Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu widze ze wielu ludzi spodziewalo sie grafiki cos a la HL2.

 

Dobrze wiedzieliscie ze grafika bedzie tylko "troszke" lepsza od VC. Imo grafika w porownaniu do VC sie bardzo zmienila na plus. Wszystkie swiatla w miescie bardzo ladnie wygladaja - np. zielony neon obok CJ crib ;] wszystko niesamowicie oswietla. A cienie sa bardzo przyjemne.

 

Warunki pogodowe. No ekstra. Szczegolnie jak burza i pioruny sa ;]

 

----

 

Przeciez na potrzeby PC Rockstar nie mogl calego silnika zmieniac...

Mnie sie podoba to co teraz jest. Tylko troszke trudniej mi sie strzela z ta nowa wersja celownika. Ze trzeba najpierw go wlaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Grafika jest sporo lepsza od Vice City,nie ma zadnych zawieszek,resetow smutow i chodzi mi dokladnie tak jak powiedzialem.Jak ja cos mowie to tak jest :) 1280x1024.Gra generealnie przebija vice City na wylot i jest sporo lepsza od GTA 3.Powiedzialbym,ze jest to skrzyzowanie simsow z Driverem :) Misje sa naprawde fajne i swietny jest sposob rozgrywki.Jak pogram dluzej to napisze wiecej a narazie gra ma 9/10 i zapewniam podobnie jak Jordi,ze bedziecie sie swietnie bawic.Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie to samo, we wszystkich dialogach po misji, nie mam dzwieku co jest ???

 

My live 5.1

1488158[/snapback]

zainstaluj gre na FULL, miałem to samo i mi to akurat pomogło

 

ale ja mam jeszcze inny problem.. zaniki textur na postaciach :(

a jak to wygląda możecie podziwiać na screenie

 

Dołączona grafika

 

sprawdzane na Catalystach 4.12 na początku, potem przesiadka na 5.5 bo myślałem, że to właśnie przez stery, okazało się że nie :(

 

jakieś pomysły co z tym fantem zrobić? sprzęt jakby co widać poniżej

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam jeszcze inny problem.. zaniki textur na postaciach :(

a jak to wygląda możecie podziwiać na screenie

 

1488204[/snapback]

 

kurcze jak widac problem z radkiem 9100 chyba nigdy sie nie skonczy, od wiekow sa klopoty ze sterownikami pod ta karte, po co oni ja tak zespuli byl zajefajny radek 8500 to musieli cos zjeb..... i wymyslic 9100,

wydaje mi sie kolego ze to poprsotu wina tej karty i sterownikow pod nia

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam sobie te posty i chyba jednak zdecyduje sie pograc w SA gralem wczesniej w gta 3 i VC ta 2 nie przypadla mi do gustu . Mam nadzieje ze SA zatrzyma mnie troszke przy monitorku :) -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pojawily sie pierwsze recki wersji PC, jak narazie oceny baaaardzo wysokie

http://www.gamespot.com/pc/action/gta4/review.html

 

a co do znanych postaci podkladajacych glos, to ja juz rozpoznalem Samuela L Jacksona, a jest ich sporo wiecej :)

 

CJ - Young Maylay

Ryder - MC Eiht

Officer Tenpenny - Samuel L. Jackson !!

The Truth - Peter Fonda

Jizzy - Charlie Murphy

Mad Dog - Ice-T !!

Mike Toreno - James Woods

 

 

ktora stacja wam sie podoba najbardziej, Los Santos wymiata - dr dre, 2pac, Compton's Most Wanted rewelacja najbardziej nadaja klimat - black gangsterki :D

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra wymiata :D , mnie tam radio nie interesuje wrzucilem sobie ponad 3000 mp3 do folderu klasycznego west coast'owskiego gangsta rapu :D ktos wie gdzie mozna kupic chuki i jakies khakis ? zacielem sie na misji smoke'a z og loc'iem trzeba sciagac goscia na motorze za cholere nie moge tego przejsc zawsze na cos wpadne i koles mi ucieknie

wedug mnie c.j w grze wyglada na maxa jak dr.dre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak u Was wypada gra pod kątem stabilności? Właśnie zaliczyłem error podczas zmian ustawień w configu gry i pozostało jedynie wyjście na pulpit. Teraz nie wiem czy to wina gta czy ustawień sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra wymiata :D , mnie tam radio nie interesuje wrzucilem sobie ponad 3000 mp3 do folderu klasycznego west coast'owskiego gangsta rapu :D ktos wie gdzie mozna kupic chuki i jakies khakis ? zacielem sie na misji smoke'a z og loc'iem trzeba sciagac goscia na motorze za cholere nie moge tego przejsc zawsze na cos wpadne i koles mi ucieknie

wedug mnie c.j w grze wyglada na maxa jak dr.dre

1488329[/snapback]

 

Heh, mam to samo ;]

 

Ale jest problem. Juz wszystkie misje zaliczylem i zostala mi ta. Musze sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> w garsc i ją przejsc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Misja z kolesiem na motorze skonczona.

