Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!!!!!!!!!

 

Mam dosyc pewnie banalne pytanie !!!!!!! a mianowoicie chce sobie urozmaicić gierke imnprotujac nowe wozy !!!!! ale cos mie nie wychodzi mam program img tool, ale nieiwem co i gdzie dalej>? jakie pliki zamienic? gdzie ? czy w glownym gta sa czy jakos inaczej...bardzo prosze o pomoc... z gory dzieki !!

 

 

ok mam nadizej ze sobie jakos z tym poradzilem...znajduje pliki i odpowiednio je zaminaim :) na nowe ...ale jeszcze jendo pytanie? jak nazywaja sie samochody te na samym poczatku w pierwszym miescie zeby ...moc zobaczyc czy to wogole działa?

Edytowane przez JORDAN 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczasz IMGTool ,otwierasz plik gta3.img w katalogu models , zmieniasz nazwe plikow (backup) ktore beda zamienione przez te nowe z wozem do podmianki, pozniej commands-> Add i dodajesz pliki z nowym wozkiem (rozszerzenia txd i dff).Z kazda furka masz plik readme ,gdzie jest napisane jakie wartosci zmienic w vehicles.ide ,carmods ,carcols i handlings.cfg. A tak ogolnie to polecam program GTA SA Parking -robi wszystko automatycznie.

 

jak nazywaja sie samochody te na samym poczatku w pierwszym miescie

m.in. Greenwood ,hermes ,tornado, perennial, manana, fortune ,glendale ,sentinel ,oceanic. Podmien sobie za Greenwooda - ona zawsze stoi zaparkowany na grove street.

Edytowane przez Astro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie Mod Installer'a.

 

http://grandtheftauto.filefront.com/file/S...ller_SAMI;55091

 

Łatwo, szybko i przyjemnie podmienisz sobie modele.

 

Wejdź np. na www.gtasite.pl i zobacz sobie galerie samochodów abyś dokładnie wiedział jak się poszczególne wozy nazywają i żebyś wiedział na co podmieniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczasz IMGTool ,otwierasz plik gta3.img w katalogu models , zmieniasz nazwe plikow (backup) ktore beda zamienione przez te nowe z wozem do podmianki, pozniej commands-> Add i dodajesz pliki z nowym wozkiem (rozszerzenia txd i dff).Z kazda furka masz plik readme ,gdzie jest napisane jakie wartosci zmienic w vehicles.ide ,carmods ,carcols i handlings.cfg. A tak ogolnie to polecam program GTA SA Parking -robi wszystko automatycznie.

m.in. Greenwood ,hermes ,tornado, perennial, manana, fortune ,glendale ,sentinel ,oceanic. Podmien sobie za Greenwooda - ona zawsze stoi zaparkowany na grove street.

 

dzięki wielkie !!!!!!!! już wszystko "biega" wozy wyglądają przecudnie pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. mógłby ktoś zuploadować oryginalnego (a jakże) gta_sa.exe ? Pamiętam, że ma około 8mb. Ostatnio kombinowałem z multi i wgrałem jakiegoś innego (13mb) i stare savy mi nie chodzą, te ściągnięte z internetu też nie. Zresztą z tego co pamiętam na zwykłej wersji savy ściągnięte z internetu w jakiej misji nie byłyby zapisane to zawsze włączała się nowa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , czy istnieje jakiś kamera - mode czy coś takiego , aby podwyższyć kamerę? o ile motorami , truckami itp jeżdzi się ok o tyle pry sportowych furach kamera jest dla mnie stanowczo za nisko niezależnie od trybu kamery bo wiadomo cinematic odpada, dzieki pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , czy istnieje jakiś kamera - mode czy coś takiego , aby podwyższyć kamerę? o ile motorami , truckami itp jeżdzi się ok o tyle pry sportowych furach kamera jest dla mnie stanowczo za nisko niezależnie od trybu kamery bo wiadomo cinematic odpada, dzieki pa

Camerahack ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejsc misje los desperados ??? nie moge zwerbowac gosci z gangu wycelowuje na nich i ich namierzam i powinni sie przylanczyc a tu nic.

Celujesz na jakiegos zielonego kolesia z Grove St i trzymajac PPM dusisz G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy, zainstalowałem grę u kuzyna (wersję 1.0 w celu pogrania w SA Multi Player) i za każdym razem wywala grę (sczy single czy multi) po logach (nvidia, eax).

 

kiedyś to miałem i nie moge sobie przypomnieć co wtedy zrobiłem, w FAQ o tym nie pisze bo szukałem, na google nie moge tego znaleźć za bardzo

 

nie wiem czy ktos z was to widzial ale dla mnie to nowosc:

http://img390.imageshack.us/img390/2614/samp002cq1.png

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy news:

 

od dziś nie działa SAMP ;(

 

nie da się już grać po sieci, a to za sprawą:

San Andreas Multiplayer, aka SA-MP, was shutdown on the 24th of July 2007.

 

The SA-MP development team was not interested in further developing this mod as groups of people were dedicating themselves to destroying it.

