Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć w jakim momencie gry dostaje się misje od TT (Truth) ? Bo chyba źle zrozumiałem w poradniku - powinny być one zaraz po misji kiedy trzeba zabić kapusia i zrobić mu zdjęcie, czy po misji z Cataliną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dostaniesz 1 misje u niego kradziez kombajna ;]

Ja jak skonczylem z Catalina i jej pomyslami na cash to byl wyscig u Czarka(wczesniej tez byl poznasz Wuja Woozjego :P) cos tam My Love ;]]

I potem chyba dostalem tel o Truha zebym szybko przybyl :D

==

Btw: Ostatnia misja u ZERO ownz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy marudzicie ze gra chodzi lepiej na nv albo komus klatkuje na 9800 czy 6600gt

 

ja mam 1024 all na maxa .. bez dodatkow frame limiter wylaczony ..

grafa na zegarach XT .. proc 2200mhz (9x231 ) .. 512ramu

ani jednego zaciecia czy zwolnienia a przelazlem juz 40% gry jestem w połowie DESERT .. nie wciskajcie kitów jak komus cos tnie to pewnie wina czegos w jego kompie .. bo gra zasówa nieziemsko na sredniej klasy sprzecie przy maxymalnej zadymie nie widzialem mniej niz te blokowane normalnie 25fps ..

 

 

UPDATE:

taaaa..a świstak siedzi.. :blink:  :blink:  :blink: ja gram z takimi samymi ustawieniami :?  :? dziwne nie?? no popatrz moglem kupic 9550..jesli gry tak samo chodza na tym i na tym  :blink:

1498529[/snapback]

napisal ze ma 25fps .. no coz ..

ale imho lukk przesadzasz ..

podkrecilem sobie karte do 450/800 i dalem AA w grze na 3 .. czyli co sie da na max w 1024 ..

pojezdzilem po miescie i nie spadlo ponizej 35fps ... na dachu wiezowca w los santos 29fps ..

gra w zupełnosci płynna .. wiec mogles kupic 9800xt :P

 

 

 

PRZESTANCIE JUZ PIERDZIELIC CZY DOBRZE CHODZI CZY ZLE .. to do niczego nie prowadzi .. rozmowiajcie o grze ..

niby forum overclockerów i wspanialych sprzetów a wieksozsc nie ogarnia wlasnego kompa nie mowiac o przechodzeniu gry .. przecie to siara

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał ze mozna się z paneinkami umawaic.Jak?Trzeba miec duzy sex appeal?I jak go zdobywac na dziwkach ? :D WGralme sobie patcha odbokowujaćego funkcje jaka RC wsadzil na początku ale potem ją wywyalil(ciekawe dlaczego)a mianowcie zabawy erotyczne z panienkami:D zoabcz co i jak,tylko jak coś wyrwac?Mam napakowanego bysiora a [gluteus maximus] to jedynie jak zapier*** lezą:"D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak wyłączyć kolor 32 bit i żeby był 16 bit bo mam V3 LOL

ale mimo to chciałbym pograć wiem że z 10fps ale..

narazie mam błąd couldn't find 800x600x32 bit mode

i musze to jakoś zminić na 16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wyobrazam prawdziwy hazard.

Od zakladow konnych nie moglem sie oderwac przez 2 godziny.

Jeszcze tylko jeden zakladzik na 5000 i spadam.

Wtopa, no to odegrac sie za 1000 przy stawce 12/1 i tak az prawie stracilem cala kase.

Wreszcie po tych 2 godzinach postanowilem postawic cale 5000 ktore mi zostalo w stawce 12/1 i fartem wygralem.

Na pewno jeszcze nie raz tam zawitam i spedze caly wieczor na graniu :P

Nie wiem jak Wam ale mnie sie najlepiej jezdzi harlejami.

Najszybciej mozna sie dostac we wskazane miejsce, najefektowniej wchodzi sie w poslizgi kontrolowane.

 

Kogo ze znanych aktorow uslyszeliscie nie patrzac na creditsy ani do recek ?

Mnie sie udalo tylko Samuel L. Jackson`a i Xzibit`a ale z pewnoscia jest jeszcze kilka znanych glosow (nie mowie o radiu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak : widzisz ale jednak u mnie to wystepuje te spadki, ostatnio przechodzilem takak misje gdzie musialem jechac do kolesia na samym szycie gory, gdzie byl pilnowany przez FBI a ja musialem go kropnac i go sfotografowac. Dookola domku las, tam mialem zjazdy do 15 fps :blink: hehe, wiec u mnie cos nie tak z gra.

