Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej Ty nie wykorzystujesz całego jej potencjału przechodząc tylko misje, a olewając wątki poboczne (siłownia, dziewczyny, tuning, wyścigi, szkółki etc.). Wtedy faktycznie całej mapy nie "zwiedzisz".

Dokładnie. Ja nadal jestem w 1 mieście, pozbierałem wszystkie tagi, ostrygi (tylko z tego pierwszego miasta), mam wszystkie terytoria, teraz robie jump'y ;] Nawet mając mapke z zaznaczonymi punktami zajmuje to trochę czasu. Robię to bo chce mieć 100% gierki, a jak znam życie to po przejściu wszystkich misji poprostu nie chciałoby mi się chciało robić tych pobocznych :< Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Burning Desire" którą zlecają mi gliniarze. Ładuje 5 koktajli mołotowa przez szyby budynku , w końcu dom cały staje w ogniu a ja mam uratować kobitkę - wszystko ładnie pięknie, ganiam z gaśnicą, tylko 1 problem - ona nie gasi ognia :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram się do testów sterów ATI pod tą gre. Testa zrobie na :

 

Catalystach (wszystkie control panelem):

 

+wszystkie z rodziny 5.x (czyli 1,2,3,4,5,6)

+kilka z rodziny 4.x (0.12,9)

 

Omegi :

 

+bazowane na 5.x (4)

+bazowane na 4.x (9)

 

NGO :

 

+bazowane na 5.x (4)

 

DNA :

 

+bazowane na 5.x (4)

+bazowane na 4.x (9)

 

Jak widać testa zrobie na sterach z serii 5 i starszej serii 4.x, o której wiele osób daje pozytywne opinie nt. działania ich w tej grze. W zmodowanych wersjach wybrałem głowie stery bazowane na 5.4 i 4.9. Zdam relacje, bo aż mnie ciekawi co jest winą tak powolnego dzialania tej gry, a może to pomóc wielu osobom ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykres z poprzedniej strony w miarę dobrze odzwierciedla wyniki, kolega na Athlonie XP2600+, 256mb ddram i Fx5200 na Omegach (opartych na 66.93, ustawienia performance) ma 800x600x16, aa 0, mip mapping off, frame limiter on, texture quality na very high i rysowanie ciut poniżej średniej ma ok 20FPS, w przypadku większej ilości efektów (pogoda deszczowa/burzowa, palenie gum etc.) zwalnia a tak to zazwyczaj wystarczająca płynność.

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak. Giera przednia, miód się leje z monitora. Dziś rano zacząłem grać o 9 rano i teraz skończyłem :D Nie zaliczyłem ani jednego zwisu lub bluescreena. A co do misji z tańczeniem autem i jazdzą z Big Smooke'iem na motorze za pociągiem to ja nie wiem co wam w tych misjach sprawiło trudnośc :| Przecież to jest takie łatwe że :mur: A i się pochwalę że mam już 2 miasto (wieś) i status HITMAN w obsłudze SMG (mogę strzelać i biegać w jednym momencie :D ) A co do tego jak gram to moje ustawienia to :

1024x768x32bit - High - AA off - Mip map On - Distance na średnim

 

Często jest powyżej 30-35 FPS ale w niektórych miejscach spada do około 20 ale mi to nie przeszkadza zbytnio. Minimum jakie zanotowałem to 9 FPS :| w palącym się domu kiedy ratowałem moją 1 laskę ;) A co do grafiki to dla mnie ona akurat w GTA nie jest najważniejsza. Gra może niewygląda jak FC czy HL2 ale nie musi tak wyglądać. Mi się grafa bardzo podoba :] Systemem Hydro wystawiam 10/10 ;)

 

Pozdrawiam i spadam grać dalej :)

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

hehe dobra ta gra jest;) robilem za alfonsa i nagle wezwanie ze mam panne zawiesc do klienta (ksiedza) no to zawiozlem jade dalej a tu komunikat ze jeden z klientow zle traktuje dziewczyne;) to jade na miejsce patrze a tu ksiadz tlucze dziwke;) i trzeba bylo mu wybic to z glowki :lol:

 

albo wlazlem na komisariat ide po prysznice a tam wibrator:) mozna go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i uzywac jako broni:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,no więc gra jest cudna,piękna i świetna.

