Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie doszedłem do Szkoły jazdy i póki co same srebra :? nie mam pojęcia jak tu można złoto zdobyć - trzeba przejechać na 100%? :zonk: bo w jednym etapie miałem chyba 99%i też srebro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedłem do Szkoły jazdy i póki co same srebra :? nie mam pojęcia jak tu można złoto zdobyć - trzeba przejechać na 100%?  :zonk:  bo w jednym etapie miałem chyba 99%i też srebro.

1508510[/snapback]

Tak... zeby miec zloto trzeba miec wszedzie 100%.

 

Kiedy proboje zrobic save'a w domku naszego czarnucha gra oświadcza mi ze wystapil blad i nie mozna zrobic zapisu - dodaje rowniez zebym sprawdzil miejsce gdzie zapisuja sie gry. Przeinstalowalem GTA i dalej ten problem, juz nie wiem co robic

Nie masz czasem jakiejs dziwnej nazwy uzytkownika w systemie ? Np. z kropka albo jakimis innymi znakami z poza liter. "Moje dokumenty" domyslnie sa w Documents & Settings w katalogu Twojego uzytkownika i jesli sciezka do nich zawiera jakies dziwne znaki (napewno wyklada sie na kropce, wiecej nie pamietam, ale to jest potwierdzony bug) to nie moze zapisac save'a. Opcja zmiany uzytkownika raczej odpada, mozesz zmienic lokacje katalogu "Moje Dokumenty" albo tez poszukac bezinwazyjnego rozwiazania na www.gtaforums.com

 

 

 

A do wszystkich, ktorym nie odtwarza sie wlasne radio.. mozecie odpalic mp3 w WMP ? U mnie tez sie nie odtwarzalo i to bylo przyczyna, ale WMP sciagnal sobie kodek do mp3 (winamp czy inny player nie wystarczy, bo one same sobie dekoduja mp3, musi byc kodek systemowy) i od tego momentu juz dzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podono Hydra jest najlepsza w grze ale niewiem nawet jak tym czyms latac:D Umie tylko do gory a do przodu leci wolniej niz rower :)

1508466[/snapback]

na numpadzie 8 i 2 obsluguja pozycje silnikow .. hydra to mysliwiec pionowego startu .. wiec jak wystartujesz przytrzymuejsz 8 zeby silniki przeszly na odrzut .. i lecisz

 

wąłsnie robie misje vertical bird .. spowrotem w los santos .. ;]

bede mial wkoncu hydre ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam robić oprócz zbierania podków i robienia grafiti żeby mieć 100 % gry ???

1508645[/snapback]

- zaliczenia misji podstawowych

- ukończenia zadań dodatkowych (Odd Jobs)

- odnalezienia i zamalowania 100 znaków konkurencyjnych gangów (Tags)

- zebrania 50 podków (Horseshoes)

- zebrania 50 ostryg (Oysters)

- pstryknięcia 50 zdjęć (Photo Opps)

- zakupu wszystkich kryjówek (Safe Houses)

- ukończenia czterech szkół (Schools)

- zdobycia przynoszących dochód aktywów (Assets)

- wygrania wszystkich wyścigów (Race Tournaments)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam proble z san andreas klikam na options nastepnie display options i advanced wtedy gra sie zawiesza co moge zrobic zeby zmineic rozdzielczosc 640-480 16 bitow. :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

sprzet pentium 4 1.6

nvida geforce 2 mx 200 32mb

128ram

Edytowane przez tomek czwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm a ja mam problem z tanczeniem, CJ wogule sie nie rusza 8O

misje z low riderem przeszedlem i bylo widac jak auto sie buja, a teraz wogule, stoi i stoi : O

trzeba cos cisnac prucz klawiszy na numetrycznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam proble z san andreas klikam na options nastepnie display options i advanced wtedy gra sie zawiesza co moge zrobic zeby zmineic rozdzielczosc 640-480 16 bitow. :unsure:  :unsure:  :unsure:  :unsure:

sprzet pentium 4 1.6

nvida geforce 2 mx 200 32mb

128ram

1508738[/snapback]

prosze o opdowiedz prosze prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvida geforce 2 mx 200 32mb

128ram

1508738[/snapback]

ty naprawde chcesz na tym grac w GTA SA ???

