Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, staram się jak mogę- celuję w skraj rampy, fikam ładnie w powietrzu (raz na 10 prób, ale zawsze ;)), ustawiam dziub, a i tak ten niby viper się zbyt mocno obija i ... kicha :/

 

Idę popróbować dalej. Kiedyś musi wyjść! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taki blad:

http://www.danpol.net/ciachu/error.JPG

 

Mam niestety to samo i nie mam ochoty na formata

też to miałem 2 razy już. i to podczas misji ale nigdy w tym samym momencie. działo mi się tak jak za długo grałem (jakies 5 godzin). lol

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgralem omegi 5.4 i testuje,a tak przy okazji,bo nie uzywalem w sumie omeg dawno a tych nie ma control panlea tam gdzie mozna directa 3d zmieniac i opengl ,a jak wgralem control panela z ATI to nic nie bylo ,jest jakis sposob zeby w zakaldakch pojawilo sie to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzięki,zrobilem tak,ale rad linkera nie lubie posiadac bo zawsze mnie korci zeby chcoc na mometn przestwaic zegar z np 412 mhz na 1500 mhz na rdzeniu :D:D:DTo chyba ma jakies zabepizeczenia nie?:)hehe,a co do gry,narazie nie odnowtoalem bledow,zoabcyzmy jak bedzie dalej,i czy ktos juz zainstalwoal tego moda z pannami?Ze mozna je ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> i zrobic co trzeba?Bo ja zainstalwoalem ale,no kure nie dziala jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

przy latarni morskiej na plazy jest czerwone miejsce;) co tam mozna zrobic?;d

 

probowal ktos przejsc ten wyscig osemkowy poprzez wyeliminowanie reszty granatem albo molotovem?:)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj dostane gre i mam nastepujace pytanko: Gra ktos moze w GTA na OS Millenium?? Mam 2 systemy wspomniany millenium i XP.wolalbym zainstalowac na millenium(stara karta Tv itd.)wiec jezeli jest taki user albo ma ktos sprawdzone info to bede wdzieczny.

 

P.S. Instalowalismy wczoraj gre u kumpla i qpa :mur: , gra nie chciala sie odpalic.Sprawdzilismy wszystko-nic nie pomoglo-dopiero poprawna instalacja monitora pod XP :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, staram się jak mogę- celuję w skraj rampy, fikam ładnie w powietrzu (raz na 10 prób, ale zawsze ;)), ustawiam dziub, a i tak ten niby viper się zbyt mocno obija i ... kicha :/

Idę popróbować dalej. Kiedyś musi wyjść! :)

1500143[/snapback]

Ja to narazie odpusciłem :wink:

Ale zdaje sie ze to trzeba przejsc bo ci mechanicy cos mrucza ;]

A co do ZERO nie wiem ja tam nie miałem zbytich problemow

ostatnia misja u niego Roxx :wink: ;]

Edit :P

Ta Catalina to zdrowo pier... jest :D

to juz dosyc dawno bylo jade se miastem wysiadam na CheesBurgera ;]

a tu Catalina zdzwoni i PIG :blink: :lol: ;]

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj dostane gre i mam nastepujace pytanko: Gra ktos moze w GTA na OS Millenium?? Mam 2 systemy wspomniany millenium i XP.wolalbym zainstalowac na millenium(stara karta Tv itd.)wiec jezeli jest taki user albo ma ktos sprawdzone info to bede wdzieczny.

 

P.S. Instalowalismy wczoraj gre u kumpla i qpa :mur: , gra nie chciala sie odpalic.Sprawdzilismy wszystko-nic nie pomoglo-dopiero poprawna instalacja monitora pod XP :blink:

1500277[/snapback]

daj spokuj sobie z millenium, myslalem ze nikt nieuzywa teego systemu, lubisz miec dwa to wybierz xp i 98, ciezko bedzie ci dowiedziec sie jak komus to chodzi na milenium bo powiem ci ze praktycznie jest to najgorszy system jaki wyszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tych krótkich spodenkach to wygląda jak prawdziwy gangsta B)

1500276[/snapback]

a co Wy myslicie ze prawdziwy G to musi zawsze chodzic w dlugich spodniach? :lol: pozatym moj obecnie przebywa w Las Venturas a tam jest strasznie goraco (na dodatek goracy front z nad pustyni sprawial ze R.i.P. sie strasznie pocil i z wycienczenia sie przewracal) :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, dlaczego nieraz dzwiek mi zanika w gta, przewaznie jak deszcz pada, deszcz slychac ale reszta echo, nieraz mi grafa strasznie przycina ale tez jest to raczej spowodowane dzwiekiem, mam fx 5600 A XP 2500+ 1024 ddr sb live! 5.1...wiem ze zaraz ktos mi tu moze wyjechac ze to juz bylo przerabiane ale ty co chcesz juz to pisac, wyobraz sobie jaka wade mam z tym problemem i jeszcze do tego gratis przeszparanie 35 stron z postami, troszke tego! wiek plizzz jak ktos wie na czym problem polega! a jak ktos niewie albo niechce mu sie odpowiadac to dzieki za wypowiedz w tej sprawie :)...wogole powiem wam szczeze rozbic mozna by bylo troszke ten temat na "problemy z dzialaniem gry" "problemy z przejsciem gry" "opinie na temat gry, triki, patenty, foty itd..." to by bardzo uproscilo sprawe! moderatorzy co wy na to...gta sa jest tega gierasia i nalezy jej sie :) bo naprzyklad jak chcialem sie dowiedziec czegos na moj problem to szczeze zniechecilo mnie czytanie, mam jakis tam sprzet czy gra bedzie mi chodzila, dlaczego na wypas sprzecie mam caly czas 25 fps'ow i tak przez kilka stron1, zygac sie chce :Q jak mialbym przeczytac wszystko.........i to po 10 razy, skreca, jesli nie chcecie zapychac forum piszcze na email albo gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nexer.okazalo sie,ze nie tylko ja mialem problem z ta misja z tym pociagiem.Znam ok 5 typa,ktorzy wlasnie tam utkneli,wiec chyba cos w tym musi byc :) Ja juz przeszedlem dzieki poradzie Kucyka,a tak to pewnie dalej bym tam siedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonco -> ban to za mało ... kara śmierci powinna być :-)

