Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem. Zainstalwalem San Andreas i gdy chce zmienic ustawienia graficzne i wchodze w opcje advanced (rozszerzone opcje graficzne) to wychodzi mi do systemu i wyskakuje blad. Porsze o pomoc!! Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko poubijać... żadne nie czyta nawet 1 stony w tył, tylko "wali" te swoje lamerskie pytanka z nadzieją, że ktoś "uczynny" (jak fipa) odpowie zamiast upomnieć (jak draak) po to by jeden dureń z drugim na przyszłość nie zadawali tego samego pytania po raz stofyfnasty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam maly problem. Zainstalwalem San Andreas i gdy chce zmienic ustawienia graficzne i wchodze w opcje advanced (rozszerzone opcje graficzne) to wychodzi mi do systemu i wyskakuje blad. Porsze o pomoc!! Z góry dziekuje i pozdrawiam.

1509308[/snapback]

Masz Karte NV z DX7 wiec nie wejdzesz w advanced,proste.Jak chcesz zmienic sobie detale to musisz zmienic je u kogos kto ma mocniejsza karte i zgrac sobie plic cfg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy mają problem w którym wywala im błąd GTA_SA.exe niech spróbują tego patcha. Sam go nie testowałem bo nie mam takich nie stworzonych problemów jednak jak by komuś pomógł warto by było go dać to FAQ na 1 stronie :) Aha jeszce mała instrukcja dla tych co nic nie umią :mur:

1.Rozpakowywujecie zawartość archiwum i przenosicie pliki z archiwum do foldery gdzie zainstalowaście GTA SA

2. Uruchamiacie plik "PatchFX.exe"

3. Klikacie przycisk "C***k It" (nie moja wina że się tak nazywa więc zastąpiłem nazwe kilkoma gwiadkami mam nadzieje że wszyscy sie zorientują o co chodzi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Witam, GTA San andreas mi dziala. Ale jest problem z dzwiekami, jak ktos do mnie strzela to odglosy broni tj. "pierdza" i strasznie dziwnie to brzmi. Moja karta dzwiekowa: Sound Blaster LIVE! 1024. Sterowniki z plyty instalowalem, moze mi ktos powiedziec (jezeli w tym tkwi problem) gdzie znalezc nowsze stery? Prosze o pomoc i thx z gory! Pozdro.

 

PS- mam windows xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Karte NV z DX7 wiec nie wejdzesz w advanced

"hydro2" Nie koniecznie problem z wejściem do trybu Advanced występuje raczej na kartach GF które maja 32MB sam to sprawdzałem na trzech komputerach na moim GF bez problemu wchodzę w tą zakładkę ale na pozostałych dwóch już się nie da (GF 256 32MB DDR i GF2 MX 200 32MB)

PS: w przypadku komputera z GF 256 pomogło od instalowanie oryginalnych sterowników nvidia i uruchomienie karty na sterownikach z Win XP na GF2 MX 200 nie sprawdzałem czy to pomoże

Edytowane przez adammm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko poubijać... żadne nie czyta nawet 1 stony w tył, tylko "wali" te swoje lamerskie pytanka z nadzieją, że ktoś "uczynny" (jak fipa) odpowie zamiast upomnieć (jak draak) po to by jeden dureń z drugim na przyszłość nie zadawali tego samego pytania po raz stofyfnasty :/

1509318[/snapback]

Dokładnie też mnie to wręcz szokuje, że większość ludzi nie czyta nawet pierwszej strony tematu. Debilizm, ignorancja albo niezwykle śmierdzace lenistwo. Co do upominania to szczerze wątpie, że ono coś zmieni. Ja po prostu zaczynam zgłaszać debilne posty do moderacji. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w poradniku wiec pytam tu. Problem z misja Key to her heart. Wszystko jestem juz u niej na chacie.. wyskakuje mi z dupcia i ja mam ja klepac :wink: . Dwa uderzenia spacji.. i spada jej podniecenie i koniec misji :/ Ech strasznie wkurzajace jak to przejsc ? Trzeba jakos specjalnie naciskac? Kur** :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, GTA San andreas mi dziala. Ale jest problem z dzwiekami, jak ktos do mnie strzela to odglosy broni tj. "pierdza" i strasznie dziwnie to brzmi.  Moja karta dzwiekowa: Sound Blaster LIVE! 1024. Sterowniki z plyty instalowalem, moze mi ktos powiedziec (jezeli w tym tkwi problem) gdzie znalezc nowsze stery? Prosze o pomoc i thx z gory! Pozdro.