 

Zrobilem tak. Jechalem caly czas za nim. Spokojnie. Juz znalem trase jak jedzie. Na koncu drogi wysiadalem wczesniej niz on i spokojnie przycelowalem z gnata i mu leb urwalem ;]

 

Teraz mam inny problem. Wam tez inne gangi strasznie przeszkadzaja? No nie da sie misji wykonac. Jak nie strzela w twoj samochod policja lub inny gosc to oczywiscie gang strzela. Czesto przez nich misje musze powtarzac :/

 

 

---

 

Odnosnie wymagan. Gra mi sie zaczala krztusić :/ Na poczatku jak wlaczylem na przyjemnie sie gralo na 1024x768 / very high / 2aa.

 

W chwili robienia pierwszych screenow musialem aa wylaczyc bo juz mi cieło. A teraz to juz jade na medium i dalej sie tj. doczytuje .... 1gb ramu chetnie przyjme ;]

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, poniewaz przeszedłem jedną misje ta z boku domu pisze od 12:20. Musialem obrabowac jakies mieszkanie z ammo. To zrobiłem dojechał do swojego domku, a tu nagle zaczął mi leciec jak szalony CJ. Probuje save dac a tu pisze, ze cheatu uzyłem (o co chodzi ?). Mam odczekac jakis czas ? czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

zacielem sie na misji smoke'a z og loc'iem trzeba sciagac goscia na motorze za cholere nie moge tego przejsc zawsze na cos wpadne i koles mi ucieknie

wedug mnie c.j w grze wyglada na maxa jak dr.dre

1488329[/snapback]

POWOLI :)

najlepiej staraj sie miec go caly czas w zasiegu wzroku - koles i tak w koncu podjedzie w poblize miejsca, z ktorego zaczal uciekac, a tam juz go wykonczysz bez problemow. najwazniejsze to go nie zgubic z oczu. nie musisz go wykonczyc jak ucieka na motorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj cały wątek od początku :mur: Już parę razy ktos psiał żę działa na MX'ach !! Post tego kogoś do kasacji i prośba do @Pocy zęby wyedytował swojego 1 posta i napisał tam żę an GF MX też gra działa. A ja się już niemogę doczekać kiedy do mnei dojedzie gra - dziś w Ultimie zamówiłem :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej odsłonie przypomnieli sobie o czymś takim jak spylanie fur?

Cash by się przydał, a przecież to jest GTA a nie ŁPM (Łażenie Po Mieście). Chciałbym spieniężyć kilka samochodzików...

A tak w ogóle to ciekawe kiedy zapamiętam co gdzie jest :]

Na razie to wpadłem tylko do baru, 24-7. Misji póki co nie wykonuje (od dziś mam grę), zwiedzam sobie tereny póki co :-)

 

btw, mówiliście już o własnej muzyce w grze? Bo nie śledziłem dokładnie.

Mianowicie w VC dało się lnk dodawać, a tutaj chyba nie bo coś nie słysze nic w "radiu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh pomimo sredniawej grafy gierka jest wypasna. Super wciagajaca stare dobre GTA i o to chodzi. Na konfigu z podpisu 1024X768 Qulity na High, drow distance tak na 80% i full super śmiga :) Oczywiscie bez anizo i AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ta gra jest niesamowita,zwlaszcza z wlasna kolekcja mp3.Wpadam sobie do baru,gram na wrakach a potem je rozp.... :) robie zadymke,wychodze,wpadam na silownie troszq pocwiczyc potem znow zrobic zadymke :) Podszedlem do panienki,umowilem sie z nia na randke.Ta gra miazdzy wszystkie GTA jakie wyszly do tej pory !!! Narazie jestem w misji gdzie musze dla BS'a podjechac po takiego smiesznego kolesia,pojsc z nim do domku na wzgorzu i dogonic na motorze pewnego frajera,tylko,ze troszq to ciezkie,ale dam rade.Moja ocena to 10-/10.Pelnej 10 nie dam tylko dlatego,ze grafa moglabybyc minimalnie ciut lepsza,ale to nieznaczy blad.AA i jeszcze jedno dla tych co uwazaja ze nie ma roznicy miedzy PS2 a pecetem.Po 1 jest o wiele wiecej utworow,po 2 samochodow,po 3 przechodniow,po 4 grafa o wiele lepsza,po 5 laczna predkosc ladowania wszystkich misji (jak narazie - sumujac wszystkie,ktore przeszedlem do tej pory i pewnie juz do konca tak bedzie) trwala 8 sekund.Nie przypominam sobie gry,ktora sie tak szybko ladowala a na konsoli?Gralem na PS2 i poczatek ladowal sie w 9 min doslownie !!!!!!!!! a na piecu? 5 sekund :P Poprostu wszystko jest lepsze nieukrywajmy.Jesli ktos gral wczesniej na PS2 to mogl sobei bardzo zniszczyc ta gre.Jeszcze raz pokazujemy tutaj,ze pecet rulez :P

