Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Przejzalem caly topic i mam nadzieje ze tego nie widzialem, jak przeoczylem to sorka (troszke tych postow jest). Otoz mam pytanko czy udalo sie komos ustawic w grze powyzej 60Hz ? Chce ustawic 85Hz przy rozdzielczosci 1024x768 tylko nie moge dojsc jak. Probowalem cos w sterach ale tam tego nie ma :o (71.89) a w rivatuner nie moge dojsc jak to skonfigurowac... Jesli jest jakis plik w grze w ktorym to mozna przestawic w jaki kolwiek sposob to prosze mi go wskazac i co zrobic. Badz jakis program ktory umozliwia ustawic 85Hz :/ oczy strasznie pala przy tych 60Hz. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZWIĘKSZENIE DISTANCE 10x!

 

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=195185

 

Screeny dosc smakowicie wygladaja.

 

Tak jak napisali tam na forum - BEWARE low-end comps ;]

Świetna sprawa, o wiele lepiej wyglada.. Ułatwiona jest tez jazda autem jak nie wiem gdzie jechac ;]

 

Chyba mam high-end komp'a bo zwolnilo tylko nieznacznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ciekaw jestem czy ktos z Was to zauwazyl.Jak jedzie sie motorkiem to bas jest slaby a jak samochodem to jest dokladnie taki sam jaki znajduje sie w Waszych komputerowych glosnikach/kolumnach.Sprawdzilem to w Hypnotoic Tango Master Blaster i roznica w basie jest 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ktos z Was to zauwazyl.Jak jedzie sie motorkiem to bas jest slaby a jak samochodem to jest dokladnie taki sam jaki znajduje sie w Waszych komputerowych glosnikach/kolumnach.Sprawdzilem to w Hypnotoic Tango Master Blaster i roznica w basie jest 100%

1494590[/snapback]

Ciężko jest tego nie zauważyć :wink:

 

A tak serio to byłem strasznie ciekaw co zobacze jak pojade w miejsce gdzie na PS2 jest opcja grania w dwie osoby :rolleyes: Jednak jak się okazało nic tam niestety nie ma, a opcja ta na SONY mi bardzo przypadła do gustu, choć tutaj nie wiem jak miałaby ona wyglądać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie!?. mam problem ze swoimi mp3, obojętnie jakie wrzucę to mi niedziela w grze muza (mp3). włączam scan przestawiam też w user track options play mode na seqential i zamiast mojej muzy lecą jakieś audycje albo zupełnie inna muzyka. Przeinstalowanie gry nic nie daje, na innym profilu tak samo jest. Proszę o pomoc!!

1494522[/snapback]

Zrób tak jak piszą w readme:

 

Install the latest Apple QuickTime Player

or

Install Microsoft Windows Media Player 9 OR 10

or

Install a combined CODEC package

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jeszcze jedno pytanie. Czy wszyscy gracie postacią, która przypomina 'czarnego steryda w dresie'? Mam nadzieję, że jest to spowodowane waszą ogólną fascynacją tą subkuklturą, a nie jedyny możliwy wybór w grze, bo jeśli tak, to jak dla mnie przez taki wygląd gra straci połowę klimatu.

1494267[/snapback]

moj "bohater" przypomina bardziej zapijaczonego B.A. Barracussa z Druzyny A.

Uparlem sie, ze nie bede chodzil na silownie, nie ucze go zadnych nowych ciosow, za to za kazdym razem gdy przejezdzam obok pizzerii czy innego zarcia, to wstepuje na kilka pizz. sexappeal sie dla mnie nie liczy - mam kase, wiec stac mnie na dziwki. za to w tanczeniu i bujaniu sie na resorach jest MISZCZUNIU ;)

 

a co do tego:

 

No to już potrafię komputerową pannę przelecieć jak należy  Ciekawe, czy jest coś w tym względzie bardziej zaawansowanego

a co bys chcial? minetke? 69? jakies sztuczki z kamasutry?

:mur: :mur: :mur: :mur:

co te gry robia z dziecmi...

potem spotkasz sie z panna i tez bedziesz na niej szukal przyciskow? :rolleyes:

 

Edit:

jutro postaram sie wrzucic jakis zrzut z moim CJejem - bedzie marnej jakosci, bo fotka z ekranu LCD do ktorego mam obecnie podlaczone PS2, ale zawsze cos :)

 

aha - jeszcze jedno

dotyczace gry we dwoje.

pierwsza mozliwosc, o ile dobrze pamietam jest w barze - jak sie gra w bilarda. mozna grac na dwie osoby. jak z tym jest na PC?

no i te screeny ze zwiekszonym dystansem POWALAJA

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moj komp z podpisu + very high + patch do wiekszego dystansu + najnowsze omegi = ~30 fps, czasami leci do 20fps ale bardzo zadko.