 

PS- mam windows xp.

1509375[/snapback]

Zainstaluj KX Drivers i wywal badziew Creative. Ja na Audigy i KX 3538h nie mam żadnych problemów z dźwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

http://s23.yousendit.com/d.aspx?id=0NB3WDV...I5393WJY1T1YDRP

Jakby ktos z Was chcial,to tu pokazalem,jak najszybciej dotrzec w San Fierro do Ceasara z miejsca w ktorym najczesciej przebywamy CJ'em,przy okazji znalezc samolot i ...... cos tam jeszcze :) Wpisalem kilka cheatow na potrzebe filmu [pozatym to jest z save'a na all],ale pozniej sie okazalo,ze nie bedzie ich az tyle potrzebnych,wiec niech nikt nie gada,ze gram na kodach :P

I jeszcze 1 - pokazalem tez na poczatq na jakich gram ustawieniach,bo niektorzy nie wierza ze mozna grac z taka plynnoscia w takich detalach,a wezcie pod uwage to,ze wcisaniecie nagrywania we frapsie zwalnia o jakies 20 klatek a te czasowe skoki to przez kompresje bo filmik po nagraniu frapsem zajmowal 832 mb dlatego taka a nie inna jakosc.

PS - jakby ktos odpalil i nic by nie bylo widac tylko slychac dzwiek, to niech albo poczeka 10 s albo wlaczy filmik na nowo to bedzie oki :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzieki za odp. Mam jeszcze jeden problem - po chwili graniu, dzwiek sie wylacza i nic nie slychac (slychac tylko radio w samochodzie). Nie wiem o co chodzi. MOze ktos pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z San Andreas. Jak uruchamiam gre to przed pokazaniem sie głównego menu jak wyświetlają się tamte obrazki i pisze GTA SAN ANDREAS gra mio wraca do windowsa i pojawia się następujący błąd: Wystąpił problem z aplikacją gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. i można wysłac raport o błędach. Pomóżcie. Dałem tryb zgondości, zainstalowałem nowe stery i nic! Co Zrobic?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Dzieki za odp. Mam jeszcze jeden problem - po chwili graniu, dzwiek sie wylacza i nic nie slychac (slychac tylko radio w samochodzie). Nie wiem o co chodzi. MOze ktos pomoc?

1509526[/snapback]

Pierwszy post tego topicu - tam jest FAQ do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ale widzialem na jednym filmiku ze koles mial malo skill'a na rowerze i jezdzil "na stojaka" czy wiecie jak to robic ? Nie wiem jak sie jezdzi szybko na rowerze (czyt na stojaka) Prosze o szybka odpowiedz, i przepraszam za powtorzenie pytania bo pewnie sie takie pojawilo nie raz w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzalka do gory przychylam sie na przednie kolo, a klawiszem W jade poprostu do przodu ale koles nie wstaje z siodelka i nie pedaluje tak jak ja bym chcial. A widzialem to na filmiku jednego z tutejszych forumowiczow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskaj szybko W. Ewentualnie jak chodzi ci o samo stanie (bez pedalowania) to nacisnij przechylanie do przodu (dziala na niektorych modelach rowerow ;)).

Edytowane przez q-b-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2 jak zmieniales piosenki podczas gry w USER TRACKS? tzn jak puszczales nastapna... :)

1509697[/snapback]

Klawiszem F5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z San Andreas. Jak uruchamiam gre to przed pokazaniem sie głównego menu jak wyświetlają się tamte obrazki i pisze GTA SAN ANDREAS gra mio wraca do windowsa i pojawia się następujący błąd: Wystąpił problem z aplikacją gta_sa.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. i można wysłac raport o błędach. Pomóżcie. Dałem tryb zgondości, zainstalowałem nowe stery i nic! Co Zrobic?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...