 

The amount of work required to keep this mod in a playable state while they try to crash servers, develop exploits without following proper disclosure guidelines, accuse the team of not doing our part (especially when most of our network security related issues stem from other 3rd party libraries) have been demotivating and unnecessary for the team to handle.

 

Hackers did not fear any legal action from attacking the SA-MP game servers, as we are not officially backed by the developers of the game nor do we have any financial resources to fight back legally.

 

We apologise to our supporters for having to take this extreme action. It was a lot of fun while it lasted. Perhaps... we'll meet again in another game, another time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh cos mnie wzielo...wgralem sobie znowu GTA- cale popoludnie sciagalem dodatki auta, ubrania, fryzury , tatuaze-nawet komorki-masakra :D autka powgrywalem jakimms tam mod instalerem...jeszcze nie doszedlem do tego jak sie instaluje ciuchy, tatoaze, buty i bizuterie ale cos czuje ze czeka mnie znowu duzo zabawy a wszystkie dodatki dodaja nowa jakosc-choc grafika slabiutka w porownaniu chocby z ostatnim Scarface-m.Miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy news:

 

od dziś nie działa SAMP ;(

 

nie da się już grać po sieci, a to za sprawą:

:blink: :blink: :blink:

Az mi sie wierzyc nie chce ,niedawno co wypuscili nowa wersje a juz zamykaja caly projekt. Wszystko przez tych leszczy co crashowali servy :mur: Teraz pozostaje czekac na MTA:deatchmatch ,albo miec nadzieje ze z sa-mp wszystko wroci do normy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktos moze jakis sposob, kod, czy cokolwiek, zeby przejsc ta popier... misje gdzie sie takim malym helikopterkiem lata, a ten debil kieruje sobie jakims sterowanym samochodzikiem ?? Bo sie teraz zacialem, mam do wyboru misje u Wizziego, ale ten mi jej nie chce dac, bo pier..., ze plywac nie umiem. O co kaman ?? Plywalem i plywalem, a zadna umiejetnosc sie nie zwiekszyla, gdzie sie mozna tego nauczyc ? A druga misja to wlasnie helikopter... i [gluteus maximus] jest...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza misja:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nazwa: New Model Army

Nagroda: 7.000$

 

Ostateczna potyczka pomiędzy Zero, a Berkleyem. Misja rozgrywa się w wielkiej makiecie, a polega na tym, aby samochodzik sterowany przez Twojego kumpla dotarł na jej drugi koniec. Na wszystko masz 7 minut. Nie jest jednak tak łatwo jak Ci się wydaje. W szczęśliwym dotarciu do celu przeszkadza helikopter wroga, który tu i tam zrzuca beczki na drogę. Po starcie samochodzikiem się nie zajmuj, tylko zniszcz wrogie czołgi stojące przy ścieżce (na radarze kolor czerwony). W tym celu, ze swojej bazy, podnieś bomby (można brać tylko jedną) i upuść je nad czołgiem. Spróbuj też rozwalić pojazd latający przeciwnika robiąc z nim to samo co z wozami opancerzonymi. Teraz czas na zabawkę Zero. Są dwa rodzaje przeszkód, które utrudniają jej dalszą jazdę: beczki oraz szpary w ziemi. W przypadku tych pierwszych sprawa jest prosta, podnosisz baryłkę i wyrzucasz ją gdzieś obok, na trawę. Jeżeli chcesz, aby pojazd przejechał przez drugie utrudnienie, należy z bazy przytransportować drewnianą kładkę, aby stworzyć most. Po kilku takich kombinacjach, auto w końcu dotrze do celu, a sklep inkasować będzie 5.000$ dziennie!

Druga misja:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Nazwa: Amphibious Assault

Nagroda: 11.000$, Respekt +

 

Misja rozpocznie się dopiero wtedy, kiedy statystyka czasu jak możesz wytrzymać pod wodą (Lung Capacity) będzie wynosiła 20% lub więcej. Przed rozpoczęciem zadania polecam również kupno pistoletu z tłumikiem. Przejdźmy jednak do rzeczy. Najpierw pojedź do doków na północy miasta. Wskocz do wody i płyń pomiędzy skałami, aż do momentu kiedy znajdziesz się na otwartym morzu. Teraz należy dostać się na tankowiec. Obszar patroluje parę łódek, które po zobaczeniu Ciebie zaczną strzelać. Jedynym sposobem na uniknięcie tego jest płynięcie pod wodą. Wynurzaj się tylko, aby nabrać powietrza, ale pamiętaj, że wtedy nie możesz ani drgnąć! Przepłyń pod statkiem i wejdź na pomost, a następnie po schodach. Mając broń, którą poleciłem na początku nie bierz noża. Strzelaj do wszystkich, których napotkasz, aż znajdziesz się na dziobie statku. Wejdź teraz przez drzwi i zejdź na dół. Na tablicy kontrolnej przełącz coś, a następnie zmiataj z okrętu. Płynąc do brzegu rób to samo co przedtem. Wszystko po to, aby szczęśliwie zakończyć dość trudne zadanie.

Źródło: GTAthegame.NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...