 

Dodam ze jakis czas temu gra mi sie cieła nawet na low ;]

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka jak na grafe ma troche chore wymagania.

Zobacze w srode jak sie bedzie zachowywala.

 

Naciesze sie jeszcze demkiem BF2 i powroce do tej gierki, widze ze dalej jest niezle rozbudowana. Ja sie zapienilem jak musialem malowac jakies mury :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co do wygladu postaci, to hmmm czemu od razu steryda, z tgo co wiem to sterydow w tej grze nie ma  czysty trening. A co jest zlego w trenowaniu no chyba nic  , Gra ma taki klimat i tyle, jestes gangsterem o to chodzi w tej grze, jak sie nie podoba to nie graj. W takim swiecie jak gangsterka bycie dobrze zbudowanym pomaga, w grze tez masz wieksza sile, mozesz uczyc sie nowych sztuk walki

Nie mam nic do wygladu postaci. :) Każdy gra czym chce. Robie poprostu rozeznanie tematu. :) Nie mam gry więc nie mogę naocznie sprawdzić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobilem to co mialem zrobic :wink: zostawilem jak narazie misje i zajmuje sie "soba" i "gangiem" :wink: zrobilem sobie ekstra fryzure, nowe tatuaze, ubranie itp (zdjecie wyzej - na poprzedniej stronie), teraz jak juz "zdobylem" dziewczyne otrzymalem skrawek ziemi i mam swoj gang, lecz nie podobal mi sie maly, takze powiekszylem swe terytorium :lol::

 

Dołączona grafika

 

i co wy na to? :P Macie wiekszy zasieg swego gangu :huh:?

 

A teraz jeszcze jedno, idzie tak zrobic, aby zdbyc wszystkie terytoria obcych gangow, aby nie atakowali moich nowo zdobytych :D? W ogole, zeby znikneli z gangu :wink:?

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze jedno, idzie tak zrobic, aby zdbyc wszystkie terytoria obcych gangow, aby nie atakowali moich nowo zdobytych :D? W ogole, zeby znikneli z gangu :wink:?

1494729[/snapback]

No jak ty atakujesz to tak samo oni chca zdobywac nowe ziemie

albo odzyskiwac :wink:

Ps z tego co widze nie jest to screen z całego miasta ;]

Sam mam to co mi dali nie moge teraz odbijac bo zasejwowałem jak jestem u Cataliny

<_< a mam tylko 1 sej'va ;]

Kurde miałem tyle broni(ammo) granaty chyba ponad 50 i wszystko poszlo sie jebac po misji ratowania Sweeta :mur: :mur:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już ktoś w San Fierro? Zaciąłem się przy jednej misji, a raczej przed nią. Któraś misja z kolei u tego ślepego japońca. Na filmiku pyta się mnie czy umiem sobrze pływać, CJ odpowiada że nie i wyskakuje mi napis że "you need more practice underwater before start this mission". Co trzeba zrobić? może jest jakaś szkólka pływania (coś jak driving school albo strzelnica) gdzie mogę się czegoś nauczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w rowerze motorze tak pewnie jest w plywaniu sproboj caly czas plywac ;] moze to pomoze :D

==

Edit: Bardzo mozliwe ze tak jest bo np ja mam praktycznie zerowy wskaznik samochodu i nie moge wbic na wyscig ten na stadionie :wink:

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już ktoś w San Fierro? Zaciąłem się przy jednej misji, a raczej przed nią. Któraś misja z kolei u tego ślepego japońca. Na filmiku pyta się mnie czy umiem sobrze pływać, CJ odpowiada że nie i wyskakuje mi napis że "you need more practice underwater before start this mission". Co trzeba zrobić? może jest jakaś szkólka pływania (coś jak driving school albo strzelnica) gdzie mogę się czegoś nauczyć?

1494807[/snapback]

musisz cwiczyc nurkowanie, poniewaz tej misji nie mozesz rozpoczac jak nie masz wystarczajacej ilosci powietrza w plucach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamoDobro- u mnie w tych sprawach wszystko w porządku, nie martw się ;) Z tego co widze, to tylko przyśpieszone tempo jest z czasem :P Mam zamiar spaść czarnucha, aż się ledwo w drzwiach będzie mieścił, a potem będę go na bierzni trenował ( już od dawna mięśnie na maks- zdecydowanie za szybko się napakował)A ten path to drobiazg, najlepszy jest sam początek :D

 

Poza tym gra jest zdecydowanie dla ludzi dorosłych. Co prawda jest sporo tego samego, co w poprzenich częściach, ale klimat jest o kilka ton cięższy niż w VC/GTA3. Dla mnie gra roku. A co do wymagań- żeby sobie pograć z najlepszymi dostępnymi detalami ( zwiększony dystans x10, FSAAx6, AAx16)trzeba by było mieć z Geforce 6800 Ultra. Ja musiałem zjechać do FSAAx2 przy 1280/768 ( w grze opcja x1), a i czasem potrafi zejść poniżej płynności. Ale za to ramu do tej gry nie trzeba wiele- w zupełności starczy z 384 MB.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misja Zero - a dokladniej jest to druga misja.

