Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nareszcie za 579 razem przeszłem szkółkę z samolotami uff... już zrobiłem kilka misji w LS :) Aha zapominiałem dodać co do patcha którego podałem że go zaaplikować musicie miec c****a do wersji HOO***M (ale nie wersje Foregin Language Fix) i powinno działać. Bardzo przepraszam szanownych moderatorów i administratorów za to że użyłem tyle nie dozwolonych słów ale chciałem pomóc kolegom :rolleyes: Mam nadzieje że % nie dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Zainteresowały Was "zaporzyczenia" z innych gier i filmów w SA? Sam znalazłem troche z Terminatora 2 i Manhunt'a. A Wy coś znaleźliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Mam następujący problem, mam problemy z dzwiękiem w sa i ściągłem stery nforce 4.57. Oto one:

1509917[/snapback]

Jak sterowniki nie maja instalatora to juz problem?

 

Musisz wejsc do menadzera urzadzen, tam wybrac karte dzwiekowa i zrobic aktualizacje sterownika wskazujac mu katalog z rozpakowanymi sterownikami jako zrodlo poszukiwan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie FAQ na 1 stronie !!

 

A nie potem zadajecie pytania który były juzpowtarzane parenaście razy !! W FAQ są odpowiedzi !!

-------------------------------------------

A co do zapożyczeń z innych gierek to ja znalazłem już ich trochę, a tutaj dam wam 2 przykłady :D

Figurki z postaciami z VC - znajdują się w sklepie u ZERO

Dołączona grafika

 

Logo radia V-Rock z Vice City :) Znajduje się ono w Las Venturas.

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam i rzyczę miłej gry w San Andreas :wink:

 

Ludzie czytajcie FAQ na 1 stronie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nareszcie za 579 razem przeszłem szkółkę z samolotami uff... już zrobiłem kilka misji w LS :) Aha zapominiałem dodać co do patcha którego podałem że go zaaplikować musicie miec c****a do wersji HOO***M (ale nie wersje Foregin Language Fix) i powinno  działać. Bardzo przepraszam szanownych moderatorów i administratorów za to że użyłem tyle nie dozwolonych słów ale chciałem pomóc kolegom  :rolleyes: Mam nadzieje że % nie dostane

1510081[/snapback]

 

nie % nie dostaniesz tylko zawieszenie konta na 14 dni. nie jestesmy glupi wiec nie obrazaj nas takimi postami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help!

Mam jakąś misje na plaży. Dostałem cynk z pod baru, że mam jechać na plaże, na impke do jakiego DJ-a, zagaduje tego kolesia przy furgonie z kolumnami i sprzętem audio i nic... Mówi coś że mam się niby bawić i tyle.

Stoje w miejscu z tą misją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszliście tą misje na lotnisku pos Las Venturas co trzeba do samolotu wjechać? Jak sie zbliżam do tej platformy to samolot rwie do przodu i nici bo zaraz potem startuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdz do Pani DJ i zagadaj z nia.

1510258[/snapback]

No właśnie tak robie zagaduję (wchodzę na czerwone pole) tego/tą DJ-a, wybieram YES i walnie mi jedno zdanie że mam się bawić i tyle... za 15s znowu zapala się czerwone pole i mogę robić to w nieskończoność. Sic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie doszedłem do misji z tym pionowym samolotem (nazwa mi wypadła z głowy). zmęczyłem się teraz graniem i sobie odpuszcze na dzisiaj ale wiecie może czy do końca jeszcze daleko (tzn. ile mniej więcej misji)? cholera to się robi trudniejsze z czasem :P

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszliście tą misje na lotnisku pos Las Venturas co trzeba do samolotu wjechać? Jak sie zbliżam do tej platformy to samolot rwie do przodu i nici bo zaraz potem startuje.

1510262[/snapback]

 

musisz odrazu jak Cie na motor wrzuca jechać prosto na samolot przez sam środek tych gosic w garniturach i musisz uważać na beczki z samolotu , najlepiej jechać kawałek obok(nie duży) a jak sie zbliżysz do wejścia to dopiero centralnie za samolotem się ustawić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz odrazu jak Cie na motor wrzuca jechać prosto na samolot przez sam środek tych gosic w garniturach i musisz uważać na beczki z samolotu , najlepiej jechać kawałek obok(nie duży) a jak sie zbliżysz do wejścia to dopiero centralnie za samolotem się ustawić ...

1510277[/snapback]

beczki lecą zazwyczaj po trzy sztuki, nalicz trzy i podjedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można kupić jakieś inne ubrania niż dresik z kapturem, t-shirt itp. Nie lubię, że tak to określe subkultury afroamerykanów, ich stylu zachowania, mówienia itp. Skoro już jednak muszę grać takim gostkiem to chociaż chciałbym móc go inaczej ubrać np: jakaś marynarka itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster wybierz "y" kilka razy. Po każdej wypowiedzianej kwestii tej lady.

 

JPL będąc na motorze wciskaj "up" (strzałkę w górę). Dzięki temu nabierzesz prędkości. Uważaj na beczki.

1510271[/snapback]

Ona ciągle nawija to samo i zaraz kończy, za kilkanaście sekund mogę znowu zagadać, a ona mi odp. znowu to samo... i tak ciągle.

Sic!

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ciągle nawija to samo i zaraz kończy, za kilkanaście sekund mogę znowu zagadać, a ona mi odp. znowu to samo... i tak ciągle.

Sic!

 

Cytowanie obrazków jest zabronione - Crosis

1510307[/snapback]

a może dla odmiany wciśnij NO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.Wcisnij po kazdym jej zdaniu Y i bedzie ok

1510350[/snapback]

Zrozum że jak daje YES, to ona mi odpowie to co na fotce i już jest koniec. Za chwile mogę znowu wejsć w czerwone pole i znowu mogę wybrać YES, ona znowu powie to samo zdanie i znowu koniec... i tak w kółko...

Próbowałem już wchodzić 10x, raz po razie, ale zawsze słyszę to samo i raczej nie o to tu chodzi... ale o co? :mellow:

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że jak daje YES, to ona mi odpowie to co na fotce i już jest koniec. Za chwile mogę znowu wejsć w czerwone pole i znowu mogę wybrać YES, ona znowu powie to samo zdanie i znowu koniec... i tak w kółko...

Próbowałem już wchodzić 10x, raz po razie, ale zawsze słyszę to samo i raczej nie o to tu chodzi... ale o co?  :mellow:

1510388[/snapback]

wlasnie w tym rzecz ze jak skonczy sie pojawiac ten tekst na monitorze znow wcisnij yes (y) :> bez wychodzenia/wchodzenia ponownie w czerwone pole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wunat ta morda na avatarze to twoja ?

 

Regards.

1510390[/snapback]

:blink: Boże chłopie co to ma do tematu ? :blink: Co do GTA - przypadkowo zabiłem jedną z dziewczynę (a dokładniej to tą w szkole jazdy ;) ) i teraz jej tam nie ma :P Wróci ona jeszcze, czy jest martwa na dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...