 

Ale jak powiedziales wniki marka sa w normie, system mam w miare nowy moze z miesiac mam, komp nie jest podlaczony do neta wiec jakis niepotrzebnych bzdur tez nie ma. Inne gry zapieprzaja idealnie tylko ten GTA ma w paru miejscach zjazdy fps trudno przezyje

 

chaos - niestety jak widzisz niektorzy maja "spadki" fps ja rowniez pomimo tego ze cala reszta gier dziala normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordi23, potasuj catalistami lub zjedz z ustawieniami bo widocznie ta gra zle obsluguje te wodotryski (AA i AF).

Ja niestety rowniez musze wylaczac AA i AF bo spadek jest drastyczny (a niby ATi).

Sprobuj moze sterowniki softmode na catalystach 5.4

 

I skonczmy juz faktycznie o tym jak chodzi ta gra bo chodzi dobrze. Kiedys nie przeszkadzalo mi ze Q1 zasuwal na 320x240 10FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie przegięcie , chodzi mi na low 800x600 AAX1 i nic więcej bo jak coś podciągne to odrazu spada fps :(((((

 

Edited by Sikor:

[ciach!]

:evil:

Celowe unikanie cenzury. Wydaje mi się, że niedługo się pożegnamy.

Edytowane przez Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie przegięcie , chodzi mi na low 800x600  AAX1  i nic więcej bo jak coś podciągne to odrazu spada fps :(((((

 

Edited by Sikor:

[ciach!]

:evil:

Celowe unikanie cenzury. Wydaje mi się, że niedługo się pożegnamy.

1498752[/snapback]

Moderzy swoje, a uzytkownicy swoje.

 

 

Zeby nie bylo OT.

Czy uzywacie tej modyfikacji, ktora powoduje zwiekszenie zasiegu widocznosci ?

Generalnie chodzi mi o to czy nie spieprze sobie gry (bo gram od 3 dni) bo slyszalem, ze powoduje niezle kaszany na niektorych sprzetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

mam pytanie, dlaczego zamiast ustawic sobie 800*600 bez AA i detale Vhigh ustawiacie na 1024*768 AA 3 i detale na low-medium i mowicie ze grafa do kitu? Ja zawsze sobie myslalem ze lepiej ustawic mniejsza rozdzialke a za to lepsze detale.

PS. Na detalach low i medium jest rozmycie podczas szybkiej jazdy ? I taki fajny ziarnisty deszcz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy to ja jestem szczęściarz czy to inni mają pecha :D U mnie gra chodzi idealnie, gram na very high, 1024x, draw distance na max, AAx3. Podczas jazdy 30 - 50 fps, pomiszczenia zamknięte 50 - 100 fps. Średnio 40 fps. Jedyny problem jaki napotkałem to ten cholerny dźwięk, ale wystarczy wczytać od nowa grę i wszystko działa. Gra jest genialna, gram prawie bez przerwy od soboty rano :D Nie miałem nawet czasu zajrzeć na tweaka a teraz widzę że tu jakieś niezłe harcory się dzieją :D

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia:

 

:arrow: co do wymagan, to sa spore, jednak moj komputer sobie radzi (patrz podpis + proc podkrecony na 12*200MHz)

:arrow: gram na 1024x768x32, draw distance max, AAx1 (w grze), very high, staram sie tak ustawiac gre, aby ilosc klatek nie spadala ponizej 30 (i tak jest, czesto jednak jest wiecej, srednio 40-50 podczas jazdy)

:arrow: gra mi sie bardzo przyjemnie, gra zajmuje mi ostatnio wiekszosc czasu wolnego - nie zaluje wydanych na nią pieniedzy (tak, kupilem oryginala)

:arrow: nie rozumiem po co podajecie liczbe klatek osiagana w pomieszczeniach, przeciez tam sie niewiele czasu spedza...

:arrow: pytanie: co sie stanie - jesli nie bede jadł? FAT mam na 0...

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Jak dla mnie to gra nie ma duzych wymagan, lepiej chodzi niz Vice city, radze sobie posprzatac w kompie bo przewaznie gierka przycina od syfu w winie, a i mi lepiej chodzi od kad przeczyscilem wicherki na procu i grafie O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderzy swoje, a uzytkownicy swoje.

Zeby nie bylo OT.

