Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jestem teraz w takiej głupiej misji "cichej", musze wykrasc jakies txt'y, misja do zrobienia ale chodzi mi o to ze jeden z kolesi siedzi przed  TV (prawdopodobnie gra na jakiejs konsolce) i mowi txt typu "dlaczego "Refraction" moglo tak spartolic gre, pieprzony Tanner" - czyzby jakis uśmiech w kierunku DRIV3Ra ? ;]

1489050[/snapback]

REFLECTIONS mon, REFLECTIONS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REFLECTIONS mon, REFLECTIONS ;]

1489105[/snapback]

rockstar nei moglo uzyc normalnej nazwy to samo z true crime w grze jest true grime , praktycznie wszystko w grze jest zmienione , compton/ganton inglewood/idlewood itp

tez jestem w tej misji , trzeba ukrasc jakies rymy , ona nie jest taka trudna ale dalem ciala i mnie rowalil gosc bo mialem malo energi i tylko noz :/, ale ta misja z tym grubym tlustym slepym s[ciach!].... mnie denerwuje na maxa , gosc nie potrafi zabic kilku gosci z 5 metrow walac z karabinu maszynowego juz 3 razy powtarzam ta misje .. grrr

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram, z 32bit kolorem troche zwalnia na wiekszych przestrzeniach. wiec pogrywam w 16bit i aa2, 1024x768 oczywiscie

 

ps. jak przejsc ten konkurs low-riderow?? jak sie bounce'uje tym samochodem?

Edytowane przez julas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki wątek odnośnie grania na kręconym 9550?

próbował ktoś? da się pograć z ładną graficzką? icon_wink3.gif

Ja gram w 1280x1024 @ Low @ max distance

 

Z aa karta nie wyrabia dlatego wole wyzsza rozdziałke, wszytsko zawsze plynnie bez zaciachow (512 ddr & ~ 2150mhz amd)

 

julas NUM2,4,6,8

 

Zajebista sprawda te bouncowanie, tak jak tańczenie ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, mam problem:

Mam sterowniki Omega

Podkręcam karte Ati Tray Toolem, gram 5 min w GTA:SA, nagle mam czarny ekran przez chwile ( ok 6 sec ) i dalej jest gra, ale karta jest już odkręcona !!! pomocy co robić? pierwszy raz taki problem.

edit: mam radeona 9550

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest pikna :] ach ten klimat trudno się oderwać :]] hl2 się chowa :PP ;] a tak sobie powiedziałem bo przynajmniej SA mnie nie zawiodło :]].

 

Chodzi średnio :/ VC w prównaniu do SA płynął..

Grafa lepsza niż w VC zdecydowanie :> min. tekstury bogatsze w detale. Ale czemu tak ładnie nie chodzi jak VC... wrrr. No nic tylko garć ;] i te głosy podkładane, co drugie słowo idzie Fuck, ma... , nigger:P hehe klimacik buduje :]] a i S.L.J. wymiata :>. No i przede wszystkim zdecydowanie lepszy system strzelania niż w VC. :> i ogólnie motion.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1489142[/snapback]

A dałeś szansę Poca catom 5.6? Dają niezłego kopa (przynajmniej u mnie, w benchach. SA ciągle nie mam :sad: ). Może pomogą Ci wskoczyć na 1280x1024?

 

@Jordi23- a jak u Ciebie sprawują się 5.6 w nowym GTA? Bez żadnych znikających tekstur? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: E

 

panowie sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje. Parenascie postów wyzej gosc pisał ze mu wychodzi do windy wszyscy na to zlewke puscili..otów wersja co on ma jest ok bo sprawdzilem u kkumpla i działa git

Dowcip jednak polega na tym ze mi wychodzi nie do windy tylko poprostu niebieski ekran...nie nie żadnych błedów nie wypisuje poprostu niebieski ekran i cisza. Mam Xp winde i pomaga tylko restart reczny...tak sie dzieje albo po minucie albo po paru..ale grac nie moge...help me ?!

1489026[/snapback]

Mialem to samo, ktos wczesniej napisal ze przy zwiechach trzeba zainstalowac nowsze sterowniki audio, mi po tym zabiegu pomoglo. Obecnie smigam na sterach nForce 4.57 audio i nie wywala.

A co do radka 9100 to w miare to smiga ale jako kolejny musze potwierdzic niestety zanikanie tekstur w grze i m.in. dlatego dzisiaj stalem sie posiadaczem r9550 :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest pikna :] ach ten klimat trudno się oderwać :]] hl2 się chowa :PP ;] a tak sobie powiedziałem bo przynajmniej SA mnie nie zawiodło :]].

 

Chodzi średnio :/ VC w prównaniu do SA płynął..