Tylko mam pewny problem;(

Otóż nie mam dźwięku,gdy ide kolesiem,gdy wsiadam do auta stacje radiowe normalnie grają.

Co jest przyczyną tego?

Może trzeba coś w ustaiweniach pozmieniać czy konieczna jest instalacja najnowszych sterowników do dźwięku?

Pozdrawiam. :mad:

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto przeszedł misje gdzie kradniemy z lotniskowca mysliwiec i sciagaja nas 3 F-16

 

ich rozwalenie graniczy z cudem  :mur:

1499684[/snapback]

To jest stosunkowo proste, tylko musisz wsiąść na ogon innemu klientowi potem wciskasz spacje i TRZYMASZ wciśniętą aż kursor na samolocie wroga zmieni sie z zielonego na czerwony. Potem dajesz ctrl i patrzysz jak pocisk leci do celu :). Zakładam, że wiesz, że ciąg zwiększa i zmniejsza się klawiszami 8 i 2 na numerycznej. Ja miałem zdecydowanie większy problem ze wstawieniem tej maszynki do hangaru. Zupełnie nie wiem jak się nim poruszać na ziemii. Pozdro.

 

Skończyłem misje. Ostatnia, w której trzeba załatwić smoke'a i tennpeny'ego dość trudna i długa, radze zaopatrzyć się w pancerz i dobrą giwere (M4, AK47). Przyda się tez noktowizor.

 

Gierka na tym co w podpisie chodzi całkiem nieźle w 1024x768x32 NO AA i very high detail. Przeważnie powyżej 30fps, zdażają się spadki do nawet 15fps niestety. Jak już ktos pisał dużego kopa daje ustawienie palety kolorów na 16bit i dystansu widoku na 3/4. Takie ustawienie pozwala u mnie na odpalenie w grze AAx2 i w sterownikach AFx4 przy tej samej rozdziałce.

 

Co tu dużo gadać. Gierka wymiata. Pomimo tego kilka rzeczy bardzo mi w grze przeszkadzało.

1)Fabuła jest słaba. CJ sprawia wrażenie strasznego naiwniaka. Każdemu wierzy, na wszystko się godzi.

2)Policja w grze jest okropnie tępa. Gdy w mieście trwają zamieszki, ludzie strzelają do siebie, policjanci spacerują sobie nie reagując. Gdy tylko ja strzele do typa, który zaczął nawalac do mnie to już ściagają mnie 3 radiowozy. W ogóle samej policji jest w grze zdecydowanie za dużo. Praktycznie co czwarta kradziesz fury jest spostrzeżona przez policje.

3)Kobiety, które spotyka CJ to same wariatki, jedna jakaś loko, lubi robić "drive by'e" ale chce otworzyć salon piękności, następna znowu jakaś crazy, okrada banki, zabija bez mrugnięcia okiem poniewierając przy tym facetami a szczególnie CJ'em. Potem dzwoni do końca gry na komórke do CJ, rzuca epitetami i rozłącza się. Jeszcze inna jakaś zboczona sado-maho, ma pochodnie i pejcze w sypialni, szkoda gadać.

4)Ziomki z gangu, których mozna werbować do odbijania terytoriów wroga to gamonie pierwszej klasy. Moja rada: Nie bierzcie ich bo albo wpadną pod samochód, albo uciekną, wdadzą się w bójkę z policją, zgubią się po drodze, a jak już jakims cudem dojdziesz z nimi na miejsce bitwy gangów to będą bardziej przeszkadzali niż pomagali. Pomijam fakt, że absolutnie nie potrafią strzelać.

 

Tyle przyłazi mi teraz do głowy ale było tego więcej. Ale dobra, nikogo nie chce zniechęcić bo to pozycja w którą zdecydowanie trzeba zagrać, jedynie uświadamiam z czym co poniektórzy będą mieli do czynienia, zaczynając gre. Ok spadam szukac końskich podków, ostryg, uniqe jump'ów itp. Pozdrowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest stosunkowo proste, tylko musisz wsiąść na ogon innemu klientowi potem wciskasz spacje i TRZYMASZ wciśniętą aż kursor na samolocie wroga zmieni sie z zielonego na czerwony. Potem dajesz ctrl i patrzysz jak pocisk leci do celu :). Zakładam, że wiesz, że ciąg zwiększa i zmniejsza się klawiszami 8 i 2 na numerycznej. Ja miałem zdecydowanie większy problem ze wstawieniem tej maszynki do hangaru. Zupełnie nie wiem jak się nim poruszać na ziemii. Pozdro.

