Jump to content
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Recommended Posts

Zglaszam sie jako kolejny z problemem z gra pod Windows 2003 server :/ Probowałem nowych sterów , uruchamiania w trybie zgodnosci ME/xp/2000, nic nie działa - po dwukrotnym kliknieciu nic sie nie dzieje :[

1507256[/snapback]

weź no do logów zajrzyj co się wywala .....

gierka ogólnie bardzo mi sie podoba i juz dawno nic mnie tak nie zabralo(chyba od czasów diablo2 :wink: ) jestem teraz na szkołce latania i nie moge dać sobie rady z 3 przelotem i zaczyna mnie to powoli irytowac :? a tak wiekszych problemow raczej nie bylo

jak dla mnie to chyba bedzie gra roku :D

co jak co rockstar moglby wykupic kiedys licencje na oryginalne nazwy samochodow :) fajnie by bylo, pewnie szkoda im na to kabony, no i wogole niekazda firma sie szanujaca niepozwoli za bardzo na to zeby ich furki spadaly, gniotly sie wybuchaly itp. ale mogliby cos zmacic tak na miare naprzyklad gta 4

Witam ponownie wszystkich, otoz napotkalem na ciekawa sprawe. Otoz robilem sobie zdjecia zeby zaliczyc wszystkie 50. Noi jak to przyszlo zabraklo tego ostatniego. No ale nie zebym nie wiedzial gdzie on jest wrecz przeciwnie, wiem doskonale w ktorym dokladnie miejscu on sie znajduje i tu tkwi problem.

1507148[/snapback]

Ta ikonka tam jest. Na mapie jest zle naniesiona bo wyglada jakby byla przed budynkiem. W rzeczywistosci jest na samym szczycie budynku chyba na czubku jakiegos masztu czy anteny. Musisz przejsc na druga strone ulicy, oddalic sie troche od budyknu. potem zoomuj na sam szczyt i musi byc ikonka.

@Scar spokojnie, zapewne pojawia sie dodatkowe (oryginalne fury) do sciągniecia, albo całe mody. Problemem może być to jak gra będzie wtedy chodziła z takimi dopracowanymi furami jakie mozna bylo wrzucac do Vice City chociazby.

Respekt dla tych ktorzy wykonali cala szkole jazdy wozem na zloto. Wiekszos mam zlote ale dobija mnie jazda na 2 kolach. Braklo mi 1% do 100

No dzieki :) też z tym miałem najwiecej problemów, chyba tyle co z obrotem 360 w poietrzu. W tym pierwszym wydaje się że ten samochód uszkadza się przy wieżdżaniu na pochylnie. Spróbuj przy starcie lekko skręcić w lewo i juz na pochylni odbijać w prawo. W ten sposób powinieneś uniknąć przyszorowania boku. Potem już tylko balans i zatrzymanie w odpowiednim miejscu. Nagroda za złoto jest super. Powodzenia. Edited by Mogiel

mam pewien problem z GTA SA kolory są inne niż powinny być np. dym jets w kolorze zielonym albo jak plyne w wodzie to zamna zostawia zielony kolor instalowalem wiele roznych sterow i nic nie dalo ustawilem na 32 bity na 16 i tez nic ;/ prosze o pomoc

Dołączona grafika

Daje moje mp3 do user track tak jak jest w faq ale muzy jak nie bylo tak nie ma :/ scanowalem czy cos takiego i dalej nic :( co mam zrobic ?

1507519[/snapback]

W pliku redme.txt jest napisane, że wystarczy wrzucić do tego katalogu skróty do swoich mp3, ale u mnie nie działa zarówno wrzucenie skrótów jak i zapodanie całych mp3. nawet wavy próbowałem i klops.

"Q: Why do I only hear advertisements when listening to the User Track Player?

A: Check that any shortcuts in the "My Documents\GTA San Andreas User Files\User Tracks" are valid and that they have been scanned using the Scan User Tracks function in the User Track Options menu submenu of the Audio Setup menu. If trying to playback MP3, M4A or WMA tracks you may need to install Windows Media Player, QuickTime or a third party codec pack."