Grafa lepsza niż w VC zdecydowanie :> min. tekstury bogatsze w detale. Ale czemu tak ładnie nie chodzi jak VC... wrrr. No nic tylko garć ;] i te głosy podkładane, co drugie słowo idzie Fuck,  ma... , nigger:P hehe klimacik buduje :]] a i S.L.J. wymiata :>. No i przede wszystkim zdecydowanie lepszy system strzelania niż w VC. :> i ogólnie motion.

 

pozdro

1489287[/snapback]

nigga , czlowieku nie nigger , jest wielka roznica miedzy tymi dwoma slowami :mur:

 

dziwie sie ludzia co pisza o grafie , to port z ps2 a nie odrebna gra plus od dawna bylo wiadomo ze bedzie na starym engine , dawno nic mnie tak nie wciagnelo do gry jak gta sa

 

jakby ktos mial problemy z misja od smoke'a ta z pociagiem , gdzie trzeba zabic gosci na nim jadac na motorze , znalazlem prosty sposob aczkolwiek wymaga dobrej broni przynajmniej intra-tec 9 albo mac 10 , ten gruby gosc jest beznadziejny wiec nalezy wyprzedzic pociag nie za duzo , zeby nie przedobrzyc , jak juz rozwali ten samochod na torach przyspieszyc do wiaduktu wjechac na niego i zejsc z motoru potem wskoczyc na pociag i wybic wszystko co sie rusza , oni sa dosyc wytrzymali :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zainstalowałem oryginalną grę, ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> się ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> kończy się intro i mnie wywala na pulpit :/ wie ktoś jak temu zaradzić?? fakt faktem jestem na laptopie starszego bo u mnie nie ma napędu dvd i tu jest grafa 32MB(moze to jest powód) tylko 2GHz(celek) i 256MB ram i nie wiem za bardzo co zrobić bo chciałem chociaz zobaczyć czy działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigga , czlowieku nie nigger , jest wielka roznica miedzy tymi dwoma slowami

Mylisz się , to jedno i to samo słowo tyle że nigga to po prostu słowo nigger użyte w slangu tak jak u nas np: zamiast narazie to nara. Tyle , że Afro-amerykanie ubzdurali sobie , że za nigger mają prawo posłać Ci kulke w głowe , a za nigga się nie obrażają , cóż USA to dziwny kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się , to jedno i to samo słowo tyle że nigga to po prostu słowo nigger użyte w slangu tak jak u nas np: zamiast narazie to nara. Tyle , że Afro-amerykanie ubzdurali sobie , że za nigger mają prawo posłać Ci kulke w głowe , a za nigga się nie obrażają , cóż USA to dziwny kraj.

1489425[/snapback]

a ktos mowil ze to sa dwa slowa :lol: , to jedno slowo z dwoma znaczeniami , to ze nigga jest uzywane w zastapieniu ziomek/kumpel i nie jest obrazliwe , nigger to przeciwienstwo , zreszta jesli jestes bialy to i tak oberwiesz , ale za nigga obrazenia beda mniejsze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat gry:

Grałem już 2 godziny i szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony... To jest Poprostu GTA VC w innej skórce i z kilkoma patchami i modami nic specialnego... SA jest moim zdaniem tylko dla maniaków serii Grand Theft Auto. Grafika tragedia, fizyka jeszcze gorzej... Jedyne co w tej grze fajne to to, że ma klimat... Nie przekonała mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre i kilka pytan :)

1.Gra wyraznie doczytuje cos z dysku przy szybkiej jezdzie autem na przyklad (1Gb ramu) :) Gra nie "rwie" ale dysk mieli bo widac po diodzie, czy u was tez tak jest?

2.Jest mozliwosc wlaczenia licznika fps na ekranie?

3.Moze pytanie troche glupie ale czy da sie odczepic naczepe od tira :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Poca - Gralem w to dzis na athlonie 1800,256 ram i radek 9100 128 megowy i gra wymiatala w 800x600x32 na very high z widokiem na max wiec troszq obnizyles sobie detale.

 

Nuras - Jak sie wykonuje tylko misje a nie wchodzi sie do okolicznych miejsc,ktore sporo nadaja grze to tak jest :) Chyba,ze wchodziles wszedzie to sie dziwie troszq.Grafa nie powala ale jest lepsza niz na PS2 i napewno lepsza w 640 na low niz driv3r w 1600x1200 na very high i porownaj sobie jak chodzi gta a jak d3 :P a co do fizyki to ona jest dopracowana jak na serie gta najlepiej z calej serii.Moja ocena nie ulegla zmianie.Ja polecam.

