie da grac :( na starszym sprzecie dzialala oky. czy to mozliwe, ze sprzet jest za szybki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no takie rzeczy to juz probowalem, bez skutku, zauwazylem natomiast, ze po ponownym uruchomieniu kompa gra dziala normalnie przez jakis czas, po czym znowu zaczyna "przyspieszac"

 

wogole czas przyspiesza jak szalony nie wiem co jest grane :/

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem roznych sterow, skrecilem sprzet do ustawien default i nic, czas x10, nie da sie grac.

 

p.s. mial ktos motyw, ze widzial katastrofe lotnicza ?

jestem sobie na górze chiliad, a tu nagle spada samolot, wybucha i mnie zabija :)

lol

nie moglem uwierzyc :) a potem sie przestac smiac :)

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. mial ktos motyw, ze widzial katastrofe lotnicza ?

jestem sobie na górze chiliad, a tu nagle spada samolot, wybucha i mnie zabija :)

lol

nie moglem uwierzyc :) a potem sie przestac smiac :)

Jak nie mogłeś uwierzyć w takie coś to zobacz
filmik :D Nieźle mnie rozbawił :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GTA SA.

 

Kiedy miałem Windows XP Prof zwykłą wersję bez żadnych sp'ów to wszystko śmigało dobrze. Jednak teraz kiedy zainstalowałem Windowsa z SP 2 to po kliknięciu w menu START GAME pasek ładuje się do połowy po czym wychodzi do Windowsa i wyskakuje błąd: 'Wystąpił błąd z aplikacją gta_sa.exe' -> Wyślij raport o błędach i Nie wysyłaj. <_<

 

Nie wiem czy to przez SP2. Jeżeli ktoś miał pdoobny problem lub wie co należy zrobi to byłbym dozgonnie wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na sp2 wiec to raczej nie jego wina. instalowales od razu wersje z sp2 czy doinstalowales sp2 ? jezeli doinstalowales po zainstalowaniu gry to sprobuj ja zainstalowac od nowa

 

p.s nie zapomnij o save'ach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu instalowałem na SP2. Teraz występuje dziwny błąd sterowników, nie wiem z jakiej przyczyny. Nie wiem też czy wystąpi błąd gta_sa.exe bo nie dochodzi do tego momentu co zazwyczaj ten błąd występował :sad: Coś jest nie tak :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...