Czy uzywacie tej modyfikacji, ktora powoduje zwiekszenie zasiegu widocznosci ?

Generalnie chodzi mi o to czy nie spieprze sobie gry (bo gram od 3 dni) bo slyszalem, ze powoduje niezle kaszany na niektorych sprzetach.

1498766[/snapback]

 

Jak juz pisalem wczesniej. U mnie na Omegach 2.6.25a chodzi bardzo ladnie. A jazda autostrada lub jakas wiejska droga to prawdziwa przyjemnosc jak widac juz najblizsze miasto. A spadku fps nie zauwazylem. Potrafi sie u mnie przyciac tak samo jak i bez patcha ;]]] Nie, nie zartuje. O dziwo gra u mnie na very high nie schodzi ponizej 25fps. Cos jest nie tak z tym GTA. Jednym tnie na 6800, a innym bardzo ladnie chodzi na r9800. Przypadki z 4mx nie skomentuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra też ma ogromny jeden plus- nie zauważyłem jakiegokolwiek zatrzymywania gry i dogrywania mapy tak, jak było to w GTA3 i jeszcze minimalnie w VC ( oprócz wchodzenia do pomieszczeń- ale to jest chwila ). Jedynie tekstury czasem nie zdąrzą się nałożyć. Takiej ogromnej mapy nie uświadczycie w żadnej grze. Pewnie dlatego wymagania także wyraźnie wzrosły, no i detale na low są i tak ładniejsze niż w poprzednich GTA na very high.

 

PS- jak koms nie pasują detale modeli w grze nie stanowi problmu wymienienia ich na "amatorskie" (tylko z nazwy- w praktyce przebijają wszystko, co można zobaczyć w większości wydanych gier na wszystkie platformy). Czy już zapomnieliście, co się działo po wydaniu GTA3? Ta seria to idealna propozycja dla moderów, właściwie zmienić można w niej wszystko tak, żeby się podobało i nie jest to trudne.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opcja nieco różni się od opcji mechl!k'a. Zamiast zamykać wątek, proponuję miesięczny odpoczynek dla popełniaczy debilnych postów, powtarzających się pytań, OT itp.

Są chętni?

Pytanie ma naturę retoryczną i nie wymaga odpowiedzi, a wręcz wszelka polemika jest niewskazana - patrz miesiąc odpoczyku. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy to ja jestem szczęściarz czy to inni mają pecha  :D U mnie gra chodzi idealnie, gram na very high, 1024x, draw distance na max, AAx3. Podczas jazdy 30 - 50 fps, pomiszczenia zamknięte 50 - 100 fps. Średnio 40 fps.

1498770[/snapback]

no w takiej rozdzielczosci to tez mi gra smiga i sredni fps mam 52,947, tylko ze nie po to modernizowalem kompa zeby grac w 1024 ;), juz BF2, doom3 czy riddick mi zdecydowanie lepiej chodzi

 

ale gra i tak ma rewelacyjny klimat, wiec az tak mi nie przeszkadzaja te spadki fps. Misja jak musialem wspinac sie na gore zeby kolesia puknac i zrobic mu zdjecie jest poprostu rewela, widoczek ze szczytu gory extra. Kupilem tez sobie rezydencje w miescie zeby miec blizej do savow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie kupisz wszystkich mieszkan/domow nie bedziesz mogl wykonac gry w 100%.

1498816[/snapback]

Uuu, no to swietnie.

Jest o co walczyc zatem ;)

 

Czy jest juz jakis niezly maniak, ktory skanczyl ta gre na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jest ;]

 

Ja najpierw wykonam wszystkie misje, a dopiero potem bede robil te wszystkie pier.doly.

 

No wlasnie, ktos juz wie co sie dzieje przy 100%? Znowu koszulka?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, no to swietnie.

Jest o co walczyc zatem ;)

 

Czy jest juz jakis niezly maniak, ktory skanczyl ta gre na PC ?