PS - podoba mi sie ze moge isc do fryca,isc do sklepu cos sobie kupic,zrobic tatuaze,zjesc jakas pizze,okrasc kazdy dom tylko ze w nocy.Wgole wszystko dopracowane.Dawno nie gralem w tak dobra gre.Polecam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ma mała wymagania juz na PIII 1GHz dlatego grafika jest średnia ale przeciez to nie przeszkadza, przeciez mogli zrobić na wzór HL2 lub Doom 3 ale mało osób by mogła płynnie grać i mniejsze zyski z gry by były a przecież nie o to chodzi

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego wy sie frustrujecie grafiką... przeciez od dawna było wiadomo że SA bedzie na starym silniku, a dopiero GTA 4 wprowadzi kompletnie nowy silnik i grafe. szacowana premiera to październik 2006. ale jeśli zrobili San Andreas z takim rozmachem to boje sie myśleć co pokażą w GTA 4 :blink:

 

życze im aby podtrzymali swoją dobrą passe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc i ja się wypowiem

katowałem grę od rana, jeśli chodzi o wydajność to framrate oscyluje około 40fps przy 1280x1024 z AAx2 i AFx16 wszystko na maks

co do samej grafiki - poprawiona vice city + kilka efektów - czepialscy będą mieli się czego czepiać, bo faktycznie gra mogła by wyglądać lepiej, choć mnie się podoba, ale to nie jest tutaj najważniejsze - GRYWALNOŚĆ, tak to jest to co spowodowało, że ostatnie 6h spędziłem z tą grą, san andreas zassysa jak odkurzacz, rzeczy jakie można robić są nie do zliczenia, najlepszym przykładem jest to, że pierwszą noc spędziłem w pobliskim barze :D , gdzie pykał sobie pewiem gość w bilarda - dołączyłem do niego, grałem w bilarda, fizyka kulek na stole była bardzo dobra, mimo, że przegrałem miałem banana na twarzy nie do zdjęcia, potem przesiadka na gry tv, a tam jakiś statek kosmiczny, lecę sobie i strzelam, no gry w grze, masakra normalnie babka armagiedon B)

kumpel grający na ps2 zdradził mi że jeszcze czeka mnie dance'owanie na dyskotece i inne atrakcje, coś pięknego B)

mam tyle rzeczy do powiedzenie, że nie wiem co mam pisać, a choć bym chciał to zrobić to nie zrobię tego, bo ssie mnie do san andreas znów jak nie wiem co B)

uciekam, za jakiś czas znów coś skrobne B)

jednym słowem gra jest warta B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

pamietajcie TYLKO MOTOOORY!!!!!!!

1488587[/snapback]

banan dla tego pana

 

silver - LOL :) - dobre, dobre

 

a zeby nie OT zupelnie, to napisze, ze: radio z gadkami (nie pamietam nazwy, jest na samym koncu) to niezla beka - raz uslyszalem jakas nastolatke dzwoniaca tam i uzalajaca sie na chlopaka - ze oglada sie za innymi laskami - normalne Bravo Girl.

ale najczesciej i tak slucham K-Jah West - mnostwo jamajskiej klasyki (wlaczajac Barringtona Levy'ego, Black Uhuru, Bounty Killera, Buju Bantona, Sister Nancy i wielu wielu innych. do tego gadki DJa o paleniu sa powalajace momentami.

maly tip dla niecierpliwych: zeby przedrzec sie do pozostalych miast wystarczy zakosci lodke - jest niedaleko latarni morskiej, lub w kanionie kolo drogi na wies. z tym, ze pojawienie sie na terenie innego miasta skutkuje 4 gwiazdkami.

ale SETI warto zobaczyc z bliska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do grających i posiadających gierę. Jest w SA takie coś jak byłow GTA 3 i VC, że wysiadamy sobie z auta, odwracamy sie w inną stronę, następnie odwracamy się w stronę auta i znika ?? Takie coś było w GTA 3 i VC i było to bardzo denerwujące - zanikające auta :| Jest też takie coś w SA??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tekst w radiu.Hey kochanie dawno sie nie widzielismy.Jak tam impreza?Luz.Kiedy widzielismy sie dokladnie ? A jakies 9 miesiecy (tu placz dziecka) halo ?:) troszq moze przekrecilem ale super to brzmialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do grających i posiadających gierę. Jest w SA takie coś jak byłow GTA 3 i VC, że wysiadamy sobie z auta, odwracamy sie w inną stronę, następnie odwracamy się w stronę auta i znika ?? Takie coś było w GTA 3 i VC i było to bardzo denerwujące - zanikające auta :| Jest też takie coś w SA??

Pozdro

1488641[/snapback]

nie ma czegos takiego , a przynajmniej ja tego nie zauwazylem , tutaj czesciej ktos ci zwinie woz jak pozostawisz go bezpansko , znalazlem warsztat eightball'a co zaklada bomby :D , teraz poszukuje skupu gdzie biora wozy , podobno jest cos takiego w porcie

albo gdzies przy lotnisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...