 

 

1499849[/snapback]

dzieki wielkie ale manerw wykonuje wielokrotnie- zielony celowik - red i odpalam

 

ale zaden do cholry nie oberwał

 

rozumiem ze aby zakonczyc misje musze wszytkie zniszczyc mysliwce oraz stateczki czy tylko ostatnie??

 

poruszanie po ziemi banalne, potrzebne tylko 3 klaw

W-oczywiscie przód

Q- prawo

E- lewo - te 2 ostatnie ewentualnie na odwrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie juz 3 dzien, ale narazie zwiedziałem miasto zamiast robić misje, treniłem rowerek. Dzis umiejetnosc jazdy rowerem wytrenowała mi się na max, no i sobie teraz jeżdze po ulicach skaczac nad samochodami :lol: fajnie jest jak sie trafi na pickupa to mozna sie od niego odbić i lecimy w powietrzu wyyysoookooo...albo takze jest wóz ktory ma deski na kipie, ładnie sie leci. ;]gierka miażdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zwalona pod ATui,ja nie wiem ale ja mam radeona 9800 xt kumpel 9600 PRo i inny 9700 PRO i kady z nas ma ten problem z vpu recorverem,zmienialem stery na caty 5.5 i nic sprawdze jescze inne,ale no k jego mac, co za syf.Ma ktos stery na pewniaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ta gra jest zwalona pod ATui,ja nie wiem ale ja mam radeona 9800 xt kumpel 9600 PRo i inny 9700 PRO i kady z nas ma ten problem z vpu recorverem,zmienialem stery na caty 5.5 i nic sprawdze jescze inne,ale no k jego mac, co za syf.Ma ktos stery na pewniaka?

1499935[/snapback]

Ja mam 9700 pro i nigdy nie mialem w zadnej grze vpu recover az do teraz w SA.Poprostu te sterowniki sa jakies leve.Zaibnstalujcie 5.5 albo omegi 5.4 i zadziala bez problemu bez vpu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ale manerw wykonuje wielokrotnie- zielony celowik - red i odpalam

 

ale zaden do cholry nie oberwał

 

rozumiem ze aby zakonczyc misje musze wszytkie zniszczyc mysliwce oraz stateczki czy tylko ostatnie??

Dziwne. Moze jestes za daleko? Wyglada na to ze robisz wszystko dobrze.

 

poruszanie po ziemi banalne, potrzebne tylko 3 klaw

W-oczywiscie przód

Q- prawo

E- lewo - te 2 ostatnie ewentualnie na odwrót

1499876[/snapback]

Tu Cie mam! :) Widac ze nie probowales. Bo klawisz W odpowiada tutaj za to samo co wznoszenie w helikopetrach wiec jak wciskasz W to samolot sie podnosi, a nie jedzie do przodu. W tym problem.

 

Jeszcze mam pytanie do specjalistów. Czy ktoś odbił wszystkie terytoria któregoś z gangów? Chodzi o to czy po tym już się nie pojawiaja ten gang czy jest nadal? Bo nie wiem czy warto przejmować inne rejony.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ! A mianowicie gram sobie dziisaj 5 godzin ;) w GTA , przechodze misje, jestem w drugim mieście, i w trakcie jazdy autem gra sie zatrzymała , i komputer wyświetlił jakiś komunikat (błąd krytyczny) i się zrestartował. Gdy się włączył ponownie, wyskoczyła ramka z napisem : Że sterownik ekranu geforce 6800 spowodowały błąd ...blebleble

 

Mam najnowsze stery 71.89 WHQL !! Czy wy macie także takie problemy ?? Co sądzicie, czy zmiana sterów coś poprawi ?? Pierwszy raz mi się tak zdarzyło.

 

Pozatym, proc i ramy odpadają, testowałem Super Pi i S&M i wszystko przeszło bez najmniejszych problemów... przetaktowanie karty też odpada, bo teraz chwilowo mam ustawione na 350/800 (fabryczne przetaktowanie przez producenta) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Moze jestes za daleko? Wyglada na to ze robisz wszystko dobrze.