1498821[/snapback]

Dlatego, ze nie napisales w ilu procentach skonczyl, to ja Ci powiem, iz skonczylem 18 %, mam wszystkie mieszkania kupione, i teraz chyba jeszcze pare misji i bede na next wyspie... :wink:

 

NEXT: hm, tym osobom, ktorym sie nie podoba, iz nasze spotkanie z kobieta CJ konczy sie na stwierdzeniu "Bey" proponuje zajrzec :lol: -> KLICK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisal ze ma 25fps .. no coz ..

ale imho lukk przesadzasz ..

podkrecilem sobie karte do 450/800 i dalem AA w grze na 3 .. czyli co sie da na max w 1024 ..

pojezdzilem po miescie i nie spadlo ponizej 35fps ... na dachu wiezowca w los santos 29fps ..

gra w zupełnosci płynna .. wiec mogles kupic 9800xt :P

1498692[/snapback]

nie przesadzam..ej no pomysl..na 9550 1024x768 AAx3 max detale, view itp????? no badzmy powazni...ja nie mowie ze mi zle chodzi..nawet gralbym i w 1280x1024 spokojnie..ale moj monit ma wtedy 60Hz <_<

 

co do kupienia 9800xt..wiesz Ty mowisz ze masz 29FPSow na dachu..no dobra ale ja wole miec 39FPSow w tym miejscu..

 

ja teraz aktualnie podbijam tereny...nikt tu chyba nie pisal ale ja napisze (tzn nie zebym byl nie wiadomo jak madry i to odkryl, ale moze komus sie przyda)...zamista bawic sie KARABINEM podczas podbijania terenow zaopatrzcie sie w stos GRANATOW...szybko latwo i przyjemnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos opisac w jaki sposob z "dżagami" ;) sie umawiac?, ja tylko trafiam na "panny lekkich obyczajow" ;)

 

szukalem podobnego posta, ale nie ma nic :(

1498867[/snapback]

no panny z czego wiem to się wyrywa na bandzach heheehe, poszukaj trochę jakiś klubach i wio :D

 

a co do szybkości działania gry to tutaj dam mały teścik:

http://www.tcmagazine.info/articles.php?ac...showarticle=154

 

ps. gra pod względem fpsów jest skopana jak żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 panne bedziesz mial w swojej dzielnicy po misji dla Tenpennego

(podpalic dom wejsc uratowac dziewczyne ;]

2 widziałem gdzies chyba w Blueberry jak pojechachałem sie napic do swojej posiadlosci :lol: Ale nie chciała sie umowic bo miałem za duze miesnie :P

A 3 to gdzies w San Fierro jest

Nad Babka bedzie niebieska strzalka podejdz i zagadaj :P

==

No ja tez jak odbijalem to he ;]

krotka instrukcja B)

Spier.... uciekasz znaczy sie :wink:

Bierzesz w łape he i rzucasz :lol: sukces gwarantowany ^_^

Ja wszystko straciłem ale duzo tego nie bylo :-P

Ale pewnie CJ wroci :wink: i pokaze ze OGF nie ma sobie rownych :D

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim misje FREEFALL - jest totalnie przej***na, imo jest to jak dotad najtrudniejsza misja pod wzgledem precyzji. nie bede robil spojlerow :) ale powiem ze zadna misja nie sprawila mi tyle problemow, siedzialem nad nia prawie 2 godziny (bo troche zajmuje dotarcie do miejsca "spotkania").

a tak na marginesie to w 100% popieram slowa Sikora - zastanawiajcie sie o co pytacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

no panny z czego wiem to się wyrywa na bandzach heheehe, poszukaj trochę jakiś klubach i wio  :D

 

a co do szybkości działania gry to tutaj dam mały teścik:

1498878[/snapback]

Haha.W 1024 bez AA Radek 9800 pro bije na glowe GF 6800 :P Poniewaz nie zrobili tam testow 9700 pro (dlaczego,jeszcze duzo typa ma ta karte) to strzelam,ze bedzie gdzies na rowni :P Yeah - NV rulez :P Fakt,ze z AA juz jest sytuacja odwrotna,ale np ja jakos sobie spokojnie pogrywam w 1280x1024 i chyba jak to powiedzial nadmundo tylko ja jestem takim szczesciarzem, ze na takiej configuracji gra chodzi plynnie.Na maxa bym chcial zrobil frapsa (bo pewnie wielu z Was juz sie spyta,jak to mozliwe,ano zwyczajnie,nie zmyslilem tego tak jak w przypadq emu ps2),ale po 1,jak wiecie nie mam mozliwosci wstawiania filmow gdzie kolwiek a po 2 po wcisnieciu nagrywania frapsem klatki spadaja do 15.Jednak mimo,ze mi tak chodzi to i tak uwazam,ze minimalnie mogli by lepiej skonwertowac gre bo zeby na takiej samej konfiguracji tylko, ze z radeuszem 9600 gra skakala w 1024 bez aa ?? Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...