 

chociaz kto wie, jak bys poczytal ten topic to bys zauwazyl ze posiadacze kart pokroju GF4MX maja wlasnie ten problem ze nie moga wejsc do zakladki advance, ty kolego masz jeszcze slabsza karte, - ja twierdze daruj sobie ta gre na takim sprzecie do tego 128MB ram :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem. Coprawda odpowiedź do niego jest w FAQ ale albo jestem ślepy albo rzeczywiście tego tam nie ma...

Nie moge znaleśc tych sterowników do karty dźwiękowej (bo mi sie komp resetuje...) na stronce nvidii.

Możecie mi podać bezpośredni link do tych sterów co to naprawiają? PLIS!

Ktoś tam pisał że to jakieś ogólne sterowniki (nie konkretnie do karty) czy coś takiego.

Jakby co to mam abita nf7 z zintergrowanym nforcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waaaah, robie ta misje u Zero, co sie lata czerwonym baronem. POMOCY. Probowalem juz 14x i mi oczy wylaza. Zna ktos jakis latwy sposob na przejscie tej misji ?

1508825[/snapback]

 

też miałem z tym problem, ale jakoś sobie poradziłem, jednym ze sposobów jest, że jak bedziesz rozawlal już jakąś ciężarówke lub motor to strzelaj z ziemi, nie z lotu (dużo to czasu zajmuje), więc kwestia to dolecieć do celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu jak wy macie problemy z takimi misjami to niechce myśleć jakie tu bedą jęki z ostatnią misją  :blink:  ostatnia misja to jest zdrowe przegięcie no ale udało sie ;] aż żal było przechodzić  :-|

1508866[/snapback]

dokladnie, zreszta powoli konczac ta gre stwierdzam ze te szkolki nauki to nie sa tam o tak, tylko one rzeczywiscie ucza jak sie powinno poslugiwac dana maszyna, bo pozniej to doswiadczenie trzeba jednak wykorzystywac w misjach B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hm a ja mam problem z tanczeniem, CJ wogule sie nie rusza 8O

misje z low riderem przeszedlem i bylo widac jak auto sie buja, a teraz wogule, stoi i stoi : O

trzeba cos cisnac prucz klawiszy na numetrycznej?

1508765[/snapback]

Low ridera przechodzi sie na numerycznej,taniec na plazy przechodzi sie na strzalkach a taniec z laska na dancingu na WSAD,z tymze na tym ostatnim trza przytrzymac klawisz pelna sekunde bo czasami nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do wszystkich, ktorym nie odtwarza sie wlasne radio.. mozecie odpalic mp3 w WMP ? U mnie tez sie nie odtwarzalo i to bylo przyczyna, ale WMP sciagnal sobie kodek do mp3 (winamp czy inny player nie wystarczy, bo one same sobie dekoduja mp3, musi byc kodek systemowy) i od tego momentu juz dzialalo.

1508540[/snapback]

u mnie WMP bez problemu otwiera mp3, ale w grze nadal nie działa. Słychać tylko reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do najbardziej pasujacych mp3 do GTA:SA dorzucam "Coolio - Gangsta's Paradise :]

1508761[/snapback]

Właśnie co pasujących mp3 do GTA:SA mógł by ktoś zrobić jakąś liste bo przeszukiwanie ponad 40 stron to :mur:

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja malutka playlista w GTA SA

 

M.O.P - Stand Clear

NWA - Straight Outta Compton

The Game - Put You On The Game

The Game - We Ain't

Redman - Dont Want it Wit Us

Ja Rule - Put It On Me [;

Public Enemy - Fight The Power

Afrika Bambaataa & The Soul Sonic Force - Planet Rock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...