 

PS - Na postaciach na radq 9100 znikaja textury z co 5tej postaci i to wcale nie przeszkadza rozgrywce.Myslalem,ze to z obiektow i z czegos tam jeszcze a takie znikanie to wogole nie przeszkadza,pozatym podobno omegi to poprawiaja a jak nie i komus na maxa to przeszkadza to niech zmieni biosa na 8500 i po sprawie :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zagrałem i jest git gram narazie w 1024 na low bo nie mam czasu testowac bo spać trza iść, faktycznie giną textury na ludzikach ale to nie zawsze tylko czasem i pewnie wyjdzie jakiś stosowny patch ;]. A gierka wyśmienita jak na razie fajowo sie na rowerze jeździ ;] i czuc ten klimacik murzyńskiego ghetta. oj pogram se w to pogram ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do radka 9100 to w miare to smiga ale jako kolejny musze potwierdzic niestety zanikanie tekstur w grze i m.in. dlatego dzisiaj stalem sie posiadaczem r9550 :)

Pozdro

1489394[/snapback]

 

info dla posiadaczy kart R 9x00 ktorym migaja tekstury:

 

wystarczy wylaczyc "mip mapping" w opcjach gry i wszystko jest OK !

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

ma ktos tego patcha na gf4mx bo narazie jade na tym;) zintegrowanym z mostkiem:))))))) a chetnie bym popykal w SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ma ktos tego patcha na gf4mx bo narazie jade na tym;) zintegrowanym z mostkiem:))))))) a chetnie bym popykal w SA

1489500[/snapback]

Jakiego znow patcha ? Gra normalnie dziala na 4mx bez zadnych patchy.Mowilem juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

info dla posiadaczy kart R 9x00 ktorym migaja tekstury:

 

wystarczy wylaczyc "mip mapping" w opcjach gry i wszystko jest OK !

 

:)

1489483[/snapback]

U mnie niestety wylaczenie tej opcji nic nie dalo, sprawdzalem rozne konfiguracje i w zadnej nie udalo sie zniwelowac "przezroczystych" postaci :/ Niezaleznie czy na zwyklych strerach czy omegach "efekt" byl caly czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie denerwujcie sie moim pytaniem ...

 

Mam słabą grafike ... :( gf2mx400 32Mb Sdr

 

Wiem że na gf4mx ma to chodzić ale czy na moim jest taka możliwość aby to odpaliło ???? bo mam tylko 32Mb pamięci na niej ... :(

 

Vc śmigało .... mam nadzieje że bez upgrade sprzętu sie obędzie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ludzie nie denerwujcie sie moim pytaniem ...

 

Mam słabą grafike ... :( gf2mx400 32Mb Sdr

 

Wiem że na gf4mx ma to chodzić ale czy na moim jest taka możliwość aby to odpaliło ???? bo mam tylko 32Mb pamięci na niej ... :(

 

Vc śmigało .... mam nadzieje że bez upgrade sprzętu sie obędzie .....

1489530[/snapback]

Gra chodzi nawet na GF256 wiec luz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie denerwujcie sie moim pytaniem ...

 

Mam słabą grafike ... :( gf2mx400 32Mb Sdr

 

Wiem że na gf4mx ma to chodzić ale czy na moim jest taka możliwość aby to odpaliło ???? bo mam tylko 32Mb pamięci na niej ... :(

 

Vc śmigało .... mam nadzieje że bez upgrade sprzętu sie obędzie .....

1489530[/snapback]

JA ma natomiast taki problem, ze na GF 2MX 200 GTA:SA sie odpala, ale w meu Grafiki Zawansowanej, tam gdzie sie zmienia detale gra uparcie wychodzi do windows. Moral z tego taki, iz nie moge zmienic detali na mniejsze :/. A na standardowych gra niemilosiernie skacze. Moze to wina zawalonego windowsa, poniewaz nie przeinstalowywalem go od 6 miechow - poprostu z lenistwa i braku czasu. Na kompie brata z radkiem 9600 na pokladzie gra poprosru smigala, az milo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uffff :) No to całe szczęście że bedzie chodzić na moim gf2mx400 :)

 

Vc na moim dobrze wystrojonym systemie przy podkreceniu w/w karty chodziło płynnie w 1024x768 w 32bitach na full detalach i nie szarpało!!! Co ciekawe w mniejszej rozdziałce już skakała niemiłosiernie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

uffff :) No to całe szczęście że bedzie chodzić na moim gf2mx400 :)

 

Vc na moim dobrze wystrojonym systemie przy podkreceniu w/w karty chodziło płynnie w 1024x768 w 32bitach na full detalach i nie szarpało!!! Co ciekawe w mniejszej rozdziałce już skakała niemiłosiernie...

1489548[/snapback]

Pograsz w 800x600 i draw distance na srodek oraz detal fx na medium Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...