Zdobyłem juz wszystkie dzielnice!!!!!!!!!!!!!!!

zdjecie

dla p!Ck3r

NIe chodzi o to ty jests w tym Gangu Grovee Street ale mozesz rekrutowac czlonkow po przez wcisniecie i namiezenie ochotnika prawym klawiszem myszki i nacisniecie gv

Edited by matikk

Poniewaz nikt z Was o tym nie napisal i w FAQ nie ma wiec sie chialbym zapytowac: Jak przejsc level 1 w szkole jazdy ?:P Robie tak jak pisza - naciskam reczny i hamuje,ale gdy tylko drgne chocby na 1 mm to mam failed.Jak to przejsc ?? Pozdrawiam

Poniewaz nikt z Was o tym nie napisal i w FAQ nie ma wiec sie chialbym zapytowac: Jak przejsc level 1 w szkole jazdy ?:P Robie tak jak pisza - naciskam reczny i hamuje,ale gdy tylko drgne chocby na 1 mm to mam failed.Jak to przejsc ?? Pozdrawiam

1507575[/snapback]

naciśnij W i sttzałkę na dół albo S i strzałkę do góry i trzymaj ,a do tego w prawo albo w lewo i tyle :P

Gdybym mial tyle FPS to bym w nią wogule nie gral!!! A FPS mam ok. 40 przy wylączonym ograniczniku. Sprawdzalem FRAPS'em! :P

Niewiem co wy macie z kompy skoro wam tak powoli chodzi. Może macie wgrane c*****, i dlatego sie wam tnie. Mój kumpel śmiga na GF 2!!! Wprawdzie w rozdzielczości niskiej ale detale i widoczność na maksa! Wcześniej mu cielo ale zainstalowal najnowsze sterowniki i mu chodzi bez problemów!

1507390[/snapback]

a jakie to sa dokladnie sterowniki? bo u kumpla strasznie tnie na MX-ie i chcialbym mu jakos pomoc... dziekuje z góry za odpowiedz!

mam pytanie! gdzie moge znaleźć tablice jakie samochody musze zawieźć do portu zeby je przetransportowac na statek na import? Trzeba je przenosic takim wielkim żółtym dźwigiem.

1507633[/snapback]

Tablica znajduje sie obok zurawia portowego

mam pytanie! gdzie moge znaleźć tablice jakie samochody musze zawieźć do portu zeby je przetransportowac na statek na import? Trzeba je przenosic takim wielkim żółtym dźwigiem.

1507633[/snapback]

tak...w porcie jest wielki zolty dzwig a pare metrow dalej jest tablica na ktorej masz podane samochody do zebrania

post-100516-1119366463.jpg

Teraz mecze sie od jakiegos czasu w levelu 9.Musze taxowka tak zawrocic by nie stracic zadnego slupka a przy tym zrobic to bez zatrzymania i dojechac do mety.Raz mi sie glupim fartem udalo zrobic 69/70% :mur: Czy jest na to jakis sposob ?? :mur:

Edited by hydro2

Teraz mecze sie od jakiegos czasu w levelu 9.Musze taxowka tak zawrocic by nie stracic zadnego slupka a przy tym zrobic to bez zatrzymania i dojechac do mety.Raz mi sie glupim fartem udalo zrobic 69/70% :mur: Czy jest na to jakis sposob ?? :mur:

1507656[/snapback]

To akurat chyba było najłatwiejsze. Trudno coś poradzić. Dajesz widok do tyłu Q+E potem wsteczny i w odpowiednim momencie skrecasz koła i zanim samochód całkiem skręci dajesz pełen gaz. Jeżeli skręcisz koła w odpowiednim momencie to reszta musi wyjść.

to czyli nie poslucham sobie swoich mp3 ?????????????????????

1507712[/snapback]

Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks: tam wrzucasz swoja muze, w grze, sound option, jest user track option a tam scana, cofasz o menu wczesniej i na pozycji radio station, kursorami przestawiasz na user trakc audio cos takiego i klikasz enter, u mnie po takiej operacji mam normalnie muzyczke z mp3 co wrzucam do folderu

Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks: tam wrzucasz swoja muze, w grze, sound option, jest user track option a tam scana, cofasz o menu wczesniej i na pozycji radio station, kursorami przestawiasz na user trakc audio cos takiego i klikasz enter, u mnie po takiej operacji mam normalnie muzyczke z mp3 co wrzucam do folderu

1507729[/snapback]

Czytaj uważnie. Wczesniej pisał że tak robi i mu nie działa. Tak jak mi z resztą. Marcinek odpal normalnie winampa a potem gre.

ja wrzuciłem mp3 do folderu odpowiedniego odpaliłem GTA zrobiłem scan i wszystko chodzi bez problemu bez instalowania żadnych kodeków i innych zbędnych rzeczy (może XP SP2 wszystko ma)

1507742[/snapback]

mozliwe?! tez mam xp z sp2 + wszystkie aktualizacjie jakie tam wychodza (update mam na auto) no i jest gitarka