 

Ale IQ policji mnie dobija ... VC była lepsza ... trzy gwiazdki i nic ... 4 też gdyby nie helikopter :-) ... no i bryki strasznie szybko sie rozlatują wogóle szkoda w nie kasy ładować... a ludzie za kierownią powinni coś na uspokojenie brać prawie carmageton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam maly problem. Jak chce w menu wybrac opcje DISPLAY SETTING i dalej ADVANCE to mi sie gra wiesza i sama zamyka. Wyskakuje mi oczywiscie tylko blad systemu windows i widomosc, że program wykonal nieprawidlowa operacje i zostal zamkniety.

 

Czy moze ktos z was wie gdzie mozna jeszcze zmienić opcje grafiki??? Moze w jakims pliku da sie to edytowac??? Ja szukal i nie moge znaleźć.

 

Musze zmienic opcje bo mi sie troche gra przycina miejscami.

 

Prosze o pomoc w miare mozliwosci.

 

NARKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dwa razy spotkałem kobietę z niebieskim markerem nad postacią, która mówi: "z takim mięśniakiem nie mam zamiaru gadać". Zrzucenie mięśni jest bardzo czasochłonne więc zanim się do tego zabiorę chciałbym wiedzieć czy wogóle warto. O co chodzi z tymi babami - dadzą mi jakąś misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam  , a właściwie mój kolega takie pytanie. Podobno przeszedł całą grę (choć wątpie ,pewnie ma sejva bo jeszce nigdy żadnej gry nieprzeszedł) i słyszał , że jest tam jakieś ukryte miasto podobne do tego  GTA 3 czyli Libertz City . I właśnei nie wie gdzie ono jest . Czy moglibyście powiedzieć . DZIĘKI

1500618[/snapback]

Jest misja w której CJ leci samolotem do Liberty City. Ale startujesz juz w jakims budynku i w tym samym budynku misja się konczy i automatycznie przenosi Cie do Venturas. Ale kto wie moze jakos mozna tam dotrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mają w GTA:SA zwiechy co 10-20 minut(muzyka leci a obraz stoi)niech zmienią sterowniki na Omegi 2.6.2.5 które są na stronie www.guru3d.com

Mi pomogło-mam nadzieje że innym też pomoże.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj śmieszną acz wkurzajaca sytuacje. Misja z wózkiem widłowym (ładowanie skrzynek do furgonetki) podlatuje do mnie żołnierz ja chce wysiadaćz tego wózka - CJ sie troche potrzepał i wysiadł tak że stanął na głowie żołnierzowi :lol: i nic koleś biega dookoła a ja na nim :D Zejść nie można ani go puknąć - niestety misja położona - trzeba było wziac Load..

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem problem z ta misja. Jechalem juz wozkiem do skrzynki obok hangaru. Zołnierz tak mnie wypchnal z wozka ze przelecialem przez teksture sciany innego hangaru. Tez skonczylo sie na loadzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe pytanie - gdzie są sejwy ?? ;-) chcę dzieciakom przegrać moje żeby się nie dusiły w pierwszej dzielnicy z homisami ;-)

 

scar - co do win millenium - system przygotowany dla laików (pierwsze podejście do odzyskiwania systemu np.) a dla laików się nie nadaje... kto mówi że 98se jest lepsze ten nie bawił się ME,, ME da się odchudzić (30mb ramu sam system po starcie, wiem bo używałem),, stable 24/7 pod pełnym obciążeniem,, do tego jest to w sumie 98se po remoncie,,, "wydajność" - na duronie @ 900mhz z kt133, 256sdr, i starym dyskiem 7200 startował w może 20s,, i to na win me pobiłem rekord marków 2000 na konf up to 950mhz z gf1 ddr :-) wiec nie p... ;)

za to system wrażliwy na błędy na dysku,, łatwo się go ubijało podjeżdzając na zbyt wysokie fsb/pci,,, tyle że ghost systemu na botowalnej płycie to niecała cdrka i za 3 (tak - 3) minuty system stawał ;-) koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka. W grze jest pełno nawiązań do poprzednich części GTA, a także do innych gier. W jednej misji nawet słychac rozmowe dwóch gości, którzy toczą beczke z Driv3r'a. Pozatym ten nowy chłopak Cataliny, który nic nie mówi to główny bohater GTA III. Wiedziałem ze wydawał mi się znajomy :). Wiecej tutaj: http://gtadomain.gtagaming.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...