 

1499968[/snapback]

udało sie

 

miałes racje -banalne ale jak zwykle potrzebny był knif a ja sobie chciałem zrobic TOP GUN :lol: :lol:

 

a i parkowanie w hangarze poszło bez zgrzytu (co do klawisza W zgoda - w przypadku tego samolotu odpowiada równiez za wznoszenie)

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy ci co mieli problem z misjami ZERO poradza sobie z nauka latania .. ja jestem akurat po niej .. a ze wczesniej wybadalem sobie fajne miejsce to postanowil ziscic moj plan ;]

 

BIKE STUNT by Chaos ;] 8.8MB

 

na koncu filmiku widac ustawienia na jakich gram .. dla tych co marudza ze gra zle chodzi ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nic się nie stanie ??? tak mi się wydaje ... a tak wogóle to jak można utyć ?? bo schudłem już na początku gry bo na siłownie chodziłem i staminę mam na max i muscle też a fat nie mam wogóle na 0 jest...

 

czy już nie da się utyć ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie do specjalistów. Czy ktoś odbił wszystkie terytoria któregoś z gangów? Chodzi o to czy po tym już się nie pojawiaja ten gang czy jest nadal? Bo nie wiem czy warto przejmować inne rejony.

1499968[/snapback]

Ja odbiłem. Gdy przejmiesz wszystkie terytoria gang/gangi przestaną Cię atakować. Czy występują nadal ? Nie zauważylem bym potem zobaczyl jakiegoś ball'sa ;]

 

Przed chwilą bawiłem się tym testem sterów i... ta gra jest chora o.O Wpierw wrzuciłem testa na catalystach 5.6 - avg fps 29, min 12, max 45, no to reset, wywalam stery, drivercleaner, instaluje cat'y 4.12 i... wynik taki sam prócz min - 13 fpsów o.O Wrzucam omegi bazowane na 4.9 - jak wyżej, wszystko w granicach błędów pomiarowych O.O Dalej zaprzestałem, bo nie widze ku temu sensu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cie ze gasi ;]

skieruj strumien na podloge :P

No nie moge przejsc skoku Banshe w szkole jazdy  :blink: ;]

1499787[/snapback]

Mam dokładnie ten sam problem- próbowałem już ze stufyfnaście razy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej Ty nie wykorzystujesz całego jej potencjału przechodząc tylko misje, a olewając wątki poboczne (siłownia, dziewczyny, tuning, wyścigi, szkółki etc.). Wtedy faktycznie całej mapy nie "zwiedzisz".

1499627[/snapback]

Aha... szkoda ze ty wiesz lepiej co ja robie. Akurat silownie i dziweczyny nie zaniedbyuje. Tuning mi raczej gry nie przedluzy, ale tez wtopilem mnustwo pienedzy na to zeby po 5min mi auto splonelo :]] W wyscigach bralem udział, a szkółke narazie miałem 1 - i też ja zaliczylem.

 

Zgadzam sie - nie zbieram narazie zadnych pierdul, zdiec nie robie - te rzeczy zostawiam na koniec. Zawsze GTA (tz. 3 i vc) robilem w kolejności - fabula, dodatkowe misje (policja, ambulans itp) skoki, paczki i KS.

 

A co miałęm na myśli mówiac za nie wykorzystuje potencjału - w VC i LC znałem każdy zakątek, po 1000 razy jedzzilem ta samom droga itp. i czułem ze miasto znam, a tu czuje ze zanim bym poznal to mi sie zdazy 10 razy znudzic, bo bez fabuły to juz nie jest to (zawsze sie tak pusto czyłem gdy dopinałem gre do 100% w poprzednich czesciah)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem- próbowałem już ze stufyfnaście razy  :mur:

1500058[/snapback]

Trzeba najechać na sam brzeg rampy tuz przed wyskokiem mozna jeszcze lekko skręcić koła zeby nadać większą prędkość obracania samochodu i juz po wyskoku puścić gaz i kierować nachyleniem samochodu chyba + i - na numerycznej (bez wcisnietego gazu). Fakt ten obrót był cholernie trudny, tez robiłem go ze 20 razy i wkoncu farciarsko zdałem na 72% chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...