 

Mam samolot RC. Musze zestrzelic pare obiektow. Vana spokojnie niszcze, ale jak nadejdzie pora na kolesia na rowerze to idzie mi troszke gorzej. Nie moge go w ogole zabic. Strzelam strzelam a on nic <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misja Zero - a dokladniej jest to druga misja.

 

Mam samolot RC. Musze zestrzelic pare obiektow. Vana spokojnie niszcze, ale jak nadejdzie pora na kolesia na rowerze to idzie mi troszke gorzej. Nie moge go w ogole zabic. Strzelam strzelam a on nic <_<

1494846[/snapback]

właśnie przed chwilą za drugim razem ją ukończyłem, obeszło się bez problemów, padali jak muchy więc problem leży po stronie samej gry, może błąd siakiś :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka :)

 

Mam mały problem, a dokładniej kumpel... I nie możemy go rozgryźć... Zainstalowałem u siebie GTA SA i spoko śmiga... Kumpel zainstalował u siebie i pojawia się czarny ekran i po 1-2s wychodzi spowrotem na pulpit...

 

Jego sprzęt:

Abit NF7

AMD "Barton" 2500+

768ddr (3x256)

SounBlaster Live!

GeForce 4Ti4200

 

I co tu może być nie tak? Przeinstalowałem mu stery, chyba z 15różnych łącznie z omegami przerzuciliśmy... NAjnowsze stery od płyty, nadal nic... Pomału kończą się mi pomysły... Dodam tylko że identyczny motyw ma w jeszcze jednej grze: JUICED...

 

Pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post.

Instalowałeś najnowsze stery do k. dźwiękowej :?:

 

Do pirexa (post poniżej):

 

I co ten Twój post wnosi do tematu :?: Dbajcie o porządek, w końcu to leży w Waszym interesie, żeby łatwiej i szybciej znaleźć odpowiedź na jakieś pytanie.

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób z radkami w których odblokowują sie potoki, nie uzywajcie omeg, gra sie wiesza, ten sam problem jest w driverze 3, dopiero dzis to rozgryzlem, polecam sterowniki z www.techpowerup.com sa to orginalne caty z plikiem na potoki, teraz w koncu moge grac, gra sie nie wiesza wlacznie z calym pc.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo

dziś zaczolem grać

Troche "za duza" tz. duzo rzeczy by sie chcialo na raz zrobic i w zwiazku z tym nie wiadoma za co sie zabrac.

na 9100 mi chodzi 1024 high (ale bez mid map bo one duzo fpasow zrzerały) kolo 40fps (ze spadkami do 30 zadkimi),

Pytanko:

Da sie to (&&(*^( rozmywanie wylaczyć ? (ssory jak juz bylo, ale mam przeczytana tak co 4 strone gdzies)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście jest coś takiego jak LUNG CAPACITY. Im więcej nurkujesz tym się zwiększa. Dzięki Matikk :)

1494853[/snapback]

pluca urosna tez jak zbierzesz wszystkie ostrygi (walaja sie w wodzie trzeba pozbierac wszystkie .. cos na zasadzie malowania tagów)

 

Pytanko:

Da sie to (&&(*^( rozmywanie wylaczyć ? (ssory jak juz bylo, ale mam przeczytana tak co 4 strone gdzies)

1495089[/snapback]

to jest cos w rodzaju twojego predkosciomierza ;] .. mowi SLOW DOWN!! :P Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a powiedz mi czym różni się przeklinanie po angielsku od tego po polsku.

Nie rozumiem dlaczego ogromne zgorszenie budzi tekst pełen przekleństw po polsku, gdy ten sam tekst po angielsku jest przyjmowany normalnie i uż nie budzi żadnych kontrowersji.

Jest w tym taki sam sens jak twierdzenie przez niektórych, że przetłumaczenie gry na polski niszczy jej klimat.

1494267[/snapback]

ale ja nie jestem jakims dewotą!!!! niech przetlumacza ale znajac zycie:

 

-bedzie 13232 artykulow w prasie i tv jakie to gry sa zle (noooo zaczynaja sie wakacje wiec moze dziennikarze beda mieli nowe jedzonko - vide afera w zeszlym roku..z tym no..kurde wylecialo mi z glowy)

 

-ciekawe jak przetlumacza..oby nie w stylu.."idz sobie brzydki czarny czlowieku i odczep sie od mojego kolegi" :mur:

 

-a tak w sumie to moze byc troche "smiesznie"..no bo jak zaczna rzucac "czarnuchami", "psami" itp to wiele ludzi moze sie popukac w glowe..no bo nie wszyscy wiedza jak sie Murzyni do siebie odzywaja

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...