Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Syca niektore modele. :]

 

Dołączona grafika

 

Juz od dawna modyfikuje sobie auta w SA, teraz znowu mi sie zachcialo. ;]

Potrzebuje spisu wszystkich aut w grze, razem ze zdjeciem, bo chyba nie ma innej mozliwosci na podmiane wszystkich aut. Jak ktos widzial takie cos to prosze zarzucic linkiem. ;]

 

Dołączona grafika

 

Respect me en my carz. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

 

hehe ja również ostatnio zainstalowałem sobie po dłuuugiej przerwie SA i zacząłem się bawić modelami.

 

Z tego co widze to podmieniacie autka na co popadnie... Ja podmieniłem swoje furacze na auta unikalne, przez co mam pewność że, drugiego takiego merc'a czy beemke na światłach nie spotkam. Wkońcu król może być tylko jeden, nie?

 

Moje furki:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zainstalowałem sobie jeszcze fajny modzik, który umożliwia ręczne uruchamianie i gaszenie silnika oraz świateł ;] Naprawde fajny bajer !

Do tego jeszcze kilka fajnych felg, tak więc zabawa jest przednia ;].

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

 

hehe ja również ostatnio zainstalowałem sobie po dłuuugiej przerwie SA i zacząłem się bawić modelami.

 

Z tego co widze to podmieniacie autka na co popadnie... Ja podmieniłem swoje furacze na auta unikalne, przez co mam pewność że, drugiego takiego merc'a czy beemke na światłach nie spotkam. Wkońcu król może być tylko jeden, nie?

Ta pewnie, nieraz sie tak mapa zaladuje, ze smigaja tylko auta jednego modelu, albo kilku, wiec takich sytuacji nie da sie uniknac...

Nie wiem do kogo pijesz, ale np. ja nie podmieniam aut na pale, bo to sie chyba mija z celem, przetestowalem juz sporo modeli i np. ze stronki gta.gamigo.de znam wiekszosc najlepiej wykonanych modeli.

Ze screenow widac, ze zrobiles sobie san dojcze andreas, bo same szwaby. :]

Mam dziwna faze, chyba za duzo fur juz napakowalem, bo strasznie dogrywa mi hdd, moze engine sie dlawi od tej ilosci tekstur.

 

Pogralem dzis w sa mp - http://www.sa-mp.com/ , szkoda, ze nie mozna uzywac wtedy zmodyfikowanych modeli pojazdow.

 

Moze powrzucamy furki, ktore uwazamy za warte uwagi. :]

 

Cheverolet Caprice

 

http://gta.gamigo.de/download.php?do=download&id=10367

Dołączona grafika

 

Szukalem jakiegos fajnego smerfowozu, malo ogolnie tego jest, trafilem na taki oto model, wykonany bardzo ladnie. ;]

 

Polecam tez tego Audi A4 Avant (combi) ze screena GuC!o^, tez niczego sobie.

 

Szukam obecnie taryfy, przegladalem juz sporo, ale zadna nie spelnia moich oczekiwan. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie jeszcze fajny modzik, który umożliwia ręczne uruchamianie i gaszenie silnika oraz świateł ;] Naprawde fajny bajer !

Mógłbyś zarzucić linkiem do tego moda ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

-Caleb- mógłbyś udostępnić tą terenóweczke ? Przeglądałem mase stron z autkami ale ją widze po raz pierwszy !

Zaraz poszukam w plikach bo sciagam fury od tak dawna ze juz nie pamietam skad ja mam ;/

 

 

EDYTA:

 

Sprawdź czy to dokładnie ta, bo mam kilka Land Cruiserów ...

http://rapidshare.com/files/13917573/1985_...r_Fj40.rar.html

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.com/files/13910403/D3D9.dll

 

Plik wrzucić do głównego katalogu z grą.

 

Podczas gry:

 

litera "I" - on/off silnik

litera "L" - on/off światła

 

gl & hf

Wrzucenie tego pliku do katalogu z gra powoduje error, nie mozna nawet wejsc do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ! To ta właściwa.

 

Wielkie dzięki :D

No problemos

 

jeżeli masz coś ciekawego w temacie muscle car, vanów, car made by USA etc. byle nie Hummery, Merce, Audi, Bmw, szpan wózki ala Lambo czy Ferrari najnowsze (starsze moga być tak do 1996 r.) i w ogóle Europejskie fury to zapodaj :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często wkurza mnie jeden szkopuł przy nowych modelach - błyszczące się jak psu jaja elementy takie jak: zderzaki, fele etc. Do stylu grafy SA to po prostu nie pasuje i zbyt rzuca się w oczy. Najlepsze sa modele stonowane kolorystycznie takie jak wcześniej zapodana Toyota LC :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-Caleb-

 

ja używam tylko podawanej już stronki gta.gamigo.de. Jest to chyba największa biblioteka modeli do SA :)

 

@ath

 

Zapomniałem dopowiedzieć o tym myśląc że, wina leży po mojej stronie. MOD'zik działa na defaultowej wersji SA czyli 1.0. Po spatchowaniu do 1.01 gra mi się sypała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@-Caleb-

 

ja używam tylko podawanej już stronki gta.gamigo.de. Jest to chyba największa biblioteka modeli do SA :)

 

@ath

 

Zapomniałem dopowiedzieć o tym myśląc że, wina leży po mojej stronie. MOD'zik działa na defaultowej wersji SA czyli 1.0. Po spatchowaniu do 1.01 gra mi się sypała.

Mam 1.0. :]

 

Kto zgadnie z jakiego to teledysku ? :lol2:

 

click

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...